Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Този съвпад между Венера и Юпитер е хубав. Подтиква към творчество, изкуство, красота, наука и филосовия.Търсене на по-дълбоки духовни и морални ценности в изкуството. Всичко това е свързано с психологията и окултното. Възможност за получаване на пари или материални ценности от наследство.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Guest_Мария

Здравейте! Бихте ли могли да разгледате моя хороскоп? Родена съм на 6.6.1982г. във Варна в 13:45. Благодаря :v:

Здравейте,

Ако искате някой от желаещите да ви направи публично видим хороскоп с илюстрации и тълкуване, моля пишете тук. Дайте точни данни - име, дата на раждане, място на раждане и час+минута на раждане. Имайте предвид, че анализа който получите ще бъде на доброволни и учебни начела. Тук задачата ни няма да бъде да правим подробни професионални хороскопи, а по-скоро да покажем възможностите на астрологията и всички да се учим един от друг, да събираме опит, да създаваме нови приятелства и мостове между хората.

Нека да започнем от Флори. :)

Иво

Бих искала и на мен да ми направите хороскоп, ако можете ! Родена съм на 21 ноември 1966 год в град Бургас, но майка ми така и не можа да си спомни кога точно /в колко часа/ съм родена. Раждането ми е било много тежко! Тя е изпаднала в безсъзнание и така и не разбрах кога съм родена, а и майка ми почина! Точно затова никога не са ми правили хороскоп ! Ще се радвам ако Вие успеете по някакъв начин, за което предварително Ви благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Guest_Мария

Бих искала и на мен да ми направите хороскоп, ако можете ! Родена съм на 21 ноември 1966 год в град Бургас, но майка ми така и не можа да си спомни кога точно /в колко часа/ съм родена. Раждането ми е било много тежко! Тя е изпаднала в безсъзнание и така и не разбрах кога съм родена, а и майка ми почина! Точно затова никога не са ми правили хороскоп ! Ще се радвам ако Вие успеете по някакъв начин, за което предварително Ви благодаря! :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

ЗДРАВЕЙТЕ. Ако има ниакой, който може да аналилзира осножните акценти от хороскопа ми, ще съм невероятно благодарна :1eye:

16.09.1980 - 15:30ч. - София

Нали трябва да се махне някакво време от реално записаното, според източноевропейския модел?

Основният ми въпрос е : имам силно натоварен 8 дом: Слънце, Меркурий, Юпитер и Сатурн са в 8 дом. Освен това Дева попада в 8 дом, имам асц. Козирог на 17 градуса. Моля ниакой, който разбира да направи някаква интерпретация. PLEASE

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, радвам се че открих този форум, много бих искал да знам нещо повече за мен и моето бъдеще, казвам се Николай и съм роден на 05.10.1979 03:15 h предварително ви благодаря за хороскопа, бих искал да разгледаме хороскопа ми пред всички тук

Линк към коментар
Share on other sites

можете ли да ми кажете точно каква зодия е синът ми. роден е на 21.05.2004 в 15.35 часа. мненията по този върпос дотук са провтиворечиви

Честито бебе-бърборанче :P

Слънце Близнаци, Луна Близнаци, Асцендент везни

Ще е висок, хубав, и ще учи. Обаче и баскетбола му е в кърпа вързан или поне тенис на маса :D

Толкова за деца, не е прието да се правят хороскопи на деца до седем годишна възраст. То е малко и все още съществува със луните на майка си и баща си. Но не мога да се стърпя, да кажа : Ще има дар слово на няколко езика. :thumbsup2:

Успех и щастливо детство :angel:

Само за малко в ролята на осмата фея. Как сте астролози? :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, радвам се че открих този форум, много бих искал да знам нещо повече за мен и моето бъдеще, казвам се Николай и съм роден на 05.10.1979 03:15 h предварително ви благодаря за хороскопа, бих искал да разгледаме хороскопа ми пред всички тук

Здравей, Николай1, :)

Аз съм родена на същата дата, малко по-късно като час. Тепърва навлизам в астологията, така че по-скоро бих те объркала. Но да те питам - имаш при проблеми с очите - имам предвид - носиш ли очила?

Енея

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

И аз се присъединявам към желаещите за кратък примерен хороскоп.

Родена съм на 5 юли 1973, 12:25 по обед, Варна

Дори и да не ми отговорите, пак страшно се радвам че го открих този форум :rolleyes:

Поздрави на всички :D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте всички :)

Понеже сезонът на отпуските е към своя край, иде време пак да си поговорим ;)

Първо към всички нерегистрирани - моля регистрирайте се, ако желаете някакъв съвет!

До всички, оставили данните си, без да посочат конкретен въпрос - моля дайте някаква насока, така е невъзможно да ви бъде отговорено.

До онези от вас без точен час на раждане - не е възможно без такъв час да ви бъде отговорено. Ако имате възможност проверете в общината на родния ви град какъв час е записан. Ректификацията изисква задълбочен анализ на база минали събития от живота ви, което е неизпълнимо тук, особено в тази тема!

До Dessy и Васко - предлагам да си отворим нова тема, специално за Лилит :) . Надявам се по-знаещите и опитните да се включат.

До Ана - според часа, който си оставила ми се струва, че данните ти са грешни. През 1980 г. в деня, който си родена е било в сила лятното часово време и Меркурий и Сатурн не попадат в 8ми дом, а в 9ти. Какво имаш предвид под да се махне от времето? Това реалният час на раждане ли е?

Поздрави,

Надежда

Линк към коментар
Share on other sites

Родена съм на 5 юли 1973, 12:25 по обед, Варна

Привет пак,

Да, Надя съжалявам че съм пропуснала да задам по-конкретен въпрос. Всъщност знам как изглежда графиката на наталния ми хороскоп и позициите на планетите, (ползвам astro.com) , но тъй като отскоро започнах да се интересувам по-задълбочено от астрология - това което ми е интересно е кои са силните и слабите ми страни, в кое няма да успявам да се реализирам (ако може така да се каже) и обратното - в кое ще ми е значително по-лесно :rolleyes:

Интересува ме много и въпроса за кармата и ми е интересно тълкувание на опозицията на северния ми възел със слънцето.. Въобще имам хиляди въпроси, но засега ще спра дотук, за да не прекаля с добрината Ви B)

Поздрави :D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Интересува ме какво са паралелите и контрапаралелите? В смисъл как точно се изчислява, че една планета формира паралел или котра-такъв с друга?

Градуси ли са.. конкретни положения ли са.. :blink:

Поздрави :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Най-накрая се регистрирах.

Родена съм на 5 01 1981 в 5 часа.

Бих искала да наблегнете на възмойностите за професионална реализация в сверата на изкусвото, а също така и люб

овта и общуването с други хора Щото това са нещата дето най много ми куцат :ph34r:

Схте сам ви много благодарна

Линк към коментар
Share on other sites

Привет на всички, които търсят Познанието чрез Астрологията. Желая да Ви помоля, ако можете да разтълкувате моята атрологична карта. Вашето мнение ще ми е от полза защото искам да сравня моята гледна точка с вашата, и дали съм на прав път при моето талкуване.Сверка на часовниците е важна компонента. Ето моите данни - 27.08.1969г. България, гр.Попово 21:23 часа.

Как се проявяват двата ми стелиума в 6-ти дом -връх дева: Меркурий-Уран-Юпитер съвпад във Везни в интерсептиран знак и от друга Плутон-Меркурий-Уран. Плутон е в Дева в 6-ти дом съвпад с Меркурий, и в дуод - Близнаци, като върха на 6-ти дом е в Дева, зодия Дева - не е ли това влияние по-силно(отклонение 6,30 градуса) отколкото на Уран (отклонение от съвпада 1,53 градуса) спрямо Меркурий. Още повече, че Плутон с Медиум цели е в тригон. Асцендендът ми е Телец, Сатурн съвпад с асцендента и тригон със Слънцето (в Дева в 5-ти дом връх в Лъв) и секстил на Сатурн с Луната (в риби 11 дом). В Риби освен Луната се намират- Главата на дракона, Слънчевото и Лунното ми затамнения(с двойно Лунно затъмнение във Везни) които са в Риби и планетата Земя (управител на Телеца- Асцендента ми). Венера ми е в Рак(4-ти дом връх Рак) полжително многоаспектирана с Плутон, Меркурий, Уран и Нептун. Нептун в Скорпион(7-ми дом). Малко плашещо е положението на Марс в Стрелец в 8-ми дом, с квадратура спрямо Луната. Мове ли според Вас от Астрологочна карта да се определи Мисията на човек. И каква е според вас моята. Прощавайте за това мое дълго писмо, че съм Ви ангажирал вниманието към мен. Благодаря Ви за търпението.

Линк към коментар
Share on other sites

Астрология. Въпроси от начинаещи.

Ако сте начинаещ в изучаването на астрология, задайте своя въпрос тук.

По-напредналите могат да отговарят или да дават своите препоръки и мнения.

Здравейте.Бих искала да ми кажете как се разбира кога една планета е в заточение?

Благодаря Ви

Линк към коментар
Share on other sites

Планета се намира в заточение тогава, когато е в знака, противоположен на този, който управлява.

Примерно Марс е в заточение във Везни(защото управлява Овен, а Везни е знакът в опозиция), Венера е в заточение в Скорпион и Овен(упрв. Телец и Везни), Меркурий е в заточение в Риби и Стрелец и т.н.

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Астрология. Въпроси от начинаещи.

Ако сте начинаещ в изучаването на астрология, задайте своя въпрос тук.

По-напредналите могат да отговарят или да дават своите препоръки и мнения.

Здравейте,

Много се радвам , че Ви открих!

Имам един въпрос , може ли някой да ми отговори какво означава Лукос Фортуна , северен възел и Нептун в 9 - ти дом в стрелец?

Благодаря предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...