Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

2Мечове,2Чаши и отново РИЦАР ПЕНТАКЛИ

Картите ти са ясни.2 чаши е просто преход от едно към друго емоционално състояние и след като следващата е Рицар Пентакли ,то чувствата му са вече осъзнати напълно,намеренията сериозни.Има стабилност ,т.е. ще има стабилност.Отношенията ще се развиват добре след тази среща.Няма място за притеснения !

А за 2-ка мечове имам впчатления ,че тази карта се появява ,когато има блокаж на емоции и подтиснати чувства.Двата кръстосани меча говорят за това.Усмихваш се и се правиш на весел ,но има неща които те мъчат ,ала ти не им даваш свобода ,не ги показваш,не ги изразяваш.Най-вероятно в миналото е бил отдръпнат от теб ,а може и да е бил студен ,да не е показвал чувствата си към теб .Тогава когато знаеш,че нещо не е наред с човека до теб и искаш да говориш ,но той мълчи !!!

Линк към коментар
Share on other sites

2Мечове,2Чаши и отново РИЦАР ПЕНТАКЛИ

Картите ти са ясни.2 чаши е просто преход от едно към друго емоционално състояние и след като следващата е Рицар Пентакли ,то чувствата му са вече осъзнати напълно,намеренията сериозни.Има стабилност ,т.е. ще има стабилност.Отношенията ще се развиват добре след тази среща.Няма място за притеснения !

А за 2-ка мечове имам впчатления ,че тази карта се появява ,когато има блокаж на емоции и подтиснати чувства.Двата кръстосани меча говорят за това.Усмихваш се и се правиш на весел ,но има неща които те мъчат ,ала ти не им даваш свобода ,не ги показваш,не ги изразяваш.Най-вероятно в миналото е бил отдръпнат от теб ,а може и да е бил студен ,да не е показвал чувствата си към теб .Тогава когато знаеш,че нещо не е наред с човека до теб и искаш да говориш ,но той мълчи !!!

Благодаря за отговора!!!А за 2-ка Мечове съм съгласна с теб.Дааа точно така си беше.......мълчание,и пак мълчание.От нещо беше убиден,но....и до ден днешен не изплю камъчето.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Искам да Ви попитам какво мислите за следните комбинации: На въпрос какви са намеренията на..... към мен? Крал чаши+6 чаши+Кралица чаши

и На въпрос "Ще имам ли връзка с......? Асо жезли+Кралица жезли+Крал жезли. На последната като че ли е някакво начало.

Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос какви са намеренията на..... към мен? Крал чаши+6 чаши+Кралица чаши

На въпрос "Ще имам ли връзка с......? Асо жезли+Кралица жезли+Крал жезли. На последната като че ли е някакво начало.

Какво ми прави на мен впечатление, а предполагам, ще направи и на другите...

На първия ти въпрос за намеренията му - само боя чаши. На вторият въпрос дали нещо ще се случи - само жезли. За какво говори това? Освен това се повтарят; една двойка царски карти от чаши и една двойка царски карти от боя жезли, но в обратна последователност.

Подобно нещо се се случва много рядко и това естествено КАЗВА нещо. А на мен дори ми и КРЕЩИ.

Този човек не е много по решителното действие, макар, че има и огнени проблясъци, той би направил много неща за теб, но. Има едно но и то е следното, според мен: ако уцелите момента, когато и двамата да сте на една вълна, ще бъде идеалната ситуация. Древните са казали - Улови мига. И ако ти и той, уловите този миг, ще бъдеш щастлива. Ако си позволи той да бъде огнен, а ти отстъпчива и прощаваща, нещо би се случило и наяве. Лошото на такива карти само от боя чаши и от боя жезли, е, че много бързо изгарят във времето; две седмици ще тече тази тенденция, но на трета седмица, може да има съвсем нови карти. Което ми говори за много неизяснени неща, за намеса на много други хора и за влияния отвън, независимо откого идват. Липсва ви самостоятелност в мненията, а и в решенията. В този смисъл, в този случай на бойното поле, са достатъчни само двама :)

Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос какви са намеренията на..... към мен? Крал чаши+6 чаши+Кралица чаши

На въпрос "Ще имам ли връзка с......? Асо жезли+Кралица жезли+Крал жезли. На последната като че ли е някакво начало.

Какво ми прави на мен впечатление, а предполагам, ще направи и на другите...

На първия ти въпрос за намеренията му - само боя чаши. На вторият въпрос дали нещо ще се случи - само жезли. За какво говори това? Освен това се повтарят; една двойка царски карти от чаши и една двойка царски карти от боя жезли, но в обратна последователност.

Подобно нещо се се случва много рядко и това естествено КАЗВА нещо. А на мен дори ми и КРЕЩИ.

Този човек не е много по решителното действие, макар, че има и огнени проблясъци, той би направил много неща за теб, но. Има едно но и то е следното, според мен: ако уцелите момента, когато и двамата да сте на една вълна, ще бъде идеалната ситуация. Древните са казали - Улови мига. И ако ти и той, уловите този миг, ще бъдеш щастлива. Ако си позволи той да бъде огнен, а ти отстъпчива и прощаваща, нещо би се случило и наяве. Лошото на такива карти само от боя чаши и от боя жезли, е, че много бързо изгарят във времето; две седмици ще тече тази тенденция, но на трета седмица, може да има съвсем нови карти. Което ми говори за много неизяснени неща, за намеса на много други хора и за влияния отвън, независимо откого идват. Липсва ви самостоятелност в мненията, а и в решенията. В този смисъл, в този случай на бойното поле, са достатъчни само двама :)

Благодаря ти за точното тълкуване. Наистина е много решителен понякога, но след това идва момент в който не е-непредсказуем е. Ще продължавам да питам картите, за да видя какво показват те.

Линк към коментар
Share on other sites

По повод горното тълкуване ще кажа и аз една комбинация с дворцови карти, която ми се вижда интересна. На въпрос дали един човек иска да сме заедно - Висшата жрица, Кралица чаши, Кралица жезли и най-отдолу в колодата - 2 меча.

Аз ги виждам като развитието на моя образ в неговите очи. 2 меча като обощаваща ситуацията ми показва, че момента на Кралица жезли не е дошъл.

Вие какво мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

По повод горното тълкуване ще кажа и аз една комбинация с дворцови карти, която ми се вижда интересна. На въпрос дали един човек иска да сме заедно - Висшата жрица, Кралица чаши, Кралица жезли и най-отдолу в колодата - 2 меча.

Аз ги виждам като развитието на моя образ в неговите очи. 2 меча като обощаваща ситуацията ми показва, че момента на Кралица жезли не е дошъл.

Вие какво мислите?

Като ,че ли е имал намерение да свали картите ,но някаъв блокаж има в момента, ступор.

Линк към коментар
Share on other sites

Гледах на приятелка: Има ли друга жена между нея и приятеля й? - 4 чаши + Кралица мечове + 2 чаши - за мен отговорът е да, според вас?

Линк към коментар
Share on other sites

Гледах на приятелка: Има ли друга жена между нея и приятеля й? - 4 чаши + Кралица мечове + 2 чаши - за мен отговорът е да, според вас?

Сигурна ли е,че тя не е другата????

Линк към коментар
Share on other sites

Първото нещо ,което си помислих е че има друга жена заради Кралица Мечове на втора позиция ,но по-скоро това е твоята приятелка.Тя се чувства самотна и може би разочарована.Има си проблеми и съвсем се е оплела.Никой не й изневерява!

Ти ме подсети за една комбинация ,която няма как да забравя - 9 чаши,Кралица Мечове и 2 жезли .Това е за шансовете на връзката .Тук Кралица Мечове съм аз ,както при теб Кралица Мечове е питащия !

Линк към коментар
Share on other sites

Деяна и аз имам съмнения, че това е тя - затова и пуснах въпроса тук. Тя наистина е разочарована, самотна, пък и на няколко други въпроса за връзката пак излиза тази Кралица, което още повече потвърждава, че това наистина не е друга жена.

Благодаря! :)

Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос какви са намеренията на..... към мен? Крал чаши+6 чаши+Кралица чаши

На въпрос "Ще имам ли връзка с......? Асо жезли+Кралица жезли+Крал жезли. На последната като че ли е някакво начало.

Какво ми прави на мен впечатление, а предполагам, ще направи и на другите...

На първия ти въпрос за намеренията му - само боя чаши. На вторият въпрос дали нещо ще се случи - само жезли. За какво говори това? Освен това се повтарят; една двойка царски карти от чаши и една двойка царски карти от боя жезли, но в обратна последователност.

Подобно нещо се се случва много рядко и това естествено КАЗВА нещо. А на мен дори ми и КРЕЩИ.

Този човек не е много по решителното действие, макар, че има и огнени проблясъци, той би направил много неща за теб, но. Има едно но и то е следното, според мен: ако уцелите момента, когато и двамата да сте на една вълна, ще бъде идеалната ситуация. Древните са казали - Улови мига. И ако ти и той, уловите този миг, ще бъдеш щастлива. Ако си позволи той да бъде огнен, а ти отстъпчива и прощаваща, нещо би се случило и наяве. Лошото на такива карти само от боя чаши и от боя жезли, е, че много бързо изгарят във времето; две седмици ще тече тази тенденция, но на трета седмица, може да има съвсем нови карти. Което ми говори за много неизяснени неща, за намеса на много други хора и за влияния отвън, независимо откого идват. Липсва ви самостоятелност в мненията, а и в решенията. В този смисъл, в този случай на бойното поле, са достатъчни само двама :)

Изтеглих след около две седмици следните карти за отношенията ми с мъжа за който съм питала по-горе. "Какви са намеренията му към мен сега? Колелото на съдбата+Любовниците+Страшния съд" и Изпитва ли някакви чувства към мен? Паж мечове+7 чаши+Крал жезли. От дворцовите карти само крал жезли се повтаря и отново като трета карта.

Линк към коментар
Share on other sites

"Какви са намеренията му към мен сега? Колелото на съдбата+Любовниците+Страшния съд"

Не ми харесва ,че след Любовниците следва Страшният съд ! Не мисля,че има някакви намерения ,а и да има не мисля,че ще направи нещо конкретно.Да,Любовниците говоря за избор ,но последна карта е Страшния съд ! Нещо дълго е било протаквано ,отлагано ,чакане от доста време !Идва момента или вече е дошъл ,в които всеки ще си сърба супата ,такава каквато си я надробил!

Страшният съд ми се пада на последна позиция ,когато има някаква тайна и тя след време излиза на яве ,но не от мен ,а от друг човек.Не знам дали и при теб е така.

Паж мечове+7 чаши+Крал жезли

Тази комбинация ми говори за лъжи и заблуди .В този случай Краля Жезли май има друга роля ,просто показва някакъв факт от живота на мъжа ,за които ти питаш!Съжалявам Жур, но при тези карти аз не мисля,че той изпитва чувства към теб!

Линк към коментар
Share on other sites

Първата ти комбинация е много хубава :) Поне аз бих й се зарадвала! Ако досега отношенията ви са били инертни и той не е могъл да вземе решение спрямо теб , идва моментът в който това решение ще се вземе - ситуацията около вас коренно се променя и каквото имате за изясняване, ще го "изчистите" веднъж завинаги, отношенията ви ще поемат съвсем различна посока, нова. Той явно се кани да "свали картите", каквито и да са те...

За втората комбинация - да, има чувства, досега като че ли е бил малко дръпнат, нещо го е притеснявало, не ти е имал доверие може би или се е страхувал да ти има, но Крал жезли накрая е чудесен, можеш да му се радваш :)

Това е моето мнение, но все пак е добре и някой друг да изкаже позиция :)

Линк към коментар
Share on other sites

"Какви са намеренията му към мен сега? Колелото на съдбата+Любовниците+Страшния съд"

Не ми харесва ,че след Любовниците следва Страшният съд ! Не мисля,че има някакви намерения ,а и да има не мисля,че ще направи нещо конкретно.Да,Любовниците говоря за избор ,но последна карта е Страшния съд ! Нещо дълго е било протаквано ,отлагано ,чакане от доста време !Идва момента или вече е дошъл ,в които всеки ще си сърба супата ,такава каквато си я надробил!

Страшният съд ми се пада на последна позиция ,когато има някаква тайна и тя след време излиза на яве ,но не от мен ,а от друг човек.Не знам дали и при теб е така.

Паж мечове+7 чаши+Крал жезли

Тази комбинация ми говори за лъжи и заблуди .В този случай Краля Жезли май има друга роля ,просто показва някакъв факт от живота на мъжа ,за които ти питаш!Съжалявам Жур, но при тези карти аз не мисля,че той изпитва чувства към теб!

Линк към коментар
Share on other sites

"Какви са намеренията му към мен сега? Колелото на съдбата+Любовниците+Страшния съд"

Не ми харесва ,че след Любовниците следва Страшният съд ! Не мисля,че има някакви намерения ,а и да има не мисля,че ще направи нещо конкретно.Да,Любовниците говоря за избор ,но последна карта е Страшния съд ! Нещо дълго е било протаквано ,отлагано ,чакане от доста време !Идва момента или вече е дошъл ,в които всеки ще си сърба супата ,такава каквато си я надробил!

Страшният съд ми се пада на последна позиция ,когато има някаква тайна и тя след време излиза на яве ,но не от мен ,а от друг човек.Не знам дали и при теб е така.

Паж мечове+7 чаши+Крал жезли

Тази комбинация ми говори за лъжи и заблуди .В този случай Краля Жезли май има друга роля ,просто показва някакъв факт от живота на мъжа ,за които ти питаш!Съжалявам Жур, но при тези карти аз не мисля,че той изпитва чувства към теб!

Струва ми се, че има някаква тайна да, която той не иска да я каже. Ще следя ситуацията, която накрая така или иначе ще се изясни.

Линк към коментар
Share on other sites

Имам в последно време и особено днес една мисъл. А именно, че трябва да говоря с някой за начина, по който се чувствам към него и да го питам какво той чувства. Познаваме се толкова отскоро, че някак досега като че ли мисълта за това не можеше истински да ми се оформи в главата. Пък и си ми беше добре. Аз се радвам, той се радва. Нямам нужда да сме непрекъснато заедно, но е много хубаво като сме. Ама като го няма, пак сме "заедно". Възникна в последните дни един проблем, който комай преодоляхме, но проблемът ме наведе на мисли, че това за мен е може би повече от приятелство и може би затова приемам толкова присърце всичко, което този човек върши, говори и т.н.. Може би, а може би не. Обичам този човек, но не знам... толкова ми е ведро, весело и спокойно на душата, че като че ли ако не бяхме се поспречкали малко, нямаше да ми хрумне, че е възможно да е повече и е може би трябва да се говори за това. Хрумвало ми е, но пъдех тази мисъл. Виках, че е рано и че "ще си покаже". Ами чудя се дали "не си е показало вече".rolleyes.gif Или да се опитва да ми покаже, пък аз да спя.

Теглих три карти една след друга на въпроса дали е добра идея да говоря с него и какво би излязло от това. Изтеглих следното: шестица пентакли (отразява до голяма степен отношенията ни, какви са, един към друг), крал на чашите (това ще да е той, на всичко отгоре е воден знак), Съдът (а де?).

Идеи?

Астрологически днес моят Меркурий на 25 градуса Телец в трети дом формира един голям кръст с транзитиращите Веенера, Хирон и Нептун във Водолей на асцендента ми, Луната в Скорпион в девети дом и наталната ми Луна в Лъв в седми дом. Чудех се една такава конфигурация дали е точно благоприятстващата такива... откровения. От друга страна пък си имам хубаво чувство и съм на мнение, че каквото трябва да става, ще става. Знам ли... Цял ден е пред мен.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Имам в последно време и особено днес една мисъл. А именно, че трябва да говоря с някой за начина, по който се чувствам към него и да го питам какво той чувства. Познаваме се толкова отскоро, че някак досега като че ли мисълта за това не можеше истински да ми се оформи в главата. Пък и си ми беше добре. Аз се радвам, той се радва. Нямам нужда да сме непрекъснато заедно, но е много хубаво като сме. Ама като го няма, пак сме "заедно". Възникна в последните дни един проблем, който комай преодоляхме, но проблемът ме наведе на мисли, че това за мен е може би повече от приятелство и може би затова приемам толкова присърце всичко, което този човек върши, говори и т.н.. Може би, а може би не. Обичам този човек, но не знам... толкова ми е ведро, весело и спокойно на душата, че като че ли ако не бяхме се поспречкали малко, нямаше да ми хрумне, че е възможно да е повече и е може би трябва да се говори за това. Хрумвало ми е, но пъдех тази мисъл. Виках, че е рано и че "ще си покаже". Ами чудя се дали "не си е показало вече".:rolleyes: Или да се опитва да ми покаже, пък аз да спя.

Теглих три карти една след друга на въпроса дали е добра идея да говоря с него и какво би излязло от това. Изтеглих следното: шестица пентакли (отразява до голяма степен отношенията ни, какви са, един към друг), крал на чашите (това ще да е той, на всичко отгоре е воден знак), Съдът (а де?).

Идеи?

Астрологически днес моят Меркурий на 25 градуса Телец в трети дом формира един голям кръст с транзитиращите Веенера, Хирон и Нептун във Водолей на асцендента ми, Луната в Скорпион в девети дом и наталната ми Луна в Лъв в седми дом. Чудех се една такава конфигурация дали е точно благоприятстващата такива... откровения. От друга страна пък си имам хубаво чувство и съм на мнение, че каквото трябва да става, ще става. Знам ли... Цял ден е пред мен.

Ако ти кажа ще направиш ли един бърз хороскоп?:rolleyes:

. Шегувам се.

За мен съдът в твоя случай ми казва - финалната фаза на трансформация ,за да може всеки да си поеме свойта съдаба. И хората излизат от тъмните дупки и тръгват с надежда ,че ще преминат "ТЕСТА" и ще имат вечен живот .А централната фигура заради която небето се отваря е Луцифер (според библията)''Светлоносецът".Силно трансформираща карта ,за да се премине към по-добро ниво. Освен това Съм срещала ,че Страшният съд отговаря на Плутон и също елемента Огън. Така ,че успех:thumbsup:.

П.П. Май темата е за таро и астрология. Ако искаш я премести.

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

shopkata, без да искаш си ми дала страхотна идея. Начина, по който тълкуваш Съда, страхотно се връзва с големия кръст, който се образува от транзитите и наталните планети в неподвижните знаци.

Може би наистина това е разрешението. Ще се говори, кво да правиш.

П.П. За хороскопите, може на лични :-)

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Попитаха ме на лични ей това:

Понеже говореше за "днес" дай обратна връзка ,моля те.Какво стана?

Пълна скука е отговорът. На никого нищо не казах. Компютърът ми се скапа (много пасва на Меркурий), разправях се цял ден да го оправям при един приятел Скорпион, поговорих си малко с него и в крайна сметка май стигнах до онази еврейска приказка: Ако не си убеден в нещо, не го прави. То и самата ситуация ме тласна към "неправенето". Обаче като питах пак картите как е най-добре да постъпя, пак Съдът се падна. Иди разбери...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, azbuki. Според мен посланието на Страшния съд в твоя случай е следното: Ти така или иначе ще проведеш този разговор. Дали ще е сега или след месеци - колкото и да го отлагаш, в един момент ще се стигне до това.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, azbuki. Според мен посланието на Страшния съд в твоя случай е следното: Ти така или иначе ще проведеш този разговор. Дали ще е сега или след месеци - колкото и да го отлагаш, в един момент ще се стигне до това.

Ами всъщност разговорът се състоя днес. Той го предизвика. Но не ставаше дума за чувствата ни един към друг. Всъщност отношенията ни се разпадат и аз може би затова исках да му кажа какво означава за мен, за да помогна и на двама ни да намерим пътя един към друг. Но установих, че той не иска да се задълбава - изобщо в нещата, не само в тези взаимоотношения. Емоциите го плашат, включително и собствените му. Ако бях споделила какво чувствам, сигурно съвсем зле щеше да стане. Казах му, че ми е важен и ми се е искало да спася това приятелство, но сдържано. Той рече, че не съм му важна, че не му се влагало нищо в това нещо между нас и т.н. Иска да си ходи. Ами... страх. Направих каквото можах и което смятах, че е добре и за двама ни. Човек пък никога не знае, може някой ден да види нещата в друга светлина и да размисли. Може и някой ден да поиска да узнае какво чувствам, а може би не. Един от най-важните изводи за мен е, че независимо от чувствата ми, сме на различни пътища. Той иска да консумира и да не се задълбава в нещата, мен ме вълнуват други неща, които пък на него му звучат досадно и налудничаво или го плашат. Добре, нека всеки тогава върви по пътя си. Май това беше Съдът.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...