Jump to content
Порталът към съзнателен живот

ТЪРСИ СЕ!


Пепа68

Recommended Posts

Здравейте, пиша в този форум защото съм убедена, че ще намеря хора, които са с богата душа и готови да откликнат. Вече повече от година и половина моя позната търси безследно изчезналия си син, но резултат няма. Човека е интелигентен, с добро образование, много интереси, трудолюбив и без криминални прояви. Майката е възрастна жена, сърдечно болна и като повечето пенсионери с малък доход. Варианта за издирване чрез разпространяване на информацията в нета е един от малкото възможни за нея и надявам се, че ще е успешен. Вижте тук www.geocites.com/lachezarpashov/Toli или тук www.toli.hit.bg и ако някой знае нещо нека пише на посочения e-mail, при желание също можете да помогнете като изпращате тази информация до свои познати в страната и чужбина и дано с помощта на някой добър човек да дойде момента, когато майката ще разбере какво се е случило със сина и, дано да е жив и здрав и този ужас да получи своя щастлив край.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Здравейте! Не знам как са се развили събитията по горното търсене, но и аз имам търсене.Търся английския вариант на следната молитва:

ВСЕМИРНА МОЛИТВА

Отче на вси ! През всеки век, във всяка степен почитан : от светията , от дивака и от мъдреца — Йехова, Йова или Господ!

Ти, Велика Първопричина, разбрах кой ограничава всичките мои чувства, за да зная обаче това, че Ти Си благ и че Аз самия съм слаб.

Вече Ти ми даде в това мрачно видение да видя доброто във всичко,свързвайки природата бърже със съдбата.

Ти остави свободна човешката воля. Какво съвестта диктува да направи или ме предупреждава да не върша, това ме научи по-скоро, отколкото да избягвам ада или да гоня небесата.

Каквото благословение даде свободната Твоя щедрост, не оставяй да го захвърля.

За Бога е платено — когато човек получава, да се ползуваме — значи да бъдем послушни.

Но не ме оставяй да турям предел на Твоята добрина, събрана на земната шир или да мисля, че Ти Си Господ само на човека, когато наоколо съществуват хиляди светове.

Не оставяй тази слаба незнаеща ръка, надменно да хвърля Твоите стрели и да туря проклятие над всеки, когото осъди като твой враг.

Ако съм прав — проводи благодатта Си, спокойно да стоя в правдата.

Ако греша, о, научи сърцето ми да намери този по-добър път!

Но избави ме от глупавата гордост и от нечестиво недоволство за нещо, което Твоята щедрост е отказала или нещо, което Твоята благост не позволява.

Научи ме да чувствувам скръбта на другите, да крия грешките, недостатъците, които виждам : научи ме да показвам към другите милост, макар и да съм малък, но не изцяло, понеже се оживотворих от Твоето Дихание.

О, води ме, където и да вървя през живота на този ден или през смъртта.

Този ден хлябът и мирът да бъдат мой дял:

Всичко друго под Слънцето Ти знаеш най-добре е подарено или не.

И нека бъде Твоята Воля.

Към Тебе, чийто храм е пространството, чийто олтар са земята, морето, небесата.

Нека цялото Битие въздигне единна хвала!

Към Тебе нека се издигне тамянът на цялата Природа!. ..

(Тази молитва е дадена на Учителя на английски език).

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...