Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

...Моят Плутон 13гр. дева в 1 д. е на 61гр. от марс и нептун- скорпион 14гр. ,стелиум са в 3д., отделно марс и нептун са на 151гр. от Юпитер, който ми е в 8д. овен 15гр., а Юпитер е на 148гр. от Плутон - това Йод ли е и какво показва?

Може и да е Йод , Вики, а може и да не е. :D Шегувам се. Точно такова положение на планетите, както го описваш, наистина е Йод. Дева-Скорпион-Овен. Обаче за минорните аспекти два градуса орбис са гранично положение. Все пак положително ще ти е активиран куинконса от Марс и Нептун към Юпитер и понеже става такова натрупване на енергии си мисля, че ще се включи и куинконса от Плутон към Юпитер и ето, че имаш Йод/ Пръст на съдбата. Ти най-добре можеш да кажеш действа ли и как в картата ти. Йода не е изцяло положителна конфигурация, но съдържа голям потенциал, може да те доведе до големи успехи/промени. Проследи по-сериозни транзити /прогресии към радикалния ти Юпитер. Какво се случва? Изглежда твоите желания и нужди по пети дом- любов, деца, творчество, развлечения ще те подтикват и довеждат до действия за по-сериозно финансово обезпечаване, покупко-продажба на имот,допълнителна работа. Да трупаш пари и да имаш хубав дом не ти е самоцел, но много държиш да направиш най-доброто за децата си, да живееш заобиколена от любов, да твориш и да се забавляваш и т.н. и това те тласка към действия за печелене на повече пари и нужда от собствен имот. Имаш ли хоби? То също би било голям двигател.Това за сега на прима виста от мен.

Да се надяваме, че ще се появи някой, който има конфигурацията "Пръст на съдбата" в картата си и ще разкаже от първа ръка, съвсем автентично, какво преживява и как се справя.

п.п. За конфигурациите имаме специална тема, ако се задълбочим в разнищване на твоя Йод, ще прехвърля постовете към нея. :3d_084:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Изглежда твоите желания и нужди по пети дом- любов, деца, творчество, развлечения ще те подтикват и довеждат до действия за по-сериозно финансово обезпечаване, покупко-продажба на имот,допълнителна работа. Да трупаш пари и да имаш хубав дом не ти е самоцел, но много държиш да направиш най-доброто за децата си, да живееш заобиколена от любов, да твориш и да се забавляваш и т.н. и това те тласка към действия за печелене на повече пари и нужда от собствен имот. Имаш ли хоби? То също би било голям двигател.Това за сега на прима виста от мен.

Да се надяваме, че ще се появи някой, който има конфигурацията "Пръст на съдбата" в картата си и ще разкаже от първа ръка, съвсем автентично, какво преживява и как се справя.

п.п. За конфигурациите имаме специална тема, ако се задълбочим в разнищване на твоя Йод, ще прехвърля постовете към нея. :3d_084:

А кое в моя Йод показва , че нуждите ми са по 5-ти дом, като планетите, които го образуват са в 1, 3 и 8 дом?

Вярно е, парите не са ми били никога цел, а средство. Едно от моите хобита в миналото- да си шия сама дрехи, се превърна в начин за изкарване на пари- на 11февруари 98г започнах работа в една българо-италианска шивашка фирма, тогава сатурн е бил 16гр. в овен, съвпад с юпитер, който както писах е 15гр. в 8дом, месец по-късно 25 март 98, когато получих първата заплата, която не беше никак малка, сатурн и меркурий са в овен 20гр. , марс 16гр. овен, слънцето и то в овен- всичките тези планети са транзитирали над моя юпитер. И въобще месеците, докато сатурн е бил в овен бяха натоварени с работа, но печеливши, като 99г. ходех допълнително в една фирма да шия фланелки за канада износ, плащаха ми на хонорар- и всичко това, за да бъда с децата си, и да са задоволени техните нужди, за мене е недопустимо поведението на мои познати и приятелки, които оставиха децата си на майките си, на свекървите си, за да заминат в Гърция. A нептун, уран и юпитер тогава са транзитирали през моя шести дом (на работата), където ми е рождения сатурн в 15гр. водолей. Надявам се и някое друго мое хоби да ми донесе печалба в бъдеще, ще проследя предстоящите транзити над юпитер, ако пусне този "пръст на съдбата" и имот, няма да е зле, че съм на квартира :D

Ще е интересно и други да споделят ако имат Йод в техния хороскоп. :feel happy:

Редактирано от viktoriya
Линк към коментар
Share on other sites

Юпитер е мунданен управител на девети дом-чужбина и в твоята звездна карта управлява 5-ти дом -любов,деца, хоби и т.н.. Нали така Вики? Тези домове имат и много други сфери на влияние, писах по-горе, да не изброявам пак. Предположих, че за Юпитер ще е най-лесно да "направи пробива" и да те "задейства" по нуждите на тези домове, защото там управлява и най-много "му се чува думата". И любов в чужбина доста добре се връзва.

Сега за имота, не искам да те разстройвам, но го няма чак ясно заложено, там леко се отплеснах и всъщност гледах грешна карта, но пък всичко си е божа работа и не се знае, знае ли се :D .

Линк към коментар
Share on other sites

Юпитер е мунданен управител на девети дом-чужбина и в твоята звездна карта управлява 5-ти дом -любов,деца, хоби и т.н.. Нали така Вики? Тези домове имат и много други сфери на влияние, писах по-горе, да не изброявам пак. Предположих, че за Юпитер ще е най-лесно да "направи пробива" и да те "задейства" по нуждите на тези домове, защото там управлява и най-много "му се чува думата". И любов в чужбина доста добре се връзва.

Сега за имота, не искам да те разстройвам, но го няма чак ясно заложено, там леко се отплеснах и всъщност гледах грешна карта, но пък всичко си е божа работа и не се знае, знае ли се :D .

А-а-а, стрелец е на върха на моя 5 дом, а на стрелец планетата е юпитер, русата ми главица включи ;)

Колкото до имота ...

"Любов с пари не се купува,

тя щастие е, не имот!

Тя рядкост е и скъпо струва,

тя струва цял един живот!"

И както пише в едно стихче на покана за сватба "Имам тебе- значи имам всичко!" :3d_050::3d_049:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

привет :)

Дали може да ми кажете нещо повече за мен. Питам защото винаги съм смятал, че имено комбинацията лъв с асцендент скорпион, ми е създавала големи проблеми в личния живот.

new3mtw.jpg

предварително ви благодаря

Редактирано от Oberon
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Първото, което ми направи впечатление е, че може би не вярваш ососбено на астрологията и други такива неофициални науки ;) , но въпреки това ще напиша нещо съвсем накратко, пък дано да защитя достоверността й.

Ти си силна и енергична личност, с голям творчески потенциал, който лесно се проявява в живота, може дори гениалност или поне нови и екзотични хрумвания (към какво те влече? - на мен ми се струва нещо свързано с изобразителното изкуство, но какво :hmmmmm: - може скулптура, а може дизайн, компютърен или друг); импулсивен; емоционалност, която може би е недотам хармонична - ти си чувствителен, но същевременно рязък, или ревнив ... или и двете.

Стремеж към знания и информация въобще, цениш ума и ерудираността, които за теб са едно и също нещо, а глупавите и невежите за теб са не просто неприемливи, ами дори непълноценни.

Родителите - енергични, семейството - италиански тип, комуникативно, поток от хора и информация; ще бъдеш обвързан от семейството относно финансите (и няма да ти е особено комфортно от това): и що се отнася до работата, с която ще си изкарваш прехраната и спрямо наследството, което ще получиш.

Привлекателен за нежния пол, макар да те считат странен и ексцентричен; или точно заради това :P Ти обаче трудно ще оцениш някоя връзка като удовлетворителна за теб.

Много приятели, въобще все си заобиколен с много хора, може би още като малък си обичал, когато идват гости ...

Е, стига толкова, че стана и късно.

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Първото, което ми направи впечатление е, че може би не вярваш ососбено на астрологията и други такива неофициални науки ;) , но въпреки това ще напиша нещо съвсем накратко, пък дано да защитя достоверността й.

Ти си силна и енергична личност, с голям творчески потенциал, който лесно се проявява в живота, може дори гениалност или поне нови и екзотични хрумвания (към какво те влече? - на мен ми се струва нещо свързано с изобразителното изкуство, но какво :hmmmmm: - може скулптура, а може дизайн, компютърен или друг); импулсивен; емоционалност, която може би е недотам хармонична - ти си чувствителен, но същевременно рязък, или ревнив ... или и двете.

Стремеж към знания и информация въобще, цениш ума и ерудираността, които за теб са едно и също нещо, а глупавите и невежите за теб са не просто неприемливи, ами дори непълноценни.

Родителите - енергични, семейството - италиански тип, комуникативно, поток от хора и информация; ще бъдеш обвързан от семейството относно финансите (и няма да ти е особено комфортно от това): и що се отнася до работата, с която ще си изкарваш прехраната и спрямо наследството, което ще получиш.

Привлекателен за нежния пол, макар да те считат странен и ексцентричен; или точно заради това :P Ти обаче трудно ще оцениш някоя връзка като удовлетворителна за теб.

Много приятели, въобще все си заобиколен с много хора, може би още като малък си обичал, когато идват гости ...

Е, стига толкова, че стана и късно.

Поздрави!

Благодаря :) Вярвам както в астрологията така и в още много науки :) Изкуството е музика :P От 4 години свиря на китара :)

Модераторска бележка: Поради препълване на темата и с непресъхващ ентусиазъм продължаваме тук: Въпроси от начинаещи 2

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...