Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

"О зная,често мощен дъб загива,

тръстиката обаче се превива,

не знае що е страх от ветровете.

Но нейната съдба е в края жалка:

тя служи за бастуни на контета

и на слугите за тупалка.":hmmmmm:

Х.Хайне "Фреско-сонети на Кристиян С."

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Като бях малък ( най - много начален курс) веднъж вуйчо ми ми изяде нещо, което беше за мен. Не помня каква е била храната, може би кроки, знам ли...И аз казах на майка ми, че това е все едно врабчето да изяде яденето на лъва и че все едно аз съм лъва в случая. А тя ми каза, че по - скоро аз съм врабчета, а едрия ми вуйчо е лъва. Ама какво самочувствие съм демонстрирал, а. :lol:

Веднъж в детската градина едно момиче ми изяде десерта. Помня и кое е момичето, и какъв беше десерта ( ябълка). :D:ph34r::angry:;)

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Това е най - отдавнашната реклама, която си спомням. По - точно помнех припева : " куку руку вафла чудна". Не знаех, не помнех че има клип. Просто помнех, че се пее това. В 11-ти или 12-ти клас споменах за тази реклама в училище и една съученичка също я помнеше. Еххх, как се набиват тези реклами в главите ни. Бил съм една плюнка, когато са я излъчвали. :lol:

Реклама на "Куку Руку" ( вафла чудна;))

http://vbox7.com/play:aace0e7f

Линк към коментар
Share on other sites

Попитали радио "Ереван":

- Що е то 3 зъба и 120 крака?

След известен размисъл

радиото отвърнало:

- Първият ред от публиката на

Веселин Маринов.

Линк към коментар
Share on other sites

повтарям се, но много ми се иска да ви поздравя с моите любими:

http://www.youtube.com/watch?v=rd1dQXhgNEk

и

http://www.youtube.com/watch?v=ZapOr6x7Xmc&feature=related

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Вчера четох за Луцифер ( Лъчко). :lol: Изведнъж взех да си представям, че го предизвиквам на дуел и взех малко шеговито на ум да повтарям : "Луцифер предизвиквам те". :D След това в съзнанието ми се появи картина на едно лице с малки животински очички, сиво лице, сухо. Което много злобно крещеше : " ТИ ЛИ МЕ ПРЕДИЗВИКВАШ, А, А ?!" и сякаш беше готов да бълва огън. Но сигурно това е само моя фантазия, а не мисъл дошла от другаде ... :D После пък сънувах някакви изродени хора : полуживотни, полухора, имаше полулъвове и други. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък си тегля късметчета от Тери Пратчет във Фейсбук :D

Тери Пратчет:-НИЩО НАПРЕКИ НЕ СЪМ КАЗАЛА - МЕКО ОТВЪРНА ЛЕЛЯ. - ЗНАМ, ЧЕ НЕ СИ! НАПРАВО ТЕ ЧУХ КАК НИЩО НЕ КАЗА! ТВОЙТО МЪЛЧАНИЕ Е НАЙ-ГРЪМОГЛАСНОТО, ДЕТО СЪМ ГО ЧУВАЛА ОТ ЧОВЕК, КОЙТО ОЩЕ НЕ Е УМРЯЛ!

Линк към коментар
Share on other sites

Тери Пратчет:-´Важното е да не се разкрещя в този момент - каза си Ваймс - Да не... как му викат... изпусна края. Да приема това като поука. Да разбера защо светът не е такъв, какъвто си го представям. Да събера фактите, да смеля информацията, да обмисля последиците. И после да му изпусна края. Но прецизно.´ Туп!

:3d_146: Голяма краста са :))). Добре че ги изнамери :)))

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...