Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънищата - как да ги тълкуваме? - част 3


Recommended Posts

Искам да ви попитам нещо.

Сънували ли ли сте някой човек - като животно. Т. е. вие знаете кой е човека, но вместо да е в човешки образ, той е символизиран от животно? Това личното отношение ли отразява - на сънуващия към този, който е сънуван или е психологическа характеристика на този, който е сънуван?

И двете. Качествата на животните отразяват характеристики на нашия емоционален свят. Животните са свързани с емоциите. И ако сънуваш някой човек в образа на животно, то ти сънуваш чувствата, които той в момента изпитва към теб. Но за да се породят тези определени чувства у сънувания човек, то има нещо и в сънуващия, което ги провокира.

Така мисля, но да чуем и други.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А според вас какво може да означава следния сън:ние с мъжът ми бягахме панически ,защото незнайно как попаднахме на едно местопрестъпление(убийство) и за да не ни обвинят нас се чудехме къде да се скрием?

Линк към коментар
Share on other sites

А според вас какво може да означава следния сън:ние с мъжът ми бягахме панически ,защото незнайно как попаднахме на едно местопрестъпление(убийство) и за да не ни обвинят нас се чудехме къде да се скрием?

Какво ли се случва с теб за да се появи такъв сън!? Тъй чист и прям!

Имам твърде малко знание, но от него и моите собствени наблюдения мисля, че това е значително показващ сън. Като на човек сънуващ собственото си зачеване. Може би е самородство, т.е. качествена промяна, скок - трансформация. И Адам и Ева са побегнали, когато...:)

Аз тъй чета съня ти. Може и да греша.

Линк към коментар
Share on other sites

:lol: Леле,точно такъв отговор въобще не очаквах.Но за този период от моя живот пасва идеално,наистина никога нямаше да го разглеждам от тази страна :thumbsup: . Благодаря .
Линк към коментар
Share on other sites

Наистина много интересен начин да си разгадаваш сънищата.Ти ми направи впечатление и с израза"чета"сънища.Аз също много се вълнувам от собствените си сънища,още повече че съм сънувала много силни неща,които и до днес не мога да ги забравя,на които и до днес търся тълкувание,но не в обикновените съновници,защото не им вярвам.За мен сънят е много индивидуален и за всеки човек символите означават различни неща,а най-важно е вътрешното усещане(отговора се крие там-е ако не го пропуснеш) ;)

Линк към коментар
Share on other sites

:lol: Леле,точно такъв отговор въобще не очаквах.Но за този период от моя живот пасва идеално,наистина никога нямаше да го разглеждам от тази страна :thumbsup: . Благодаря .

mary6',аз мисля, че сънуващият и будният са заедност, в която и двамата говорят, но трудно/ ако изобщо е възможно/ успяват да се разберат.

Така ми хрумна. И никак не се имам за спец в тази област, въпреки интереса ми.

Доколкото си спомням " да се четат сънища" е израз на selsal.

Линк към коментар
Share on other sites

Имам богат избор на "странни" сънища, но ето един:

Тази нощ сънувах, че някакъв човек, който по някакъв начин не ме понасяше и имаше сакрастично отношение към всичко, което правя (да кажем, че и реално си имам конфликт с един такъв човек), го поставят на някакъв изпит. Изпитът се състои от десет въпроса като тези въпроси се отнасят до много простички неща от живота (нищо изискващо логика, която човекът владееше). Не помня въпросите, но един от тях беше: Къде се вижда красотата, къде се чува жуженето на насекомите, къде се вижда залеза? Наоколо бяха много мои приятели, на които беше позволено да дават отговори вместо този човек. Един вид не аз директно, с която той беше в конфликт, а хората около мен му помагаха. Бяха простички сърдечни хора и знаеха отговора веднага - като децата. Един от тях на въпроса, който цитирах, отговори, докато играеше с кучето си на криеница на една поляна: Че как къде? Тук! Навън. Отговорите тоест бяха тривиални, но изпълнени с много радост от живота.

Човекът беше силно озадачен от тази ситуация и изпадна в цинизъм. Развика се: Какви са тия глупави въпроси, кой го интересува това? Ясно е, че ви интересува само едно: секс! Ето за това ми говорете.

"Комисията" обаче само изслуша избухването му спокойно и каза: "Какво си учил цял живот, ако тези неща не знаеш?" И продължи с въпросите.

Не видях края, събудих се.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Каквото вътре ,такова отвън.

Когато чуя циник, се сещам за отговора на въпроса:"Какво да направя за теб?" -"Дръпни се, че ми закриваш слънцето."

Предполагам знаеш, че наричали циниците кучета.

В съня ти има паралелна проекция.

Един "изпаднал" в "цинизъм" човек, който крещи на другите, че се интересуват само от секс и един човек, който си играе на "криеница" с "кученцето" си на "полянка".

Сравнението между двамата ми прилича на преобърнат образ от диапозитив върху екран.

Прибавяйки и "комисията", аз разбирам, че простатата и сърдечна твоя част, някак си играе на криеница с "навън" и "вътре". Т.е. имаш отговори на простичките неща, но те не са проявени, нямат живот вън от теб.

Може би прекалено строго се съдиш и ти липсва естественост?!

А може би, аз се пренаписвам върху твоя сън.:)

Тук някъде /мисля/:) четох, че "Нещата трябва да са максимално прости, но не повече.

Редактирано от shelter
Линк към коментар
Share on other sites

Предполагам знаеш, че наричали циниците кучета.

Циник идва от гръцката дума куче, но не значи куче :-) И все пак добра идея.

Един "изпаднал" в "цинизъм" човек, който крещи на другите, че се интересуват само от секс и един човек, който си играе на "криеница" с "кученцето" си на "полянка".

Това беше само един пример за въпрос. Другите мои приятели седяха вътре, до нас. Няма противопоставяне вътре и вън.

Може би прекалено строго се съдиш и ти липсва естественост?!

Хм, не. :)

А може би, аз се пренаписвам върху твоя сън. :)

Може би? ;)

Тук някъде /мисля/:) четох, че "Нещата трябва да са максимално прости, но не повече.

Моят приятел Айнщайн. Вярвал е в простичките неща, макар и да е бил учен.

Впрочем в реалния живот си имах проблем с един човек, голям грубиян, който ми викаше, че съм някакво нелогично същество, занимаващо го с разни "слъзливи тривиалности", докато за него животът бил някакво "логично място", на което човек се опитва да постигне нещо. Че не го интересували разни лигави емоции и баналности, че презира заниманията ми с някаква си "духовност" (и как можело учен с това да се занимава!) и че сигурно съм адски глупава и в живота едва се оправям. Общо взето лавина от хули и цинизъм.

Така че мисля, че сънят ми просто отразява колко този човек е напреднал в "образованието" си в живота. Приятелите ми не са случайни, защото и тях той смята за "глупави откачалки" или нещо от сорта. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Азбуки: "Какво си учил цял живот, ако тези неща не знаеш?" И продължи с въпросите.

Великолепен, heart-tailored сън - той е бил само за теб. И е хубаво, че си смела да го споделяш.

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси, aorhama, наистина и аз така го разбрах, тъй като доста се бях разстроила от приказките на този човек (мой близък роднина) - спретнали са ми едно разяснение на ситуацията насън, за да се успокоя. Действителнос е успокоих...

Но тъй кат си фен на сънищата (и си Козирог), а аз имам много за разказване, ето един сън, който все още не съм разгадала напълно. Понякога чак след години се сбъдват или ми се изясняват неща, които съм сънувала. Този сън ми дойде миналата година, някъде пак по това време:

Празнувах рождения си ден (родена съм през юни) и се видях в детската си стая в Стара Загора (там съм родена и живяла като дете). Страното беше, че там бях поканила само колеги от института в Берлин (много малко от тях реално каня на рождения си ден). В един момент дойде един познат (казвам познат, да), археолог, с който реално се бях видяла само веднъж нещо по работа, българин е, и не сме особено близки. Чак се учудих, че той идва на купона ми, защото не можех да си спомня да съм го канела (нали не ми е близък изобщо...). Той седна на масата и, гледайки пред себе си, каза: дойдох да ти донеса това. Подаде ми един плик. Отворих го и от него изпаднаха няколко неща. Една картичка, на която някой беше написал с червени букви, че ме обича и че винаги ме е обичал, че съм... живота му (не помня съвсем точно думите, но помня чувството). Картичката беше под формата на сърце. Обърнах я и видях, за свое изумление, че на гърба й е нарисуван... човешки череп. Изплаших се. Мислех си: "Защо този човек е решил да изрази чувствата си към мен по този ужасяващ начин?" После от плика изпадна едно сърце, изрязано от червена хартия. На гърба му имаше нарисуван човешки череп. Бях вече съвсем стъписана, когато плика изпадна една мидена черупка. Разгледах я. От едната страна имаше форма на сърце, от другата видях, за свое изумление отново, как водата е изваяла формата на човешки череп. Нещо в това последното ме успокои, дор за миг видях морето, плажа, чх вълните. Казах си, ах, добре, значи това и в природата го има, естествено е. Но въпреки всичко не разбирах посланието.

Погледнах пак приносителя на писмото. Той продължаваше да гледа пред себе си и не общуваше с останалите. Огледах се около себе си и си помислих: "Кой ли е? Трябва да е някой от института. Но кой?" Последната ми мисъл беше, че приносителят на писмото сигурно го познава и че може би той знае и защо ми е пратил точно това странно обяснение в любов, какво значат черепите, какво иска да каже с това. Тъкмо се канех да питам и се събудих.

Не разбирам напълно този сън. Напоследък имам често сънища, в които се виждам в детската си стая в родния си град. Вероятно и този е част от цялата поредица, но е най-символичният от всички.

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси, aorhama, наистина и аз така го разбрах, тъй като доста се бях разстроила от приказките на този човек (мой близък роднина) - спретнали са ми едно разяснение на ситуацията насън, за да се успокоя. Действителнос е успокоих...

Но тъй кат си фен на сънищата (и си Козирог), а аз имам много за разказване, ето един сън, който все още не съм разгадала напълно. Понякога чак след години се сбъдват или ми се изясняват неща, които съм сънувала. Този сън ми дойде миналата година, някъде пак по това време:

Празнувах рождения си ден (родена съм през юни) и се видях в детската си стая в Стара Загора (там съм родена и живяла като дете). Страното беше, че там бях поканила само колеги от института в Берлин (много малко от тях реално каня на рождения си ден). В един момент дойде един познат (казвам познат, да), археолог, с който реално се бях видяла само веднъж нещо по работа, българин е, и не сме особено близки. Чак се учудих, че той идва на купона ми, защото не можех да си спомня да съм го канела (нали не ми е близък изобщо...). Той седна на масата и, гледайки пред себе си, каза: дойдох да ти донеса това. Подаде ми един плик. Отворих го и от него изпаднаха няколко неща. Една картичка, на която някой беше написал с червени букви, че ме обича и че винаги ме е обичал, че съм... живота му (не помня съвсем точно думите, но помня чувството). Картичката беше под формата на сърце. Обърнах я и видях, за свое изумление, че на гърба й е нарисуван... човешки череп. Изплаших се. Мислех си: "Защо този човек е решил да изрази чувствата си към мен по този ужасяващ начин?" После от плика изпадна едно сърце, изрязано от червена хартия. На гърба му имаше нарисуван човешки череп. Бях вече съвсем стъписана, когато плика изпадна една мидена черупка. Разгледах я. От едната страна имаше форма на сърце, от другата видях, за свое изумление отново, как водата е изваяла формата на човешки череп. Нещо в това последното ме успокои, дор за миг видях морето, плажа, чх вълните. Казах си, ах, добре, значи това и в природата го има, естествено е. Но въпреки всичко не разбирах посланието.

Погледнах пак приносителя на писмото. Той продължаваше да гледа пред себе си и не общуваше с останалите. Огледах се около себе си и си помислих: "Кой ли е? Трябва да е някой от института. Но кой?" Последната ми мисъл беше, че приносителят на писмото сигурно го познава и че може би той знае и защо ми е пратил точно това странно обяснение в любов, какво значат черепите, какво иска да каже с това. Тъкмо се канех да питам и се събудих.

Не разбирам напълно този сън. Напоследък имам често сънища, в които се виждам в детската си стая в родния си град. Вероятно и този е част от цялата поредица, но е най-символичният от всички.

Ами, странно е - символът на смъртта винаги е означавал много като ориентир в пътя. В смисъл - "Че закъде без мен? На който му стиска да ми се опре - нека заповяда". Сам по себе си такъв анонс е знаков. С което искам да кажа, че изпитът на смъртта се държи преживе, а не посмъртно.

Но поправителната сесия винаги го играе светлото бъдеще.

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Ориентир. Интересно. Всъщност, ако питам сърцето си, има само един човек в института, за който може да става дума. Когато за първи път го видях, в аурата му видях смърт, а после я сънувах - смъртта с косата. Месеци се молих за душата му - едва по-късно разбрах защо. После пък аз едва не умрях. Много стара, много болезнена, много сложна история. Засега сънят не ми се връзва с реалностите. Затова ще оставя нещата на съдбата и Негово Величество Случая.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък си помислих нещо друго-сърце и череп.До смърт се стахуваш от любовта,поне от това да я изразяваш гласно.В момента,когато изпитваш най-силните си чувтвта идват и най-големите ти страхове(може би да не я загубиш).Само изразявам мнение(все пак не пишеш лични съобщения,а искаш мнение на по-голям кръг от хора). :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък си помислих нещо друго-сърце и череп.До смърт се стахуваш от любовта,поне от това да я изразяваш гласно.В момента,когато изпитваш най-силните си чувтвта идват и най-големите ти страхове(може би да не я загубиш).Само изразявам мнение(все пак не пишеш лични съобщения,а искаш мнение на по-голям кръг от хора). :rolleyes:

Благодаря за мнението, няма проблем.

Да, към този човек имах безумен страх (вече не). Има и кармични причини, тъй като той е бил причина за смъртта ми, нещо като мой палач, в минал живот. А е моя душа близнак - всъщност не бихме могли да бъдем разделени и връзката е дълбока, макар и постъпките ни да могат да усложнят отношенията ни.

Напоследък получавам на фино ниво сигнали от този човек, че иска помирение. Ще видим. Все пак съм се парила здраво от поведението му преди. Постъпвал е много зле. И е някаква... много страна ситуация - мрази ме, защото ме обича... Дано това е преодолял. Бях се дистанцирала напълно от него.

П.П. Чудя се обаче дали това не означава, че той се страхува до смърт... Или и двамата... Все пак черепът е негов "подпис".

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Тази нощ сънувах, че някакъв човек, който по някакъв начин не ме понасяше и имаше сакрастично отношение към всичко, което правя (да кажем, че и реално си имам конфликт с един такъв човек), го поставят на някакъв изпит. Изпитът се състои от десет въпроса като тези въпроси се отнасят до много простички неща от живота (нищо изискващо логика, която човекът владееше). Не помня въпросите, но един от тях беше: Къде се вижда красотата, къде се чува жуженето на насекомите, къде се вижда залеза? Наоколо бяха много мои приятели, на които беше позволено да дават отговори вместо този човек. Един вид не аз директно, с която той беше в конфликт, а хората около мен му помагаха. Бяха простички сърдечни хора и знаеха отговора веднага - като децата. Един от тях на въпроса, който цитирах, отговори, докато играеше с кучето си на криеница на една поляна: Че как къде? Тук! Навън. Отговорите тоест бяха тривиални, но изпълнени с много радост от живота.

Човекът беше силно озадачен от тази ситуация и изпадна в цинизъм. Развика се: Какви са тия глупави въпроси, кой го интересува това? Ясно е, че ви интересува само едно: секс! Ето за това ми говорете.

"Комисията" обаче само изслуша избухването му спокойно и каза: "Какво си учил цял живот, ако тези неща не знаеш?" И продължи с въпросите.

Не видях края, събудих се.

Здравей Азбуки !

С презумпцията,че тук в темата всеки пише съня си и очаква мнение от

съпорталник,ще си позволя и аз един коментар,защото ми се струва че неправилно

интерпретираш "човека"от твоя сън.Този човек си самата ТИ !

Вероятно си в период на засилена сетивност и чувствителност,което води до едно

осъждане (подлагане на "висш" изпит) твоето друго "аз" свързано с разума и

вземането на логически решения.

Борба между чувства и разум - често човек се себеразпъва на този кръст.

Тук борбата е доста драматична съдейки от това,че на "изпита" са позволени

не само подсказване (за което се пиша двойка,нали?) ,а направо някой друг

(твой приятел!) да отговаря вместо "непонасящият" те и саркастичен към теб

човек.

Мисля,че проблема е и по дълбок,защото има учудващо задоволство от това,

че той нищо не може да отговори,а пък всички му помагат.

Избухването,изпадане в цинизми и развикване е просто налично безсилие,

следствие умора от безсмислена "война" и противопоставяне,

при което изплува подтисканата или оправдавана по някакъв начин сексуалност.

В случая "Ясно е,че ви интересува само едно: секс!" -осветлява много неща.

И накрая впечатляващо е действието на "комисията",която допуска свободно

"преписването",спокойно си изслушва избухванията,упреква жлъчно и ...

продължава да задава ли...задава въпроси.Няма оценки,няма становище...

сякаш няма край.Именно това е най-притеснително и ще трябва да помислиш

по-задълбочено върху него!

Трудно се излиза от такова състояние,та за това пиша,...но надеждата ми да

разбереш този поглед на нещата не е голяма.

Все пак Успех и Светлина ти желая.

Поздрави!

р.р Мнението го писах вчера,а днес като прочетох и другите ти сънища

определено мисля,че истината е ..."там някъде" ! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Никола, мерси за посветеното ми време, но. Едно голямо но, което пренебрегваш в писанието си (и може би точно ти имаш нужда да забележиш). Човек в душата си най-добре разбира своите сънища. Все пак. Защото човек най-добре се познава. Самият факт, че слушам чувствата си, а не един напълно непознат човек и гласът в мен (който чува и Сиддхарта в известната повест) казва не, е достатъчен. Всички останали обяснения са ненужни. Не е това отговорът, макар и в написаното от теб да има отсенки на истината.

:)

П.П. Между другото, твоят отговор, макар и да не съответства може би на логиката, но по моята интуиция, на усещане, много ми прилича на циничния човек в съня ми. Същата енергия. Каквото и да значи това.От едно и също се водят и единият, и другият.

Още нещо, ако се опасяваш,че някой нещо няма да разбере, вариантите са два: Или казваш грешното нещо, или го казваш на грешния език/профанизираш. И в двата случая е по-добре да замълчиш, за да не вредиш. Ако действително те е грижа за другия, а не за себе си.

Също така, както казва Учителят, като решиш да влизаш в покоите на някоя душа, събуй си обувките. Не само на теория, а и на практика така прави. Зачети пространството на другия.(Всички преди теб го направиха, че и почукаха даже, макар и вратата да е отворена...)

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Основна моя грешка беше, че споделих сънищата си на това място просто ей така. Нито за миг реално не съм мислела, че някой може да ми предложи отговорите, които са само в мен.

Отговарям на ЛС, но няма да се увличам в приказки тук на този форум. Има хиляди други начини, по които да съм полезна и на себе си и на другите.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

"Трудно се излиза от такова състояние,та за това пиша,...но надеждата ми да разбереш този поглед на нещата не е голяма." Никола Дамянов

"ако се опасяваш,че някой нещо няма да разбере, вариантите са два: Или казваш грешното нещо, или го казваш на грешния език/профанизираш." азбуки

"Основна моя грешка беше, че споделих сънищата си на това място просто ей така. Нито за миг реално не съм мислела, че някой може да ми предложи отговорите, които са само в мен." азбуки

Излиза, че има и трети вариант,за който не мислех да споменавам и да влизам в излишни обяснения. Просто тогава човек общува с говорене, но ушите си ги държи запушени.

Благодаря ти, че ти се сети и спомена за него.

Последно - отговорите, които се намират вътре в теб много често можеш да ги прозреш с нещата, които се случват извън теб (включително и други мнения) ...

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Не споменаха ли някъде в темата за Обама очертаващата се опозиция на Уран и Сатурн в Риби/Дева, в 16-тия градус? Има един много прост вариант на реакция, който преди не беше ми хрумвал, но човек се учи от грешките си. На претърпяващите този транзит, особено към Луната (отношение към жените, особено архетипа на майката, за което ми хрумна да им пиша в една друга тема по повод характерни изпълнения, ама се отказах, щото нали виждате кво става), при това Луната в стелиум с Плутон и Уран в същия градус (а май и опозиция транзитен/натален Сатурн) оставям Сатурн да разкаже всичко. И за миг не бих си помислила да се намесвам в работата на този Велик Учител.

Извинявам се, ако изобщо съм го направила. :rolleyes:

Моята скромна личност мисли, че тихичкият обичлив глас отвътре е по-важен от най-гръмогласния отвън.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

някой да може да ми разтълкува следния сън:

значи сънувам си аз, че аз и децата ми сме на някакъв изпит пред комисия, обаче комисията се състои всъщност само от един човек

първо минава синът ми и човекът му казва, че е просветен :o:o и му посочва да продължи напред към накакво друго място за просветени

минавам и аз и той ми казва, че и аз съм от просветените :o:o и ми посочва да мина напред към същото място

аз не отивам и изчаквам да видя какво ще каже и на дъщерята

на нея й казва, че не е от просветените и да си тръгва обратно

след което мене ме подканя да си отивам на мястото на просветените,

аз обаче не искам да ходя и искам да си остана при дъщерята, странно, но за сина не се притеснявах, щом е просветен, значи ще е добре

оня от комисията продължи да ме подканя да мина от другата страна при тия просветени.......

аз продължавах да се съпротивлявам и така се събудих....

това го сънувах преди месец, но не ми излиза от ума

и нямам никакво тълкувание, според вас какво може да значи?

ПП. забравих да напиша, че и мъжът ми беше там, но само чакаше да свърши изпитът, за него не беше предвидено да го разпределят..........

и що за щуротия......просветени и непросветени, какво ли може да значи?????? :blink:

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

А аз много често сънувам сина си?Почти всяка вечер,какво според вас може да означава?А също така и родната ми къща(аз от много години не живея там,дори съм в друг град).

Линк към коментар
Share on other sites

някой да може да ми разтълкува следния сън:

значи сънувам си аз, че аз и децата ми сме на някакъв изпит пред комисия, обаче комисията се състои всъщност само от един човек

първо минава синът ми и човекът му казва, че е просветен :o:o и му посочва да продължи напред към накакво друго място за просветени

минавам и аз и той ми казва, че и аз съм от просветените :o:o и ми посочва да мина напред към същото място

аз не отивам и изчаквам да видя какво ще каже и на дъщерята

на нея й казва, че не е от просветените и да си тръгва обратно

след което мене ме подканя да си отивам на мястото на просветените,

аз обаче не искам да ходя и искам да си остана при дъщерята, странно, но за сина не се притеснявах, щом е просветен, значи ще е добре

оня от комисията продължи да ме подканя да мина от другата страна при тия просветени.......

аз продължавах да се съпротивлявам и така се събудих....

това го сънувах преди месец, но не ми излиза от ума

и нямам никакво тълкувание, според вас какво може да значи?

ПП. забравих да напиша, че и мъжът ми беше там, но само чакаше да свърши изпитът, за него не беше предвидено да го разпределят..........

и що за щуротия......просветени и непросветени, какво ли може да значи?????? :blink:

Здравей,

Много бъразм, затова се извинявам, ако писанието ми звучи нахвърляно. Възможно е хората в едно семейство да са на различни нива на духовно развитие. Възможно е например да има две по-напреднали души и други, които имат да наваксват (и може би точно затова са избрали това семейство). Тези неща са относителни, защото, както знаем от Писанието, последните могат да се окажат първи.

Когато една душа е на по-високо духовно равнище, тя попада и под малко по-различен Закон (но без да се нарушава общия Вселенски Закон, просто е друго равнище на преработка на... материалната реалност и взаимодействието с нея). Според мен (но изобщо не държа да съм права!) просто се колебаеш между това, че си по-напред от дъщеря си и при теб правилата са различни, и това, че си майка и естественият ти инстинкт те води към това да искаш да си близо до нея и да й помогнеш. Според мен сънят те предупреждава да не объркваш помощта, която като майка и по-напреднала от дъщеря си винаги можеш да й даваш чрез молитва и дори чрез присъствието си, с конретна помощ и опит да й помогнеш "да препише" на изпита, за да дойде при теб. Явно пък мъжът ти е в период на някаква трансформация, щом при него не е изяснено. При дъщеря ти тази вероятно тепърва ще настъпи и не бива да се намесваш в това кога.

Не бива да бъркаме човешките си привързаности със свещените връзки с близките ни "там горе".

Линк към коментар
Share on other sites

Миналата нощ сънувах един много срасив папагал от големите чисто бял само с пъстри краски на главата летеш в нашия двор, аз го хванах без особени усилия и точно половин секунда размислих дали да си го оставим и отгледаме в клетка у нас или да го пусна. Пуснах го да си лети на свобода. Ето това беше моят сън, който не мога да ръзтълкувам какво означава?

Линк към коментар
Share on other sites

Миналата нощ сънувах един много срасив папагал от големите чисто бял само с пъстри краски на главата летеш в нашия двор, аз го хванах без особени усилия и точно половин секунда размислих дали да си го оставим и отгледаме в клетка у нас или да го пусна. Пуснах го да си лети на свобода. Ето това беше моят сън, който не мога да ръзтълкувам какво означава?

Без да подлагам на съмнение красотата на папагала, какво най-съществено - според теб - характеризира тази птица?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...