Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен нумерологичен хороскоп


Иво

Recommended Posts

  • 10 months later...
  • Отговори 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте !!! : ))) Кажете нещичко и за мен :)))) Десислава 18.11.1990г. Бях чела, че брак или годеж в този цикъл няма да се осъществят и това ме натъжи... ;/ възможно ли е да не стане така.. О_o

Линк към коментар
Share on other sites

По принцип всичко е възможно smile.gif

Все пак брак или годеж като че ли са по-вероятни през 2011 или 2012, отколкото тази година (или най-рано след рожденния ти ден тази година).

И ... не се натъжавай, толкова си млада още, има време за всичко; тази година ще изисква от теб доста работа (във всякакъв смисъл), а същевременно ще има спънки и ограничения, но ако подходиш търпеливо и разумно, ако се потрудиш съвестно и сериозно, то догодина ще се радваш на добри постижения и резултати, ще се разкрият нови възможности ... 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Дали ще може да кажете нещо и за мен Цец 13.07.1984

Благодаря предварително :)

Здравейте!

Вашето рожденно число е 13.

Съществено значение оказват цифрите 1 и 3. Погледнато астрологично числото 1 е свързано със Слънцето. Вашата космическа промяна ще е по-силно свързана с рода на бащата; силна връзка с мъжете от фамилията. Числото 3 астрологично е свързано с планетата Меркурий.

Представя способността да разсъждавате, вашият ум, комуникацията. Числото 13 се проявява при хора, които са амбициозни, пробивни, напористи, дисциплинирани.

Вашият път на живота е с вибрация 6.

това е балансирано и хармонично число. Свързано е със семейството, дома и любовта. Вероятно лесно създавате приятелства. Имате приятна външност. Чувствителен, обичате да помагате на близките около вас. Обичате да творите и да създавате. Добре е да се занимавате с някакъв ненатоварващ спорт.

Пазете сърцето си.

Щастлив ден - петък.

Период в живота.

До 30-тата си годишнина се намирате в І период с вибрация 11. Силна интуиция, проявявате интереси свързани с окултизма. Професионално силен период. Постигане на самостоятелност. Възможни са затруднения и конфликти в личен план.

Вашата лична година.

След РД т.г. вашата лична година е 5.

Вероятно оценявате годината до тук като трудна. Това е, защото тя е подвластна на числото 4 и в повечето случаи е белязана от някаква драма в личен план. Липсата на стабилност може да ви разбалансира.

След РД т.г. ще се чувствате по-уверен, по-свободен, професионално израстване. Може да има любовни авантюри.

Късмет smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Ако може и мен да "светнете"- Румяна Иванова 06.04.1970гg.gif

Здравейте!

Вашето рожденно число е 6.

Астрологично числото 6 се свързва с планетата Венера. А както знаем Венера представя обичта, любовта, красотата, нашият вътрешен усет. Числото 6 се проявява при хора, които притежават чар, магнетизъм, доброта, чувствителност.

Вашият път на живота е с вибрация 9.

Може би сте човек идеалист. Често мечтаете. Вероятно имате хуманитарна или социално насочена професия (РД число също го потвърждава или такава е била мечтаната от вас професия). След 30-тата си годишна възраст сте се насочил към духовно израстване. Адаптивен и амбициозен човек, обичащ силно близките си. От човек, който има път на живота с вибрация 9 се изисква да бъде щедър, да помага и да се научи да прощава.

Щастлив ден - вторник.

Период на живота.

До своята 45г. възраст се намирате в ІІІ период с вибрация 6. Всеотдайност, чувствителност. Добро съчетание на професионалните ангажименти с личния живот. Може да промениете своето местоживеене.

Вашата лична година 4.

Ще отделите повече време на личния си живот. Но най-важното е да се пазите от сериозни емоционални сривове, да не се затваряте в себе си. Трябва да се научите да виждате доброто във всичко.

Късмет smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря,Анита03! Действително вторниците почти винаги са ми силни. Личната ми година ми е зле-благодаря и за късмета-имам нужда от него,май... Успех в начинанията и късмет и на вас, Ани 03!thumbsup.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте, писах на Диана в лични, сега ме пусна сайта да пиша на воля:))) Прочетох някой коментари за 18 и 11....и много не ми се понравиха переспективите:)))))))) Аз съм родена на 18.11.1971, даже мобилния ми тел. завършва на 1118.........Да сменям номера или ЕГН-то:)))))))))))) Благодаря за анализа Ви!!:)))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

.....................

Път на живота - 7 - желание да се реализира добре в живота и непрекъснато да напредва, усъвършенствайки себе си. За да се "случи" това, са нужни да се развият: любознателност, прозорливост, откривателство, изслушване на другите, склонност за придобиване на знания, придържане към реализма, а също да се избягва отчаянието, негативизма, много строгото отношение към себе си и към другите. Числото 7 е много особено, то е свързано с философията, духовността: важно е от една страна да не се търсят и преследват чисто материални цели, от друга - да не се пришпорват хората и събитията, а да се оставят да следват своя собствен ход. Периодите на изчакване и блокаж внезапно преминават в развитие и успех, често нестандартни и неочаквани; резки промени в хода на съдбата. За хората с число 7 важи с пълна сила посланието "Познай себе си.". Приятелствата и връзките с хората имат решаваща роля, макар някои хора с път 7 да предпочитат уединение, живот посветен на някакви изследвания или мистицизъм или далечни пътувания ... Поне в един период от живота е нужно да се осъществи близък контакт с природата.

dantchela ,

в горното мнение по друг повод , Диана Илиева е отговорила .И ти си с число на живота 7.

akim,твоето число на живота е 8.Можеш да прочетеш нещо за номерологичната характеристика на това число тук.

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moje li i men da vklu4ite Mariana 4.02.1964

Здравейте!

Вашето РД число е 4.

Това е кармично число и има силна вибрация. Вероятно често в живота си ще се сблъсквате с междуличностни конфликти (роднински) и ще се налага да разчиствате стари задължения. Вие сте упорита, амбициозна, енергична, мъдра. Притежавате добри организаторски способности.

Астрологично числото 4 се свързва с енергията на Сатурн.

Вашият път на живота е с вибрация 8.

Това число не е от най-лесните. Съдържа в себе си 2 х 4. Имате силна индивидуалност и притежавате силна активност. Вие сте човек новатор. Може би дълго време сте търсили точно призванието си. Понякога хората могат да Ви усещат като студен и леко странен човек. Имате добри възможности да се занимавате с личен бизнес, но трябва да проявявате тактичност в отношенията си към хората. Също бихте имали успех и в политическа организация, но трябва да внимавате с избора си. Имате склонност към точни и природни науки - математика, физика, ИТ и т.н.

Като по-слаби органни с-ми: костна, слухова, кръвоносна, ЦНС.

Период с вибрация 4.

От своята 43 год. възраст до края на живота си се намирате в период с вибрация 4. Важното за Вас в този период е да не допускате негативни мисли и състояния на отчаяние. Опитайте се да действате последователно. Възможно е да имате леки трудности в личен и професионален план.

Вашата лична година до РД през 2011г. е 9.

Това е времето, в което трябва да преосмислите изминалите 9г. и да оцените периода. Извлечете необходимите поуки и продължавайте напред. Опитайте се да не повтаряте грешките си.

От Вашия РД през 2011г. до РД през 2012г. Вие ще се намирате в лична година 1. Предстои Ви нов жизнен цикъл от 9г.

Ще Ви се предоставят много нови възможности...

Късмет :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, ако не представлява проблем за вас бих искала и мен да ме вкючите

Казвам се Невин Фейзим Хасан 21.06.1985

Благодаря предварително!!!

Здравейте!

Вашето РД число - 21

Числото съдържа вибрацията на числата 2 и 1. Астрологично числото 2 се свързва с енергията на Луната. Това означава, че Вие добре ще изразявате своите женски качества. Трябва да се разбирате по-добре с жените в рода - майка, баба, сестра и т.н. Числото 1 се свързва с енергията на Слънцето, което Ви дава авторитарност, оригиналност, упорство. Това двойно число е носител на положителна вибрация. Предполага лесна победа, заслужена след изпитанията н предишните въплъщения.

Вашето число на душата - 3

Астрологично се свързва с енергията на Юпитер. Нечетно и динамично число. Обичате да общувате с хората, лесно създавате контакти. Притежавате силна амбиция. По-възрастните хора от семейството Ви би трябвало да Ви подкрепят. Религиозна сте. Умеете да се изразявате добре. Обичате да давате съвети- Имате доста приятели, като че ли повечето са от противоположния пол.

Вашият път на живота с вибрация - 5

Астрологично с есвръзва с енергията на Меркурий. Жизнен човек сте, изпълнен с дух. Бързо и лесно се влюбвате. Искате постоянно да сте влюбена, защото само тогава за Вас нещата имат смисъл. Вероятно имате приятен глас и муз. способности. Харесвате детайлите. Създавате лесно приятелства. Чувствителна сте и вероятно на моменти непостоянна. Повече успех в професионален план Ви очаква след 30 год. възраст.

* Слаби периоди (физическа неразположеност, загубава на интерес, тъга безпокойство, проблеми с партньори) - май, септември, декември;

* Силни периоди (нова работа, договори) - 21 май - 20 юни, 21 август - 20 септември;

* Благоприятни дати - 5 юни и септ., 14 юли и септември, 23 май и август;

* Благоприятни дни - сряда и петък;

* Благоприятни цветове (дрехи, аксесоари, декорация в дома и т.н.) - всички нюанси на зеленото, тюркоазено, св. кафяво, сиво, бяло;

* Неблагоприятни цветове - всички тъмни цветове - черно, тъмно синьо, тъмно кафяво;

* Здравословни проблеми - храносмилателна с-ма, ЦНС, проверявайте редовно кръвното си налягане и бъдете внимателна по време на грипна епидемия;

* Минерали и метали - аквамарин, сребро, платина;

Вашите житейски периоди:

Първи период - до 31г.

Втори период - от 31 - 40г.

Трети период - от 40 - 49г.

Четвърти период - след 49г.

Първи връх - 31 г.

Втори връх - 40 г.

Трети връх - 49 г.

Първи период - емоционален период, много чувства. Възможни са моменти на депресия. Има предпоставки за създаването на много връзки и бързо приключване. Заложено е кармично изстрадване на всяка една Ваша връзка. Често до Вас ще са хора, които Вие сте наранявали в предишен живот. Подходящ период за добра реализация в интелектуалната сфера.

Втори период - подходящ период за брак и материална стабилизация.

....

Кармични уроци според името:

2 = 0

7 = 0

При Вас има 2 ненаучени кармични уроци.

Числото 2 не се среща в името Ви. Това дава прекалена наивност, премълчавате и не умеете да се защитите в определени ситуации. Числото 7 не се среща в името Ви също. Дълбоко в себе си се чувствате самотна.

Вашата лична година - 3

От Вашия РД през 2010 до РД през 2011г. Вашата л.г. е под вибрация 3. Това дава възможност за нови контакти и подновяване на старите. Преценявайте добре кого допускате до себе си. Добра година за обучение и квалификации. Възможни са пътувания, както в страната така и в чужбина.

Късмет :)

Редактирано от Anita03
Линк към коментар
Share on other sites

Доколкото виждам една от основните практики в нумерологията е да се извеждат сумарни стойности, на база дата, месец и година на раждане, върху които да се прави извод за основни личностни характеристики. Притеснява ме това, че в практиката на тази наука се взимат за база произволно стойности. Какво визирам. Летоброенето върху което се правят изводи за датата на раждане е произлязло от произволна точка във времето, историческо събитие или митично такова. Например, сега сме 2010, но по календара на евреите сме 5771, а по ислямското летоброене 1388. Интересното тук, е че сумарната стойност на двете алтернативни календарни системи е равна на две, за разлика от нашата, която е равна на три. Но това е само бегъл поглед върху нещата. Самото разделение вътре в годината може да приеме произволна подредба и номерация.

Това което бих искал да помоля занимаващите се с нумерология е да демонстрират какви резултати биха се получили, ако се сумират стойностите на една рожденна дата, по трите календарни системи.Разбира се, ако имат поглед и върху друга система, би било интересно да се включи и тя.

Линк към коментар
Share on other sites

Годината ти до рождения ти ден е емоционална  и завършваща.Декември месец ти е на контакти и запознанства,които трябва добре да преценяваш.Януари е добре да приключиш със стари взаумоотношения,които прецениш,че те спъват и задържат.Да приключиш стари задълцения , за да започнеш успешно ново начало след рождения си ден. След 04.02 вече си в нов жизнен период,месеца е с вибрация 3,което означава много нови контакти и запознанства,стремеж към смяна на средата и възмоьност за това.Април ти е на трудности от външен характер.Използвай май да направиш промени ,да бъдеш активна и да не изпускаш възможностите,които ти дава съдбата,като бъдеш едновременно с това и внимателна.

Линк към коментар
Share on other sites

Доколкото виждам една от основните практики в нумерологията е да се извеждат сумарни стойности, на база дата, месец и година на раждане, върху които да се прави извод за основни личностни характеристики. Притеснява ме това, че в практиката на тази наука се взимат за база произволно стойности. Какво визирам. Летоброенето върху което се правят изводи за датата на раждане е произлязло от произволна точка във времето, историческо събитие или митично такова. Например, сега сме 2010, но по календара на евреите сме 5771, а по ислямското летоброене 1388. Интересното тук, е че сумарната стойност на двете алтернативни календарни системи е равна на две, за разлика от нашата, която е равна на три. Но това е само бегъл поглед върху нещата. Самото разделение вътре в годината може да приеме произволна подредба и номерация.

Това което бих искал да помоля занимаващите се с нумерология е да демонстрират какви резултати биха се получили, ако се сумират стойностите на една рожденна дата, по трите календарни системи.Разбира се, ако имат поглед и върху друга система, би било интересно да се включи и тя.

Вендор, много интересно предложение :) Не съм правила нумерологични анализи с други календарни с-ми с изключение на китайския (чрез квадрата Ло-шу). Да, получават се разминавания. Малкото познания, които имам са по Западна и ведическа нумерология...

Редактирано от Anita03
Линк към коментар
Share on other sites

Годината ти до рождения ти ден е емоционална  и завършваща.Декември месец ти е на контакти и запознанства,които трябва добре да преценяваш.Януари е добре да приключиш със стари взаумоотношения,които прецениш,че те спъват и задържат.Да приключиш стари задълцения , за да започнеш успешно ново начало след рождения си ден. След 04.02 вече си в нов жизнен период,месеца е с вибрация 3,което означава много нови контакти и запознанства,стремеж към смяна на средата и възмоьност за това.Април ти е на трудности от външен характер.Използвай май да направиш промени ,да бъдеш активна и да не изпускаш възможностите,които ти дава съдбата,като бъдеш едновременно с това и внимателна.

Март ти е на трудности  ааприл на промени. Извинявам се за грешката.Май е за стабилизиране на постигнатото а не за нови начинания.

Линк към коментар
Share on other sites

Доколкото виждам една от основните практики в нумерологията е да се извеждат сумарни стойности, на база дата, месец и година на раждане, върху които да се прави извод за основни личностни характеристики. Притеснява ме това, че в практиката на тази наука се взимат за база произволно стойности. Какво визирам. Летоброенето върху което се правят изводи за датата на раждане е произлязло от произволна точка във времето, историческо събитие или митично такова. Например, сега сме 2010, но по календара на евреите сме 5771, а по ислямското летоброене 1388. Интересното тук, е че сумарната стойност на двете алтернативни календарни системи е равна на две, за разлика от нашата, която е равна на три. Но това е само бегъл поглед върху нещата. Самото разделение вътре в годината може да приеме произволна подредба и номерация.

Това което бих искал да помоля занимаващите се с нумерология е да демонстрират какви резултати биха се получили, ако се сумират стойностите на една рожденна дата, по трите календарни системи.Разбира се, ако имат поглед и върху друга система, би било интересно да се включи и тя.

Правила съм подобни "сметки", но като проверка, особено при календара на зарванизма, то началото на годините е различно при различните системи.Освен това е важно годината ти на раждане под какво влияние е, според звездата на маговете.Това се отнася и до личната година.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте, бих искала и мен да включите

Казвам се Десислава Стоева - 10.12.1983

Благодаря предварително! :)

Здравейте, Деси :)

Вашето РД число - 10

Започва с вибр. на 1, астрологично се свързва с енергията на Слънцето. Възможно е да имате силна връзка с баща си. Числото Ви носи вибрацията на съзиданието и същевременно на разрушението. Това са две крайности в сферата на чувствата. Трябва да осъзнаете силата на собствените си желания, да наложите повече контрол и самодисциплина. Вероятно не можете да живеете в ролята на подчинени. Чувствителен човек сте и винаги подавате ръка на човек в нужда.

Вашето число на душата - 1

Вие сте човек индивидуалист. Лесно създавате приятелства, възможно е повечето да са мъже. Късметът е на Ваша страна. Харесват Ви новите неща. Имате аналитичен ум. Оптимист. Имате богата духовност. Понякога е възможно лесно да се поддавате на депресии, но след такъв период се завръщате с пълна сила и желание за промяна. Обичате пътуванията, също и изкуството. Отнасяйте се внимателно с финансите си.

Път на живота - 7.

Астрологично се свързва с енергията на планетата Нептун. Имате силни амбиции. Понякога е възможно по-трудно да изразявате емоциите си. Имате желание да промените света. Би трябвало да се увличате по различни езотерични практики и философии. Може да се отдалечавате от света и да оставате на сами със себе си. Възможно е да имате и разочарования в любовта, но това не трябва да ви отчайва, защото преди да познаете истинската любов ще трябва преминете през страданията. Вслушайте се във вътрешния си глас. Имате доста добри ясновидски способности, ярки и запомнящи се сънища. Като най-силно ще се изявят в периода 30-45 г. възраст. Романтичен човек сте. Може да живеете близо до вода и ще се чувствате добре. Също може да посещавате други държави и да живеете за известен период от време там. Възможно е да имате повече връзки.

Слаб период - януари, февруари.

Силен период - 21 юни - 20 юли.

Благодприятни дати - 1, 7, 16, 19, 25, 28.

Благоприятни дни - неделя, понеделник, сряда.

Благоприятни цветове - св. зелено, св. жълто, бяло.

Неблагоприятен цвят - черен.

Скъпоценни и полускъпоценни камъни - тигрово око.

Здраве: по-слаби органни с-ми: храносмилателна, кожа; отслабване на паметта след 45 г. възраст.

Активни години - между 35 и 39.

Препоръчително за Вас е се храните с храна богата повече на вит. Д и Е, повече плодове. Благоприятно биха Ви се отразили разходките около реки, езера.

Вашите житейски периоди:

Първи период до 29 г.

Втори период от 29 до 38 г.

Трети период от 38 до 47 г.

Четвърти период след 47 г.

Първи връх - 29г.

Втори връх - 38г.

Трети връх - 47г.

Първи и втори период при Вас са под вибр. 4, което дава леки трудности в личностната и професионалната сфера.

Късмет:v:

П.П. Ако желаете напишете си и 2-то име.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...