Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Защо да сме търпеливи? Кажи ми.


Guest Еси

Recommended Posts

Защо да сме търпеливи?

Такъв въпрос може да си зададе само един НЕтърпелив човек, който живее в смут сам със себе си, принуден да търпи, бог знае какво. Вероятно неща, които имат нужда от търпение само в неговите очи.

Един действотелно търпелив по душа и собствено убеждение човек, просто никога няма да се сети да се пита : защо търпя?

защото той нищо не търпи. Той си живее според неговите си разбирания, търпението за него не е тегоба, то си е нещо нормално и не му пречи.

МВМ, уверен съм, че се самозаблуждаваш. Никой няма да ти отнеме илюзиите, ако не си го поискаш както трябва.

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Въобще не е завоалирано, ами си е много ясно. Ако го бях написала наистина завоалирано , като гатанка в стил Дзен, вие нямаше да можете да разберете.

Не разбирам, хора, които разсъждават за търпението, как може да проявяват такова нетърпение заради някакъв изтрит пост. Като че ли в този пост е била събрана цялата мъдрост на Вселената. И как може в хор да се нахвърляте върху някой, само защото той е изтрил някое ваше "велико творение" според вас.

И мен ме трият сигурно, но аз въобще и не забелязвам. Сигурно защото съм нетърпелива според вашите разбирания, и не държа непременно моите "ценни" мисли да висят закачени на златни пирончета из форума.

Винаги са ме учудвали хора, не само в този форум, но и по другите, които вдигат врява до бога и хулят модераторите, защото ги триели. Това, освен че е признак на слабост, копмлексарщина и ..............айде няма да продължавам

Линк към коментар
Share on other sites

Въобще не е завоалирано, ами си е много ясно. Ако го бях написала наистина завоалирано , като гатанка в стил Дзен, вие нямаше да можете да разберете.

Не разбирам, хора, които разсъждават за търпението, как може да проявяват такова нетърпение заради някакъв изтрит пост. Като че ли в този пост е била събрана цялата мъдрост на Вселената. И как може в хор да се нахвърляте върху някой, само защото той е изтрил някое ваше "велико творение" според вас.

И мен ме трият сигурно, но аз въобще и не забелязвам. Сигурно защото съм нетърпелива според вашите разбирания, и не държа непременно моите "ценни" мисли да висят закачени на златни пирончета из форума.

Винаги са ме учудвали хора, не само в този форум, но и по другите, които вдигат врява до бога и хулят модераторите, защото ги триели. Това, освен че е признак на слабост, копмлексарщина и ..............айде няма да продължавам

Хубаво е, че воюваш за любовта си - забрави страстта, тя е у всеки един от нас....... Силата ти не е страстта ти..........

Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...