Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

Здравейте!

Понеже въпроса ми е любовен, реших да пиша тук, а не в Таро за начинаещи. Надявам се да не съм сбъркала.

Преди известно време имах един флирт с човека Х, а скоро го срещнах случайно и реших да направя подредбата, която Мона е предложила в началото на темата. Всъщност направих два пъти тази подредба през около 20 дни. Исках да видя какво всъщност е имало между нас, защото за мен честно казано си беше един доста приятен и зареждащ ме флирт. И полюбопитсвах чрез картите, за да разбера той какво е изпитвал към мен и въобще как е приемал отношенията ни /ако въобще може да се говори за отношения/При първата подредба излязоха следните карти:

1- 7пентакли

2- Крал чаши

3- Влюбените

4- Кралица Пентакли

5- Колелото на съдбата

6- Императора

7- 4пентакли

Не ми се изясни ситуацията, която е била към онзи момент, обърка ме Императора, Колелото и Кралица пентакли.

Моля ви за вашето мнение.

А ето и втората подредба как изглежда /направих я , защото мислех, че ще ми стане по-ясно, въпреки че не знам дали въобще е трябвало, картите бяха съвсем различни и се обърках още повече/

1- Императрицата

2- 10меча

3- 8пентакли

4- Умереност

5- 9пентакли

6- Рицар чаши

7- Императора

Тука освен, че се видях влюбена, друго не разбрах.

Моля ви за помощ при тълкуването! :)

За първите ти карти - според мен той е колеблив, влюбчив, не особено силен мъж, който обаче има нужда от силна и решителна жена, която да го компенсира. Има добро отношение към теб, но е прекалено плашлив, за да направи той крачка; а ти не знам къде си видяла, че си влюбена :) Ако гледам за някой друг и ми се паднат картите от твоите позиции, направо ще се откажа от него! Невероятно си пасивна, мислиш, чувстваш и изглеждаш, сякаш нямаш никави надежди и намерения, пълна спирачка.

При вторите ти карти пак е нещо подобно, той е доста по-отворен към комуникация и контакти с теб, има привличане, но ти отново си много пасивна. И аз като Бейби мисля, че това е по-скоро емоционалност, отколкото влюбване. Така му отнемаш всички надежди, че може нещо да се получи между вас, аз те съветвам да поемеш инициатива и по-бързичко, за да не изпуснеш момента!

Май, че много си права. Точно така съм изглеждала отстрани, въпреки че не съм искала да покажа безразличие. Но, ако се има предвид, че е женен мъж нямаше как да се държа по много по-различен начин.

Попитах картите обаче пак, защото се изкушавам. Въпросът ми беше свързан с чувствата му и по-точно, дали ме обича.

Паж жезли+Дявола+Крал жезли

и два пъти на подобни въпроси ми се падат едни и същи карти

Кулата+4пентакли+Глупака

и в крайна сметка не разбрах какви са били чувствата му, освен Крал жезли, че ми показва женения мъж, но Кулата тука не я разбирам. Надявам се Глупака след нея да е за добро.

Паж жезли+Дявола+Крал жезли - Желаеш много силно това да е така - да те обича и едновременно с това според мен те е и страх, да му признаеш какво ти чувстваш, да му покажеш.

Кулата+4пентакли+Глупака - Има промяна или в отношенията, или в самата теб, по-скоро ми се струва, че е в самата теб, но минаваш през 4 пентакли - вкопчила си се в нещо, не поглеждаш друго, но по-скоро това ти пречи и ти показва, че ако се откажеш ще започнеш на ново, ще се промениш. Но дали ще стане зависи от теб.

Линк към коментар
Share on other sites

Кулата+4пентакли+Глупака

Това е отговора на Таро и е изключително точен с ясно послание. Таро не говори за чувствата на този човек. Таро говори за теб! 4 пентакли е предупреждение за идващата Кула. Има преповтаряне. Ти бъркаш и допускаш отново една и съща грешка. Върни се назад с други хора, друга връзка, друг мъж. Помисли добре. Глупака те съветва да не мислиш толкова много, да не се страхуваш и да загърбиш страховете си защото ти ги имаш и се тревожиш да не би да загубиш!

Линк към коментар
Share on other sites

Кулата+4пентакли+Глупака

Това е отговора на Таро и е изключително точен с ясно послание. Таро не говори за чувствата на този човек. Таро говори за теб! 4 пентакли е предупреждение за идващата Кула. Има преповтаряне. Ти бъркаш и допускаш отново една и съща грешка. Върни се назад с други хора, друга връзка, друг мъж. Помисли добре. Глупака те съветва да не мислиш толкова много, да не се страхуваш и да загърбиш страховете си защото ти ги имаш и се тревожиш да не би да загубиш!

Благодаря на всички ви!

Май трябва да го давам по-свободно. Наистина се страхувам да не бъда отхвърлена и това ме прави скована в общуването ми с този мъж.

Линк към коментар
Share on other sites

issa, един съвет от мен.

Направи следното: задай два въпроса на Таро с по три карти. Първият ти въпрос да е: Какво означавам аз за Х? И, вторият - Как вижда Х развитието на отношенията си с (казваш си името). И ще видиш по-ясно нещата за себе си как стоят :thumbsup1:

П.С. Да допълня още нещо и то е към всички, ако искате по-точни отговори, задавайте и ясни въпроси с ясни имена. АКо питате за себе си, не казвайте "аз", а името си - Лора, Мила и Евгения и то целите си имена, а не както ви казват на галено или подобни. Това се отнася и за другия/другите, за когото/които питате.

А ако ситацията е нова за вас или пък гледате на другите хора за пръв път, то обяснете на картите си накратко за какво иде реч, каква е ситуацията, разкажете им, така ще им помогнете да "влязат по-лесно в роля", пък и на себе си, за да получите по-ясни карти :rolleyes:

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

issa, един съвет от мен.

Направи следното: задай два въпроса на Таро с по три карти. Първият ти въпрос да е: Какво означавам аз за Х? И, вторият - Как вижда Х развитието на отношенията си с (казваш си името). И ще видиш по-ясно нещата за себе си как стоят :thumbsup1:

П.С. Да допълня още нещо и то е към всички, ако искате по-точни отговори, задавайте и ясни въпроси с ясни имена. АКо питате за себе си, не казвайте "аз", а името си - Лора, Мила и Евгения и то целите си имена, а не както ви казват на галено или подобни. Това се отнася и за другия/другите, за когото/които питате.

А ако ситацията е нова за вас или пък гледате на другите хора за пръв път, то обяснете на картите си накратко за какво иде реч, каква е ситуацията, разкажете им, така ще им помогнете да "влязат по-лесно в роля", пък и на себе си, за да получите по-ясни карти :rolleyes:

Благодаря за съвета ти Мона!

Зададох въпросите точно така както ме съветваш. На първия въпрос- какво означавам за Х се паднаха:

2пентакли+Асо чаши+7чаши

на втория въпрос- как вижда Х развитието на отношенията с мен, при разбъркването изпадна Крал меч

това ме провокира да задам още един въпрос- ще имаме ли връзка?

и пак при разбъркването изпадна този път Рицар пентакли

Крал меч ми говори, че той все пак ще действа, защото до сега е бил пасивен, което е добре. Още повече след стабилния Рицар пентакли, мисля че отношенията ни може би ще се подобрят.

Но това, което ме притеснява са 7 чаши . Май не съм нищо важно за него. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за съвета ти Мона!

Зададох въпросите точно така както ме съветваш. На първия въпрос- какво означавам за Х се паднаха:

2пентакли+Асо чаши+7чаши

на втория въпрос- как вижда Х развитието на отношенията с мен, при разбъркването изпадна Крал меч

това ме провокира да задам още един въпрос- ще имаме ли връзка?

и пак при разбъркването изпадна този път Рицар пентакли

Крал меч ми говори, че той все пак ще действа, защото до сега е бил пасивен, което е добре. Още повече след стабилния Рицар пентакли, мисля че отношенията ни може би ще се подобрят.

Но това, което ме притеснява са 7 чаши . Май не съм нищо важно за него. :)

Добре, защо не си задала въпроса, какво като е изпаднала карта?

Изобщо как така решавате, че една карта ви достатъчна за анализ?Трябвало е да зададеш въпроса си, не да се вторачваш в изпадащите карти. Крал меча може да говори и, че изобщо трябва да зарежеш всичко, а не че той ще действа.

А за първите карти - не знам дали си важна или не си, този човек изобщо не е наясно, емоционалният му свят е объркан.

Линк към коментар
Share on other sites

issa, на въпрос какво означавам за Х се паднаха:

2пентакли+Асо чаши+7чаши бих отговорила, че нищо сериозно.

Господин Х обича да сменя жени, като носни кърпички. Той не е готов за стабилна връзка.

Вие сте за него- една от много.

как вижда Х развитието на отношенията с мен, при разбъркването изпадна Крал меч

Той няма да се бори за вас, sorrysad.gif Крал Мечове е много хладна личност , той няма сърдце , а има само глава и аналитичен ум.

ще имаме ли връзка?

и пак при разбъркването изпадна този път Рицар пентакли

Може би, но не скоро.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за съвета ти Мона!

Зададох въпросите точно така както ме съветваш. На първия въпрос- какво означавам за Х се паднаха:

2пентакли+Асо чаши+7чаши

на втория въпрос- как вижда Х развитието на отношенията с мен, при разбъркването изпадна Крал меч

това ме провокира да задам още един въпрос- ще имаме ли връзка?

и пак при разбъркването изпадна този път Рицар пентакли

Крал меч ми говори, че той все пак ще действа, защото до сега е бил пасивен, което е добре. Още повече след стабилния Рицар пентакли, мисля че отношенията ни може би ще се подобрят.

Но това, което ме притеснява са 7 чаши . Май не съм нищо важно за него. :)

Добре, защо не си задала въпроса, какво като е изпаднала карта?

Изобщо как така решавате, че една карта ви достатъчна за анализ?Трябвало е да зададеш въпроса си, не да се вторачваш в изпадащите карти. Крал меча може да говори и, че изобщо трябва да зарежеш всичко, а не че той ще действа.

А за първите карти - не знам дали си важна или не си, този човек изобщо не е наясно, емоционалният му свят е объркан.

Не си зададох въпроса, защото някъде бях чела, че изпадне ли карта трябва да спреш да разбъркваш и да не питаш. Явно е, че е грешка.

Тази сутрин зададох пак същите въпроси. На първия въпрос- какво означавам за Х се паднаха Паж чаши+2меча+Обесения, като преди това първо изпадна Асо пентакли и след него Влюбените

На втория въпрос-как Х вижда развитието на отношенията се паднаха абсолютно същите карти-Паж чаши+2меча+Обесения, само че този път преди това изпадна 6 пентакли.

Мисля, че трябва да се откажа от него.sad.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Issa, с тези карти - забрави за каквото и да било развитие на отношенията ви. Това, че ти изпадат хубави карти като 6 пентакли и Рицар пентакли, може да говори само за твоите желания и надежди, а не за неговите намерения. Колкото до Крал меча, предвид останалите карти, мисля си, че той е за теб - да действаш окончателно и да си поемеш пътя далеч от този човек.

Това е човек, който е нестабилен, несигурен, объркан. Много ме съмнява да предприеме каквито и да било действия спрямо теб, а дори и да го направи, те ще са резултат на моментни чувства, задай си въпроса дали заслужаваш да страдаш за такъв човек и така ще стигнеш до Крал меча!

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...