Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ирисова Диагностика


Recommended Posts

Здравейте, от известно време се опитвам да разбера повече за ирисовата диагностика, но в интернет няма много конкретна информация по някои въпроси, затова бих искала да попитам тук и се надявам, ако някои знае, да ми даде информация. Въпросът ми е какво е необходимо да се изучи, за да се практикува ирисова диагностика (професионално). Необходимо ли е медицинско образование? Ако не е свързана с медицинските университети, къде може да се придобият знанията, необходими за практикуване? Има ли в България курсове за обучение и къде? Колко време се изучава?

Предварително благодаря за съдействието ви по тези въпроси!

Хари Ом :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Трудно ми е да си представя, че без медицинско образование някой би могъл да бъде добър специалист в ирисовата диагностика, но все пак нямам претенции да съм компетентна в тази област. Аз съм от Пловдив и от години единствения лекар, който посещавам, е Д-р Сашка Николова. Тя е лекар вътрешни болести и освен това много добър диагностик по метода на ирисовата диагностика, а леченията, които прилага са предимно на базата на хомеопатични и билкови лекарства, като в зависимост от случая, ако се налага, изписва и традиционни за медицината лекарства. До колкото знам допълнителното образование за ирисова диагностика и хомеопатия е получила в Холандия. Има специална апаратура и до този момент с нейна помощ успешно съм преодоляла безсъние, синузит, киста на яйчника. Също успешно беше и лечението на дъщеря ми от синузит.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Тъй като и аз се интересувам от ирисовата диагностика като метод за ранна диагностика и търся в интернет информация попаднах на вашия форум. С идеята да бъда полезна за хората, които се интересуват ще кажа, че ходя на такава диагностика в кабинета на "Билкария" при Емил Елмазов и наистина имам резултати. За няколко месеца с билколечение и фитотерапия успях да се справя успешно с камък в бъбрека и други гинекологични проблеми. В момента лекувам и дъщеря ми, която е на 10 години пак там. За информация мога да ви насоча към www.bilkariat.hit.bg , там има адреса на кабинета. Надявам се да помогна на хората, които имат проблеми да ги решат по добър за тях начин , защото наистина качествените билкари и хората, които разбират от ирисова диагностика са малко. Успех! :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Ирисовата диагностика е един от най-добрите методи за ранно откриване на болестите(още преди да са дали симптоми).Дава пълна информация за здравословното състояние в което се намира човекът в момента на прегледа.Информацията за преболедувани болести също се съхранява в ириса и по нея може да се съди какви са пораженията върху организма.

Моя близка посещава кабинета на д-рМилко Тошков,лекува се с неговите билкови препарати и е много доволна.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Аз лично съм ходила на ирисовата диагностика в Пловдив при Д-р Садъков.Той прави не само ирисова диагностика,но и неврологичен преглед,защото е по специалност невролог.Това всичко влиза в цената на един преглед.Останах много доволна,защото там,където имаш проблем и е необходимо,след диагностиката ти назначава допълнителни изследвания,като истински лекар.Много е добър,а и лекува където може с билки,а където трябва с екарства.Отделя достатъчно време да ти обясни всичко,а не те претупва.Искренно ви го препоръчвам и мога да ви кажа телефона в кабитета му 39 18 39.:thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...