Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен нумерологичен хороскоп


Иво

Recommended Posts

Здравейте,

Нека да направим един примерен нумерологичен анализ с учебна цел тук.

Желаещите да им направим такъв анализ нека да оставят трите си имена + дата/месец/година на раждане.

Иво

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Отговори 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Зравейте :)

Намирам нумерологията за много интересна наука, така че много бих се зарадвала ако и мен ми направите един нумерологичен хороскоп!

Сребрина Руменова Кехайова, 10.10.1979, София

До много скоро :thumbsup2: и успех !!!

:angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте

Нумерологията винаги е била много интересна за мен.

Спомням си че преди много години беше трудно почти невъзможно да се намери литература на тази тема, радвам се че сега стана по популярна.

Много бих искала и на мен да направите нумерологичен анализ. :)

Стоянка Георгиева Паскалева 22/05/1973 :v:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Казва ли са ми че съм роден на интересна дата но незнам много повече ако не ви представлява проблем роден съм на:02/26/1986/ Благодаря предварително.

Съжалявам че пропуснах имената Стилиян Иванов Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Поднасям своите почитания на авторите на този портал за чудесната идея и отличното й осъществяване! :thumbsup:

Предлагам за нумерологичен хороскоп само малкото си име (по лични съображения) - Димитър и датата - 05.10.1964 г. Извинете ме ако това е абсолютно недостатъчно, но поне да опитам... :unsure:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

:) на лятната рилска школа ми правиха по Питагоровата система :smarty:добре беше...ама си загубих листчето :sleeping:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз се включвам , Ина Йорданова Трифонова /05.06.1981г./

Ще следя всички хороскопи и ще си правя изводи. Красива е нумерологията . Но ми се струва ,че все още не е открита напълно като философско значение и като важна част от езотеричните науки или поне ,много малко ми е попадало на мен като информация тъкмо тази страна на нумерологията .

Може ли да изразим числата с цветове и форми и обратното цветовете с числа и букви .

Принципно може да се представи в уравнение дори .

Нумерологията е философията на математиката :D или концептуална математика.

Разбира се това са си мои разбирания :D . Никой не е длъжен да се съгласява. :)

Линк към коментар
Share on other sites

:):v:

Може ли да изразим числата с цветове и форми и обратното цветовете с числа и букви .

Принципно може да се представи в уравнение дори .

Нумерологията е философията на математиката  или концептуална математика.

Разбира се това са си мои разбирания. Никой не е длъжен да се съгласява.

:) А да поразсъждава :sleeping: може ли :):D концептуална математика = понятийна математика :hmmmmm:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

:) Може !

Понятийна ,това е думата , нещо като система за въвеждане на същности .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте,

Нека да направим един примерен нумерологичен анализ с учебна цел тук.

Желаещите да им направим такъв анализ нека да оставят трите си имена + дата/месец/година на раждане.

Иво

А ти правил ли си за себе си и какво ще 

кажеш за тъллуването на твоя съдбовен пъ

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: малко инфо по темата :

тук

http://www.psy-magic.ru/numero2.phtml

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Абе, Благост, що за буламач са измислили тия хора от тоя сайт? На мен ми беше интересна номерологията главно като студент и не знам от нея ли или по интуция, но познавах над 90% на който правя изчисления. А тия уж автоматика някаква са внедрили, а пълни бози са, опитах с няколко познати дати на добре известни ми хора и почти нищо няма вярно! :3d_100:

Линк към коментар
Share on other sites

Михаела Милчова Кирова-01.06.1987 :rolleyes:

Позволявам си да понапиша нещичко на автопилот (занимавал съм за последно с номерология преди около 20 години)...

Подходът ти към живота е директен, като очакваш същото и от другите. Умееш да се вдъхновяваш, да вдъхновяваш и другите, ала последните понякога се чувстват засегнати от твоите послания, защото усещат зад лекия воал от вежливост и едно недвусмислено подшишкване, от рода на: "Знам, че можеш да си по-добър(-ра), защо тогава не станеш такъв (-ава)?" Ти обичаш разнообразието в начин на живот, познанства, професии, игри, цветове, начини на изразяване и т.н. Обичаш също да мечтаеш и да планираш, като далеч не винаги пристъпваш към осъществяване на мечтаното, особено ако няма край теб подходящи хора, които да са съгласни да подработят подробностите. Притежаваш изразени лидерски и организационни качества, що се отнася до предпоставките за успеха на едно групово начинание, но не и необходимите предосторожности, за да предпазиш каузата от странично компрометиращи я елементи. Привлекателна си за противоположния пол, а и ти би отговаряла не рядко с взаимност, ако не бяха системите от задръжки, основани понякога на неподразбиращи се от отсрещната страна принципи, норми и категории. Много често не те разбират както би трябвало или както ти би желала. Пази си нервите, дихателните органи и двигателните структури.

Първите 2 години от живота ти са били отбелязани и с много други промени в живота на семейството ти. Преди около 2 години си имала драматични преживявания със значителна мирогледна промяна, която продължава на импулси и до момента. В близките 3 години ще се извърши друга голяма промяна в целия ти живот, ориентирана най-вече към по-голяма практичност, поемане на материални отговорности и работа в по-широки мащаби.

Ако няма нищо вярно, не се притеснявай, просто днес ми беше много натоварен ден и реших, вероятно по не най-подходящия начин, да се поразтоваря! :harhar:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте на всички! Знае ли някой нещо повече за числото 11 като рождено число. Някъде го редуцират до 2 но има и мнения че е особено "господарско" число. Някой знае ли нещо повече предварително благодаря :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

11 и 22 са числа, чийто смисъл е служба на обществото и човечеството. Когато тези числа присъстват в рождената дата на дадено лице, това означава, че последното е надарено със способности и качества да ръководи и доминира, поставяйки живота си в служба на другите. 11 и 22 имат значение на идеализъм, саможертва, вдъхновение. В това отношение 22 има въздействие на по-високо ниво и на по-висок международен план. 22 служи на цялото човечество. То означава универсалност. 11 означава вечна борба между две единици.

П. Дънов

Линк към коментар
Share on other sites

11 Лъв с намордник - стиснат пестник

Това е число на изпитанията и предателството от страна на другите. Изобразявано е с двама души от един и същи или от различни полове - олицетворява и две коренно противоположни ситуации. И в двата случая липсват допирни точки между интересите и трябва да бъде преодоляна намесата на трета сила. Могат да се появят и трудности, свързани със заблудата за раздяла. За да се избегне чувството на огорчение и провал, разнородните цели трябва да се обединят. Третата намесила се сила може да е човек или идея, може да приеме формата на отказ единият от двамата души да не приема другия непременно като пречка към хармонията. Трябва да бъде установен източникът на разделящата сила и да бъде направен опит за компромис. Не е изключено и противоречивите желания на един и същи човек да бъдат видени ясно, сякаш се отразяват в огледало. Две сили или две желания се противопоставят едно на друго и в крайна сметка трябва да се обединят, за да бъде постигнато щастие. И въпреки това дори след като двамата души се помирят, всеки трябва да се съхрани като личност, защото сам по себе си има стойност.

Линда Гудман за числото 11, включително и като дата на раждане.

Линк към коментар
Share on other sites

11 е хубаво число , от гледна точка на дадености и таланти . За кармата на 11 има много различни мнения.

Хората с рождена дата 11 притежават много таланти , а понякога са и гениални в дадена сфера. Доколко е господарско също може да се поспори. В нумерологията невинаги значението на числата по принцип важи и за рождената дата.

Например ако месеца и деня на раждането като сбор са 11 , това означава кралско потекло в минали животи .

Но ако самия ден е 11 -тия от месеца , това е до голяма степен кармичната обремененост на дадения човек.

Човек с много дадености , който трябва да ги отдаде за служба на другите . Ако не го направи , ще има много трудности и премеждия в живота си . 11 е труден живот , изпълнен с много отговорности.

Разбира се най- важно е числото - Пътят на живота , който е сбор от всичко, ден , месец ,година. Всяко едно получено число в нумерологията има своето важно място . Число на израза , число на успеха и т.н.

Не бива да се разделят и разглеждат самостоятелно отделните цифри , а по - скоро трябва да се усети връзката между всички тях и това ще ни даде по - пълен вид на цялостната картина за даден човек.

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...