Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен хороскоп


Recommended Posts

Здравейте, бихте ли отделили време да погледнете моята карта? Интересува ме дали връзката, която започнах през май има шанс да се задълбочи и как изглежда сферата на любовта за мен през 2013 г. Данни: 28-юни-1972, гр. Видин, 5:00 ч.

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Ягода, тъй оптималният момент е отминал с малко, мислех, че сте отказали появила се работа. Да, имате възможност да започнете и сега. По редица причини обаче, моят съвет е да изчакате малко, ако не е съвсем належащо разбира се. В края на август ще имате работа със сигурност. От какво естество точно обаче не мога да кажа. Успех Ви желая, каквото и да решите :thumbsup2:

Отказах работата, защото заплатата, която ми предложиха беше смешна. Надявам се това дълго чакано работно място да си заслужава не само заради парите, а и заради самата работа.
Линк към коментар
Share on other sites

Привет на всички, пиша пак тук по любовен въпрос, искам да знам какво да очаквам в тази сфера до края на годината? Положението е доста странно, намесен е човек от чужбина, така че бих искала малко помощ и от вас :)) 06.08.1983 22,36 часа София

Линк към коментар
Share on other sites

Нека да изясним нещо.

Темата не е за любовни гледания, не е за въпроси за намиране на работа, въобще не е за хорарни въпроси. Темата е замислена като образец за разглеждане на една натална карта, като подход и стратегия. Кратковременните прогнози от рода на: Еди-кой-си, обича ли ме, или, Ще си намеря ли работа, нямат място тук.

Що се отнася до твоя проблем Istar, разгледах го точно като хорарен въпрос.

Това което мога да кажа, е че това което те е привлякло към този мъж е материалното му положение, или поне твоята мечта да оправиш своето, чрез него. Положението ти в астрологичен контекст е показателно, Венера в Телец, планета без връзка в неговите сигнификатори и потънала в собственото си задоволство. Отношенията ви са започнали като игра, забавление, кратка среща в някой клуб, той се е забавлявал, но в крайна сметка се е върнал в нормалното за него среда. Дори мисля че е сериозно обвързан от доста време.

Комуникацията, ако я има, е към края си.

:)

Редактирано от Йордан Анов
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте! Зная, че нищо не се случва случайно, може би точно затова попаднах на този форум. Ако е възможно бихте ли направили анализ на моята натална карта. Родена съм на 30.06.1975 г. в гр. Дупница. Казвам се Даниела. Час на раждане 19:45 ч. Благодаря предварително! Очаквам Вашият отговор.

Здравейте! Явно моята натална карта е доста скучна и не е от интерес за тълкуване, но Ви моля да я разгледата, за което предварително Ви благодаря. Поздрави и успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте надявам се да ми помогнете да си растълкувам картата ,ако имате интерес естесвено нали за това е темата все пак .Това са данните ми не ми позволява да кача картата ако иска някой да я качи 17,01,1982 пирдоп

15.30

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте надявам се да ми помогнете да си растълкувам картата ,ако имате интерес естесвено нали за това е темата все пак .Това са данните ми не ми позволява да кача картата ако иска някой да я качи 17,01,1982 пирдоп

15.30

Добре, искаш помощ, макар че се опитах да обясня че темата не е за това, но все пак, нека масата поведе.

Ориентирай ме до къде стигна с твоите тълкувания, какво те за трудни, какво не разбра и къде се съмняваш?

Но, преди всичко коя тема от хороскопа си разгледа?

И нека тълкуваме заедно, та нали за това е темата :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ами едно от нещата, който ме интеесуват например е задължително ли е, щом венера е ретроградна както е във мойта карта да се изявява реализира посредством партниорите си съжелчвам ако се исказвам не точно както трябва , и да при съвпад 6.22 със слънцето то венерата води ли се изгорена .Също така не мога да намеря информация как се тълкува тау квадрат във който взимат участие лилит ,слънцето и северният възел.Също така правилно ли си обеснявам че луната е господар на картата ми като планета управител на асцендента , извинявам се предварително ако изказването ми е неправилно просто наистина от скоро се занимавам със астрология и знанията ми са неподредени и разхвърлени като цяло .

Редактирано от elodia
Линк към коментар
Share on other sites

Ами едно от нещата, който ме интеесуват например е задължително ли е, щом венера е ретроградна както е във мойта карта да се изявява реализира посредством партниорите си съжелчвам ако се исказвам не точно както трябва , и да при съвпад 6.22 със слънцето то венерата води ли се изгорена .Също така не мога да намеря информация как се тълкува тау квадрат във който взимат участие лилит ,слънцето и северният възел.Също така правилно ли си обеснявам че луната е господар на картата ми като планета управител на асцендента , извинявам се предварително ако изказването ми е неправилно просто наистина от скоро се занимавам със астрология и знанията ми са неподредени и разхвърлени като цяло .

Не ми стана ясно какво точно искаш да разбереш от хороскопа си, но да даваме по точките, които си набелязала ти.

Първо Венера не е наистина е изгоряла, и се движи обратно към Слънцето, заради ретроградността си. Това не е качество, което ще се изрази чрез другия, а раняване на собственото ти поведение като жена.

Тау квадратура между Слънцеето, възел и Лилит не може да се получи, защото имаме две фиктивни точки, а те не могат да дават и получават аспекти.

Що се отнася до господаря на хороскопа ти, то той не е Луната, само защото управлява Асц ти. Най-големи достойнства има Юпитер в тази позиция, така че той печели конкурса за управител на Асц.

Според теб, какво е влиянието на Юпитер върху теб?

Линк към коментар
Share on other sites

Питах за тауквадратурата защото във zet9 taka izliza na kartata, a za upiter she napisha malko po natatuk, che tochno sega imam gosti i malko e neudobno da gi zareja taka na masata . a da i izvinqvai ne sum dala pravilnite dani za taukvadrata toj e mejdu slunceto saturn i ujniq vuzel lilit e vuv bisekstil sus drugi planeti

Редактирано от elodia
Линк към коментар
Share on other sites

chestno kazano kato se zamislq qvno e neblagopriqtno aspektiran predvit niskoto mi samochuvstvie kakto i faktat che na momenti nz zashto nqmam ideq umeq da stavam adski arogantna ne zanm tochno kak stava no stav prosto ot samosebe sii ako moga na nego da go otdam interesno mi e bih li mogla principno tazi arogantnost da q prerabotq po nqkakuv nachin vuv neshto polojitelno, a inache kakvo tochno iska mi se da razbera na kakvo tochno se dulji postoqnoto chuvstvo za neudovletvorenost ot vruskite mi koeto vodi do tam che ponqkoga az sama gi razrushavam dori i da sa potchti idealni sqkash tursq neshto oshe po suvursheno ne moga tochno da go obesnq

Линк към коментар
Share on other sites

vuv smisal kogato govorq za arogantnost imam napredvit che neshtata preminavat taka purvo dosta dulgo ostavqm nqko da mi se kateri po glavat bez reakciq i vuv edin hubav moment tochno kogato toi nai malko go ochakva izbuhvam zashtoto ne znam zashto vsichki me vzemat za koshche za dushevni otpadaci predpolagam che tova se dulji na suvpada na upiter sus lunata koito kakto sum chela dava chuvstvitelnost na individa i velikodushiqe i kato pribavim i kvadrata na upiter sus venera koito pak do kolkoto sum chela dava otstupchivost vuv navicite kato cqlo sujelqvam ako interpretacite mi kato cqlo ne zvuchat mnogo dobre naistina izvinqvam se tolkva chesto zashtoto za purvi put vuv jivota si se chuvstvam tolkva nesigorna kazvaiki neshto moje bi se dulji na tova che ot skoro se zanimavam sus tova da izuch kartata si .

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново!

Имам няколко въпроса, които сигурно ще ви изглеждат доста тривиални, а сигурно на някои ще прозвучат и смешно, но не разбирам много от астрология и доста се обърквам при тълкуването на собствената си натална карта. Родена съм на 30.06.1975 г. в гр. Дупница в 19:45 ч. Казвам се Даниела. Според моята натална карта Уран е в 9 дом, а Нептун в 11. И двете планети са ретроградни, поне така мисля. Въпросът ми е следният: ретроградното движение на планета означава ли, че има непременно неблагоприятно въздействие върху човека и ако е така, как тълкувате това ретроградно движение на горепосочените планети. А, между другото Юпитер е в 3 дом. Как бихте го тълкували? И още един въпрос: Какво означава Медиум цели? Благодаря и извинете, ако въпросите ми ви се сторят малко тъпи или несвързани!

Линк към коментар
Share on other sites

Ами едно от нещата, който ме интеесуват например е задължително ли е, щом венера е ретроградна както е във мойта карта да се изявява реализира посредством партниорите си съжелчвам ако се исказвам не точно както трябва , и да при съвпад 6.22 със слънцето то венерата води ли се изгорена .Също така не мога да намеря информация как се тълкува тау квадрат във който взимат участие лилит ,слънцето и северният възел.Също така правилно ли си обеснявам че луната е господар на картата ми като планета управител на асцендента , извинявам се предварително ако изказването ми е неправилно просто наистина от скоро се занимавам със астрология и знанията ми са неподредени и разхвърлени като цяло .

Не ми стана ясно какво точно искаш да разбереш от хороскопа си, но да даваме по точките, които си набелязала ти.

Първо Венера не е наистина е изгоряла, и се движи обратно към Слънцето, заради ретроградността си. Това не е качество, което ще се изрази чрез другия, а раняване на собственото ти поведение като жена.

Тау квадратура между Слънцеето, възел и Лилит не може да се получи, защото имаме две фиктивни точки, а те не могат да дават и получават аспекти.

Що се отнася до господаря на хороскопа ти, то той не е Луната, само защото управлява Асц ти. Най-големи достойнства има Юпитер в тази позиция, така че той печели конкурса за управител на Асц.

Според теб, какво е влиянието на Юпитер върху теб?

Здравей сега ще се опитам накратко да обесня аз какво съм открила за себе си в картата си и се надявам след това да помогнеш да я доразгледам ,ще се опитам доколото мога да съм подредена, макра че няма да съм така ясна и изчерпателна като вас .

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,бих искала да помоля да погледнете в моя хороскоп във връзка с възможностите за работа, които ми се очертават тъй като в момента съм без и също така какво показва хороскопа ми във връзка с човека до мен.Той е роден на 17.08.1986г.казва се Андрей,аз съм родена на 13.04.1982г.около 7часа сутринта в гр.Бяла Слатина.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте,

 

Интересувам се от астрология и езотерични науки, но засега повече ме вълнува първото. Имам някои основни познания за планетите, домовете и знаците, но не в степен да изтълкувам хороскопа си. Все още силно ме затруднява тълкуването чрез тази натална карта, а съм любопитен относно това, което съдържа и смятам че може да ми помогне в много периоди и моменти от живота ми. Много ще се радвам, ако някой ми помогне да разбера основни положения в личната ми карта !

 

Ето и линк към наталната карта: http://www.astro.com...BaF-u1358169616

 

както и тези допълнителни таблици : http://www.astro.com...70894.30897.pdf

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте ако някой се интересува от моята карта е добре дошъл да я тълкува тъй като след опити да открия нещо по-конкретно в мрежата се провалих. Надявам се някой да прояви интерес:) 
http://www.astro.com/tmpd/c1gefile5vZAU5-u1365085302/astro_w2at_01_neda_marinova_hp.51891.28756.pdf

 

 

http://www.astro.com/tmpd/c1gefile5vZAU5-u1365085302/astro_w2at_01_neda_marinova_hp.51882.28159.gif

 

ако случайно не ви излизат Неда 17.11.1989г., Добрич, 00:05 

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...