Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Нека да помислиме за чат


Стилиян

Recommended Posts

Някак си във форума всеки се подготвя има време да обмисли нещо преди да бъде публикувано,но всичко това ни отдалечава един от друг нека си говорим свободно за да знаем директната човешка позиция.Защото след едно хрумване на човешкият мозък,самият той се стреми да изглежда на ниво което по себе си говори за една непряка обективност,нима всеки ще отрече че променя мнението си спрямо определено обстоятелство в зависимост от процента 50 на

50

дали ще се присъедини към общото мнение или ще се покаже като новатор в собственото си мислене а когато нещата са директно изразени,нямам предвит баш чата но той най-много се приближава към искрения моментен разговор,защото ако човек разбере че нещо му обягва е способен на 180 градусов обрат в мнението си с цел намиране на истината.Поне аз така смятам,всеки има право на мнение въпросът е в това дали мозинството ще те подкрепи.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Не е лоша идея ,но ако започнат да влизат хора,които не споделят нашите интереси,ако мога така да се изразя....Знам го опит,хората са различни,някои не вярват в повечето от нещата за които разговаряме тук.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Здравейте!

С вас все още не се познаваме,пак и аз не влизам често вав форуми.

Бих искал с да се запозная с други хора които се интересуват от езотерични науки или нещо подобно.Аз съм на 18 г. но това което ме прави по различен е че аз ВИЖДАМ ЧОВЕШКАТА АУРА,КАКТО И ДРУГИ ПОДОБНИ НЕЩА.

Ако някой иска да се сварже с мен пишете ми на:scorpion_1987@abv.bg

Мерси! : :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,psi_master и от мен :feel happy:

Аз също съм ЗА чат и не се притеснявам от това,че може да влязат и други хора....Те просто сами ще излязат,когато са далеч от темите,които се обсъждат тук

Линк към коментар
Share on other sites

Чат стаи - много! Но модераторите могат да направят една и директно тук - те са добри програмисти, несъмнено! Наистина е добра идея! Сега ползвам Йахоо Мессенжер - или може би skype... Защо не - да си чуем хубавите и не толкова хубави гласчета...! :)

Линк към коментар
Share on other sites

:v: Орли, здравей!

:v: И всички други форумци , също!

Гласчетата ни ...на всички...са просто великолепни, истински и благи...защото са си част от нашето Божествено същество...всичко с времето си...ще го бъде!

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Ще го бъде рано или късно - и не само нашите гласчета, а на всемирното бяло братство от музикални гении, които носят духа на Учителя и вдъхновяват, а когато вдъхновяват двама или трима едновременно, там е и Той.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте приятели

Започнал съм да правя обща връзка на хора от форума по skypa. Може да се истегли от Тук

Връзката е постоянна . Ника ми е dgerry00 или hristo vatev.

Ще се радвам който иска да се присъедини. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Христо!

Щастлива съм, че има хора като теб, които да сбъдват мечтите ни!

Снимките от пътя ти по Камино са невероятни, за мен беше удоволствие да ги разгледам.

Благодаря, че ги сподели с нас!

:3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 years later...

Посещаемостта може и да се е увеличила. А активността на пишещите във форума увеличава ли се или спада? Питам, понеже в други форуми като че започва летния спад на писане. С наближаване на лятната ваканция има отлив на пишещи. Или се пускат нови теми, които търпеливо трябва да изчакат началото на новата учебна година, за да се случи дискусията в тях.

Аз съм съвсем отскоро тук и нямам поглед над ситуацията в този форум. Не мога да преценя как стоят нещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...