Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Здравейте всички! Родена съм на 19 януари, 1971 г. , в 15.20 ч в гр. София. Мога ли да помоля да ми направите хороскоп, моля? :) Намирам се в доста кризисен период. Благодаря Ви предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравей Мила,

Ето го и твоят хороскоп.

Мила,

19.01.1971 г. , 15.20ч ,

София, България

mila_horoscope.jpg

АСЦ - 4,40 Рак

МЦели - 10,04 Риби

Слънце - 28,49 Козирог - 8 дом

Луна - 26,35 Везни - 5 дом

Меркурий - 4,45 Козирог- 7 дом

Венера - 11,58 Стрелец - 6 дом

Марс - 27,47 Скорпион - 6 дом

Юпитер - 0,51 Стрелец - 6 дом

Сатурн - 15,42 Телец - 11 дом

Уран (Р) - 13,33 Везни - 4 дом

Нептун - 2,30 Стрелец - 6 дом

Плутон (Р) - 29,36 Дева - 4 дом

Северен Възел - 24,59 Везни - 9 дом

Първото нещо, което ми прави впечетление е силанта позиция на Меркурий, в Гукленова зона, на Десцендента.; също и струпването на планети в 6 дом - Венера, Марс, Юпитер, Нептун.

използвана програма за изчисление и за картинката: World of Wisdom

Поздрави,

Иво

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, ще съм ви благодарен ако използвате и мои данни с цел за обучение:) Казвам се Атанас Божинов , роден съм на 17 Ноември 1981 година. Часът е 03:40 сутринта. В град Пловдив.

Благодаря предварително! :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Много Ви моля направете и на мен хороскоп. Много ме влече астрологията. Родена съм на 27.06.1968 в гр. Исперих 00ч. Благодаря Ви предварително:))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Здравейте,

адонис

Роден съм в Стара Загора на 04.08.1976 ж 23.30 и наистина се нуждая от помощ. Моля ви да ми помогнете да разбера кармата си, тъй като в личен план живота ми се оказва провал. Бих искал да променя нещата и да съм по-подготвен, но винаги се оказвам на дъното и използван.

Очаквам да ми пишете скоро!

Линк към коментар
Share on other sites

Тук май няма кой да ни направи хороскоп, а тогава ни посочете сайт, където можем да намерим интерпретациите на транзитите на планетите през наталната карта. Благодаря Ви предварително :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

Тук май няма кой да ни направи хороскоп, а тогава ни посочете сайт, където можем да намерим интерпретациите на транзитите на планетите през наталната карта. Благодаря Ви предварително  :dancing yes:

Този сайт, форум "Астрология" в него и тази тема нямат за цел да правят хороскоп на всички. Тук си оставят данните хора с ясното съзнание, че може да им бъде отговорено, но може и да не бъде. Участниците във форума в по-голямата си част са любители астролози, чиято цел не е да правят хороскопи на всеки, а евентуално, само с учебна цел да направят кратък анализ на някои от оставените данни, за които са сметнали това за уместно от гледна точка на нивото на познанията си! Моля имайте предвид, че никой тук не е длъжен да ви отговаря!

Относно вашият пост, на мен лично ми се струва ненужно да го правя, заради факта, че от изречението оставам с впечатление, че сте наясно какво е натална карта и какво транзит. Ако имате някакви въпроси във връзка с транзитите във вашата натална карта може спокойно да зададете конкретен въпрос в някоя от останалите теми или да отворите своя на астрологична тематика. Може да направите справка за транзитите си в www.astro.com.

Мен лично ми направи впечатление, ча някои от хората оставили данни тук имат къде по-големи, къде по-малки познания по астрология. Ето защо, не считам, че е удачно да им се отговаря с анализ, още повече,че не са посочили конкретно запитване, а такива от вида "имам проблем в живота си и съм объркан" уви не считам за достатъчно конкретни, за да ме ориентират. :( Всички сме в една или друга област объркани в живота си, а астрологията изучаваме, за да си помогнем. :sorcerer:

Скъпи приятели - желая ви весело посрещане на Коледните празници и с пожелание за по-малко объркани и нещастни съдби занапред. Имайте повече вяра в себе си!

Успех :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Не става въпрос за задължение:)) Посочвате, че правите хороскопи с учебна цел, а ги правите по между някакви хора от портала. Естествено, че имам познания, опасявате се да не сгрешите ли?:))

Линк към коментар
Share on other sites

Ако под

"някакви си хора от портала"
разбирате регистрирани потребители - то това е безспорен факт!

Ако предполагате някакъв заговор да се правят анализи на хора, които се познават по между си - грешите!

Щом имате познания по астрология каква е целта на този ви пост? :hmmmmm:

Не ни е страх да сгрешим - затова се правят учебни теми и никой не се е родил научен. За наш късмет в портала има и професионални астролози, които ни помагат с критика и съвети :rolleyes: , за което им благодаря :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен тези два поста бяха "вметнати" тук между другото, ей така просто за да не се мине някой да остане без безплатен хороскоп :) Иначе съм убедена,че дори и да направим такъв, той няма да послужи на "притежателя" си по никакъв начин, защото за да се съобразиш с казаното от астролог и да поразмислиш над него, се иска определено ниво на разбиране и готовност, което не долавям тук, за съжаление.

Така че,Надежда, струва ли си астролога да се ядосва заради подобна провокация? Ни най-малко.

Провокациите изпитват вътрешното равновесие, което е толкова крехко понякога :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Може ли някой да ми каже какво означава следното разположение на планетите:

5 дом в Рак, няма планети, а 11-ти дом в Стрелец, с ретрограден Нептун.

Много ще се радвам ако някои ми отговори, защото четох, че това е неприятно разположение и съм доста притеснена.

Линк към коментар
Share on other sites

Нямам думи просто :D

В астрологията нищо не е изолирано от другите нещо и това, че 5 дом е в Рак и т.н. само по себе си абсолютно нищо не значи. Трябва да се отчетат всички позиции на планети и точки, свързани със съответните домове /в случая 5 и 11/ чрез аспекти, господство и др.влияния.

Освен това ако астрологът, написал книгата, в която си чела "лошите" неща, е наистина добър, вероятно си е направил труда да посочи, че тълкуванията му не трябва да се приемат буквално и изолирано.

Знаеш ли как аз започнах да се интересувам от астрология? Попадна ми една книга на Емил Ловджиев, в която астрологията е направо средновековна и ако човек се поддава на внушение, направо трябва да се гръмне. И напук на него реших да се задълбоча и да проверя написаните там тълкувания имат ли някакво основание да съществуват :) Слава Богу, доста от нещата успях да опровергая.

Ако си от лесновнушаемите майки, направо се заеми с по-сериозно изучаване на астрологията. В противен случай изобщо не отваряй всяка срещната астрологична книга, защото сред ценните има и много "плява".

Линк към коментар
Share on other sites

Аз искам да се върна на една стара тема... Преди малко разглеждах темите във форума и видях един въпрос, който ми напомни едно събитие от миналата (ве4е :) ) година. То4но на рождения ми ден Венера бе в съвпад със Слънцето, извинявам се 4е ви връ6там отново към този въпрос, въпреки 4е сте го обсъдили много подробно, но има ли това явление някакво по-специално за мен зна4ение, след като се е слу4ило то4но на моя рожден ден? Това дразни моето любопитство от доста време и не знаех към кого да се обърна...

Благодаря ви за отделеното внимание! :D

Моля пишете на кирилица! Мнението е "преведено" от модераторския екип.

Линк към коментар
Share on other sites

Дени,

съвпадът на Венера и Слънцето на рожденния ти ден означава, че присъства в соларната ти карта - т.е. в картата, с която прогнозираме годината, която ни предстои. В този случай за теб съвпадът ще действа до следващия ти рожден ден. Определено си е хубаво събитие - може да даде любов или занимания с творчество :) . Прочети темата за него за повече подробности!

Успех :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Гост_Анелия_*

Бих желала да разгледате моята рожденна карта,ако имате желание.Но не зная какво да направя,тъй като се регистрирах вчера и все още не са ми известни порядките тук.

С уважение: Анелия

Линк към коментар
Share on other sites

Сега като прочетох ми стана ясно,че за целта трябва да си назова рожденната дата(обаче не си зная часа на раждане).Иначе съм родена на 30.06.1973г.

Предварително благодаря! Анелия :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, мога ли да ви помоля да направите и на мен един хороскоп. Родена съм на 30.09.1981 година, в град Русе, за съжаление не мога да ви кажа час на раждане. В момента съм в труден период и изглежда не мога да се справя сама и имам нужда от помощ. Благодаря ви предварително! :(

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Казвам се Деляна и ще се радвам да разгледате и моята рождена дата 02,08,1978 г. 16,00 часа. Особенно се интересувам за нещата около мен в личен и професионален план, но мисля че всичко, което ми напишете ще ми бъде интересно. Ще се радвам на компетентния ви отговор. Благодаря предварително.

П.п. Форумът Ви много ми доподна, изненадващо и за самата мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...