Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Няма нищо случайно. Независимо как е планирано секциото, независимо дали е отклонение или не от природните закони - имаме раждане. Часът на проплакване или прерязване на пъпната връв (разликата е обикновено секунди) е времето за което се строи хороскопа, независимо дали е секцио или не. Дали е правилно или не да се прави секцио, това е вече друг въпрос - но хороскопа се строи за раждането - фактическото.
На едно мнение съм с Ради. Няма нищо случайно. "Въплащаващото се съзнание", както Орлин е нарекъл по- горе раждащата се душа е предварително на ясно с всичко, което трябва да й се случи и което е закодирано в хороскопа на детето, което се ражда на физически план. В случая, тя си е избрала тази майка за родител според задачите, които си е поставила в това си прераждане и е предвидила дори начина на раждане, в случая със секцио, защото именно чрез тези родители тя може да осъществи своята програма, т.е. да изпълни кармичната си задача.

Затова и аз съм на мнение, че независимо как е протекло раждането, хороскопа се прави за часа на проплакване, макар да съм чела, че показването на фонтанелата е именно часа на раждане. Има се предвид, че при трудно и бавно раждане фонтанелата се показва много по- рано от самото проплакване на детето, а именно през нея се осъществява връзката между световете. Във всеки случай за уточняване на точния час на раждане трябва да се направи ректификация, т.е

възстановяване часа на раждане по минали събития.
, както казва Ради. Тези събития могат да бъдат, напр.промяна на местоживеенето в ранните години, тръгване на детска градина и на училище, раждане на братче или сестриче, смърт на баба или дядо, или на родител, първо влюбване, брак, раждане на дете и изобщо всяко събитие, което е оставило трайна следа в психиката ни. Така, че,Дина, ако решиш, можеш да ни предоставиш тези данни и ние колективно да се помъчим да изчислим точния ти час на раждане. :hypocrite:
Линк към коментар
Share on other sites

Дина, тук форумът астроплогия е замрял. В сайта, от дясната страна, има линкове към астрологически сайтове. Има много активни такива, с много теми и много активно участие. И на български, и на руски, и на английски. Освен линковете, о ттози сайт, провери направо в гугъл... :thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  от човек зависи как се проявяват нещата.  .

  Когато ние не разрешим даден проблем вътре в нас, той ни преследва и се проявява пак и пак. Често мислим, че сме му "избягали", но това не е така - ние не можем да избягаме от себе си. Но можем да го решим - Астрологията показва как, но от нас е волята, решимостта, смелостта  постоянството. 

E, Орле тъкмо се вгледах с Надежда и Ти ми подсказа да се справям по пътя. :o Аз съм педагог и обичам да раздавам знанията си, а на теб,интересуващият се и от психология, пожелавам да надникнеш по задълбочено в раздела за човешките емоции и чувства.Те са част от твоя поздрав. БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ТЕБ И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ!

Линк към коментар
Share on other sites

E, Орле тъкмо се вгледах с Надежда и Ти ми подсказа да се справям по пътя.  :o Аз съм педагог и обичам да раздавам знанията си, а на теб,интересуващият се и    от психология, пожелавам да надникнеш  по задълбочено в раздела за човешките  емоции и чувства.Те са част от твоя поздрав. БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ТЕБ И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ!

как искам да се възправя....................................................

Линк към коментар
Share on other sites

Ако някой наистна се интересува от астрология и иска да получи отговор на свой вапрос нека ми го зададе.Вече две години практикувам и нямам разочаровани.

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте, винаги съм се интересувала от астрология и хороскопи .. родена съм на 22.04 .. цял живот съм живяла с мисълта че съм зодия телец .. на скоро разбрах , че може да не съм и искам да знам дали някой може да ми каже със сигурност дали съм овен или телец.... благодаря предварително :)

Линк към коментар
Share on other sites

Вие сте Телец.Но ако искате по подробна информация бих искал да узная сьщо часа,годината и географските координати на мястото кьдето живеете :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Не сьм сьгласен.Наталния хороскоп се изчислява за родното място,защото там се ражда личността на дадения човек.Ако това място сьвпада с местоживеенето-добре,но ако не за мен важи пьрото правило.Но ако се прави прогресивен хороскоп то вьрху рожденния се наслагва хороскоп изчислен за настоящето място на живеене,ако то е различно от рожденното.

Линк към коментар
Share on other sites

Надявам се че ще се сьгласиш поне че точността в астрологията зависи от данните които се дават на астролога.Така че невиждам никакьв проблем. :v:

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте, винаги съм се интересувала от астрология и хороскопи .. родена съм на 22.04 .. цял живот съм живяла с мисълта че съм зодия телец .. на скоро разбрах , че може да не съм и искам да знам дали някой може да ми каже със сигурност дали  съм овен или телец.... благодаря предварително :)

Здравей! Имам майка, родена на тази дата. Типичен Телец!!! Баща ми също е роден на гранична дата - 21.05. Изобщо не се двоумя - Близнак като по учебник е. :D

Наблюдавай себе си, изчисленията в астрологията могат да помогнат, но животът е този, който решава въпросите. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравейте! Първо да изкажа радостта си че намирам това място...мисля че интереса ми е голям...та за това и го намерих хехе...

Значи...имам едно питане: Може ли някой да ми обясни малко повече за това чудо "десцендент"?

роден съм 05.01.1989 София 11:14 сутринта...проверих го в болницата която са ме раждали...само че не знам с детаили дали това е точния час...все пак би трябвало да има разлика от няколко минути между раждането и самото записване...а доколкото знам за точен час се смята момента на отрязване на пъпната връв...както и да е....

а ще ми е интересно ако някой напише и нещо като портрет за мен...ще се радвам...видях че по-назад е писано...

та...асцендента ми е риби доколкото знам и съм проверявал...(astro.com например)...разбрах и че десцендент-а ми е дева......нооо нищо повече (така де...искам да разбера какво следва от това)

просто каквато и информация да напишете ще е от голямо значение...ще задоволите интереса ми...поне донякъде...и ще съм ви благодарен...това мога да кажа...

сори че опорствам но...поне минимален отговор...пак ще ми е от някаква помощ

hope... :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

роден съм на 02.08.

1961.12.30 44.03 26.40 гр. Тутракан Не понасям земните знаци.а ми се падат такива в 7 дом итакива са живота ми .Преди 3 г. ме изикаха на работа и още съм там с начлник р.на 07.08.1971г.04.30ч.г.русе Ако търся запознасва намирам най неподходящите в света не има само боклуци.защо е така.брат ми е роден на 29.08.1969г.12.00.тутракан . а другият 21.11.1963г.02.30тутракан и двамата не стават.dr.10.09.1956.

06.02.1953.13.02.1973.Неразделям света на добри и лоши не искам да дърпам никой със собсвенитите си усилия.

----------------------------------------------------------------

Астрология. Въпроси от начинаещи.

Ако сте начинаещ в изучаването на астрология, задайте своя въпрос тук.

По-напредналите могат да отговарят или да дават своите препоръки и мнения.

Линк към коментар
Share on other sites

Много въпроси задаваш, на които никой няма да ти отговори. Това не е форум за въпроси и отговори, особено касаещи определената личност, а принципни въпроси за астрологията. Никой тук не се събужда и не заспива с твоите личностни проблеми. Ако имаш такива - не търси разрешения у астрологията, а у себе си. Другото се нарича психоанализа.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Много въпроси задаваш, на които никой няма да ти отговори. Това не е форум за въпроси и отговори, особено касаещи определената личност, а принципни въпроси за астрологията. Никой тук не се събужда и не заспива с твоите личностни проблеми. Ако имаш такива - не търси разрешения у астрологията, а у себе си. Другото се нарича психоанализа.

Живота е цялостен не трябва да се фрагментира.Трябва да се види абстрактно.Добрия астролог трябва да бъде добър психоаналитик.Аз знам отговора,но търся други виждания.Може моето виждане да не е цялостно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте!Бих ви помолила да ми направите хороскоп!Родена съм на 25 Юли 1991 година в 2:30 от град Силистра съм!Много ще съм ви благодарна!Намирам се в много критичен период!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Бих ви помолила да ми направите хороскоп!Родена съм на 25 Юли 1991 година в 2:30 от град Силистра съм!Много ще съм ви благодарна!Намирам се в много критичен период!

сега си в трудна година всички минаваме през такива бъди по конкретна иначе никой няма да отговаря зарариди тебе .След рождения ден ще настъпят промени но от тебе зависят какви ще бъдат не очаквай някой друг дапоеме отговорност и гледай да не попадаш пот чуждо влияние

Здравейте!Бих ви помолила да ми направите хороскоп!Родена съм на 25 Юли 1991 година в 2:30 от град Силистра съм!Много ще съм ви благодарна!Намирам се в много критичен период!

сега си в трудна година всички минаваме през такива бъди по конкретна иначе никой няма да отговаря зарариди тебе .След рождения ден ще настъпят промени но от тебе зависят какви ще бъдат не очаквай някой друг дапоеме отговорност и гледай да не попадаш под чуждо влияние

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

предварително бих искал да поднеса своите извинения ако този въпрос е вече засегнат,защото в момента трудно ще прочета 28 сраници.Питането ми е отправено към всички,които разполагат с тази информация.Какво представляват антисите и какво е тяхното влияние върху инидвидуалния хороскоп и особено върху транзитите?

Благодаря!

Б.Е Л.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...