Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Кръг на мисълта


Иво

Recommended Posts

:) Молитвите помагат за дълбочинна промяна на подсъзнателно ниво. Ако ти и аз сме достатъчно изпълнени с любов, ще помогнем и на останалите. Нали в присъствието на духовно развит човек и околните се променят... :)
Линк към коментар
Share on other sites

Да така мисля и аз.

Ако има съгласни с идеята ми за хармонизиране/балансиране нека пишат и да се разберем за ден и час да отправим една мисъл :)

По-здрави.

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2:

Нека всички да се изпълним със Светлина и като малки слънца да я разпръснем по цялата Земя.
:thumbsup2::thumbsup2:

Ще бъда със следния вариант на "мисъл" :

Господи, Отче, Лъчът на Твоята Любов да озари цялата Земя / Вселена :feel happy:

Благостта и Милостта Божия да пробудят и помилват всяка човешка душа :feel happy: Амин.Амин.Амин.

Кръгът ще го заформим :v:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Айде - пробив през черния облак обгърнал планетата, после просвистяваме за миг през тънките региони на духовния свят и поради липсата на спирачки навлизаме в Божествения :feel happy:

След 55 минути :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: ХАРМОНИЯ!ХАРМОНИЯ!ХАРМОНИЯ! :feel happy:

Резултатът със сигурност ще е едно индигово същество! Сега се ражда! Благословени да са всички всички светли душички!Аум

:feel happy: Любов + Светлина + Мир+ Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Да бъде волята на Учителя и на Белите Братя за тази земя и нейното човечество! И ние да пренесем тази молитва в живота си! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

:)

"Да бъде волята на Учителя и на Белите Братя за тази земя и нейното човечество! И ние да пренесем тази молитва в живота си! "

Нека да приемем мира в сърцата си , за да дойде мирът на цялата Земята.

Амин

Линк към коментар
Share on other sites

Включих се с песен, тиха и нежна, след което не се молих с молитви, а извиквах образи - как прегръщам Земята и милвам зелените меки хълмове, как по оста на екватора и по всички меридиани са хванати за ръце хора, облечени в бяло. Думи не ми идваха, идваха ми картини.

Линк към коментар
Share on other sites

Внимавайте с

черния облак обгърнал планетата
че той обича да похапва подобни опити ако не са крайно сполучливи, а "крайно" определете сами!
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

"Идеята е "добра" .

Но не мислите ли, че ще е по-хубаво да се помолим да хармонизираме Света. Защото колкото повече "добро", толкова повече "зло" като и двете не съществуват де... въпрос на гледна точка. "

"Съгласен с предложението на Любомир89 за хармонията..."

"Хармонията е състояние на равновесие. Всичко в Живата Разумна Природа се уравновесява. Поради нашето не достатъчно разумно поведение и мисъл, Природата ни възпитава по специфичен начин..."

"Нека си пожелаем да мислим, чувстваме и действаме в хармония с Живата, Разумна Природа; само тогава и нейното отношение към нас, хората, ще се промени. "

"Иначе всяко малко зло се дава, за дани предпази от по-голямо зло. И глобално погледнато всичко е за наше добро - ако сега не се научим на нещо, по-късно ще ни се наложи да го научаваме на по-висока цена "

"Васко, напълно си прав, че всяко малко зло е с цел да ни научи как да бъдем в хармония с вселената. Обаче ако можем да помогнем на хората с добра мислъл, ще е странно да не го правим. Все едно да намериш на улицата кученце със счупено краче и да не му помогнеш, защото Бог е поискал така. А кой знае дали Бог не е поискал точно ти да го намериш? "

"Ако облегчим последствието на външен план без да е налице промяна на съзнанието, то ефекта ще бъде краткотраен."

"Молитвите помагат за дълбочинна промяна на подсъзнателно ниво. Ако ти и аз сме достатъчно изпълнени с любов, ще помогнем и на останалите. Нали в присъствието на духовно развит човек и околните се променят... "

"QUOTE

Нека всички да се изпълним със Светлина и като малки слънца да я разпръснем по цялата Земя."

"Ще бъда със следния вариант на "мисъл" :

Господи, Отче, Лъчът на Твоята Любов да озари цялата Земя / Вселена

Благостта и Милостта Божия да пробудят и помилват всяка човешка душа Амин.Амин.Амин.

Кръгът ще го заформим

Любов + Светлина + Мир + Радост "

"Айде - пробив през черния облак обгърнал планетата, после просвистяваме за миг през тънките региони на духовния свят и поради липсата на спирачки навлизаме в Божествения"

"ХАРМОНИЯ!ХАРМОНИЯ!ХАРМОНИЯ!

Резултатът със сигурност ще е едно индигово същество! Сега се ражда! Благословени да са всички всички светли душички!Аум

Любов + Светлина + Мир+ Радост"

"Да бъде волята на Учителя и на Белите Братя за тази земя и нейното човечество! И ние да пренесем тази молитва в живота си!"

"Хайде по-добре да бъдем положително настроени. Никога нямаше да се направи нищо ново и хубаво, ако все внимавахме.

Кога ще е следващата среща? "

Предлагам да е на шести май от 20 часа. :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) Христос Воскресе!

Бажу! ? Бажу!? Туй да не е Бижу :1eye:

Да помислим бързо и си представим какво точно се случва на 5-6 май...повсеместно :smarty:

Човеците имаме практическо занятие по въпроса за жертвата...що курбан, що кръвчица се пролива :o старозаветна вибрация ли е това или има други мнения? Наблюдателни са забелязали, че винаги след Гергьовден вали дъжд - дали е случайно се питам от доста време :sleeping:

Дали да не поразсъждаваме / помислим за "безкръвната" жертва :) все нещо ще сътворим :v: или да се въздържим :hypocrite:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Изпуснах, чак сега прочетох за днешния кръг на мисълта. Идеята е страхотна! Кога ще е следващата среща? Какви са впечатленията ви след днешната? Нещо по-особено забелязахте ли? Имам предвид мнението на Благост.

Линк към коментар
Share on other sites

:) Христос Воскресе!

Бажу! ? Бажу!? Туй да не е Бижу :1eye:

Да помислим бързо и си представим какво точно се случва на  5-6 май...повсеместно :smarty:

Човеците имаме практическо занятие по въпроса за жертвата...що курбан, що кръвчица се пролива :o старозаветна вибрация ли е това или има други мнения? Наблюдателни са забелязали, че винаги след Гергьовден вали дъжд - дали е случайно се питам от доста време :sleeping:

Дали да не поразсъждаваме / помислим за "безкръвната" жертва :) все нещо ще сътворим :v: или да се въздържим :hypocrite:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост  :feel happy:

бАжу ^^ :)) :D

Съжалявам, забравих за днес и не участвах. То не ми пречи и сега, но .. мхм да ;)

Не съм забелязвал да вали дъжд след Гергевден.. :Р

Всичко добро, кой както го интерпретира.. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Какво ще кажете за среща на 1юни сутринта в 6h българско време?!! Предлагам визуализация - красив и пълен с любов образ, нещо прекрасно да се опитаме да изпратим/сътворим на/за децата на света :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ми се всички да пребиваваме в един такъв кръг на мисълта и да сеем.. тва дето по-късно трябва да получим.

..поне който иска.

Всичко добро за всички.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...