Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Картите Таро и Времето


Guest Мона

Recommended Posts

Нещо немога да го цитирам, затова ще го напиша така:

 

Написано от Лиула:

 

9 Пентакли, 5 Жезли, Страшен Съд

 

За време може картата на цепене да го е показала , другото е че 9 Пентакли може да покаже 9 месеца или 9 години ... или .....  когато замени повтарящата си агресия с нещо друго ! Което ще се случи, защото Страшен Съд дава едно изчистване на нещо което се е натрувало в миналото. Но дава изчистване така или иначе.

Този човек може би обича да спори да е агресивен , да спори за спорта, а спорът съм забелязала че кара човекът да задълбава и да се връща към проблемите си. 9 Пентакли не рядко дава замяна, така че според мен това е отговора.

 

Доколкото  разбирам 9 пентакли дава индикации за 9 месеца или 9 години? Голяма е разликата между двете. Как определяш кое е точно в случая? Всъщност, от това, което казваш, не става ясно какъв е периодът, търсен във въпроса.

Откъде имаш информация за това определяне на сроковете? Би ли пояснила?

За характера на човека, задал въпроса, не бих се съгласила с теб, още повече, че въпросът не касае лични отношения, ясно е дефинирано.

Редактирано от _Маги_
Линк към коментар
Share on other sites

Не знам дали може да има назоване на дата за сбъдване.

Тук май е важно друго - как питащия си е отредил ,че нещото трябва да се случи.

Итова не му дава покой,иска да стане,и ако сам той бъде съдника ще действа  сега.

 

Обаче има 9пентакли-СС

Мога да греша,но така като вижда нещата питащия всичко е трябвало да стане на зад във времето...

какво чака?защо чака?

Защото тези  две карти нямат време по часовник и календар.

Не ги разбирам нещата но,може би питащия носи мъдростта,и усета,където аз с карта  5ж бих казала-по делата ще ги съдят,значи по действията,по семето...

Та така ,къде ни пращат тези карти,и къде се праща(ме) ние,май е различно място и време.

 питащия се вслушва в себе си,според мен,не е първичен,не е съдник,дори е търпелив(хм последното сравнение за 5ж е това търпението,но така усещам комбинацията)

 

когато тогава казват картите,на питащия му се иска да е станало,ако не то сега да почва да се случва...но дата,месец,не мога да  дам за пример...

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще продадем ли нещото до края на април ? Колелото на съдбата , 6 жезли , Крал жезли , 5 чаши .

Мисля че ще стане с помощ на мъж , но няма да е това което очакваме .Мисля че Колелото ще се завърти в наша полза .

Сега се уча може и да греша , ще се радвам ако коментирате ...

Линк към коментар
Share on other sites

Ще продадем ли нещото до края на април ? Колелото на съдбата , 6 жезли , Крал жезли , 5 чаши .

Мисля че ще стане с помощ на мъж , но няма да е това което очакваме .Мисля че Колелото ще се завърти в наша полза .

Сега се уча може и да греша , ще се радвам ако коментирате ...

 

Защо гледаш с 4 карти?

Линк към коментар
Share on other sites

Аха, и нека позная откъде са се взели.

Ти не ползваш истински карти, а онлайн издание. Няма да назовавам името му, има го в черния списък :)

Пробвай и си купи истински карти, чети значенията им и опитай да тълкуваш.

Линк към коментар
Share on other sites

Моите карти са на Jonathan Dee , тях ползвам , по трудни са за начинаещи , на малките аркани почти няма картини . В началото нямах собствени карти и някак си тая подредба ми хареса и така и остана . Повече от година си имам собствени , Ползвам сайтовете за да намеря повече информация . А картите на Ленорман сама си ги принтирах  на фото хартия, но някак си те не ме вълнуват толкова като таро .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Преди съм писала затова, но сега, вследствие на разни обстоятелства ще го напиша пак.

 

Напоследък така се случва, вероятно синхроничност, че хора, на които съм гледала и прогнозирала сериозни промени в живота им (като заминаване в чужбина (преместване на друг континент) с цел установяване там, брак, раждане на дете, подобни неща), през изминалите месеци, това им се случва и сега ми го казват.

 

Сега, вследствие на тези припомняния от хора, на които съм гледала, се сещам и за други случаи и то отпреди 10 години.

Добре е, че хората помнят какво съм им била предвидила за след 4 или 5 години или повече години, в зависимост от конкретните им ситуации, аз обаче, като цяло не помня личните си прогнози, дори не ги и записвам, не виждам смисъл в това. Отварям скоба – помня само драматични случаи и то пак не всички.

 

Искам да кажа следното – картите Таро рядко предсказват събития, които ще се случат за време, по-дълго от 3 години. Но в крайна сметка го правят, ако подобно събитие е заложено в схемата някъде напред в хрониките на човешката история.

Защото Таро притежава необятна способност да има точна прогностика, дори и след дълги години, след много време.

 

Стига човек да има достатъчно време пред себе си, но и време назад, което вече да е посветено на картите в сериозна работа.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...