Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Вълшебната сила на масажите


Recommended Posts

Елфче, работила съм за кратко в салон за масажи. Имаше две масажни кушетки, а в едната стая бяха пригодили нещо като маса. Слага се дюшече, чисти чаршафи и готово. По-важно е височината да ти е удобна, като застанеш изправена до масажното легло, да поставиш с изпъната ръка дланта си върху нея без напрежение. Важна е също ширината на масажното легло, защото ако е твърде широко, човекът ще се намести по средата, а ти ще трябва да се навеждаш, за да го стигаш.

Една мацка от курса беше работила в Турция и ни показа техники на пода, каквито не влизаха в програмата. Направо правеше чудеса, много атрактивно. На всичкото отгоре сякаш беше свалена от корица на списание, с тези дълги коси, ръце и крака... Това ми се струва по-трудно от работата на масажно легло. Пък и ако се заиграем върху дюшек на пода, как ще бягам, не знам...

:3d_095:

Линк към коментар
Share on other sites

Права си! Така е! Аз си имам вече масажна кушетка и ми е много удобна, сега искам да си сглобя комплект с камъни, а може и един с мидени черупки и да го приложа това което го чета, поне има на кого, а и ми е интересно :)

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Елфче, ако някога имам възможност, непременно ще дойда да си покажеш уменията върху мене, да видя какви чудеса си стъкмила. Стана ми съвестно, че не правя често масаж на дъщеря си, а тя все иска, милата. Ентусиазмът ти е заразителен!

:thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте на всички , изчетох цялата тема на един дъх,много полезна информация има при вас,благодаря ви!!

Аз искам да се занимавам професионално с мазажи,нямам изкаран курс сега ровя и търся някой лицензиран център ,държа да имам редовен кетап ,курсовете са толкова скъпи,че е недупостимо (за мен) да си хвърлям парите и после да не мога да намеря работа (всички искат лецензирано удостоверение) . Искам да ви помоля за съвети ,всичко ще ми е от нужда,аз съм от Варна и за сега съм се спряла на УЦ "ЕЛВИС" ако някой знае във Варна друг Учебен Център,моля да сподели! Та въпроса ми е къде въвВарна мога да изкарам курс за масажист с редовно удостоверение и добри преподаватели?И всичко на тема професия масажист ще ми е от полза.

Благодаря ви предварително :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Здравейтее!

наистина мн интересна тема , мн се радвам , че има форуми с които можем да си помагаме..та аз да ви споделя нещо много полезно и ужасно приятно!

ходих тези дни в едно ново студио за масажи и съм изумена!

ходила съм по много масажи-всякакви , даже и на морето са ме мачкали уж под формата на тайландски масаж,ноо сега разбрах какво е наистна е той.

момичетата са тайландки и са такива професионалистии,личи си че са работили в едни от най-добрите студия в Тайланд.

Бях ужасно схваната и момичето веднага ме напипа и не ме остави докато не ми отпусна всяка една жилка,после ми сложи една топка с билки, която била лечебна.Просто не исках да свършва.като станах бях все едно не съм била 12 часа на работа, а 12 дни на почивка в планината!

и изобщо не е скъпо! горещо ви го препоръчвам !! http://thaispa.bg

поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Може ли някой да препоръча добър масаж във Варна?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://vbox7.com/play:f06d213a

Невероятна е... и е права, за месец - два само с курсчета не се става масажист, добър масажист, иска си доста сериозно образование и се учи цял живот... Но пък тук можем да си отсяваме много ценни неща които да ни помагат когато не можем да си позволим нито обучението нито посещението на спа центрове. Споделяйте приятели, аз се радвам на всяко ценно зрънце на което попадам :). Поздрави!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Може ли някой да препоръча добър масаж във Варна?

 

Самоцитирам се и прецизирам - търся добро място във Варна, където да има парна баня/сауна и където се прави лечебен масаж, но без СПА глезотии.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Едно от най-любимите ми неща в този живот е масажа!!!! Просто толкова много се схващам и толкова много ме боли гърба и врата в края на седмицата, че едва ли не вече не мога да пропусна ходенето на масаж... За мое голямо щастие от скоро открих тайландския масаж. Много ми допада. центъра се намира в Лозенец. Имат няколко вида масажи и сега съм ги подкарал по ред :) това е сайта им, за който иска да разбере малко по-подробно www.thaimassage.bg

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...