Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Здравейте :) Вчера попаднах на интересна идея на друго място в интернет и искам да я споделя с вас. Потърсих в портала но не откраих подфорум за отмора и забавление, а това мисля също е важна част от духовното ни развитие и понеже в друга тема стана въпрос за отпускане на душичката, аз свързах нещата и ето какви ги измъдрих :))) Предлагам да си направим конкурс за подфорум на месеца; сезона; годината. Модератор на месеца; сезона; годината както и участник на месеца; сезона годината :D . Наградата може да е добавяне на още една 6-та звездичка към профила, (числото "6" доколкото знам е число на Любовта) и това да е символ на престиж например :))) Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Има три начина да се направи нещо - направи го сам, наеми някой или забрани на децата си да го направят;

Руснаците наричат път мястото, през което възнамеряват да преминат;

Комарите са много по-хуманни от някои жени – когато комар ти пие кръвчицата, той поне престава да бръмчи;

Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той;

Правилно хвърленият мъж обезателно се връща – като бумеранг; (женска народна мъдрост на племе от централна Азия)

Извинявайте, че говоря, докато Вие прекъсвате;

Американските университети са мястото, в което руски евреи преподават математика на китайците;

Животът отминава толкова бързо, сякаш не му е интересно с нас..;

Не е достатъчно да си знаеш цената - трябва да се отчита и търсенето;

Пазете родината - почивайте в чужбина;

Жените, също като децата, обичат да казват "не". Мъжете, също като децата, го приемат насериозно;

Източник

Линк към коментар
Share on other sites

Руснак и германец си говорят. Германецът казва : " Ние в Германия на работа ходим с фолксваген, на почивка в страната с мерцедес, а в чужбина със самолет." А руснакът отвърнал : " Ние в Русия на работа ходим с лада, на почивка в страната с москвич, а в чужбина - с танкове."

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Катаджия спира кола за проверка през нощта. Поглежда през стъклото - шофьора с колан, с хендсфри, по правилник! Полицая се усмихва и казва:

- Честито, току що спечелихте 500 лв от програмата "Водач за пример"! Какво мислите да направите с парите?

- Ами на първо време да изкарам шофьорски курс! - казва човека, а жената до него се обажда:

- Не го слушайте, г-н полицай, той като е пиян само глупости говори.

От задната седалка се надига едно момче и вика:

- Абе, аз ви казах, че с тая крадена кола далече няма да стигнем!

А от багажника се чува глас:

- Кво става, бе, минахме ли границата вече?!?

Линк към коментар
Share on other sites

Интервюират ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко. Излъчено по КАНАЛ 1:

"Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - нинджа. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с крак и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно".

Линк към коментар
Share on other sites

Руснаци решили да продадат лек автомобил Волга на американец. Почват да му я рекламират, а той пита:

- Колко харчи тая кола?

Те продължават:

- Ама тя е бронирана!

- А колко харчи? - отново пита американеца.

- Ама двигателят и работи безотказно...

- А колко харчи?

- Ама има радио, запалка...

- А колко харчи?

- Хммм... Ама вие защо биете негрите?

Линк към коментар
Share on other sites

Терапевт пита пациентка:

- И откога се чувствате като овца?

Тя отговаря:

-Ами.. от малко агънце...

Линк към коментар
Share on other sites

В психиатрията. От една стая се чуват викове: - Аз съм Наполеон! Аз съм Наполеон! - Кой ти каза? - Бог! От съседната стая се чува: - Нищо подобно не съм му казвал!

Линк към коментар
Share on other sites

Амброуз Биърс – из „Речник на дявола”:

Безстрашие – едно от най-характерните качества на мъжа, когато се намира в безопасност.

Любов – временна лудост, лечима чрез брак.

Лунянин – обитател на Луната, за разлика от лунатика, в чийто случай Луната обитава него.

Магия – всяко изкуство за превръщане на суеверието в пари.

Мъченик – човек, който се движи по линията на най-малкото съпротивление към желаната смърт.

Набожност – благоговеене към висше същество заради предполагаемата му прилика с човека.

Отшелник – човек, чиито пороци и безумия нямат обществен характер.

Платоническа любов – малоумно наименование на обичта между безсилието и отчуждеността.

Религия – дъщеря на Надеждата и Страха, която разяснява на Невежеството природата на Непознаваемото.

Сватба – церемония, чрез която двама души се вричат да станат едно – единият се врича да стане Нищо, а Нищото се врича да стане поносимо.

Светец – мъртъв грешник, преработен и отредактиран.

Съдба – властта на тирана да върши злодеяния и извинението на глупака за провалите му.

Хиромантия – според класификацията на Мимбълшоу, това е 974-ти метод за изкарване на пари под фалшив предтекст. Става дума за четене на характера по гънките на ръката. Твърдението не е напълно невярно. Характерът наистина може да се види много правдиво, защото при един честен прочит на гънките на дланта се оформя думата „будала”. Шарлатанството е в това, че тя не се изрича гласно.

Цербер – куче, пазач на Хадес, което охранявало входа – срещу кого и от какво именно не е съвсем ясно. Всеки рано или късно поемал натам, но никой не е известно да е имал желание да открадне входа.

Ясновидец – човек, обикновено жена, която има способността да види онова, което е невидимо за клиента й, а именно, че е глупак.

Линк към коментар
Share on other sites

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

ето и линка за всеки случай

Линк към коментар
Share on other sites

човек който вярва във вечната любов на този свят и във всичкити си прераждания:

www.youtube.com/watch?v=VTaS6upOaN4

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Който има котка, нека да пробва как й въздейства този разговор.

Моят котарак за почна да гледа притеснено, първо малко се приближи и надникна в компютъра, после се отдалечи на безопасно разстояние, застана нащрек и доста стресиран започна да гледа към входната врата.

А аз си мислех, че клипът е някаква изкуствена компилация от звуци. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

"Знаеш ли каква е разликата между един лош гуру и едно добро кенгуру? Никаква. Тъй като и двамата обичат да пълнят джоба си."

Далай Лама

Линк към коментар
Share on other sites

Известен професор по астрономия отишъл в затънтено руско село за да изнесе лекция с цел ограмотяване на местното население.Селяните го слушали с огромно внимание.След лекцията професорът попитал има ли неясни неща.От последния ред се вдигнала ръка.Един мужик плахо станал и казал:"Я все понял.Только один вопрос меня давно мучает-как так повидло в подушечку попадает?" повидло-мармалад;подушечка-вид карамел с форма на възглавничка

Линк към коментар
Share on other sites

Най-съдържателната лекция по астрология.

"Колеги, през изминалата година небесните тела се движеха по Божията Воля. През следващата година ще бъде същото."

Линк към коментар
Share on other sites

;)

"Пътува си един мъж понеделник сутрин в автобуса към работата.

Стои си, мрачен, и си мисли: „Живота – кофти работа, жената – ужасна, хората – само използвачи…“

Зад него стои неговия ангел с бележник и записва:

„ "Живота – кофти работа, жената – ужасна, хората – само използвачи…" Странно, отново същото.

Но щом това си пожелава, трябва да се изпълнява“. "

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Петимата велики евреи трябвало да кажат коя е най-важната част на човешкото тяло. Мойсей посочил главата (мислил за еврейския народ), Исус - сърцето (любовта към ближния), Маркс - стомаха (битието определя съзнанието), Фройд - пола, а Айнщайн казал: "Всичко е относително".

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...