Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънищата - как да ги тълкуваме?


Recommended Posts

Здравейте!

Сънувах странен сън - кошмар. Можете ли да ми помогнете да го разтълкувам? Бях на село с баща си на многолюден събор. Разбрах, че човекът, когото обичам е там и тръгнах да го търся. в един момент попаднах като в мъгла-сън и след това се съвзех съблечена до кръста, две циганки ми правеха магия - изписваха я с игла на корема ми - болеше. След това баща ми ме прибра, преоблякох се и пак излязохме, този път на площада, където имаше много хора, но аз видях като че само две жени. Интересното бе, че бях облечена и двата пъти в стари дрехи, с които ходя само в къщи. Събудих се, но от тогава не спира да ме боли стомаха - високо горе над слънчевия сплит. Може ли някой да ми помогне? Предварително благодаря! :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Елис , хич не ми харесва това , което си сънувала .

Но само не се паникьосвай ! Присъствието на баща ти е хубаво в съня , той винаги е твоят пазител .

И аз съм имала такива персонажи със циганки , дето правят магии и знам , че не е добре да сънуваш цигани . Означава някаква измамност и лъжа . Внимавай да не се окажеш жертва на лъжливи хора .

За старите дрехи също не е добре , това е като старата къща , набедена си може би , някой те е представил в лоша светлина . Някои колега или човек от твоето ежедневно обкръжение .

Това , че те боли стомаха , не е също хубаво . Но пък и не бива да се плашиш ,

защото много често , мозъка възпроизвежда усещанията от съня и наяве , просто си продължава по инерция да работи .

Но , моят съвет е следният : Не се предоверявай на хора ,които малко познаваш или

не си напълно уверена , че са на твоя страна .

Разбира се това е само сън и не бива да се стряскаш , просто имай си едно наум , така да се каже , още повече не бива разбира се да взимаш и думите ми за 100 % истина , аз самата не бих се доверила до такава степен на себе си .

Остани нащрек ! Това поне със сигурност няма да ти навреди . :)

Поздрави : Ина

Линк към коментар
Share on other sites

Има система, но тя не се учи за един-два дни или повече. Необходими са малко допълнителни познания. Успоредно с това е важно КОЙ сънува, кога сънува същое важно / какъв период през годината имам впредвид/

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах сън в който се качвах по един склон. Стигнах до някъде, но трябваше да се върна, защото от там не можех да мина. Изведнъж отдолу се появиха вълци и започнаха да се опитват да ме разкъсат. Достигнаха ръцете ми и даже почувствах болка, но се събудих. Ръцете наистина ме боляха и бяха изтръпнали. Какво ще кажете за съня ми?

Линк към коментар
Share on other sites

:angry: Лошо Валентина!

Съжалявам!!! :angry:

Първата част е хубава- до изкачването.

Предполагам стремежа към Духовност те е тикал към развите, но явно има попадане на лошо /нечисто / място. Да не би да си попаднала на неточния човек - помисли. Това със вълците не е никак хубаво. Ако се бориш с тях - добре. Но в случая е лошо.

Пази се от "вълци в овчи кожи ".

Линк към коментар
Share on other sites

Даниелка,

Не е задължително да е братовчедка ти наистина, в реалния живот. По-скоро имаш някакви неприятности със съпруга си, но като, че ли не е виновна братовчедка ти. Ти сигурна ли си, че нямаш разногласия със съпруга си и за това причината да си ти самата?

Не е лошо да помислиш.

Защо не опиташ да се погледнеш ти самата отстрани, да не би ти самата да го провокираш?

Но мисля, братовчедка ти няма вина за разногласията ви. По- скоро е символ на такива.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето ви един сън за тълкуване:

Тя си ляга с мисълта да сънува сън, който да й покаже какво да прави.

Сънува , че хазяйката на бившия й приятел я въвежда в апартамента, в който тя ще живее със съпруга си /в съня не става ясно кой е съпругът/. Апартаментът е съвсем празен, от 3 стаи. Двете стаи са чисти, с идеално запазен дървен лъснат паркет. Третата стая е странна, с мръсни прозорци, необитавана, недовършена, на нива е като има стъпала. Има и разни стари мебели и е мръсно. Тя вижда клетки - в едната има две птици, странни, синя и зелена, едната е почти мъртва, защото са изоставени без храна и вода. Тя им дава краставицата, която яде и те се оживяват. В другата кретка има бебе-тигър.Опитва се да налапа някакво животинче - коте или нещо подобно. Тя го спасява. Чуди се какво ще прави с тигъра, когато той порастне, че ще е опасно да е в апартамента.

Линк към коментар
Share on other sites

Великолепен сън за тълкуване!

Кристално е ясно всичко.

Абсолютно нищо неразбрано-

Но кой съм аз , че да тълкувам сънищата на хора които знаят много.

Стига ми че Бог ме е поживил, че съм Го слушал и ще Го слушам .

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен сънят, който предложих по-горе, означава:

Двете стаи през които преминава първо са чисти, но празни - там няма какво дасе подрежда, само трябва да бъдат обзаведени - и да влязат хора, да им се придаде дух, защото двете стаи са миналото, през което е минала и всичко е ясно. то трябва да се надгражда. Третата стая изисква много работа - чистене, довършване, изхвърляне на старите мебели /прочистване на съзнанитео от навика, рутината и бездействието/. Най-важното е, че в онази стая има живи същества, които са забравени от някого някога и тя ги намира точно в момента, в който те са почти мъртви. Краставицата която тя яде е сищо силен символ - тя е животворна вода и в същото време фалически образ. Птиците отново пеят, а зверчето в клетката е привидно укротено. Между другото, сънуващата жена е наричана понякога царица на котките, поради голямата си привързаност към тях. А тигърчето е котка. Тигърчето е и проблем, защото като порастне е опасен хищник - т.е. пролемът може да се увеличи и да изяде обитателите - в преносния смисъл, но т.е. - да ги унищожи - ако не се вземат мерки. И за хазяйката, която отваря портите на апартамента - тя е много стара 90 годишна жена и в случая се явява като мъдрец, който опосредства предоставянето на необходимата информация.

Не знам, кажете и вие какво мислите, че да помогнем на момичето.

Линк към коментар
Share on other sites

За мене да ядеш краставица на сън е мнго лошо нещо. Защото точно както краставицата расте за 1-2 дни, така и лошото идва много бързо. И с дргите работи не съм съгласен с тълкованието. Но мнението е лично- не е за предпочитане да се учи един аналитик като Шарлок Холмс. Тоза това личния живот е личен , всеки лично да взима решения.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънят е особено интересен. Изпращам малко смело тълкуване, като за яснота съм добавил теория.

Осъзнатото намерение да се сънува пътеводен сън е желание да се смени обичайния фокус на световъзприемане: наличните перспективи не са желани, търси се алтернатива.

Апартаментът като място за живеене изобразява тялото като материална форма на живот; апартаментът е собственото тяло. Обособеността на апартамента, както и ясните очертания на тялото, са желанието нашата психика и нашето бъдеще да са също така явни и докосними.

Хазяйката е собственик на апартамента, тя го държи и се разпорежда с него. Това напомня на майката, която сякаш притежава детското тяло. Изразът, който се използва, е “въвежда в апартамента”, това е както майката дарява тяло на детето си както го въвежда в живота и го учи да се грижи и най-добре да използва вече дареното тяло. Забелязал съм, че всяка жена изпитва къде съзнаван, къде несъзнаван страх да не би майка й в един момент да предяви старите си права върху нейното тяло. Когато една жена се омъжва, тя предава тялото си на своя съпруг. В часът преди това събитие в женската психика се поражда едно колебание, осъществява се един таен съвет. Жената си казва, няма как да предам тялото си на мъж, без да съм се допитала до предишния собственик на своето тяло, моята майка.

За да бъдат още по-сложни нещата, жената продължава своите мисли така: както аз съм била собственост на майка ми, така и моят съпруг е бил притежание на своята. Ами ако майка му предяви права върху него? Ще мога ли да се противопоставя на една такава претенция? Все пак той вече ще е предал своето тяло на мен, а аз моето на него.

В съновидението не се знае кой е съпругът, знае се кой е бившият приятел, но той не присъства, единствено хазяйката е тук, налична, дейна, въвеждаща. Дали апартаментът е същият, в който е живял бившия приятел? В психологически смисъл, да. Поради една или друга причина любимият е друг, но страхът от майките, които дават под наем, а сетне или търсят отплата, или си вземат обратно даденото, е неизменно тук. Да имаш ясно разбиране коя е хазяйката, но да е неясен образът на бъдещия съпруг, е признание, че всеки съпруг е оформян от майка си.

Апартаментът е от три стаи. Съпруг-съпруга-свекърва. Или съпруг-съпруга-тъща. Или съпруг-съпруга-съперница. Или съпруг-съпруга-любовник. Или съпруг-съпруга-дете. Две от стаите са сходни, третата е различна. Може би ненужна. Може би опасна. Но тук трябва да се припомни, че съновидението е сънувано с намерението за алтернатива, а тя обикновено е отвъд границата на безобидното.

Две чисти стаи с идеално запазен, лъснат дървен паркет. Апартаментът със сигурност не е нов, защото е запазен. Някой се е грижил за него! Ех, тая майка, която превръща синът в добър съпруг тъй, както собственикът прави имотът си годен за живеене. Но може би “лъснат” значи користно подържан в отлично състояние или това, на което се вика “добър търговски вид”. Сякаш се казва, елате и сложете в празните стаи каквото пожелаете, макар хазяйка, аз съм освободила вашите стаи от своите мебели. Но ние все още не сме видели третата стая.

Наречена е “странна”. “Странно” е онова, което както и да се описва, няма как да се предаде силното му сетивно и емоционално въздействие. С тази трета стая, според мен, съновидението оправдава възложените му очаквания. Този апартамент напомня максимата – колкото повече се грижиш за лицето, толкова повече вехне сърцето. Мръсна, недовършена, забравена; третата стая е Пепеляшка – третото дете, Белла/Красавицата и Звяра/ – третата дъщеря. Мащеха е онази майка, която иска да властва над детето си, отнема му свободата. Третата стая, освен мръсна и недовършена, е и необитавана. Тя е лишена от човешкото присъствие, нещо повече, третата стая е отказ от човещина. Мащехата въвежда детето в прекрасен дом, но крие стаята с мъчения; това е женски вариант на приказката за Синята брада. Изведнъж дъщерята попада не на обичайния любящ образ на майката, а на нейния страшен и зъл вид/ най-често срещана е проекцията в свекървата и в съперницата/. Двете странни птици, синя и зелена, са две затворени деца, две приказности, които тривиалният живот на майката-собственица не търпи.

Ако една жена не си даде сметка какъв страх таи от майка си, тя ще възпроизведе нейното поведение. Няма да бъде далеч денят, в който тя ще стори на дъщеря си това, което на нея и е сторено – ще предяви власт и послушание. Ще постави в клетка. Краставицата, с която са нахранени птиците, има фалична стойност, тя дарява живот. Това е краставицата, която в момента “въведената” жена яде. И тук се явява въпросът за женския анимус/мъжкия образ в нея/.

Анимусът е колоната в женската психика, той е опора и основание, посредством който жената се превръща в истинска жена. Ако анимусът в една жена е неразвит, примитивен, нейната женственост, ако я има, е само привидна. Страхът на жената от “хазяйството” на своята майка и от претенциите на всички други жени е, че във физически смисъл те искат да наложат/възвърнат/ властта си над тялото й, а в психологически да изземат нейния анимус. Анимусът е свободата на жената, той е умението й да живее, увереността, че вътре в нея има кой да я подкрепи.

Тигърът-бебе от съновидението е този анимус. Ако двете птици са затворени поради жестокост и свободата им не би заплашила никого, то тигърът-бебе е може би основателно затворен. Той е дотам опасен, че макар още бебе и дори затворен в клетка, се опитва да докопа едно коте. Тук се намесва въпросът за женската емоционалност и сексуалност. Двете птици и котето изразяват женския пол, тигърът – мъжкият. Крехкостта и миловидността на птиците е женската сексуалност, полетът им е оргазмът/най-вече емоционален/. Затворените птици са същества, лишени от оргазъм, затова и храненето с фаличната краставица. Кой е затворил птиците?

В по-късната психоанализа се твърди, че между майката и дъщерята има негласно споразумение дъщерята да не получава оргазъм/отново както в сексуален, така и в емоционален смисъл/. Причината за това е, че някакси те делят един фалос, този на бащата. Единственият начин дъщерята да се сдобие със собствен фалос/анимус, апартамент/ по законен път е да роди дете. Но детето винаги предполага оргазъм. Затворен кръг?! И тук майката помага на дъщерята, казва й, възможно е да имаш дете без оргазъм, това ти позволявам. Това развитие на нещата най-личи при анорексичните момичета, които не се хранят, защото отказват да приемат/преглътнат/ майчини закони.

Но защо майката налага подобни правила, реалистични ли са те? Не, те са психологически обосновани. Това не се случва с всички майки, но всяка женска психика преживява този сблъсък/в същността си това е женската едипова ситуация, която се нарича комплексът на Електра/. Ако една майка има неразвит анимус, това значи, че тя е развила в душата си не онова подпомагащо мъжко виждане, което момичетата дължат на бащите, дядовците и братята си, а закостенял и инфантилен мъжки светоглед. Това най-силно личи при красивите жени, които парадират с женственост, но при по-близка среща дяволът в тях изскача на преден план. Такава майка с неразвит анимус е жена, която не обича мъжете, счита ги за облагодетелствани. Това е, което в анализата се нарича “завист към пениса”. Ако подобна майка разглежда себе си като ощетена, ако тя е имала дете без оргазъм/тоест не е обичала истински съпруга си и е спазвала скришното споразумение със собствената си майка/, то нейното дете е изображение на анимуса й, то е неин фалос, нейна собственост. Тя се превръща в хазяйка, дава само в наем, никога в дар. Всяка женска душевност, най-вече на несъзнавано ниво, изживява тези събития.

Тигърът-бебе от съня е детето-бебе, родено без оргазъм, тоест то е майчина собственост. Затова е и затворено. Свекървата така държи любимия, съперницата така го съблазнява, майката така не пуска своята дъщеря. Тигърът-бебе е мъжката претенция в недостатъчно женствената жена. Агресивният фалос. Той атакува котето, за да го изяде. А то е женската половост. Една такава агресия е изнасилване. Изнасилването, освен насилие, е и тотална липса на оргазъм.

Ще направя разбор на съновидението и ще му придам по-непосредствен вид: целта на съня е да открие решение на сложен и изпълнен с вътрешни противоречия проблем. Сякаш в личността има спирачка, която налага множество табута. Има желания, които са под ключ. Ето, все се случва да бъда въвеждана на ново място, но пък винаги изникват препятствия. Има някакво зло/хазяйството/, което ми пречи. Пък нормално е да се помисли, че е половинчато решение само да се нахранят птиците. Защо да не се освободят? В една жена винаги се борят вещицата и феята! Веднага се вижда опасността от порасналия тигър. И тук още един може би очевиден отговор – като порасне, ще го пусна извън апартамента. Но вещицата в жената не иска това, тя иска затворен, омагьосан тигър, тя има страх, че анимусът й ще се еманципира.

Без да съм чак особено уверен, си мисля, че “тя си ляга с мисълта да сънува сън, който да й покаже кой е съпругът й”! Да изчисти образът му, да се убеди, че това е съпругът/един може би настоящ мъж, но не бившият/! Сънят търси начин, който да разкрие как тя да се доверява, и то при условие, че доверениците по принцип са зависими/от нещо си, от майките си/. Как се обича приел затворничеството си човек?

Сънят дава своят отговор. И той е свободата! Без условия, без страхове. Жената трябва да заложи на феята в себе си, а не вещицата, да дарява, а не да контролира. Жена с развит анимус не се страхува от хищните и свободни тигри/ Звярът в “Красавицата и Звяра” става човек след като получава обич и доверие и става звяр щом е пренебрегван, а и по презумпция разпознаван като звяр/. Така е и с анимуса, така е и с тигъра. Освободиш ли тигъра, ще освободиш и птиците, те вървят заедно. Храненето с краставица е временно решение, то напомня на привидното съчувствие на майката-вещица, което оплита, наместо да освобождава.

Обикновено възелът, който трябва да се разплита, е вътре в нас, а не в другите.

Линк към коментар
Share on other sites

Жена с развит анимус не се страхува от хищните и свободни тигри/ Звярът в “Красавицата и Звяра” става човек след като получава обич и доверие и става звяр щом е пренебрегван, а и по презумпция разпознаван като звяр/. Така е и с анимуса, така е и с тигъра. Освободиш ли тигъра, ще освободиш и птиците, те вървят заедно. Храненето с краставица е временно решение, то напомня на привидното съчувствие на майката-вещица, което оплита, наместо да освобождава.

Обикновено възелът, който трябва да се разплита, е вътре в нас, а не в другите.

Яснотата е великолепие,което трудно се показва другиму.Отново ще тръгна със славословия и затова ти ги спестявам,Чезал.

Понякога,случващото се е по-впечатляващо от сън.Просто съвпаденя.Все още налучквам причините!От няколко месеца ми се върти в главата "Красавицата и звяра".В неделята,която мина чух прекрасна балийска приказка"Имитаторът на животни".В нея,обаче избранникът убива чудовището,изяждащо птиците на царството,като го предизвиква имитирайки неговия глас.Когато чудовището излиза от пещерата,героят хвърля копието си и пада на земята.Чудовището и мъжът падат едновременно,но само мъжът се събужда /с помощта на принцесата/отново в живота.Птиците са освободени.Имитаторът на животни и принцесата са заедно.Споделям го,защото вече втора седмица не мога да разбера защо я има разликата между: убийство на звяра и опитомяването/приемането му /като част от жената.Вероятно,защото векове и разстояния делят Бали и Франция.И на шега,вместо припомняне,за лъвовете,мъжете с маски и красавиците,които страшно си приличат! ;) Дежавю!И за подземията.Чета те с доверие,Чезал!Радвам се на възможността да го правя!Поздрав!

Линк към коментар
Share on other sites

Птиците са освободени
Добър знак и според мен.

В Корана пише за 2 птици кацнали на двете равмена на човека.

Сирин и Гумаюн, както би казал Володя Висоцки

Когато нечестивият идва да ми говори, слагам то от лявата ми страна.

Учителят Беинса Дъно

Линк към коментар
Share on other sites

Струва ми се, че балийската приказка показва как жената е поставена пред екзистенциален избор, той е определящ женската съдба: да пробуди човекът-мъж или звярът-мъж!

Shelter, интересни са двата глагола, които използваш: убийство/на звяра/ и опитомяване/пак на звяра/. Макар звярът обикновено да умира в приказките, това не е убийство. Мисля си, че някак съжаляваш за смъртта му, чувстваш вина. В приказките звярът е преди всичко победен. Що се отнася до опитомяването, вижда се, сама не си сигурна, че това е правилната дума и почти си я заменила с “приемане на звяра като част от жената”.

Доколкото знам няма разлика между това звярът в жената да бъде победен и в същото време да бъде приет като част от нея. Психологически се побеждава не някой обективно съществуващ, който в резултат на това страда и умира, а се надмогва едно отношение на жената към този някой, към нейния анимус, към мъжете по принцип. Побеждава се разбирането, че мъжко значи зверско. Постигне ли се това в женската психика, анимусът веднага се отплаща. Той превръща природно сътворената жена в истински одухотворена жена.

Победата над едно отношение към анимуса/анимата, сянката и т.н./ е лицевата страна на приемането на ново, по-благотворно отношение към тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Бързах.но пък точно в недообмиселеното личи проблема.Лапсус лингве - показва много.:)

Признавам,познанията ми са оскъдни,но все пак ще посмея да ти предложа друг поглед.Налице са четирите елемента.Цар,имитатор,принцесата и чудовището.Според мен,имитаторът "убива",отстранява чудовището-кастриращата майка и заема нейното място.Така желанието за не-живот/връщане в извечното-утробата/се замества с желанието да се продължи живота.Анимата -майчината проекция в принцесата е привлечена от имитатора/Анимус -тази на бащата/.Много мисля за този момент-следващото взаимно пре-сътворение,уподобяване на съответния пол,родител.Преповтарянето с всички последици. :hmmmmm:Питам се.Питам и вас.Все пак движение има само в различното.Благодаря много,Чезал!Отзивчивост е рядко,проявяващо се качество!Както и да правиш достъпно знанието!Благодаря! :)

А за победеното зло...Думата,която ми се ще,да бъде вместо горната е -преобразувано. В добро.

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да благодаря на чезал пред всички - за способностите му и за отношението. Радваме се, че пише тук. Сънищата ни са толкова трансцендентални, колкото и ние самите. Нека се вслушаме в шепота им и дано можем да чуем.

Линк към коментар
Share on other sites

Синя и зелена птица - Вярата и Надеждата!  :thumbsup2:

касае се за функции на чакрата в гърлото, Вишудха

при замърсено астрално тяло и кармична обремененост

едната от птиците говори зло, другата добро

всяка записва постъпките, думите и мислите, които човекът прави

"злият, от злото съкровище, добрия от доброто си съкровище вади добри неща"

при чиста чакра, двете птици дават способност за различаване на фините сили

Линк към коментар
Share on other sites

Както сигурно сте се досетили, тая , която сънува оня сън с птиците и тигърчето, стаите и краставицата, съм аз :feel happy:

Едната птица беше полужива...но коя ли от двете, май синята... Спомням си, че преди година и повече време имах сън, в който един непознат руснак /откъде-накъде пък точно руснак, нямам идея/ ми подари синя птица - сойка. Занесох я вкъщи, но тя умря...

Не знам на какво ниво е гърлената ми чакра, но поне пеенето ми се отддава, както и говоренето :D Птиците пеят..., а някои дори говорят, хм... :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Не съм свикнала да пиша за сънищата си, пък и досега винаги съм успявала да ги разтълкувам. Но не и кошмарите, ето защо реших да потърся нечие друго мнение и тълкуване, вместо излишно да се притеснявам.

Преди няколко нощи сънувах, че зъбите ми са здрави, но все пак в лошо състояние, защото от тях стърчаха всякакви железа, а не обикновени пломби. Притесних се защото зная че зъбите означават роднините и близките хора, но все пак си казах че може да се е породил от обикновени притеснения...До тази нощ, защтото аз по принцип си сънувам много , но кошмарите са рядкост. Та тази нощ сънувам, че влизам в един апартамент и там намирам един кон, който е прав но са му отрязани копитата и части от човешки торс, направо месо. Много се изплаших, но трябваше да остана там, незнам защо. Знаех че в другата част на апартамента имаше хора които познавам, но трябваше да остана на мястото си и през цялото време треперех от страх, че може да влезе някой през терасата тъй като нямаше врати и вятърът влизаше вътре.

След това се събудих и директно отидох да проверя дали е заключена входната врата. Но ми остава притеснението да не би тези сънища да са предвестник на нещо лошо или........ и аз незнам защо и какво идват да ми кажат

Ако някой получи импулс за отговор, ще се радвам да прочета нечие странично мнение :hmmmmm:

:) Любов + Мир + Радост + Светлина :)

Линк към коментар
Share on other sites

руснак /откъде-накъде пък точно руснак, нямам идея/ ми подари синя птица

Много добре и точно. Братята руси като раса са свързани с ангелския свят, особен дълбок ултрамарин.

Българите при чист живот имат възможност за връзка с Божествения свят. Комбинацията много добра.

"сойка. Занесох я вкъщи, но тя умря... "

какво направи с нея в съня си?

Меги, мисля че

проблем има но е разрешим. По роднинска линия е, в мъжката част от фамилията.

Вземи два или повече жълъда или кленови семена помоли се и ги посади на места където ще могат да пораснат големи. Запиши си мислите които ти идват по време на посаждането.

Линк към коментар
Share on other sites

Срещнах руснака точно пред университета, до паметника, на тротоара. Като взех сойката се изплаших, че може да е нещо болна и да ме зарази. Тя не беше в клетка - руснакът я носеше в ръце и аз също я занесох в ръцете си вкъщи. Това вкъщи, както винаги в сънищата ми , е старата къща. Там занесох птичето в избата - /едно помещение-работилница, склад, в което като дете много обичах да си играя през летните жеги/.

Не съм си записала съня, така че разчитам само на смътен спомен. Нищо особено не направих с птицата, на нея нещо не й понесе...вкъщи може би...

И както ровех в тетрадката си за сънища, прочетох един много интересен сън. За него искам да ви разкажа, защото мисля, че той носи информация за всички нас. To be continued ;)

Линк към коментар
Share on other sites

пред университета, до паметника
Много добър знак. Сънят идва отгоре.

може да е нещо болна и да ме зарази.

егото се включва и дава съмнението

занесох я в ръцете си в ... старата къща. Там занесох птичето в избата - /едно помещение-работилница, склад/
продължава погрешната посока на егото

птицата, на нея нещо не й понесе...вкъщи

Добрата новина е че в момента е съживена. Хубаво е всеки ден да казваш молитви и да медитираш. Внимавай за качеството на храната и водата си. :thumbsup:

:):angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...