Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Лятна духовна школа на Рила - 2004


Recommended Posts

Привет :)

Да попитам защо няма информация, че на Рила в това време може да вали дъжд, но пък се случва едно от най-хубавите събития за учениците на Беинса Дуно. :angel:

Редактирано от admin
Линк към коментар
Share on other sites

Преди време, 1-2 години, срещнах едно семейството на Рила. Правили голям преход от друга хижа към Седемте Езера. Разказвам по памет. По пътя ги завалял силен дъжд. Стъмнило се а и нямали резервни дрехи, но пък тъкмо били стигнали до палатковия лагер на Братството. Мъжът, който ми разказваше беше много впечетлен. Не само, че братята и сестрите ги прибрали да нощуват, но и им дали дрехи за преобличане.

Рила винаги е вдъхновявала и мисля, че ще вдъхновява и за в бъдеще, големите български умове. Ако търсите красота, светлина, мъдрост, вдъхновение, останете на Рила поне за 10 дена. Качете се величествената Мусалла или пък се порадвайте на кристално ясните езера. Ако имате щастието да видите красивия кръг на Паневритмията до езерото Бъбрека или да чуете флейта и цигулка при изгрев или да се помолите на Молитвения Връх, то знайте, че благословението е с вас и една Невидима Ръка ви закриля. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Броя дните до моето тръгване за Рила.За съжаление няма да остана 10 дни ,но и за петте дни които съм отделила ми се струва ,че ще получа това вдъхновие за което пише Иво.

Искам да попитам Иво,дали знае защо наряда не е качен в братския сайт и дали ще излезе до понеделник-16.08.2004?

Соня

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Благородно завиждам на всички,които отиват или са били в Рила!

Носете и поздрав от мен!! :)

Моето сърце принадлежи на Мальовишкия дял,но когато успея да се върна в планината /след много години/,иска ми се да отида на Седемте езера. :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...