Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

На въпрос "Ще имам ли връзка с ......? изтеглих 6 пентакли+Отшелникът+Рицар пентакли

Смятам,че и двамата искате тази връзка и двамата се надявате нещата да потръгнат (6 пентакли) ,както и Рицаря ми говори за това ,но Отшелника освен ,че говори за бавно развитие също ми подсказва,че и двамата не правите кой знае какво.Малко сте отдалечени един от друг,но за по нататък смятам,че със сигурност ще имате връзка!

Благодаря ти за отговора! Много точно разтълкувано, без да давам допълнителна информация. Да усещам такова отдалечаване и като че ли и двамата не правим нищо за тази връзка . Има моменти, когато сме близки и след това се получава голямо отдалечаване един от друг. Сякаш всеки очаква другия да направи нещо. Мисля си, че той или не иска тази връзка или има някакъв страх незнам.

Много си права в тълкуването на картите.

Линк към коментар
Share on other sites

От известно време ме мъчат съмнения относно партньора ми, усещам някакво напрежение. Направих подредбата за отношения - на два пъти при неговото поведение излиза точно това, което е - приветливо, обичливо отношение, но на мисли и чувства се появиха обърната 8 пентакли, 4 чаши и втория път Дяволът и 10 меча. Отегчен, огорчен, може би объркан и май сериозно мисли за раздяла, изобщо нищо хубаво.

Зададох няколко въпроса, които имаха противоречиви (според мен) отговори, а на единия - има ли перспектива връзката ни, се паднаха Кралица мечове, Отшелникът, Папата, подкрепени от 2 меча. Не мога да разбера дали той е започнал да приема връзката ни по-сериозно, но ще му трябва време, защото има съмнения или просто е осъзнал нуждата си от лично пространство и вече се отдръпва?

Оф, много се разстроих :(

Линк към коментар
Share on other sites

Lifetime успокой се първо. Всяка връзка има такива периоди и аз напълно те разбирам !

обърната 8 пентакли, 4 чаши
Според мен момчето иска да говори за нещо ,което не му харесва в отношенията ви,но го задържа в себе си и не ти го казва.Това обяснява неговото поведение.В много случай обърната 8 пентакли говори за не много добра комуникация или дори липса на такава.Понякога значи и обида ,т.е. може да е обиден от нещо!В комбинация тези карти просто описват проблемното общуване между вас сега!

Дяволът и 10 меча
Ще проговори според мен,т.е. ще ти каже всичко и онова ,което го мъчи.Нещо много го тормози този човек.

Кралица мечове, Отшелникът, Папата
Има и за това говори Папата.Нещата ще се подобрят според мен ,но ще има период на очуждаване между вас, до като си изясните проблемите или по-скоро неговия в отношенията ви!Кралицата тук е доста показателна за твоето състояние,т.е. разочарована и тъжна ,дори наранена!

Наблюдавам от скоро Отшелника кога се появява и забелязвам,че е тогава когато двама влюбени се отдалечават ,очуждават един от друг!Това ,когато въпроса е свързан с любовни отношения!

Линк към коментар
Share on other sites

Деяна, благодаря ти! Ще изчакам - много държа на него и ако се налага, готова съм да си тръгна и да го оставя да намери верния път за себе си. Може би даже така ще е най-добре...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички - доста време не бях влизала тук, имах здравословни проблеми, но ето, че отново съм при вас, което много ме радва

Тази вечер за първи път от доста време насам си извадих и отново картите - почувствах, че е дошъл момента, след като ги бях оставила да си почиват от пренатоварване

Зададох си въпрос на който се поколебах кое точно е правилното тълкуване и реших да го споделя с вас 

Въпросът ми е - КАКВО ОЗНАЧАВАМ АЗ ЗА НЕГО

КРАЛ ПЕНТАКЛИ +10 ЖЕЗЛИ +4 МЕЧОВЕ

Колебанието ми идва от там, че според мен картите могат да се тълкуват по два начина и незнам кой е правилният 

В единият случай мисля, че поради многото проблеми и напрежение, което му се е стоварило той някакси се е затворил в себе си и се е поотдръпнал

Другият вариант може да е , че аз го напрягам по някакъв начин и той се затваря в себе си и се поотдръпва

Малко ме шокира тази подредба, защото в интерес на истината не съм усетила нещо чак толкова сериозно да става, освен ако още не е излязло на преден план, мисля да си задам и още един два въпроса, за да се опитам да разбера какво точно се случва

Кажете ми вие какво мислите относно тълкуването на подредбата

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е - КАКВО ОЗНАЧАВАМ АЗ ЗА НЕГО

КРАЛ ПЕНТАКЛИ +10 ЖЕЗЛИ +4 МЕЧОВЕ

Здравей Кристина ,

Смятам,че по-скоро Таро отразява начина по-които се чувства този човек сега. Много е напрегнат покрай негови си дела, ежедневие. Иска почивка, нужна му е! Не си му ти в мислите, не си му най-важна сега! Има други по-важни неща!

Линк към коментар
Share on other sites

Да Деяна след днешният ми разговор с него вече съм напълно сигурна, че всъщност цялото това напрежение е породено от многото проблеми, които му се струпаха на главата, а те са все сериозни - той самият каза днес , че му се иска да си почине , да се оттегли от всичко и всички да си почине от всичките тези случващи се неща, които му носят супер много проблеми и напрежения , така че определено всичко това не е породено от мен, явно психиката му е доста слаба и той се предава, което пък на мен никак не ми харесва

Линк към коментар
Share on other sites

Danichka, 4 пентакли, 6 чаши, Колелото - на въпрос какво чувства той към нея. Ти питаш какво ги спира да са заедно. 4 пентакли и 6 чаши според мен са доста ясни като значение. Понеже въпросът се отнася до него, той е този, който е обвързан с нещо в миналото, няма значение дали е друг човек, обстоятелство, или просто нежелание за промяна и крачка напред. Аз не мисля, че той има мотивация да превъзмогне себе си, стереотипите си и да се впусне в нещо ново. Колелото в случая по-скоро показва, че нищо не зависи от нея, а не че нещо неведомо и свръхестествено ги спира да са заедно.

Пак казвам, че моето мнение се опира на лични усещания, не ангажирам никого с него, ще е интересно и някой дтуг да сподели виждане!

Линк към коментар
Share on other sites

Честита Баба Марта на всички :) Бъдете здрави и усмихнати

За 4 пентакли, 6 чаши и Колелото на съдбата бих казала, че 4-ка пентакли играе същата роля, която играе и Колелото на съдбата на последна позиция, а именно блокирана промяна. Ако 4-ка пентакли беше последна пак щеше да е същото! Този мъж просто е зациклил, а причината е 6 чаши! Това е :)

Линк към коментар
Share on other sites

Честита Баба Марта на всички :) Бъдете здрави и усмихнати

За 4 пентакли, 6 чаши и Колелото на съдбата бих казала, че 4-ка пентакли играе същата роля, която играе и Колелото на съдбата на последна позиция, а именно блокирана промяна. Ако 4-ка пентакли беше последна пак щеше да е същото! Този мъж просто е зациклил, а причината е 6 чаши! Това е :)

Благодаря ти за отговора,може би си права.Аз също не виждам друго логично тълкуване на тези карти!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Пиша тук, защото с един мъж комуникацията ни е нарушена и ми се иска да разбера дали се е отказал от мен. Въпросът е "Отказал ли се е ... от мен? Картите са Звездата+Дяволът+Асо мечове.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Пиша тук, защото с един мъж комуникацията ни е нарушена и ми се иска да разбера дали се е отказал от мен. Въпросът е "Отказал ли се е ... от мен? Картите са Звездата+Дяволът+Асо мечове.

Ами Жур,на так зададен въпрос аз лично малко трудно се ориентирам.Ти искаш ли той да се е отказал от тебе? Мисля ,че не и от там идва неяснотата в отговора на картите.Опитай се да зададеш въпрос на който отговорът ,ако е да да не носи негативно значение ,ако ме рзбра каво искам да кажа.

Честита Баба Марта и от мен с голямо закъснение ,но имах много дълговременен проблем с компютъра ми.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Пиша тук, защото с един мъж комуникацията ни е нарушена и ми се иска да разбера дали се е отказал от мен. Въпросът е "Отказал ли се е ... от мен? Картите са Звездата+Дяволът+Асо мечове.

Ами Жур,на так зададен въпрос аз лично малко трудно се ориентирам.Ти искаш ли той да се е отказал от тебе? Мисля ,че не и от там идва неяснотата в отговора на картите.Опитай се да зададеш въпрос на който отговорът ,ако е да да не носи негативно значение ,ако ме рзбра каво искам да кажа.

Честита Баба Марта и от мен с голямо закъснение ,но имах много дълговременен проблем с компютъра ми.

Разбрах те напълно. Явно съм повлияла на картите!

Линк към коментар
Share on other sites

Хм. Днес ми се падна крал чаши, Влюбените и на трета позиция две карти ("искаха" и двете да излязат и не ги спрях) - седмица жезли и шестица мечове. Правилно ли си мисля, че някой е решил да си последва сърцето и да се пребори за това? На мен това ми хрумна. Любов, но и конкретни действия, и прелом.

П.П. Въпросът беше някой как вижда отношенията ни.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Хм. Днес ми се падна крал чаши, Влюбените и на трета позиция две карти ("искаха" и двете да излязат и не ги спрях) - седмица жезли и шестица мечове. Правилно ли си мисля, че някой е решил да си последва сърцето и да се пребори за това? На мен това ми хрумна. Любов, но и конкретни действия, и прелом.

П.П. Въпросът беше някой как вижда отношенията ни.

Линк към коментар
Share on other sites

Хм. Днес ми се падна крал чаши, Влюбените и на трета позиция две карти ("искаха" и двете да излязат и не ги спрях) - седмица жезли и шестица мечове. Правилно ли си мисля, че някой е решил да си последва сърцето и да се пребори за това? На мен това ми хрумна. Любов, но и конкретни действия, и прелом.

П.П. Въпросът беше някой как вижда отношенията ни.

Май така изглежда. Крал чаши тук не ми е много ясен, може би до Влюбените говори, че досега се е колебаел, не е бил наясно какво да прави, не знам. Но прави избор, който е свързан с поемането на отговорност, мотивиран е да се бори, за да промени нещо. Иска да внесе яснота и светлина, иска да промени нещата към добро, решил е да го направи, ще действа. Мен така ми изглежда :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, откоро имам познанство с мъж, който има доста странно отношение към мен.Подозирам,че все още има неприключили любовни отношения.Имам много силното усещане ,че нещо премълчава....Зададох въпрос, дали има някакви намерения към мен или си играе?Използвах келтски кръст:

1. Императрицата

2. Паж Чаши

3. Кулата

4. Обесеният

5. Седмица чаши

6. Тройка чаши

7. Отшелникът

8. Осмица жезли

9. Звездата

10. Девятка жезли

Честно казано доста странни карти...А 3 и 4 позицията ме притесняват.А звездата като я видя и ми става лошо..Трудно ми е да извадя някакво заклячение от подредбата или поне не и позитивно.Ще се радвам на вашите мнения!:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте,

ще се радвам ако ми помогнете в тълкуването на картите. При подреждане на картите ми се падна:

Позиция 1:-- 7-ца пентакли

Позиция 2: -10 мечове

Позиция 3:- 21 Светът

Позиция 4: -Кралица на жезлите

Позиция 5:-Кралица пентакли

Позиция 6:- 6-ца мечове

Позиция 7:- Кралица на чашите

Въпросът ми беше : Какви са чувствата /отношението/ му към мене? Изобщо има ли нещо между нас

Предварително благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

ще се радвам ако ми помогнете в тълкуването на картите. При подреждане на картите ми се падна:

Позиция 1:-- 7-ца пентакли

Позиция 2: -10 мечове

Позиция 3:- 21 Светът

Позиция 4: -Кралица на жезлите

Позиция 5:-Кралица пентакли

Позиция 6:- 6-ца мечове

Позиция 7:- Кралица на чашите

Въпросът ми беше : Какви са чувствата /отношението/ му към мене? Изобщо има ли нещо между нас

Предварително благодаря

Ти се надяваш, че между вас има нещо, той си мисли, че е невъзможно. От доста време се проточва цялата ситуация и явно искаш да смените вече посоката, според мен той е готов. Отношенията ви са добри. При струпване на толкова женски карти си мисля, че нещата зависят предимно от теб, ти какво мислиш?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

ще се радвам ако ми помогнете в тълкуването на картите. При подреждане на картите ми се падна:

Позиция 1:-- 7-ца пентакли

Позиция 2: -10 мечове

Позиция 3:- 21 Светът

Позиция 4: -Кралица на жезлите

Позиция 5:-Кралица пентакли

Позиция 6:- 6-ца мечове

Позиция 7:- Кралица на чашите

Въпросът ми беше : Какви са чувствата /отношението/ му към мене? Изобщо има ли нещо между нас

Предварително благодаря

Ти се надяваш, че между вас има нещо, той си мисли, че е невъзможно. От доста време се проточва цялата ситуация и явно искаш да смените вече посоката, според мен той е готов. Отношенията ви са добри. При струпване на толкова женски карти си мисля, че нещата зависят предимно от теб, ти какво мислиш?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Lifetime!

Че сме в добри отношения е така, наистина обмислям промяна, но винаги когато съм казвала да променим нещата, той винаги ми е казвал, че незная какво говоря. По принцип не мога да изразявам чувствата си, докато той ми казва, че ме обича. Това означава ли, че това е лъжа?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Lifetime!

Че сме в добри отношения е така, наистина обмислям промяна, но винаги когато съм казвала да променим нещата, той винаги ми е казвал, че незная какво говоря. По принцип не мога да изразявам чувствата си, докато той ми казва, че ме обича. Това означава ли, че това е лъжа?

Да те лъже - не мисля. Има интересен контраст в отношенията ви :) Той явно е по-пламенен, по-лесно изразява чувствата си, но пък ти си напориста. Неприятната карта тук е 10 меча и не знам къде е нейното място в отношенията ви. Какво е това, което го спира и защо ти казва, че не знаеш какво говориш? Преживял е разочарование, може би се страхува и сега от такова, не знам. Подходи по-различно, вместо да заявяваш желанията си (Кралица пентакли го прави), опитай да го разбереш. Пробвай гледане с три карти, задай въпрос от сорта на "какви са намеренията на еди-кого-си към мен", за да се изясни картинката. Някой друг може да каже повече по въпроса с твоите карти, но аз дотолкова мога да помогна :)

Виж какво ще ти излезе на гледане с три карти и пиши пак :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...