Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен нумерологичен хороскоп


Иво

Recommended Posts

Та, нека да видим.

Сборът от датата на раждане (ден, месец, година) образува т.н. "Път на Живота": 1+2 (дата на раждане - 12) = 3 + 3 (месеца на раждане - 03) = 6 + 1 (първата цифра отгодината на раждане - 1991) = 7 + 9 (втората цифра от годината на раждане - 1991) = 16 + 9 (третата цифра от годината на раждане - 1991) = 25 + 1 (последната, четвърта цифра от гоината на раждане - 1991) = 26.

Така полученато число, ако не е 11, или 22, които са водят "Царски", се редуцира, т.е. на свои ред цифрите в него се събират > (26) 2 + 6 = 8

Вашият Път на Живота, Силвия, е 8.

Тук съм допуснал грешка в описанието на метода за изчисляване на Пътя на Живота.

Първо се редуцират числото на деня, ако то е над 9; после числото на месеца, ако е над 9 (девети месец); същото се прави и с числата в годината.

Пример:

12.03.1991

1+2=3 (това за деня на раждане)

3 - числото отговарящо на месец март, като трети месец в годината

1991 > 1+9+9+1=20>2

Сега се събират трите редуцирани числа - 3+3+2=8

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мога ли и аз да си дам имената за хороскоп?

Не! Следващият, който си предложи имената за да му бъде направен хороскоп, ще бъде разстрелян!:3d_157:

:3d_146:

Ами разбира се, че може, magito023 !

Защо не?

Не мисля, че ще затрудниш, или че ще вгорчиш живота на някой. Тъкмо напротив - по този начин ще дадеш възможност на този някой (визирам такива глупаци, кат мен :3d_146:) да дари нещо от сърцето си... за теб. Не виждам лошо.:3d_113:

Тъй че, ти си на ход...:king: И знай, че от теб зависи това, дали ще ми дадеш шанса, да ти дам.:3d_137:

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

Орлин Георгиев Баев, 24.12.1971

Здравей, Орлин :)

Според РД число - 24.

Във ведическата нумерология, твоето рожденно число е комбинация от 2 противоположности - 2 (Луна) и 4 (Раху). Смята се за добра, тъй като 2+4=6, а 6 е числото на Венера (носи късмет и излъчва положителни вибрации). Хората с рожденно число 24 се влияят от тези 3 числа - 2,4 и 6. Двойката в рожденното число придава мек, приятен характер и добро разбирателство с жени, както и силна привързаност към тях (майка, сестра, съпруга и т.н.). Вежливост, отзивчивост и добре пазят тайните на другите. Венера е активна, тя дарява подвластните си с повишена емоционалност, аристократичност, красота. Интересуват се от изкуства, медицина, алхимия, психология, религия, мистика.

В западната нумерология често може да се срещне, че това е едно от числата на кармичната отплата. Това число е носител на материални успехи при хората, които се занимават активно с бизнес. Обещава подкрепа от властимащи хора, добри финанси и щастие в любовта.

Според числото на душата - 6.

Влечение към пътешествия. Разкош и лесно харчане на пари. Хората, родени на 24, имащи число на душата 6 държат на чистотата и реда в жилището си. Добър и успешен семеен живот. Отнасят се с любов към всичко. Добри приятели, вярват на близките си. Силна връзка с родителите. Добри маниери. Предпочитат да се намират в компания, избягват самотата. До 45г. възраст постигат почти всичко в материален план.

Жизнен път с вибрация - 9.

Свързва се с енергията на планетата Марс. Това дава на притежателите активност, решителност, кураж, братска любов. Добра реализация в професия с хуманитарна насоченост. Вибрацията на 9 изисква от притежателите си да бъдат щедри, да помагат на тези, които са в нужда и да прощават. Любовта е най-святото нещо на света. Любимият човек е най-добрата упора. Дълъг и ползотворен живот. Известност.

Периоди в живота - от своята 36г. до своята 45г. възраст се намираш в период с вибр. 6.

Това дава стабилност, успешно развитие във всички посоки. Най-подходящата вибрация за встъпване в брак или за създаване на щастливо партньорство. Този период се свързва и с промяна на местоживеенето. Свързан е и с поемане на повече отговорности към близко хора, може често да се пътува до родното място. Силна състрадателност.

Кармичен урок според името - един.

Числото 7 липсва в името. Добре би било да се припомня миналото и да се анализира, за да се извличат поуки от старите грешки. Желание са усамотяване.

Силни периоди - 20 април - 18 май; 21 септември - 19 октомври;

Слаби периоди - април, октомври, ноември;

Благоприятни дати - 3, 6, 9, 12, 15, 21, 24, 30;

Благоприятни дни - вторник, сряда, петък;

Благоприятни цветове - бял (цветът на Венера), син, розов, жълт, сребрист. Добре е в дома да присъства повече белият цвят.

Метал - сребро;

Камъни - диамант, сапфир, бял циркон, бял турмалин;

Медитация - сутрин, може да се използва и някой от камъните;

Божество - Картикея (по-големия син на Шива);

Здраве - нервно напрежение, повишена чувствителност, отделителна и полова с-ма;

Ден за разтоварване - петък;

Важни години - 42, 51, 63, 69, 78;

Лична година с вибр. - 3.

Управлява се от Юпитер. Годината ще донесе: добри финанси, нови приятели и познанства (предимно с Меркуриев тип личности); приключване на стари проекти, повече пътувания; възможност за писателска изява.

Късмет :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами щом няма да стреляте да се наредя и аз на опашката............Росица Анатанасова Соколова 30.01.1967 г. гр.Пловдив.......Любопитна съм до къде съм я докарала.......изключително интересна тема,следя я почити редовно....поздрави!3d_064.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте,

Родена съм с едно фамилно име, но родителите ми решиха да го сменим, когато бях дете, и така всички вече сме с друга фамилия.

След изчисления, забелязах, че ако се вземе първоначалното ми име, нямам кармични уроци, но с вече промененото, липсват числата 2 и 4.

Съответно, променени са и Душевния стремеж, Латентното его и Израза.

Въпросът ми е: кое от двете имена е "правилно" за изчисления? Ако съм родена без кармични уроци, възможно ли е в последствие това да се промени?

Ще ми е интересно да коментирате промяната в имената ми. Тъй като бих искала да запазя анонимност, сама изчислих сумите и ето какво получавам:

1. С рожденното ми име

Душевен стремеж - 7

Латентно его - 8

Израз - 6

Кармичен урок - няма

2. С настоящото ми име

Душевен стремеж - 8

Латентно его - 4

Израз - 3

Кармичен урок - 2, 4

Отделно имам:

Рожденно число - 16=7

Път на живота - 3

Благодаря!!

:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

По добре не променяй фамилията си.Ако си родена 16 като р.д.имаш датата на Симеон сакса . независимо на кой месец си родена трябва да не се стремиш към първото място .. Липсата на 2 те кара да съгласяваш всички които ти дават не винаги правилния начин на действие .А липсата 4 да се научиш на не изпускаш подробностите да се научиш на рутина.Може дори в настоящия а и в бъдещите животи да се наложи да дърпаш някого със собствените сили.Правилния начин на действие означава да не нарушаваме Божията воля.Подбирай внимателно с хората които

допускаш, до себе си.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

Dobur vecher,

az sum novoregistrirana,izvinete che pisha na latiniza no za sujalenie nyamam kiriliza.

Vinagi sum se interesuvala ot numerologichni horoskopi,no kakto kazvate tova iziskva mnogo dulga podgotovka.

Shte mi bude priyatno,ako bihte mi kazali neshto za moyata data na rajdane: 13 Fevruari 1971

Predvaritelno blagodarya!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте. Попаднах тук случайно и ме заинтригувахте много така че ако мога да ви помоля да кажете нещо и за мен. Валентина Димитрова Атанасова по съпруг Тенева 26/07/1982 Благодаря предварително. Ще очаквам отговора ви с интерес.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

С нетърпение и интерес очаквам да прочета и за себе си Ася Георгиева Георгиева, по рождение Цветкова, 01.07.1970, благодаря Ви предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Орлин Георгиев Баев, 24.12.1971

Здравей, Орлин smile.gif

Според РД число - 24.

Във ведическата нумерология, твоето рожденно число е комбинация от 2 противоположности - 2 (Луна) и 4 (Раху). Смята се за добра, тъй като 2+4=6, а 6 е числото на Венера (носи късмет и излъчва положителни вибрации). Хората с рожденно число 24 се влияят от тези 3 числа - 2,4 и 6. Двойката в рожденното число придава мек, приятен характер и добро разбирателство с жени, както и силна привързаност към тях (майка, сестра, съпруга и т.н.). Вежливост, отзивчивост и добре пазят тайните на другите. Венера е активна, тя дарява подвластните си с повишена емоционалност, аристократичност, красота. Интересуват се от изкуства, медицина, алхимия, психология, религия, мистика.

В западната нумерология често може да се срещне, че това е едно от числата на кармичната отплата. Това число е носител на материални успехи при хората, които се занимават активно с бизнес. Обещава подкрепа от властимащи хора, добри финанси и щастие в любовта.

Според числото на душата - 6.

Влечение към пътешествия. Разкош и лесно харчане на пари. Хората, родени на 24, имащи число на душата 6 държат на чистотата и реда в жилището си. Добър и успешен семеен живот. Отнасят се с любов към всичко. Добри приятели, вярват на близките си. Силна връзка с родителите. Добри маниери. Предпочитат да се намират в компания, избягват самотата. До 45г. възраст постигат почти всичко в материален план.

Жизнен път с вибрация - 9.

Свързва се с енергията на планетата Марс. Това дава на притежателите активност, решителност, кураж, братска любов. Добра реализация в професия с хуманитарна насоченост. Вибрацията на 9 изисква от притежателите си да бъдат щедри, да помагат на тези, които са в нужда и да прощават. Любовта е най-святото нещо на света. Любимият човек е най-добрата упора. Дълъг и ползотворен живот. Известност.

Периоди в живота - от своята 36г. до своята 45г. възраст се намираш в период с вибр. 6.

Това дава стабилност, успешно развитие във всички посоки. Най-подходящата вибрация за встъпване в брак или за създаване на щастливо партньорство. Този период се свързва и с промяна на местоживеенето. Свързан е и с поемане на повече отговорности към близко хора, може често да се пътува до родното място. Силна състрадателност.

Кармичен урок според името - един.

Числото 7 липсва в името. Добре би било да се припомня миналото и да се анализира, за да се извличат поуки от старите грешки. Желание са усамотяване.

Силни периоди - 20 април - 18 май; 21 септември - 19 октомври;

Слаби периоди - април, октомври, ноември;

Благоприятни дати - 3, 6, 9, 12, 15, 21, 24, 30;

Благоприятни дни - вторник, сряда, петък;

Благоприятни цветове - бял (цветът на Венера), син, розов, жълт, сребрист. Добре е в дома да присъства повече белият цвят.

Метал - сребро;

Камъни - диамант, сапфир, бял циркон, бял турмалин;

Медитация - сутрин, може да се използва и някой от камъните;

Божество - Картикея (по-големия син на Шива);

Здраве - нервно напрежение, повишена чувствителност, отделителна и полова с-ма;

Ден за разтоварване - петък;

Важни години - 42, 51, 63, 69, 78;

Лична година с вибр. - 3.

Управлява се от Юпитер. Годината ще донесе: добри финанси, нови приятели и познанства (предимно с Меркуриев тип личности); приключване на стари проекти, повече пътувания; възможност за писателска изява.

Късмет :sorcerer:

Благодаря ти!

Чак сега виждам отговора. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Я кажете и за мен - 13 март 1988. Предполагаем час на раждане - 12.00

Няма да си пиша името щото искам да остана анонимен

Един познат ми каза че съм отворен към мъдростта - Мъдростта е била в мен.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Здравейте и от мен.Казвам се Михаела Миткова Хаджиева 18.11.1988.Тъй като ми се струва,че датата ми на раждане е с кармично число,ще се радвам да кажете нещо и за мен :3d_146: Благодаря ви!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

Привет на всички!

Искам да помоля за малко помощ.Роден съм на 22.02.1994.

Смятам,че числото ми е 11,т.н господарско.Но съм роден на 22,отново господарско.Интересно ми е правилно ли съм установил числата,и ако да,какво може да означава наличието на тези числа.

Благодаря предварително :)

Редактирано от Morpheus
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...