Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Асц. може най-точно да се установи от професионален астролог чрез ректификация - това е хронологически обратен процес, тръгвайки от настоящето и минавайки през възлови моменти от живота /с поне година, месец, евентуално ден на случването им/. Асцендентът може да личи и по външния вид, но няма гаранция за "улучване".

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не това не е реклама. Елате и вижте рубриката,която поддържам. Засега е новичка, и я развивам всеки ден. В нея има всичко - от хорскопи и информация за зодиите, минералология, подарък според зодията... до рецепти за готвене,красота,козметика, диети и др....

само трябва да се регнете в форума и после да влезете в Твоят ден започва оттук... ... а после разцъкайте и другите раздели де;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Привет! От доста време насам съм в няква депресия или летаргия,нямам желание за нищо и с тази моята песимистична нагласа едва ли нещо ще се оправи скоро! Ако на някой му се занимава и най-важното да има ЖЕЛАНИЕ да хвърли едно око на хороскопа ми и да каже дали тва положение скоро ще оправи. Казвам се Таня, родена съм на 25.02.1988, някъде към 10:50 сутринта в гр. Раднево. :thumbsup::angel:

П.С. Всичко е любов!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Може ли астрологията да покаже с точност дали човек има направена магия или родово проклятие? Мога само да допълня, че не вярвах във влиянието им доскоро, макар да съм допускала, че съществуват, но ... знам ли, понякога някои неща се набиват прекалено много на очи, за да са случайни. Та някой от вас може ли да ми обясни кога и въобще ще имам ли нормална и сериозна връзка с мъж в този живот? :(

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Да, може да се определи по хороскопа дали имаш направена магия или дали ще ти направят. Не съм много компетентна по въпроса,но преди няколко месеца професионален астролог ми направи хороскоп, и когато ми разясняваше картата ми обясни, че по нея може да се види има ли човек магия, проклятие...По-специално има значение позицията на Лилит в дом и знак, това е което знам, по-компетентните от мен да споделят подробности. Моята Лилит е във втори дом, във Водолей- знам, че при това положение, няма магии и проклятия. Съжалявам, че не мога да помогна с повече информация. :D

Линк към коментар
Share on other sites

При мен Лилит е в 7 дом, в Близнаци. Някакви предположения? А за предния ми въпрос нещо можете ли да кажете? Не искам никой да притеснявам, но ако намерите време за мен ще се радвам... :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,аз не разбирам от астрология но ми е интересно,и ме вълнуват някои неща..Имам проблем с точното изчисляване на асцедента си защото не съм 100% сигурна за часът на раждане..,ако можете да ми помогнете ще съм много благодарна :feel happy: Казвам се София,родена съм в София,12.06.1982,и се предполага че съм родена в 10:00 сутринта,но може да има разлика до няколко минутки.Наистина ще съм много благодарна ако ми кажете дали има някакъв начин да се измъкна от своята непостоянност,и несигурност,и имат ли за това вина планетите... :1eye::( ...

Благодаря всичките сте чудесни..едно съкровище ,което не мога още да повярвам че открих.. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

"Здравейте,аз не разбирам от астрология но ми е интересно,и ме вълнуват някои неща..Имам проблем с точното изчисляване на асцедента си защото не съм 100% сигурна за часът на раждане..,ако можете да ми помогнете ще съм много благодарна Казвам се София,родена съм в София,12.06.1982,и се предполага че съм родена в 10:00 сутринта,но може да има разлика до няколко минутки.Наистина ще съм много благодарна ако ми кажете дали има някакъв начин да се измъкна от своята непостоянност,и несигурност,и имат ли за това вина планетите... ...

Благодаря всичките сте чудесни..едно съкровище ,което не мога още да повярвам че открих.."

Здравей София,

Асцендентът ти/самосъзнание, самооценка, самореализация/ е в Лъв/ключова дума:магнетизъм;ключова фраза:Аз ще, /- постоянен знак

Луната ти/душата,емоциите/ – във Водолей/ключова дума:въображение;ключова фраза:Аз знам/- постоянен знак

Юпитер/Учение,разширяване,оптимизъм, висше съзнание/ – в Скорпион/ключова дума:интензивност;ключова фраза:Аз желая/ – постоянен знак

Слънцето/Духът,Азът/ ти е в Близнаци/ключова дума:многостранност;ключова фраза:Аз мисля/ и оттам идва и непостоянството ти и несигурността ти, но като пораснеш още малко /след 29-30- тата си година/ и започнеш да се изявяваш най- вече чрез своя Асцендент/синтез между Слънце и Луна/, се надявам, че ще се справиш успешно.

Планетите не могат да ни бъдат виновни. Те просто излъчват своята енергия и отразяват енергията на Слънцето, а ние сме тези, които приемаме тяхното влияние- положително или отрицателно, в зависимост от степента ни на съзнание, т.е. от степента ни на свързаност с Божествената ни същност.

П.П. С Луна във Водолей можеш да станеш един добър астролог. :)

Линк към коментар
Share on other sites

София, пропуснала съм много важна планета- Венера/привързаност, обич, желания,чувство за преценка/- в Телец/ключова дума :стабилност; ключова фраза:Аз имам/- постоянен знак :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,Таня :) .

Много ти благодаря за отговора.Много е исчерпателен,точно от каквото имам нужда..и ми даде надежда за някои неща..

Дано да си права за годините..,можеш ли да ми препоръчаш някаква литература за астрология..,но нещо като за начинаещи като мен..,че не знам от каде да започна... :rolleyes: .

Благодаря ти още веднъж :feel happy: .

Линк към коментар
Share on other sites

"можеш ли да ми препоръчаш някаква литература за астрология..,но нещо като за начинаещи като мен..,че не знам от каде да започна... "

Като за начало можеш да започнеш с книгите на Линда Гудман "Слънчеви знаци","Знаци на любовта","Звездни знаци" и "Знаци на сродните души", на Марион Марч "Най- добрият начин да научим астрология", на Грант Леви "Астрология за всички".

Най- добре е обаче, ако имаш възможност,да се запишеш в някой от курсовете по астрология и тогава ще получиш и най-необходимото, което ти е необходимо като начинаещ. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Zdraveite.Vapros svarzan sas sinastijata: kakvo ozna4ava absoljutno to4nijat savbad na moeto slance s negovijat uran v skorpion?Za mojat horoskop savpada e v 10 dom, a za negovijat v 5 dom.E, az imam strupvane na njakolko planeti v radius ot 5 gradusa:Slance, Venera, Merkurii, Mars, Uran, Prozerpina( vsi4ki v 10 dom)...t.e. te pravjat sasto savpad s negowijat Uran, no samo s moeto Slance e absoljutno to4en. Mai stana mnogo obarkano...Samo Slanceto i Venera sa mi v Skorpion, a drugite sa vav Vezni( 28-30 gradusa, kato Prozerpina e na 26.10 gradusa Vezni). Izvinjavaite, 4e pi6a na latinica.Blagodarja na vseki, koito nameri vreme da mi otgovori. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, нова съм тук и чесно казано знам доста за слънчевите знаци, но познанията ми стигат до тук!

Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете в тълкуването на :

Планети:

Слънце 13° 03' Телец в 8-и дом

Луна 24° 45' Везни в 2-и дом

Меркурий 16° 24' Овен в 7-и дом

Венера 07° 22' Овен в 7-и дом

Марс 04° 59' Близнаци в 9-и дом

Юпитер 15° 23' Водолей в 5-и дом

Сатурн 25° 42' Скорпион в 3-и дом

Уран 17° 15' Стрелец в 3-и дом

Нептун 03° 23' Козирог в 4-и дом

Плутон 02° 57' Скорпион в 2-и дом

Vertex 09° 13' Риби

East Point 18° 47' Дева

Домове:

Асцендент 21° 59' Дева

2-ри дом 16° 54' Везни

3-ти дом 16° 45' Скорпион

4-ти дом 20° 32' Стрелец

5-ти дом 24° 45' Козирог

6-ти дом 25° 37' Водолей

7-ми дом 21° 59' Риби

8-ми дом 16° 54' Овен

9-ти дом 16° 45' Телец

Медиум цели 20° 32' Близнаци

11-ти дом 24° 45' Рак

12-ти дом 25° 37' Лъв

Аспекти Тела Орбиси

Квадрат Слънце/Юпитер 02° 20'

Съвпад Луна/Плутон 08° 11'

Секстил Меркурий/Юпитер 01° 01'

Тригон Меркурий/Уран 00° 51'

Секстил Венера/Марс 02° 22'

Квадрат Венера/Нептун 03° 58'

Секстил Юпитер/Уран 01° 53'

Секстил Нептун/Плутон 00° 26'

Предварително благодаря! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Nogood,

като за начало предостави рождените данни и остави на специалистите да построят тригоните, опозициите, кваратите... и да тълкуват картата :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :)

Забелязах, че има много мили хора във форума, който помагат на невежи като мен да опознаят същността си. Доскоро си мислех, че само слънчевите знаци влияят, но сега разбирам, че те са само малка частичка от един огромен пъзел. Затова бих искала да Ви помоля да ми помогнете в тълкуването на наталната карта. Аз съм родена на 15.09.1984 , 5 часа сутринта в София

Сърдечно благодаря :D

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

здравейте имам нужда от малко помощ опитвам се да си разтълкувам хороскопа но до никъде не стигам асц.близнаци слънце в скорпион 28.10.1987 20:00 помогнете на една невежа като мен благодаря

забравих да кажа че съм родена във софия :rolleyes::rolleyes:

Пишете на кирилица! Мнението е "преведено" на кирилица от екипа на Портала.

Редактирано от Ради
Линк към коментар
Share on other sites

Миличка,какво разбираш под това да ти разтълкуваме картата????Просто искаш някой да ти направи тълкуване на картата :hmmmmm: Астрологията не се учи лесно и е естествено да не си наясно,ако едва сега започваш-има достатъчно литература вече,за да научиш доста неща за себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...