Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

Няма да е зле да споменеш въпроса ,които си задала ! А и защо не споделиш какво мислиш ти ,т.е. какво

според теб искат да ти "подскажат" картите пък после и аз ще споделя ... а и може би ще се включат и другите потребители!7 месеца са малко ,за да разбереш картите Таро ,за това е добре да използваш по простички подредби ... например с три карти !

Здравейте!

Благодаря, че ми отговорихте!

Реших да Ви послушам и днес направих подредба с 3 карти. Въпросът, който зададох е следният: "Успешно ли ще си взема изпитите?" Ето и картите, които изтеглих: 1 - Седмица чаши (обърната) 2 - Жрецът (обърната) 3 - Светът

Не мога да ги разтълкувам :( Чувствам се доста притеснена, когато ги теглих...

Това е така защото си задала въпрос на които може да се отговори с "Да" или "Не" ,а точно такива въпроси е добре да се избягват!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте, зададох следния въпрос:" Ще имам ли нова връзка в скоро време?"

Подредбата е с три карти:

1. Петица чаши

2.Магьосникът

3. Жрецът

Малко ми е странно съчетанието между 2 и 3.

Ще бъда благодарна на всяка помощ.

Благадаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Сингониум, мисля ,че имаш и някой конкретен човек предвид ,като питаш дали ще започнеш нова връзка.И доколкото "скоро" време" е дефинирано понятие с Магът и Папата мисля, че имаш всички предпоставки да започнеш връзка ,ако не се поддадеш на отчаянието или разочарованието ,разбира се.Но ми липсва нещо в тази комбинация.Сякаш ,за да остане наистина много малко време до твоята връзка липсва една дворцова карта ,която да реализира този Папа.На мен често ми се падат подобни комбинации от по 2 големи аркана ,но без дворцова карта и обикновено чакането и протакането продължават ,докато се намери носител/извършител на действието. :rolleyes: Дерзай!

Редактирано от Минотавър
Линк към коментар
Share on other sites

Минотавър, благодаря за бързия отговор! :thumbsup:

Не, нямам конкретен човек предвид.Мисля, че вече се оттърсвам от една агонизираща връзка.Може би затова да имаш усещане, че има човек...Знам,че трябва да съм търпелива!

Благодаря за надеждата!

Приятна вечер на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, зададох следния въпрос:" Ще имам ли нова връзка в скоро време?"

Подредбата е с три карти:

1. Петица чаши

2.Магьосникът

3. Жрецът

Малко ми е странно съчетанието между 2 и 3.

Ще бъда благодарна на всяка помощ.

Благадаря предварително!

Да, ше имаш. Картите Магът и Папата, са категорични. Това едно чудесно съчетание, особено с трета карта Жрецът. Магът говори, че са нужни и усилия от твоя страна - в смисъл: да реагираш адекватно, когато трябва и когато птичката ти кацне на рамото, да я хванеш здраво. Магът ти казва - повярвай си, ти можеш и заслужаваш да бъдеш щастлива, но ако освободиш творческия си потенциал, който е същностен за една истинска любовна връзка.

П.С. Съжалявам за негативното си изказване от снощи.

И - Честит дъждовен 3-ти март :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Честит празник на всички!

На въпроса "Как ще се развият отношенията ни с ..." картите ми отговориха:

(Само да уточня, че нямаме любовна връзка с човека, на този етап отношенията са ни други)

1. Любовниците (обърната) . В тази наредба синтификаторът гледа ли се като обърнат?

Неговите излязоха само чаши

2. Асо чаши

3. Четворка чаши

4. Кралица на чашите

Моите са:

5. Крал на пентаклите

6. Колесницата

7. Справедливостта

П.П. Наистина е трудно човек да гледа на себе си . Обикновено желанието ми изяжда истинското значение на картите :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, зададох следния въпрос:" Ще имам ли нова връзка в скоро време?"

Подредбата е с три карти:

1. Петица чаши

2.Магьосникът

3. Жрецът

Малко ми е странно съчетанието между 2 и 3.

Ще бъда благодарна на всяка помощ.

Благадаря предварително!

Да, ше имаш. Картите Магът и Папата, са категорични. Това едно чудесно съчетание, особено с трета карта Жрецът. Магът говори, че са нужни и усилия от твоя страна - в смисъл: да реагираш адекватно, когато трябва и когато птичката ти кацне на рамото, да я хванеш здраво. Магът ти казва - повярвай си, ти можеш и заслужаваш да бъдеш щастлива, но ако освободиш творческия си потенциал, който е същностен за една истинска любовна връзка.

П.С. Съжалявам за негативното си изказване от снощи.

И - Честит дъждовен 3-ти март :)

Честит празник и на теб, Мона!

Благодаря ти за отговора, ценя мненето .Права си ,за това, опитвам се да съм отворена към новите възможности след доста дълъг застой.Благодаря за надеждата, която и ти и Минотавър ми дадохте! :wub:

Линк към коментар
Share on other sites

Честит празник на всички!

На въпроса "Как ще се развият отношенията ни с ..." картите ми отговориха:

(Само да уточня, че нямаме любовна връзка с човека, на този етап отношенията са ни други)

1. Любовниците (обърната) . В тази наредба синтификаторът гледа ли се като обърнат?

Неговите излязоха само чаши

2. Асо чаши

3. Четворка чаши

4. Кралица на чашите

Моите са:

5. Крал на пентаклите

6. Колесницата

7. Справедливостта

П.П. Наистина е трудно човек да гледа на себе си . Обикновено желанието ми изяжда истинското значение на картите :)

За неговите карти - виждам обезверен човек, който не вярва на нищо и на никого (предимно на теб), но е добър и може да те обича жертвено.

А за теб - казваш си - моментът не е настъпил, но ти сама стопираш развитието и сама си слагаш бариери. Съжалявам.

Неслучано Влюбените са обърнати - любов, ненамерила път да се развие и е като птица в клетка.

Линк към коментар
Share on other sites

За неговите карти - виждам обезверен човек, който не вярва на нищо и на никого (предимно на теб), но е добър и може да те обича жертвено.

А за теб - казваш си - моментът не е настъпил, но ти сама стопираш развитието и сама си слагаш бариери. Съжалявам.

Неслучано Влюбените са обърнати - любов, ненамерила път да се развие и е като птица в клетка.

Благодаря ти, така си е...

А дали може да се продължи гадаенето, като вземем някоя от картите за синтификатор и се направи нова наредба? Например вземам номер 3 (неговите страхове, емоции) или 7 като синтификатор и нареждам наново. Мисля, че подобна възможност имаше при Келтския кръст, но само за резулатата (за послената карта).

Редактирано от Adams
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Мона!

Моят въпрос беше "Ще се съберем ли отново с бившия ми приятел? "

Картитe са:

Сигнификатор - 7 жезли;

моите - 8 мечове, Крал на жезлите (обърнат) , Жрецът (обърнат).

неговите - Глупакът, 3 пентакли, Кулата.

После пробах само с големите аркани и се паднаха:

Сигнификатор - Императрицата (обърната)

моите - Влюбените, Магьосника, Висшата жрица.

неговите - Кулата (обърната) , Страшния съд, Жрецът (обърнат).

Мерси предварително! Дано да ми помогнеш... :)

Линк към коментар
Share on other sites

Моят въпрос беше "Ще се съберем ли отново с бившия ми приятел? "

Картитe са:

Сигнификатор - 7 жезли;

моите - 8 мечове, Крал на жезлите (обърнат) , Жрецът (обърнат).

неговите - Глупакът, 3 пентакли, Кулата.

7 жезли говори, че и двамата полагате някакви усилия да възстановите отношенията си, искате това да се случите, но странното че и двамата не си вярвате достатъчно, че го можете.

После пробах само с големите аркани и се паднаха:

Сигнификатор - Императрицата (обърната)

моите - Влюбените, Магьосника, Висшата жрица.

неговите - Кулата (обърната) , Страшния съд, Жрецът (обърнат).

Тук изникват други интересни неща: сигнифакаторът е обърната Императрица - зад това подозира много силно желание за близост, за физически контакт буквално (а явно такъв липсва).

После: ти имаш някакъв план за действие - Магът, но все още ок. 90% е само в ума ти, не си предприела никакви конкретни действия и се държиш дистанцирано (Висшата жрица).

За него - в някакъв смисъл той няма надежда, опитал се е да направи нещо, но ти или някакво обстоятелство, са го обезверили и отблъснали; но този човек е готов да понесе всичко (заради Страшния съд), дори да наруши правилата, нормите и всичко останало (заради обърнатият Жрец), което се повтаря с твоя обърнат Жрец.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти! :)

Ситуацията е точно така, както я описа. Действително той направи опит, но поради стечение на обстоятелствата всичко се провали.

A мислиш ли, че има шанс нещата да се развият? Защото стана вече половин година откакто ни разделиха...и всичко е доста объркано.Аз много искам да се съберем отново, но започвам да се отчайвам...

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти! :)

Ситуацията е точно така, както я описа. Действително той направи опит, но поради стечение на обстоятелствата всичко се провали.

A мислиш ли, че има шанс нещата да се развият? Защото стана вече половин година откакто ни разделиха...и всичко е доста объркано.Аз много искам да се съберем отново, но започвам да се отчайвам...

:) Аз си мисля, че нещата много добре са си били развити преди; има всички шансове и сега, но с гледане на карти Таро това не става - картите могат да ни накарат да видим къде грешим и да ни мотивират за волеви решения и действия. Но не и да го направят вместо нас.

Линк към коментар
Share on other sites

Много моля за помощ ! 

Попитах "Какви са чувствата на ... към мен" и ми излизат Асо Чаши,Силата обърната и Асо Пентакли! От тези карти стигам до извода ,че тои изпитва чувства към мен (Асо Чаши) .Силата пък ми подсказва обезвереност в себе си и собствените си сили.Не вярва,че може да се справи.Асото Пентакли ... много ме озадачи.Изобщо всичките карти ,защото на въпрос какви са бъдещите отношения с него ми излизат 5 Пентакли,Асо Жезли обърната и Любовници обърната . Просто не разбирам ...Тотално ме объркаха тия последните три карти .Говорят ми за трудна връзка ... като основа е компромиси,жерви и т.н.! 

Много ви моля .. помогнете да ги разбера по-добре тия карти.Скъп ми е човека и искам да направя каквото мога за да сме си отново един до друг!

Благодаря 

Линк към коментар
Share on other sites

Попитах "Какви са чувствата на ... към мен" и ми излизат Асо Чаши,Силата обърната и Асо Пентакли! От тези карти стигам до извода ,че тои изпитва чувства към мен (Асо Чаши) .Силата пък ми подсказва обезвереност в себе си и собствените си сили.Не вярва,че може да се справи.Асото Пентакли ... много ме озадачи.Изобщо всичките карти ,защото на въпрос какви са бъдещите отношения с него ми излизат 5 Пентакли,Асо Жезли обърната и Любовници обърната . Просто не разбирам ...Тотално ме объркаха тия последните три карти .Говорят ми за трудна връзка ... като основа е компромиси,жерви и т.н.! 

Много ви моля .. помогнете да ги разбера по-добре тия карти.Скъп ми е човека и искам да направя каквото мога за да сме си отново един до друг!

Деяна, този човек може да ти е много скъп, но той е насъбрал много гняв и много огорчение, въпреки чувствата си към теб.

Колкото до бъдещето развитие на отношенията ви - сложна работа, вие сте в тригъгълник; не толкова заради обърнатата Влюбените, а заради съчетанието между АСО жезли обърнато с Влюбените обърната; трудна любов, ще трябват много усилия и енергия за промяна, но такава сила и енергия аз не виждам у другия човек, той разчита явно на теб. Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Няма да тълкувам защото Мона вече е дала своето важно за всички ни мнение , само ще дам значението на картите които са ти се паднали Деяна. трудности във вашите отношения са явни още 5 пентакли гоовори за това. Карта на влюбените обърната- Проблемни отношения, неуспех, неуспех в любовта. Асо жезли обърната - Незначително съществуване, упадък, душевен срив.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

включвам се тук като абсолютен новак в тематиката, но с доста интерес :)

Ще ми е интересно ако някой помогне в разталкуването на:

Въпрос: "Как ще се развият отношенията ми с ... "

Сигнификатор: Кралица на жезлите

Моите: Паж на пентаклите, Справедливост, Паж на жезлите

Нейните: Висшата жрица, Рицар на пентаклите, Петица пентакли

Благодаря ви предварително :)

Редактирано от freebird
Линк към коментар
Share on other sites

Цитат(Деяна @ Mar 9 2009, 05:44) post_snapback.gifПопитах "Какви са чувствата на ... към мен" и ми излизат Асо Чаши,Силата обърната и Асо Пентакли! От тези карти стигам до извода ,че тои изпитва чувства към мен (Асо Чаши) .Силата пък ми подсказва обезвереност в себе си и собствените си сили.Не вярва,че може да се справи.Асото Пентакли ... много ме озадачи.Изобщо всичките карти ,защото на въпрос какви са бъдещите отношения с него ми излизат 5 Пентакли,Асо Жезли обърната и Любовници обърната . Просто не разбирам ...Тотално ме объркаха тия последните три карти .Говорят ми за трудна връзка ... като основа е компромиси,жерви и т.н.!

Много ви моля .. помогнете да ги разбера по-добре тия карти.Скъп ми е човека и искам да направя каквото мога за да сме си отново един до друг! ''

Мона каза:

''Деяна, този човек може да ти е много скъп, но той е насъбрал много гняв и много огорчение, въпреки чувствата си към теб.

Колкото до бъдещето развитие на отношенията ви - сложна работа, вие сте в тригъгълник; не толкова заради обърнатата Влюбените, а заради съчетанието между АСО жезли обърнато с Влюбените обърната; трудна любов, ще трябват много усилия и енергия за промяна, но такава сила и енергия аз не виждам у другия човек, той разчита явно на теб. Успех! ''

Мона, какво означава ''вие сте в триъгълник ''? За сега се сещам само едно нещо, което не е много приятно...

Редактирано от Elfidka
Линк към коментар
Share on other sites

Мона, какво означава ''вие сте в триъгълник ''? За сега се сещам само едно нещо, което не е много приятно...

Означава това, което е очевидно, че означава.

Въпросът ти няма отношение към картите Таро обаче. Моля, придържайте се към темата.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,freebird , ще се оптам да разтълкувам картите , но нека все пак по опитните да кажат последната дума. Според мен ще има връзка между вас .Твоите чувства и мисли са прекрасни спрямо момичето , искаш нещата между вас да се получат ,но трябва да се действа предпазливо и с търпение.Според мен не бързай , давай го малко по спокойно.Момичето е по пасивна от теб ,въпреки че има чувства към теб, но не бърза , някак си тя е скиптично настроена към тази връзка , мисли че трудно може да се получи нещо между вас.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес попитах картите какво мисли за мен човека Х .Паднаха ми се следните карти но ги тълкувам различно ,затова се обръщам към вас.

1-върховната жрица

2-смъртта

3-дявола -обърнат

Този човек мисли за промяна , за някакво ново начало спрямо мен , но се колебае. Човека се лута в своето вътрешно аз , не му е ясно бъдещето, иска му се нещо ново , но е твърде страхлив , слаб за да напрви каквото и да е .

Имам колебание относно смърта не мога добе да я тълкувам тази карта , дали пък не означава, че иска човека да прекрати всичко между нас , макар жрицата да говори точно обратното , за взаимност и добри чувства, а дявола за страст , а може би като е обърнат за липсата на такава .

Ще се радвам да чуя и вашето мнение !

Линк към коментар
Share on other sites

Комбинацията между Смъртта и Дявола обърнат за мен говори ,че този човек го е страх от промени ,от ново начало и от страх стой на страна от теб,а и си мисля,че по принцип е страхлив относни тези неща.Не желае да се променя,не желае да върви напред и е затънал в тези негови страхове .Висшата Жрица показва според мен пък ,че не е много наясно какво да мисли за теб .Няма конкретно изградено мнение.

Заради страха от промени този човек няма да направи каквото и да е усилие ,за да има нещо между вас или каквото и да е било в отношенията ви! 

Това е според мен ...  :(

Линк към коментар
Share on other sites

novichka,

първоначално мнението ми беше подобно, като на Деяна, обаче тоя обърнат дявол ме змаисли

моето мнение е, че има нещо да се случва и ти не занеш за него- той е е "мотал" за него и след това идва освобождение за момчето, като това може да означава повече прекарано време с близките.. нищо че тук има смъртта в случая тя не е край.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...