Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Детенцето е още много малко и не е хубаво да се изготвя хороскоп,тъй като до 7-мата си година е под Луните на родителите.Доста пламенна и стремителна е Ани-АС и е Лъв,има Овен на МС и един голям огнен тригон.Луната и е в козирог,което говори за амбиция,упоритост,щастлив е ранният и дом,а това засега е по-важно.А за секциото мненията са противоречиви.От една страна раждането е планирано,налице е уговорка между родителите и лекаря.От друга страна обаче,раждането си е факт,душата е избрала кога да се появи,а нали няма нищо случайно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте асролози! Май напоследък много хора взеха астрологията насериозно и се интересуват все повече...Това е добре мисля...Астрологията е моя страст от малка-от 13 годишна(не че сега съм мн голяма).Но не съм напреднала много,защото твърде много време отделях на изчисленията....от скоро осъзнах че трябва да се заема повече с тълкуване.Но последните 2 години имам по-важна задачка-помагам на детето да доопознае света ни.Въпреки ,че скоро след като се роди и направих нали съм си новак не успявам да добия достатъчно информация.Ако някои вещ тук може да погледне катрата и и да ми каже какво му прави най-силно впечатление ще съм му мн.благодарна.

ето и данните на детето-Ани:03.12.2005 пазарджик 21.03 часа,и не знам..има ли значение че е секцио

а ако трябват ето и нашите данни:

майка:02.08.1984 Нови Пазар(43:21 27:12) 01.56 часа

баща:06.04.1980 Пазарджик(42:30 24:11)05.10 часа

И двамата с съпруга сте в месец на трудности които трябва да преодолявате с лекота

Ако ти имаш любов в душата си ще я има и детето.По добре научете какво трябва да оправите в

 себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

Много сте независими и двамата със съпруга ти-твоето слънце е в лъв,а Луната ти е във везни;при него пък Слънцето е в овен,Луната в стрелец.Много огнени,ще има спорове кой да води бащина дружина.

Линк към коментар
Share on other sites

Детенцето е още много малко и не е хубаво да се изготвя хороскоп,тъй като до 7-мата си година е под Луните на родителите.Доста пламенна и стремителна е Ани-АС и е Лъв,има Овен на МС и един голям огнен тригон.Луната и е в козирог,което говори за амбиция,упоритост,щастлив е ранният и дом,а това засега е по-важно.А за секциото мненията са противоречиви.От една страна раждането е планирано,налице е уговорка между родителите и лекаря.От друга страна обаче,раждането си е факт,душата е избрала кога да се появи,а нали няма нищо случайно.

Благодаря ти Олг3 за ;) подсказките.Ачз вероятно цял живот ще има да откривам нови неща в хороскопите ни,но защо ми е след дъж качулка...та си казах чакай да попитам вещите по темата.Благодаря ти че ми отговори.а за секциото-не е планирано никак даже,просто детето тръгна да се ражда но беше малко настрани и...така стана,още ме е доста яд че го допуснах,но...тия доктори само лесното гледат.Ние сме едно много Огнено семейство,а малката е много своеволна и упорита.аза триъгалника-какво може да значи?

Линк към коментар
Share on other sites

Големият огнен тригон е аспект,говорещ за голяма физическа активност,ентусиазъм,самочувствие,известе

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Големият огнен тригон е аспект,говорещ за голяма физическа активност,ентусиазъм,самочувствие,известе
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Оля3,благодаря отново за съвета.Има още едно нещо което ме притеснява ,но не мога да изтълкувам-какво значи кръста:сатурн близо до асц.-марс до мц,-нептун до дсц.-юпитер до 4ти дом и всичките почти в точна квадратура?ако има и други астролози за този кръст с мнение ще се радвам да прочета защото наистина ми се струва важен.

Всички планети в четирите ъгъла са много важни. Но какво значи "до асц.", "до десц."? В точен съвпад ли са? В 1 и 7 дом ли са или в 12 и 6? :3d_161:

Линк към коментар
Share on other sites

Добре,благодаря ви за мненията.Ами това което ми стана ясно е че на дете хороскоп не се тълкува до 7мата му година....макар че не ми стана ясно точно защо.Разбрах също че родителите имат много важна роля за посоката ,в която ще се развият даденостите на детето, макар че това си го знам и още преди дори да избера бащата на детето си и преди да я зачена,благодаря за напомнянето,определено ми дадохте тема за размисъл.Светла вечност ви желая,приятели. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Таня :)

Надежда е права, трябват пълни данни, не сме ясновидци :angel:

Много ти е оскъдна информацията! Има начин все пак, използва се хорарната астрология. Всичко е въпрос на тайминг, и съответно аз смятам, че искаш да учиш чужди езици, но желанието ти ще се промени по не зависещи от теб причини. Майка ти оказва някакво влияние! А и ти искаш да учиш и висше образование и ти трябва трамплин. Това мога да изчисля за момента :) А и не съм сигурна до колко е сериозен въпроса, може да е моментен импулс да напишеш нещо и утре даже да не си спомняш, че си питала. Обаче признавам си, че ме заинтригува. Моите поздравления, защото когато се интересуваш от бъдещето си, със сигурност си на пътя на самоусъвършенстване, а и Портала към Съзнателния Живот е точно за такива хора. Търсещи и уверени :thumbsup:

Желая ти успех.

Аз съм Lidiana64

и те моля до погледнеш в рождената ми карта ако има начин ще започна ли работа другата седмица или там кога и дали ще съм доволна. 01.12.1964 год. в 04.08 мин в София Лидия Иванова Живкова. Много ще съм ти благодарна ако Можеш да ми отговориш. :yinyang:

здравей,Ради!радвам се,че реагираш толкова бързо! като цяло няма от какво да се оплача,но бих искал не просто да минавам през живота.раэговрите с хора ме зареждат невероятно, а в момента съм на път да сменя сферата на работа, а тя беше в рекламата...

Може би тогава нямаш нужда от хороскоп. Просто поразгледай темите, които сме обсъждали например ТУК и ТУК. Може би там ще намериш извор на вдъхновение и нови идеи. А може да пробваш и с картата на Мъдростта в заглавната страница. Както се казваше в Кибалион: "Случайността е името на закон, който все още не е известен."

Нямаме практическа възможмност да направим хороскопуи на всички желаещи. Още не сме приключили с Паулина и Флори, а данните продължават да валят. Приятели, имайте милост. :) Хороскопите, които правим тук, са с учебна цел. Имат за цел да ви провокират сами да се заинтересувате от астрология, езотерика, съзнателен живот.... сами да си помагате. Успех!

Искам и аз хороскоп малко нещо и за мене мооляя ..... 01.12.1964 год 04.08 мин. София Lidiana64

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

В близките дни ще ми бъде абсолютно невъзможно изготвянето на цялостен хороскоп.А така на парче,нещата са неточни.Опитвам се да помогна с ректификация/установяване на точния час на раждане/ на мой много близък човек.Ако някой се включи с удоволствие ще помагам,ако ли не,ще трябва да изчакаш,докато се поосвободя.Но аз съм само любител,не съм професионален астролог,така че имай предвид това. :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Астрология. Въпроси от начинаещи.

Ако сте начинаещ в изучаването на астрология, задайте своя въпрос тук.

По-напредналите могат да отговарят или да дават своите препоръки и мнения.

Мога ли да ти задам един въпрос за себе си като като по напреднал астролог? 01.12.1964 год 04.08.мин нещо за работа да ми кажеш?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте приятели :feel happy:

Някой по напреднал може ли да ми направи тълкувания общо и като цяло на следното нещо:

Личен хороскоп за 21.06.1987 в 17:50

Слънце 29 42' Слънце в Близнаци

Луна 7 42' Луна в Телец

Меркурий 16 48' Меркурий в Рак

Венера 12 39' Венера в Близнаци

Марс 20 20' Марс в Рак

Юпитер 24 30' Юпитер в Овен

Сатурн 16 58' r Сатурн в Стрелец

Уран 24 31' r Уран в Стрелец

Нептун 6 49' r Нептун в Козирог

Плутон 7 20' r Плутон в Скорпион

Домова система (в процес на тестване)

1ви дом (ASC) 20 17' 1ви дом в Скорпион

2ри дом 20 41' 2ри дом в Стрелец

3ти дом 26 20' 3ти дом в Козирог

4ти дом (IC) 3 08' 4ти дом в Риби

5ти дом 4 53' 5ти дом в Овен

6ти дом 0 00' 6ти дом в Телец

7ми дом (DESC) 20 17' 7ми дом в Телец

8ми дом 20 41' 8ми дом в Близнаци

9ти дом 26 20' 9ти дом в Рак

10ти дом (MC) 3 08' 10ти дом в Дева

11ти дом 4 53' 11ти дом във Везни

12ти дом 0 00' 12ти дом в Скорпион

Аспекти на планетите във вашия личен хороскоп

Слънце опозиция Уран (орбис - 5° 11')

Слънце опозиция Нептун (орбис - 7° 07')

Луна тригон Нептун (орбис - 0° 52')

Луна опозиция Плутон (орбис - 0° 22')

Меркурий съвпад Марс (орбис - 3° 31')

Венера опозиция Сатурн (орбис - 4° 18')

Марс квадрат Юпитер (орбис - 4° 10')

Юпитер тригон Уран (орбис - 0° 00')

Сатурн съвпад Уран (орбис - 7° 33')

Нептун секстил Плутон (орбис - 0° 31')

Линк към коментар
Share on other sites

Когато ученика е готов, учителят ще дойде!

Явно ученикът още не е готов. Как не те мързя да пишеш толково много. Не знам за другите, но аз държа да виждам картата пред себе си. А и няма място на раждане , за да я направя сама.

Линк към коментар
Share on other sites

Когато ученика е готов, учителят ще дойде!

Явно ученикът още не е готов. Как не те мързя да пишеш толково много. Не знам за другите, но аз държа да виждам картата пред себе си. А и няма място на раждане , за да я направя сама.

Skarlet не съм го писала, а просто го копирах. Проблемът е в това, че на мен тези неща нищо не ми говорят. Интересувам се от астрология, но на този етап не съм достигнала ниво на което сама да мога да разчитам. Както е и с математиката - някои я разбират други - не. Може и да си права, че ученикът още не е готов. :rolleyes::rolleyes: Иначе мястото на раждане е София.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ти пусна няколко изречения на ЛС, но все пак е добре да се уточни каква област от живота те интересува. Защото това "общо и като цяло" представлява поне 15 страници и няколко дни :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте!

Много се интересувам от астрология и искам да се науча да изготвям сама хороскопа си !

Говоря за хорарна астрология,защото тя се отнасяше за конкретен въпрос!

Много моля някои да ми даде повече инфо как мога да го направя,мнооооогоооо моля!

Пишете ми на deyana_hristova@windowslive.com !

Много благодаря ! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Secret Name, мисля че няма да ти е трудно да построиш хороскопа.Но определено ще имаш трудности с отговора.Преди да стигнеш до хорарната астрология е нужно да овладееш знаците, планетите, домовете, аспектите.Има и време, когато не трябва да се отговаря.Като например АС на хорара е в първите или последните 3 градуса на знака; когато Луната е на празен ход или се намира на изгорения път; когато Сатурн попоада в 7 дом.Моят съвет е първо да усвоиш значението на знаците, домовете, планетите и аспектите.

Линк към коментар
Share on other sites

Secret Name, мисля че няма да ти е трудно да построиш хороскопа.Но определено ще имаш трудности с отговора.Преди да стигнеш до хорарната астрология е нужно да овладееш знаците, планетите, домовете, аспектите.Има и време, когато не трябва да се отговаря.Като например АС на хорара е в първите или последните 3 градуса на знака; когато Луната е на празен ход или се намира на изгорения път; когато Сатурн попоада в 7 дом.Моят съвет е първо да усвоиш значението на знаците, домовете, планетите и аспектите.

:D Ох чета ,чета то астрологията е цяла наука , няма нищо по точно от числата , но все пак е доста трудно и изисква време и търпение :)

Имам книги описващи значението на домовете,планетите и всичко останало,но как да изготвя самата хорарна карта ,как се изчислява?Търсех навсякъде ,какви ли не програми ,накрая се отказах и се обърнах за помощ към някой от форума,които би могъл да ми даде отговор на личния ми въпрос,дано да не ме подминат ! :(

Линк към коментар
Share on other sites

Ако правилно съм разбрала въпроса ти, не знаеш как да построиш картата.Тогава бих могла да ти помогна.Просто въведи датата, часът и мястото,когато е възникнал въпросът.Направи му рожден хороскоп един вид и много внимавай към кой дом ще го отнесеш.Ти си представена чрез АС на въпроса.Ако срещнеш някакви трудности, питай спокойно.Ще се опитам да ти отговоря.Успех! :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Някъде бях прочела :3d_016: , че ако Луната на жената се съчетава със Слънцето на мъжа, те биха били добра любовна двойка :3d_049: Например жена с Луна - Рак и мъж със Слънце Риби.. Така ли е? Ако пиша небивалици :3d_111: някой би ли ме просветил как е? :3d_097:

Ам.. има ли и кое е това което показва кои зодиакални парньори са хармонични/подходящи за теб? Любовните взаимоотношения имам впредвид :3d_048: ..пък и приятелските също :)

Редактирано от F_87
Линк към коментар
Share on other sites

По принцип, да Слънцето и Луната дават указания.Но погледни Марс и Венера в какви "взаимоотношения" са, господарите на 7-мите домове, АС на двамата, Меркурий, Сатурн и не на последно мядто Юноните.Но те съветвам първо да огледаш двете карти, да видиш всеки от двойката поотделно, какво търси и дали другият може да му го даде.После можеш да пристъпиш към синастрията.Виж също и транзитите на двамата, сравни ги, погледни и соларните карти.Виж също и гореспоменатите планети в кой знак са, отчети стихията, качеството на знака, принципа му.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето защо понякога Рак и Риби нямат нищо общо, а Овен и Дева са в очудващо разбирателство и съжителство :3d_146: Признавам половината (повечето) неща не съм ги чувала от определящите любовните взаимоотношения и изобщо определящите, но любопитството ми е ОГРОМНО..чувсвам как ще се заема да разнищтвам хороскопи :3d_016: Отново мерси, вече няма да го пиша, но да знаеш, че си го имаш от мен :3d_041:

Btw: Моята Венера с неговия Марс трябва да погледна разбират ли се или не..препдолагам? :rolleyes:

Редактирано от F_87
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...