Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен хороскоп


Recommended Posts

Здравейте! Интересувам се и аз много от астрология и съм се опитвала много пъти да си анализирам картата, но не ми достигат познания.....то си трябва години да се инвестират в това, за да има човек нужните знания. Затова се обръщам към вас, ако някой има време и желание да хвърли един поглед и на моята карта, тъй като ми предстои важен избор, а колкото повече мисля, толкова повече се оплитам. Интересува ме избора на кариера и професионалното развитие...към какви сфери е добре да се насоча, тъй като имам чувството, че съм сбъркала и това се отразява много негативно на всичко в живота ми...става все по-зле от година на година и не знам какво да се правя....Данните ми са 14.11.1982 г. около 14.00 часа може и малко след. докъм 14.12 (така веднъж ми го бяха изчислили) в гр. Русе. Много благодаря предварително на всеки, който ми помогне и хубава вечер на всички :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ех, че много ентусиасти са се натрупали :)

Моля, казвайте какво по-конкретно ви интересува.

Здравейте много бих се радвала ако разгледате моята карта 01.12.1990 10и15 град София :) Благодаря ви

Марче, ти си един благ човек, който е трудно да бъде ядосан. Трудолюбива, упорита, дисциплинирана, последователна (външно може и да нямаш вид на такава), също и малко бавна и нерешителна, ти си един нетипичен представител на зодия Стрелец. Родена си в стабилно и обгрижващо семейство, в което на почит е материалния комфорт. Имаш добри приятели/ки, можеш да очароваш хората по един мек, женствен начин. Най-вероятно приятелка ще те свърже с партньора ти в живота. Има индикации за хубав и дълъг брак/съвместен живот.

При теб се наблюдава един често повтарящ се казус - когато се налага така по-сериозно да действаш, някак изгубваш сили и енергия, а понякога действаш някак не по своя воля, правиш неща, които и ти не знаеш защо и как (и после сигурно съжаляваш). Не се укорявай за това, просто така ти е заложено, но се опитай да го овладееш, доколкото е възможно. За съжаление това касае най-вече сферите на комуникация и контактите с приятели, любовта ...

Склонност към музика, поезия, изобщо изкуства, но ми се струва, че ти е някак трудно да ги проявиш навън. Въобще трудности в себеизразяването и радостното възприятие на света, още от съвсем ранна възраст - работи върху това: усмихвай се, просто така, защото слънцето ти се усмихва, виж птичките - тази пролет са много гласовити :) Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте!Астрологията ми е интересна и ви чета редовно ,но все още знанията ми са доста повърхностни,затова реших да пиша в тази тема.Картата е на човек на когото много държа ,а ми е трудно да бъда обективна.16,07,1993 14,45 asenovgrad.

Редактирано от sindi
Линк към коментар
Share on other sites

Синди, Славка73, изготвянето на цялостен хороскоп изисква страшно много работа и време. Едва ли някой тук разполага с такова, затова кажете конкретна област, от която се интересувате.

Линк към коментар
Share on other sites

Синди, Славка73, изготвянето на цялостен хороскоп изисква страшно много работа и време. Едва ли някой тук разполага с такова, затова кажете конкретна област, от която се интересувате.

Това,което ме интересува е в учебен план и евентуална професионална реализация.
Линк към коментар
Share on other sites

Синди, Славка73, изготвянето на цялостен хороскоп изисква страшно много работа и време. Едва ли някой тук разполага с такова, затова кажете конкретна област, от която се интересувате.

Това,което ме интересува е в учебен план и евентуална професионална реализация.

Много силна и волева личност си, Синди. Умееш да работиш добре с ръцете си, да създаваш красота, хармония и уют около себе си. Мисълта ти също работи добре, амбициозна си. Имаш интереси към чужди страни, култури, бит, религии, философия, изкуство, към тайното, скритото, мистиката. Дейна професия, изискваща повече комуникации би била подходяща за теб. В същото време тя трябва да ти осигури добро положение, власт, престиж, тъй като това са неща, важни за теб. Не знам накъде си се насочила, но образованието ти по всяка вероятност ще е платено.

Линк към коментар
Share on other sites

Синди, Славка73, изготвянето на цялостен хороскоп изисква страшно много работа и време. Едва ли някой тук разполага с такова, затова кажете конкретна област, от която се интересувате.

Това,което ме интересува е в учебен план и евентуална професионална реализация.

Много силна и волева личност си, Синди. Умееш да работиш добре с ръцете си, да създаваш красота, хармония и уют около себе си. Мисълта ти също работи добре, амбициозна си. Имаш интереси към чужди страни, култури, бит, религии, философия, изкуство, към тайното, скритото, мистиката. Дейна професия, изискваща повече комуникации би била подходяща за теб. В същото време тя трябва да ти осигури добро положение, власт, престиж, тъй като това са неща, важни за теб. Не знам накъде си се насочила, но образованието ти по всяка вероятност ще е платено.

Благодаря за бързия отговор!Много от това ,което казваш наистина е така,може би уменията с ръце биха се изявили на по късен етап,но вкусът към красотата е безспорен, било то и в начина на обличане и дори съвсем елементарни нещица.Това към което са насочени интересите са икономически дисциплини (финанси ,счетоводство и контрол и т.н.),но се прокрадват и някакви съмнения.
Линк към коментар
Share on other sites

Това беше първото, което щях да напиша. Но с оглед на факта, че има излишък от икономисти, реших да не го споменавам, а да те насоча към други възможности, които при теб изобилстват. В случай, че все пак избереш икономиката, банковото и застрахователно дело са най-подходящи за теб.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако нямате нищо против бихте ли погледнали моята карта. :/ търся работа, засега е абсолютен неуспех, та може по тази карта да се каже дали ще си намеря скоро работа, просто взех да си мисля, че късметът от горе-долу година напълно ме е напуснал, всичко върви в обратната на желаната посока от мен. :(

http://picbg.net/pic.php?u=69483iB3qY&i=655623

Линк към коментар
Share on other sites

да,

Ако нямате нищо против бихте ли погледнали моята карта. :/ търся работа, засега е абсолютен неуспех, та може по тази карта да се каже дали ще си намеря скоро работа, просто взех да си мисля, че късметът от горе-долу година напълно ме е напуснал, всичко върви в обратната на желаната посока от мен. :(

http://picbg.net/pic...3iB3qY&i=655623

Да, след около месец ще имате възможност да започнете работа.

Линк към коментар
Share on other sites

Това беше първото, което щях да напиша. Но с оглед на факта, че има излишък от икономисти, реших да не го споменавам, а да те насоча към други възможности, които при теб изобилстват. В случай, че все пак избереш икономиката, банковото и застрахователно дело са най-подходящи за теб.

Много благодаря за бързите и изчерпателни отговори.Като знам,че избора е подходящ и според звездите нещата ще са по-спокойни.
Линк към коментар
Share on other sites

да,

Ако нямате нищо против бихте ли погледнали моята карта. :/ търся работа, засега е абсолютен неуспех, та може по тази карта да се каже дали ще си намеря скоро работа, просто взех да си мисля, че късметът от горе-долу година напълно ме е напуснал, всичко върви в обратната на желаната посока от мен. :(

http://picbg.net/pic...3iB3qY&i=655623

Да, след около месец ще имате възможност да започнете работа.

да,

Ако нямате нищо против бихте ли погледнали моята карта. :/ търся работа, засега е абсолютен неуспех, та може по тази карта да се каже дали ще си намеря скоро работа, просто взех да си мисля, че късметът от горе-долу година напълно ме е напуснал, всичко върви в обратната на желаната посока от мен. :(

http://picbg.net/pic...3iB3qY&i=655623

Да, след около месец ще имате възможност да започнете работа.

Днес ми се обадиха за работа дори ме извикаха пробно, не знам какво ще стане, четох в нета негативни коментари за фирмата, често напускат хора. Днес напуснаха две момичета, затова може ли да ми кажеш каква точно е работата, която си видяла в картата, ако е възможно , де, извинявам се ако въпросът е тъп.
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Ягода, тъй оптималният момент е отминал с малко, мислех, че сте отказали появила се работа. Да, имате възможност да започнете и сега. По редица причини обаче, моят съвет е да изчакате малко, ако не е съвсем належащо разбира се. В края на август ще имате работа със сигурност. От какво естество точно обаче не мога да кажа. Успех Ви желая, каквото и да решите :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Оля, здрасти, не знам дали може и аз да задам един въпрос за моя хороскоп, в областта на любовта. Тъпото е , че ме чака цяла една напрегната година, в която не планирам никакви връзки, затова ще те помоля да погледнеш чак след една година какво ще бъде положението, тъйкато съм много заета и не вярвам да се появи каквото и да било през тази година, имам предвид края на 2012 и цялата 2013, са абсолютно планирани и отдадени на кариерата. И единият ми въпрос е свързан с кариерата, ще постигна ли това, което искам? И другият с любовта, ако може да погледнеш чак за 2014 г.Ако това е възможно. Данните ми са 5.06..1981, гр.Ямбол, час на раждане 14:15.Благодаря ти.

Линк към коментар
Share on other sites

Добър вечер и от мен! Оля, дали ще можеш да погледнеш и моята карта? И мен ме интересува избора на професия. Данните ми са 14.11.1982 г. между 14:00 и 14:12 ч. гр Русе. Много благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Ина, много се радвам, че те виждам отново! Не мога да те зарадвам с нищо, свързано с любовта през 2014. Но на твое място не бих отписала годините преди нея. Особено 2012/13. Що се касае до 2013/14 - тогава ще береш плодовете на труда, който полагаш сега. Много хубава година по отношение на кариерата.

Дончо, боравиш много добре с пари. Съветът ми е икономика - банково, застрахователно дело. Другата ти възможност е хирургия или гинекология, в случай, че избереш медицината. Проявяваш интереси в областта на окултизма. Ако положиш усилия, би имал успех и в езотеричните науки.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз много благодаря :) Доста се изненадах, защото никога не съм имала интереси в тези сфери, освен езотериката. Мисля, че нямам нужните логически и математичски способности, за да се занимавам с икономика, пък и не ми е много интересна май, а за хирург с моите две леви ръце - ужасссс. И природните науки не ме влечаха. Мен ме интересува май нещо социално, примерно журналистика или неправителствени организации или нещо в сферата на изкуствата или с компютри. Но точно пък тези области...много се изненадах. Или никак не се познавам....

Линк към коментар
Share on other sites

Имаш много силно изразен 8 дом в скорпион с един мощен стелиум от почти всички лични планети в него. Така че съветът ми е да се възползваш от него по най-добрия начин. Разбира се, че не трябва да работиш нещо, към което нямаш афинитет. А може би просто не си развил заложбите си. Осми дом е и домът на политиците. Журналистиката е вариант, но ако някога ти се отдаде възможност да работиш като говорител, секретар, кореспондент или каквото и да било, свързано с комуникациите към някоя политическа сила, приеми. Имаш всички шансове за успех.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей отново, много ти благодаря, че се занимаваш с мен :))) Ще имам предвид съветите ти, макар че сферите ми на интереси са много далеч от тях засега. Аз съм жена между другото :D До момента се занимавам с право. Но не ми е интересно. Нещо ме влече към по-творческа работа - нещо с писане може би - писане на текстове в рекламата или литература, музика, кино, драматургия....не знам....това поне са нещата, които са ми интересни засега. Журналистиката я разглеждам като вариант единствено заради писането, но по принцип не се вълнувам от политика. И другия вариант, който ме влече е работа в неправителствена организация, но проблемът с доходите там малко ме притеснява. Май не съм чак толкова нематериалистична....иска ми се да имам някаква материална сигурност, че като гледам май няма да намеря подходящ мъж и ще трябва сама да се оправям, а това не е лесна работа за жена, а още повече, ако реши да има и дете.....пък и ми се иска да съм независима, дори да имам партньор...

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...