Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Това съм аз


Guest Fut

Recommended Posts

"Demon Speeding"

Hey, do ya love me. I'm untouchable darkness

A dirty black river to get you through this

Hey, do ya love me I'm a devil machine

(hey do ya love me I'm a devil machine)

Get into my world all american dream

In the mouth of madness

down in the darkness

no more tomorrow

down in the hollow

Hey do ya love it when the kids are screaming

Wrecking on the road violate their dreaming

Hey, do ya love to see the filth in the clean

(hey do ya love to see the filth in the clean)

get into the gone all american dream

In the mouth of madness

down in the darkness

no more tomorrow

down in the hollow

i'm demon speeding

i'm demon speeding

i'm demon speeding

i'm demon speeding

get it on, get it on, get it on, get it on come alive

Hey, do ya love me elevating the madness

(Hey, do ya love me elevating the madness)

a super death rising to get you through this

(a super death rising to get you through this)

hey, do ya love me like a beautiful fiend

get into my world all american dream

Линк към коментар
Share on other sites

А дали това сме ние или такива искаме да сме? :3d_059:

С малко закъснение (от около година близо защото сега го видях :D ). Повярвай това наистина е тя :thumbsup2::3d_046:

добре, че го видях навреме :D

Аделаида, ... ми и аз толкова нещастно гледах изад книгите които така и не прочетох, а се трупаха, трупаха, като снежинки.

Fut, маанах сичкиии книги ... разчистих ги ... приключих с тях ... разбрах, че няма да поумнея с тях.

Избрах това :)

2e3oqcx.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Оооооо сменила си цвета :P:D хахаха. Най- дълбокото и свещено писание по- дълбоко от този дори и от онзи свят това е твоята Любов. Душата ти...Така е приятелче любимо, всяка човешка душа е по- дълбока от всички свещени писания на света взети заедно :3d_133: . Те са само вход към това всеки да осъзнае своята Божественост...и да се завърне у дома :).

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Оооооо сменила си цвета ...

a не :3d_157: , "боята" не сменям.

това е новото ми "палтенце" ;)

Поздрави на

Чингис хан :angry::3d_039:

~~~

Роси Б. :thumbsup: това е част от тебе. Прекрасно е :angel: а себепознанието няма край... :)

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

"Листът прераства в цвят,когато люби.Цветът прераства в плод,когато се прекланя."Р.ТАГОР Искам да кажа "това съм аз",но...казвам-опитвам се и полагам усилия да бъда това.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време по повод интервю за работа описах себе си с една дума - "търсеща". Това е оптимистичният поглед.

Към днешна дата в това си настроение бих казала - "заблудена". Това е песимистичният поглед. Реалистичният е някъде по средата.

Двете страни на една монета.

:huh: аз съм скала, аз съм остров :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Обикновена жена,която поради своята недалновидност и ред обективни обстоятелства не работи това,за което има диплома.

Жена,която се стреми към нови знания,които ще и помогнат да разбере това,което я вълнува.

Лоша жена!:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

вие? вие сте най-добрите, най-силните,най-смелите,най-грижовните, най-красивите,най-талантливите.

вие сте диаманти - никой не може да ви надраска или нарани. вие сте злато-толкова слънчеви и благородни.

това сте вие.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Силно се затруднявам да изразя себе си. Защото не се познавам... Каква съм? И коя съм? - не зная...

Аз имам много лица, слагам различни маски, имам богат репертоар от роли... Но коя съм аз? - Не зная...

За мен животът е сцена, а хората - публика, макар да не желая този театър. Когато съм сама, може би съм истинска? - не, гримът стои на лицето ми, а аз съм затворена в сценичният си костюм от последното представление. Опитвайки се да го сваля, осъзнавам че отдолу е друг костюм. Не познавам свободата да си без дрехи, да усещаш с кожата си вятъра и слънцето... Гримът ми е перманентен, сложен незнайно кога и са безплодни опитите ми да го премахна... Не умея да съм естествена и непринудена, макар добре да играя тези състояния - ролите са безброй, а може би във всяка една от тях има частица и от мен самата...

Не знам коя съм... и как да изразя себе си...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...