Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Ето линк за Янус : www.astrologic.ru

от там "астрософт" и програмата е дадена на самият сайт, не отивайте на сайта на самата програма, от там нещо не може да се свали.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

[здравеите АЗ СЪМ НАЧИНАЕЩА ИМАМ ЧЕТЕРИТЕ КНИГИ ОТ НАИ ДОБРИЯ НАЧИН ДА НАУЧИМ АСТРОЛОГИЯ В МОМЕНТА МИЕ КАША В ГЛАВАТА НО ЩЕ СЕ ОПРАВЯ ИЗТЕГЛИХ СИ ПРОГРАМАТА ZЕТ-7 НО НЕМОГА ДА Я ОТВОРЯ АКО МОЖЕ НЯКОИ ДАМИ КАЖЕ КАК ЩЕ МУ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много трудно е с тези програми.Не тръгват. Мога да ви предложа програмата

astrolog 5.41G

от години работя с нея и съм много доволен.

ако искате да си я изтеглите това е адресът. Аако не можете да се справите,

бих могъл да ви я дам. адресът ми е kdx123@abv.bg

http://www.magitech.com/~cruiser1/astrolog.htm

:thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Много трудно е с тези програми.Не тръгват. Мога да ви предложа програмата

astrolog 5.41G

от години работя с нея и съм много доволен.

ако искате да си я изтеглите това е адресът. Аако не можете да се справите,

бих могъл да ви я дам. адресът ми е kdx123@abv.bg

http://www.magitech.com/~cruiser1/astrolog.htm

Тук са дадени всички видове зипове на астролог540, 541

ftp://www.astro.com/pub/astrolog/

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Програмата astrolog 5.41 е любителска и едва ли може да свърши работа ако се нуждаете от пълноценна астрологическа работа. Написана е от един американски тийнейджър преди доста време и е пусната в И-нета за нуждите на начинаещите. В този смисъл е уместна може би. В международните статистически сравнения между различните астро програми тя дори не фигурира. Водещите са Janus 3.0 /новозеландски екип/, Solar Fire 5.02 - основната британска програма /почти се изравнява с новозеландците/ и програмата на американския Kepler college. :smarty:

От руските програми - поне Zet 8.0

"Най-добрия начин да научим астрология" на американките Джоан МакЕвърс и Марион Марч е в 6 тома и представлява тяхната лична гледна точка за астрологията, която никъде не се преподава сериозно, поради частния си характер от една страна и ниското ниво на поднасяне на материята от друга. :(

Подходящи са за най-първоначални сведения от технически характер. Иначе много трудно някой може да разбере какво изобщо е Астрология ако разчита на тях.

д-р Калоян Петров :)

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за вашето схващане относно програмите.Програмата Астролог 541G

е достатъчно добра, освен това е безплатна.Лично аз ползвам и Janus3. но

като допълнителна.Не я препоръчах, не защото не е добра, но защото е много скъпа, а за хора които са още в началото на астрологията, не им е необходимо да купуват толкова скъпа програма.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

здравейте , имам много хобита двете които практикувам с най голям интерс са астрологията и компютрите, затова мога спокойно да кажа че съм пробвал почти всяка програма а те не са малко , :smarty: като се почне от досовските програмки до огромни по 300МБ , в момента сум се спрял на една не много голяма, но много удобна програма, Astro22 Astrology :thumbsup2:

намира се лесно в мрежата просто се разровете в търсачките малко програмата предлага възможност за добавяне на собствени тълкувания , поради тази при4ина аз съм започнал да я превеждам на български като добавям различни неща към нея предполагам до 3, 4 месеца ще я завррша но с моя разпилян асцендент стрелец не си вярвам .... :harhar:

има и крак така 4е не е нужно да я купувате, на някои по стари компютри може да има проблем с шрифтовете след рестарт но е поправимо , ако не можете питайте

в програмата има вградени около 30 хороскопа на известни , исторически и публични ли4ности

:) чао ви засега знам че ме обичате вече :D

П.С. Съжалявам за правописните грешки ама не мога да пиша на кирилица &)

Имам въпрос към Гальо. Като сте изследвали много астро програми, запознат ли сте със серията програми VegaSviri? Руска е.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Аз пък имам една програмка Уранус,май че е доста стара,имам я от 8-9години но върши работа поне за изчисленията,някои работил ли е с нея?Търсила съм и други програми но все се плащат и..понякога и на ръка си изчислявам ако искам да е по-точно...Благодаря на всички ви за идеите за нови програмки,ще ги пробвам.

Линк към коментар
Share on other sites

Ради,и аз работя със ЗЕТ,но ректификацията например я има в ръководството,а напрактика е само там.Освен това липсват прогресиите,дирекциите,солара.Поорязана е ЗЕТ 8.

Линк към коментар
Share on other sites

В про версията, която е платена, има прогресии,дирекции и солар. Аз ги ползвам тях, в лайт версията наистина ги няма.

За ректификация няма, да.

Линк към коментар
Share on other sites

Добре де,как направи превода на сумата и каква е?Ако искаш,за да не превръщаме форума в търговско дружество,отговори ми чрез ЛС.Поздрави. :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Добре де,как направи превода на сумата и каква е?Ако искаш,за да не превръщаме форума в търговско дружество,отговори ми чрез ЛС.Поздрави. :sorcerer:

и мен ме интересува живо как става плащането по нета и няма ли измами-за програмките става въпрос?Аз затова най-вече се въздържам от пазаруване по нета,макар че има хубави неща.

Линк към коментар
Share on other sites

Да,има и много често си купувам книги по този начин.Много по-удобен е,не е нужно да обикаляш книжарниците,да чакаш.Досега всичко е било коректно,но с програмите не знам как се извършва заплащането.

Линк към коментар
Share on other sites

Тук са дадени всички видове зипове на астролог540, 541

ftp://www.astro.com/pub/astrolog/

Изненадвам се, че в тази тема не е споменато продължението на Astrolog - Astrolog32. Не съм я използвал активно, но възможностите ѝ да се пишат скриптове/макроси е интересна. Astrolog32 е минавала през няколко програмиста последователно и последният от тях се опитва да прави пренаписване - StarFisher, което засега е на основни възможности, но си струва да се погледне.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Наскоро се сдобх със ZET GEO,но съм забравила как се настройваше "динамика географической позиции".Ползвам Zet8 LITE,но съм забравила как ставаше тази настройка.Спомня ли си някой?

Линк към коментар
Share on other sites

Наскоро се сдобх със ZET GEO,но съм забравила как се настройваше "динамика географической позиции".Ползвам Zet8 LITE,но съм забравила как ставаше тази настройка.Спомня ли си някой?

Горе в ляво има светлозелено кръгче(анимация),кликваш и картата се завърта,спира при второ кликване.

Под него е Долгота с подредени три прозорчета за увеличаване/дясна стрелка или намаляване/лява съответно на градусите,минутите и секундите. Има и опция да зададеш стъпката с която променяш градусите/минутите/секундите на дължината -примерно с по 5 на кликване.

След като зададеш стъпки на Долгота и Широта можеш да ги променяш едновременно със стрелките горе в дясно.

Пиши ми дали моите указания ти вършат работа.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

mihaela, менюто на програмата може да е на английски или на руски език.Латина, на www.astrology.org.ua в Киевска Школа Астрологии можеш да си направиш хороскоп онлайн.Но това е възможно и тук.Естествено, без да виждаш картата.Можеш разбира се и да си изтеглиш програма.По-горе Ради посочва едно от местата.В тази тема има посочени и други безплатни програми, както и местата, откъдето да ги изтеглиш.Успех! :thumbsup:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...