Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте, от известно време се опитвам да разбера повече за ирисовата диагностика, но в интернет няма много конкретна информация по някои въпроси, затова бих искала да попитам тук и се надявам, ако някои знае, да ми даде информация. Въпросът ми е какво е необходимо да се изучи, за да се практикува ирисова диагностика (професионално). Необходимо ли е медицинско образование? Ако не е свързана с медицинските университети, къде може да се придобият знанията, необходими за практикуване? Има ли в България курсове за обучение и къде? Колко време се изучава?

Предварително благодаря за съдействието ви по тези въпроси!

Хари Ом :feel happy:

Сподели това мнение

Трудно ми е да си представя, че без медицинско образование някой би могъл да бъде добър специалист в ирисовата диагностика, но все пак нямам претенции да съм компетентна в тази област. Аз съм от Пловдив и от години единствения лекар, който посещавам, е Д-р Сашка Николова. Тя е лекар вътрешни болести и освен това много добър диагностик по метода на ирисовата диагностика, а леченията, които прилага са предимно на базата на хомеопатични и билкови лекарства, като в зависимост от случая, ако се налага, изписва и традиционни за медицината лекарства. До колкото знам допълнителното образование за ирисова диагностика и хомеопатия е получила в Холандия. Има специална апаратура и до този момент с нейна помощ успешно съм преодоляла безсъние, синузит, киста на яйчника. Също успешно беше и лечението на дъщеря ми от синузит.

Сподели това мнение

Тъй като и аз се интересувам от ирисовата диагностика като метод за ранна диагностика и търся в интернет информация попаднах на вашия форум. С идеята да бъда полезна за хората, които се интересуват ще кажа, че ходя на такава диагностика в кабинета на "Билкария" при Емил Елмазов и наистина имам резултати. За няколко месеца с билколечение и фитотерапия успях да се справя успешно с камък в бъбрека и други гинекологични проблеми. В момента лекувам и дъщеря ми, която е на 10 години пак там. За информация мога да ви насоча към www.bilkariat.hit.bg , там има адреса на кабинета. Надявам се да помогна на хората, които имат проблеми да ги решат по добър за тях начин , защото наистина качествените билкари и хората, които разбират от ирисова диагностика са малко. Успех! :)

Сподели това мнение

Ирисовата диагностика е един от най-добрите методи за ранно откриване на болестите(още преди да са дали симптоми).Дава пълна информация за здравословното състояние в което се намира човекът в момента на прегледа.Информацията за преболедувани болести също се съхранява в ириса и по нея може да се съди какви са пораженията върху организма.

Моя близка посещава кабинета на д-рМилко Тошков,лекува се с неговите билкови препарати и е много доволна.

Сподели това мнение

Аз лично съм ходила на ирисовата диагностика в Пловдив при Д-р Садъков.Той прави не само ирисова диагностика,но и неврологичен преглед,защото е по специалност невролог.Това всичко влиза в цената на един преглед.Останах много доволна,защото там,където имаш проблем и е необходимо,след диагностиката ти назначава допълнителни изследвания,като истински лекар.Много е добър,а и лекува където може с билки,а където трябва с екарства.Отделя достатъчно време да ти обясни всичко,а не те претупва.Искренно ви го препоръчвам и мога да ви кажа телефона в кабитета му 39 18 39.:thumbsup1:

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега