Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Нумерология


Recommended Posts

Нещо не го разбрах това смятане:1eye:

Къде отиват 19 на19 60г?

Кой го е открил?

Не знам кой го е открил. Ето тук в сайта на БНТ е съобщено по-скоро като любопитен факт.

Линк към коментар
Share on other sites

Т.е. кое точно е странното? Настоящата дата минус датата на раждане дава възрастта на човека. Датата на раждане плюс възрастта дава настоящата година. В случая просто са премахнати 19 столетия и вместо 2011 (настоящата година) се получава 111, но това нищо не променя.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Т.е. кое точно е странното? Настоящата дата минус датата на раждане дава възрастта на човека. Датата на раждане плюс възрастта дава настоящата година. В случая просто са премахнати 19 столетия и вместо 2011 (настоящата година) се получава 111, но това нищо не променя.

Вярно! :blink: Не се усетих в началото и ми се стори интересно. :1eye:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте Диана!Нумерологията за мен е много важна-почти всеки ден я ползвам за различна информация.Никога не ме е лъгала!Искам да погледнете датата 09.09.1944.За мен тя е изключително интересна(от гледна точка на нумерологията).

Здравейте!

Радвам се, че имаме още един почитател на нумерологията!

Надявам се, че ще оживим някои хубави теми в този подфорум!

Не съм се задълбочавала за датата 09.09.1944. За мен тя е едно голямо приключване, край, но и зараждане на нещо ново. Но ще ми бъде интересно да чуя по-подробни интерпретации.

Тоя човек не уважавал чуждите емоции,естествено не се е съобразявал с тях.Сега ще изпитва доста негативни емоции .Каквото даваш това и ще получиш това е за 09,091944,Ако е роден на друга дата а не 18 няма да бъде подложен на кармична разплата но ще влияят вибрациите на датите на които е записан.Една година след промяна на датата започва напълно да влияе .Това за за датата 18.Абе една със 7 клас взема диплома за висше в съда аз си промених името или датата заради правописни грешки със свидетели и без много пари и това може.Бях записан Михайл.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте!

С голям интерес изчетох всичко в темата,но и с надеждата да си отговоря на някои от интересуващите ме въпроси.

Много ме заинтригува казаното от Диана Илиева по повод на личната година.И аз считам ,че тя започва от 1 януари ,противно на по-често срещаното-от р.ден до р.ден.И логически и интуитивно за себе си приемам 1януари.Моля Диана разясни как р. ден я дели на 2 периода в зависимост от възрастта!

Отговорът на Кабала също ме заинтригува -може ли повече разяснения-как се съпоставят Л.Г ,път и число на името?

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте,преди време бях много запалена по нумерологията,отначало четях списанията на Алена и се опитвах да си обясня някои неща.След време ми попаднаха книгите на Христо Енев,но до ден днешен си задавам следният въпрос:Как точно се изчислява личната година? В списанията си Алена беше обяснила,че за човек роден например през октомври 2012 самата 2012 година започва да тече след рождения му ден до рождения ден на следващата година например 10.10.2012 за него все още е 2012 въпреки че универсалната е 2013   .На други места точно обратно казват,че от момента на влизане на универсалната година се преизчисляват нещата  :hmmmmm: .Много ще се радвам,ако има компетентни които да могат да отговорят.

Линк към коментар
Share on other sites

В предни животи съм бил роден 29. Това не значи да станеш звяр  параноик  . Всичко е за добро ако не ставаш манияк.Имам опитности.трябва да си преживял да учиш другите.всичко е индивидуално.

Линк към коментар
Share on other sites

Изчислява се от рожден ден до друг такъв.има си коефициент например аз съм роден  на 02,08 коефициента е 1прибавя се към настоящата и се получава влияещата вибрация.за тая година след рожденния ми ден на 02,08 минавам във вибрация седем.08.02.+вибрацията на годината 2+0+1+3
равно на 6 след рождения ден става 02+08+2+0+1+3=7.

Линк към коментар
Share on other sites

В лична година 8 или жизнен период такъв се сключва брак по сметка.Стига да е разрешен.И винаги има значение на кого обясняваш.Обикновенно когато започнеш да предаваш информация хората не винаги са способни да я поемат цялата.Важно е осъзнаването и повдигането.

Лична година или месец  8 е също и на кармична разплата какво ти се пада и какво си заслужил.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

И наш Бойко си беше в под влияние на осмицата в предния месец и какво му се случи.През май ще бъде във властта на двойката което означава да бъде търпелив,дипломатичен неща които трудно му се отдават ,а на 12,05деня му е на глобална промяна и то не се знае каква ще видим.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

 Здравейте! Искам да споделя с вас начина по който изчислявам едно от основните числа , това на Жизнения път и да ви помоля да споделите и вашият опит. В конкретния случай говорим за датата 3.11.2013. Принципно когато изчислявам числото на ЖП аз редуцирам отделно дата, месеца и годината. Така получавам три едноцифрени числа или господарски числа, които придават така да се каже допълнителни нюанси на ЖП, защото една  8ца например може да бъде образувана от  6+1+1 или 4+1+3 и т. н.  Въпросът ми е вие редуцирате ли господарските числа в този случай ? За конкретният пример 3.11.2013 може да се получи число на житейски път 11 или 2 . Моя опит показва, че господарските числа не трябва да се редуцират J

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

Аз обикновено правя така:

        3

      11

  2013

---------

  2027

После сумирам цифрите 2+2+7=11. Т.е числото на живота е наистина 11. 

Иначе гледам и конкретната дата на раждане - в случая 3.

 

А би ли споделила за нюансите, които разглеждаш ти - примерно път на живота 8, образуван от сумиране на различни числа?

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти отново Диана ! :-)

Може би неправилно употребих думата нюанси. По-скоро влияния на вибрации на други 3 числа. Да вземем датата 3.11. 2013. Редуцирам по отделно ден, месец, година и получаваме 3+11+6 =20 .  И тъй като в различните източници има различна литература кога се редуцират и кога не господарските числа исках второ мнение за конкретния случай :-) Иначе аз никога в изчисленията си ( без значение дали е за име или за дата не редуцирам 11 и 22). 

На въпросът ти. В конкретният пример 2ката е образувана от числата 3, 11 и 6 и тези числа ще оказват, макар и не особено значими влияния, върху жизнения път на човека, Разбира се, не забравям и 0та, от 20. Но държа да подчертая че основното е  числото на ЖП. Останалите цифри, просто го правят по-различно от другите 2ки (или 11ки :-) ) .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

indjev99

Не съм ви изтрила отговора, преместих го в друга тема. Може би, ако поне малко се вълнувахте от числа и нумерология щяхте да забележите.

 

Хубав ден :)

Редактирано от Хармония
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте

Напоследък нумерологията ме вълнова все по силно.

Може ли да ми посочите подходящи четива(литература) за да придобия известни познания

Ще се радвам, ако някой с опит се наеме да изчисли името и дата ми на раждане,защото докато опитвах сам се появиха някой противоречия

 

Тихомир

14.04.1991

Редактирано от Акация
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...