Jump to content
Порталът към съзнателен живот

На какво се зарадвахте днес?


Recommended Posts

Днес се зарадвах на едно голямо благоволение -

това е възможността да излекувам (и по-скоро да предотвратя още при първи симптоми) грипа на детето си за 20 минути.

Благодаря на Бог и Всемирното бяло братство за тази възможност.

Благодаря на вас, моите приятели, за подкрепата и посочването на Пътя.

Наистина е голям дар да полагам родителски грижи по толкова лек и свободен начин.

Време и сили, спестени, за да бъдат пренасочени...

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

радвам се че си купих петаграм, от няколко години не мога да си намеря и случайно го открих :))

Линк към коментар
Share on other sites

радвам се че си купих петаграм, от няколко години не мога да си намеря и случайно го открих :))

Къде?И аз търся.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес се зарадвах на едно голямо благоволение -

това е възможността да излекувам (и по-скоро да предотвратя още при първи симптоми) грипа на детето си за 20 минути.

Благодаря на Бог и Всемирното бяло братство за тази възможност.

Благодаря на вас, моите приятели, за подкрепата и посочването на Пътя.

Наистина е голям дар да полагам родителски грижи по толкова лек и свободен начин.

Време и сили, спестени, за да бъдат пренасочени...

Благодаря!

Късметче,моля сподели!

Линк към коментар
Share on other sites

"Е хе хе хе е е е, и замириса на море...."Имаше такава песен. Мисля, че я изпълняваха братя Аргирови.:whistling:

Ами радвам се, че утре отивам на море, това е.:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=10259&pid=126345&st=0&#entry126345

Постът на Вал в темата за Аскетизма в духовното развитие.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ох днес забирах дъщеря си от деската градина.Случи се така ,че ме оставиха за малко с децата.Толкова хубаво преживяване не зная от кога не съм имала.Като накацаха около мен като пиленца,душици мънички, та котенца били ,измисляха си разни неща...и аз разбирасе:3d_146: .След това вече два часа се усмихвам.

Линк към коментар
Share on other sites

На това че успях да зарадвам самата себе си.

Просто помислих за себе си.

Направих подарък на себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес се зарадвах на това, че успях да спра едно отрицателно чувство, или по-скоро реакция, която се надигаше в мен. В момента в който я спрях (или по-скоро трансформирах), и отсрещната страна смекчи своята реакция и начинът по-който говореше!:rolleyes: В крайна сметка не се получи спор, заради "глупост", а просто разговор! Така в крайна сметка си спестих отрицателни емоции, които биха изразходвали много от енергията ми!:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Днес се зарадвах на това, че успях да спра едно отрицателно чувство, или по-скоро реакция, която се надигаше в мен. В момента в който я спрях (или по-скоро трансформирах), и отсрещната страна смекчи своята реакция и начинът по-който говореше!:rolleyes: В крайна сметка не се получи спор, заради "глупост", а просто разговор! Така в крайна сметка си спестих отрицателни емоции, които биха изразходвали много от енергията ми!:yinyang:

Браво! Радвам се за теб!:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Всякога, когато съм буден, ще поздравя светлината . Всяка сутрин тя е засмяно, аз я поздравя и тя ме поздравява..33487539.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sun-rising.jpg

И аз се възхитих на това! Прекрасно е!

Линк към коментар
Share on other sites

На топлия югозападен вятър. Възприех го като празник край морето, защото "делничният" вятър при нас е североизточен:3d_146: . Чувствах се лека, феерична и радостна като танцуващите кестенови листа.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Вчера вечерта "Левски" би Спортинг (Лисабон) в декемврийския студ. Днес сутринта научих, че се освобождавам от един тежък изпит. Почти сто процента съм сигурен, че ще се освободя от още един изпит, очаквам само един резултат и ще кажа дали съм съгласен да ми се впише една оценка или ще ходя на изпит. И така за след нова година ми остава само един изпит. Това е най - якият ми семестър дотук. Пей сърцееее. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

На зимното слънце и моите малки приятелчета-около десетина врабчоци,на които оставям просо и трохи на прерваза.Днес се събраха повече и започна едно много забавно боричкане и пърхане.Наистина ме развеселиха.Лек ден на всички.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...