Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

Lifetime, според мен объркващото е ,че има 2 въпроса или по-точно условно наклонение и въпрос и от там идва неяснотията- кой е направил вече избора ,кой се жертва, на кой му потръгват нещата-не ясно.Няма кралски карти... Аз бих разделила въпросите и попитала отново. Но както знаете аз съм на "нулево" ниво в обучението т.е. ниво "собствен опит". Така ,че не ме взимай много насериозно :)

Линк към коментар
Share on other sites

Първо, благодаря ти за отговора!

Ами подредбата е с три карти, аз не ги гледам като минало, настояще и бъдеще попринцип, но пък е условно. А когато редя три карти поглеждам картата, която е най-отдолу в колодата, ако е по-особена я взимам под внимание, ако е например нещо като осем жезли -не. В случая това е Колесницата.

Тази четвърта карта понякога обобщава ситуацията, понякога дава съвет или показва детайл, който съм пропуснала. В случая смятам Колесницата за важна, но се колебая дали ме съветва да "поема по пътя си", като оставя тази инертна ситуация или да не се отказвам и да действам именно защото без намесата ми той няма да направи нищо.

Изобщо трите карти много хубаво обрисуват тежката ситуация, но не мога да разбера съвета им. Какво имаш предвид, че май е направил избора си? Тоест да не прави нищо?

Линк към коментар
Share on other sites

Първо, благодаря ти за отговора!

Ами подредбата е с три карти, аз не ги гледам като минало, настояще и бъдеще попринцип, но пък е условно. А когато редя три карти поглеждам картата, която е най-отдолу в колодата, ако е по-особена я взимам под внимание, ако е например нещо като осем жезли -не. В случая това е Колесницата.

Тази четвърта карта понякога обобщава ситуацията, понякога дава съвет или показва детайл, който съм пропуснала. В случая смятам Колесницата за важна, но се колебая дали ме съветва да "поема по пътя си", като оставя тази инертна ситуация или да не се отказвам и да действам именно защото без намесата ми той няма да направи нищо.

Изобщо трите карти много хубаво обрисуват тежката ситуация, но не мога да разбера съвета им. Какво имаш предвид, че май е направил избора си? Тоест да не прави нищо?

Имам впредвид ,че не ясно ти ли си направила избора си да го провокираш да действа за което жертваш нещо от себе си ( примерно гордост ,смущение, истина и т,н. ) или той вече е направил исбора си -да се "отрече" и продължи по пътя си и то поради 2-та въпроса. Както Мона казва -няма подлог ,а много силни сказуеми и това също ме обърква.

Линк към коментар
Share on other sites

Не искам да звуча тъпо и лигаво ,но на мен ми се доплака от Страшният съд и Обесения ,но това е за друга тема сякаш!

Любовниците на първа позиция значат ,че той вече е направил избора си и неговият избор е да не прави нищо,да се отдръпне ,а и не желае да осъзнае грешките си сякаш.Имам чувството,че тук Обесения изритва с крак Страшния съд и отказва да чуе призива на тази карта!Колесницата е хубава карта .Изчакай и ти ... не прави нищо ! Остави той да се осъзнае ,да разбере ако иска и да постъпи както той прецени!Не се опитвай да контролираш ... !

Така ти чувствам картите ,но слушай преди всичко себе си :) !

Линк към коментар
Share on other sites

Shopkata, Деяна, благодаря ви! Много е хубаво, когато си помагаме в тълкуванията, човек винаги научава нещо ново! По съвет на shopkata си трансформирах въпроса и пак излезнаха интересни карти, но мисля да изчакам да видя какво ще стане :)

Линк към коментар
Share on other sites

Shopkata, Деяна, благодаря ви! Много е хубаво, когато си помагаме в тълкуванията, човек винаги научава нещо ново!

Съгласна съм с тебе.За мен това е смисълът на нивото"собствен опит", което е преди "начинаещи" и предлагам ,за такива като мене на които все още всичко им е мъгляво да създадеме отделна тема ,в която от време на време някой от можещите да ни "супервизира".Аз поне сматам да пусна такава нова тема при следващия си " порив".

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!Бих писала в таро за начинаещи,но въпросът е любовен.Какво се случва или какво ще стане,след като днес отказах среща на човека,който една година ме прави луда и щастлива?А картите са:8Жезли,7Чаши и Слънцето.Нещата много бързо се развиха или ,,обърнаха,,та той да поиска тази среща,но седмицата чаши ми е трудно да я изтълкувам ,ако се заблуждавам в нещо,то като краен резултат би била по-лоша карта,а тук е Слънцето много позитивна и хубава карта.Моля дайте и вашите мнения,защото явно нещо при тълкуването ми убягва!Много се радвам,че форума вече работи!Поздрави от мен!

Редактирано от danichka
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!Бих писала в таро за начинаещи,но въпросът е любовен.Какво се случва или какво ще стане,след като днес отказах среща на човека,който една година ме прави луда и щастлива?А картите са:8Жезли,7Чаши и Слънцето.Нещата много бързо се развиха или ,,обърнаха,,та той да поиска тази среща,но седмицата чаши ми е трудно да я изтълкувам ,ако се заблуждавам в нещо,то като краен резултат би била по-лоша карта,а тук е Слънцето много позитивна и хубава карта.Моля дайте и вашите мнения,защото явно нещо при тълкуването ми убягва!Много се радвам,че форума вече работи!Поздрави от мен!

Danichka, картите са ти много хубави.За мен преводът им е : Внезапно /неочаквано сбъдване на мечтите.7чаши ,не е само илюзии ,а мечти и сънища а 8 жезли дава бързината. Успех

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!Бих писала в таро за начинаещи,но въпросът е любовен.Какво се случва или какво ще стане,след като днес отказах среща на човека,който една година ме прави луда и щастлива?А картите са:8Жезли,7Чаши и Слънцето.Нещата много бързо се развиха или ,,обърнаха,,та той да поиска тази среща,но седмицата чаши ми е трудно да я изтълкувам ,ако се заблуждавам в нещо,то като краен резултат би била по-лоша карта,а тук е Слънцето много позитивна и хубава карта.Моля дайте и вашите мнения,защото явно нещо при тълкуването ми убягва!Много се радвам,че форума вече работи!Поздрави от мен!

Danichka, картите са ти много хубави.За мен преводът им е : Внезапно /неочаквано сбъдване на мечтите.7чаши ,не е само илюзии ,а мечти и сънища а 8 жезли дава бързината. Успех

Благодаря ти за бързият отговор и аз ако това бяха картите за друг човек бих ги изтълкувала така,но понеже този човек се държеше ужасно с мен,ми е трудно да повярвам,че е настъпила такава голяма промяна,но.....знае ли човек????Все пак за периода от както не се виждаме и аз съм се променила и дано да е за добро!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти за бързият отговор и аз ако това бяха картите за друг човек бих ги изтълкувала така,но понеже този човек се държеше ужасно с мен,ми е трудно да повярвам,че е настъпила такава голяма промяна,но.....знае ли човек????Все пак за периода от както не се виждаме и аз съм се променила и дано да е за добро!!!

.

Да бъда честна аз също не виждам карти които говорят за промяна , а просто карти които ми говорят ,че някакви сънища ,мечти носят удоволетворение и то е станало неочаквано .Има изненада.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Даничка ,

7 чаши я тълкувам като мечта при теб ,а Слънцето е реализацията на тази мечта.Може би промяната ,което искаш да настъпи при него ... ще настъпи!Подобряване на отношенията ви така както ти си искала или искаш сега!

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета благодаря ви за отговорите!Дано и при мен най-после да изгрее Слънцето...........времето ще покаже,а аз обещавам да дам обратна връзка за това което се случва.А снощи той пак се обади наистина не очаквано за мен като се има впредвид ,че същият ден му отказах среща,като пак настоява да се видим,така че стискайте палци!:thumbsup2::3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте

1 кралица мечов

2 асо чаши

3 асо чаши

4 умереност

5-8 жезли

6- паж на пентакли

7-кралица мечове

въпросът ми беше среща ли се с друга жена ......

Възможно ли е карлица мечове да съм аз или картите ми показват ,че не само че не съм аз но и ,че съм на прав път и знам отговора ,че всъшност има така жена

Линк към коментар
Share on other sites

и в тази връзка искам да попитам също мога ли да се доверя на таро онлйн

ясно е можеби че няма как да се доверим на таро онлайн

Редактирано от juli22
Линк към коментар
Share on other sites

Ох, докато ми зареди компютъра ти си писала 3d_146.gif Ами аз преди да си взема колодата си гледах доста време онлайн и не съм останала разочарована... А твоите карти като че ли показват, че опасенията ти са верни, а той е объркан, не знае нито какво точно чувства, нито как да постъпи, макар че външно не го показва... Така бих тълкувала от моята колода, с тези кралици и тези аса, но не взимай насериозно коментара ми и пробвай с истинско Таро, успех!

Линк към коментар
Share on other sites

4 чаши- ситуацията в момента

1-обесеният- какво мисли той

2-асо мечове-вътрешният му свят

3 пентакли- как изглежда

3 петакли-как изглеждам аз

4-луната- моят вътрешен свят

3 мечове- какво мисля аз за връзката

зададох въпрос как мисли да постъпи с мен - от това по ясно няма на къде краят е дошъл

Линк към коментар
Share on other sites

здравей деяна

имам карти но не са в мен

в чужбина съм а картите са ми във вкъщи

поздрави от слънчева гърция

p.sв момента не е толкова слънчева тук е малко студено

Линк към коментар
Share on other sites

здравей деяна

имам карти но не са в мен

в чужбина съм а картите са ми във вкъщи

поздрави от слънчева гърция

p.sв момента не е толкова слънчева тук е малко студено

Ето ти тогава два сайта, където поне не се повтарят изтеглените карти:

http://www.newagestore.com/Divination/Tarot.aspx

http://e-oracle.ru/foretelltarot/taroonline.html

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета благодаря ви за отговорите!Дано и при мен най-после да изгрее Слънцето...........времето ще покаже,а аз обещавам да дам обратна връзка за това което се случва.А снощи той пак се обади наистина не очаквано за мен като се има впредвид ,че същият ден му отказах среща,като пак настоява да се видим,така че стискайте палци!:thumbsup2::3d_047:

Здравейте!Да днес осъществихме среща,която мина горе долу добре,всъщност по-добре отколкото очаквах:3d_081:и тази вечер попитах картите,какво следва след тази среща;2Мечове,2Чаши и отново РИЦАР ПЕНТАКЛИ.Този рицар си ме преследва,но това ме успокоява,поне някаква стабилност ще има,дали като приятели или може пък този път нещата между нас да потръгнат?Вие как бихте ги изтълкували тези карти.В този случай 2Чаши на какво ви навежда.

Линк към коментар
Share on other sites

Danichka, мисля ,чо до скоро човекът не е бил много наясно каво става в главата му, а сега е просто осъзнал и приел емоциите си за факт ,но малко е муден... дай му време да порасне /узрее...:thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...