Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Големи простотии. Това на 1:40 мин. не е никак честнооооооооооо. :lol::angry::o:31::(:D

3 минути смях до сълзи :)

http://www.vbox7.com/play:aad402dc

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

"раздвоение на личността - това е тежък случай на психическо заболяване, когато от безкрайно множество личности, обитаващи човека, остават само две"

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Жената на Кирчо и жената на Ваньо как се казват ? Познайте.

Кирка и Вана. :lol:

Шоуто На Азис Интервю С Волен Сидеров 09.12.2007

http://www.vbox7.com/play:c272b9f2

Този клип излезе, но онзи във връзка с Богородица не щеше. :blink::31:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

На месаря му се ражда дете.Седи той там,гледа, нали само веднъж му се ражда на човек първо дете.Излиза детето и акушерките го дават на месаря да го претегли.

Слага го той на кантара и казва:3 и 600!

Така ли да го оставя?

:3d_065:

Линк към коментар
Share on other sites

Темата е православие и спорт.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

crusader777 каза:

преди 1 ч. 25 мин.

Като отборна игра, където всеки изпълнява определено служение според дарбата, способностите си и предписанията на ръководството в сътрудничество със всички останали, футболът е една изключително "църковна" игра. Пожелавам ви ползотворни тренировки и успешни срещи, по възможност без травми и конфликти в екипа!

Автор Д-р Цветан Биюков

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Христо6 :

преди 1 мин.

Отец Нафърфорий финтира двама през центъра, пас на дясно към поп Кръстьо, той прави двойно подаване с намиращия се в ляво от него Свети Петър. Намиращият се в наказателното поле на "Сатан" ,33-годишен нападател Исусаки Христосос вдига ръка, макар че е варден от братята близнаци защитници Сатанил и Луциферил. Кръстьо отлепя за миг очи от топката и това му е достатъчно да я изрита точно към главата на Исусаки, който я забива безпощадно във вратата на "Сатан". Плонжиралият вратар Дяволос не успява да спре кълбото, което се оплита в мрежата му. На светлинното табло светва 1 с крилца, резултатът е открит : 1:0 за отбор "РАЙевац". Голмайстор в 33 минута Исусаки, известен още като Спасителят, понеже често с божествената си игра,измъква отбора си от трудни ситуации. Мачът продължава да се развива напрегнато, същият игрови дух се запазва и през цялото второ полувреме, но така и не се стига до ново попадение в една от двете врати. Съдията свири край на мача и всички от отбор "РАЙевац", както и феновете им започват да крещят "Амин, амин, амин". На другия полюс са футболистите и феновете на отбор "Сатан", които повтарят ядосано "По дяволите, мамка му, по дяволите".

Линк към коментар
Share on other sites

Ей ся Лу ша ти покажа к'ъв съм злобил като се направя на чичо Скруч, че вчера яко фрапирах лятото като скивах за какво иде реч пишейки в тази тема. Ский ся кач пара тоз гоблен - МАЛКА МАДОНА - 6.00лв..

Сега току що го дадох за рамка и ми взеха 4.50лв. и колко да го сложим на квадратче мммммм грубо по 3лв. 12.3=36.00лв.

Значи излиза че струва 46.50. Па и по 5 лв. на квадратче да го сложим стават 70, 50, ай тури го грубо 80.00 щото може да се избере и по- джиджина рамка е пак не е EUR 350. Чудя се, дали има наистина хора които се връзват да дават толкова пари за нещо което не си заслужава чак толкоз!? Май да. И ме е яд на друго, че ето този гоблен - 071101-A.gif

изт.

Съм го шила сигурно 10 пъти и си нямам нито един у дома на стената. Сега ще се самонакажа като добър домашен дух уважаващ себе си, ще си го поръчам и ще си го ушия

П.П. Не съм ли зла а!? Виж какво разследване направих :3d_146:.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

No Comment!

Тери Пратчет:-Стражите!Стражите! ´Я да видим ... след погребението си тръгна и се напи.Не, бе, не се напи, беше друга дума, дето почва с ´на´.А-а, налюска се.Защото светът, целият разкривен и размазан като неравно стъкло, отново се избистряше само като го погледнеше през дъното на бутилката.´

:)))

Линк към коментар
Share on other sites

No Comment!

Тери Пратчет:-Стражите!Стражите! ´Я да видим ... след погребението си тръгна и се напи.Не, бе, не се напи, беше друга дума, дето почва с ´на´.А-а, налюска се.Защото светът, целият разкривен и размазан като неравно стъкло, отново се избистряше само като го погледнеше през дъното на бутилката.´

:)))

Елф, стига пи ей. Стига пи сама. Почерпи :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ей ся Лу ша ти покажа к'ъв съм злобил като се направя на чичо Скруч, че вчера яко фрапирах лятото като скивах за какво иде реч пишейки в тази тема. Ский ся кач пара тоз гоблен - МАЛКА МАДОНА - 6.00лв..

Сега току що го дадох за рамка и ми взеха 4.50лв. и колко да го сложим на квадратче мммммм грубо по 3лв. 12.3=36.00лв.

Значи излиза че струва 46.50. Па и по 5 лв. на квадратче да го сложим стават 70, 50, ай тури го грубо 80.00 щото може да се избере и по- джиджина рамка е пак не е EUR 350. Чудя се, дали има наистина хора които се връзват да дават толкова пари за нещо което не си заслужава чак толкоз!? Май да. И ме е яд на друго, че ето този гоблен - 071101-A.gif

изт.

Съм го шила сигурно 10 пъти и си нямам нито един у дома на стената. Сега ще се самонакажа като добър домашен дух уважаващ себе си, ще си го поръчам и ще си го ушия

П.П. Не съм ли зла а!? Виж какво разследване направих :3d_146:.

Цъ, цъ, цъ.... какво безобразие! Ама, да знайш, според мене ръчния труд струва пари и си е с право да са такива цените. Жалкото е, че в България няма много пазар за творците. Иначе, в другите страни за къде по-малко талант ще ти одрусат месечната заплата.

Ето например, имам една позната в Бг. Момичето си вади хляба като прави масажи - бичи като вол по цял ден за нищо пари, май някакви си 25 лв на час :huh: и се скапва. А в "цивилизована" Европа няма такова нещо като ръчен масаж - всичко е с уреди, защото ръчния струва маса пари. И не само това - там и за натурален фекалий да ти продадат, яко ще те одрусат, стига да е нещо истинско :D

Иначе, ти това второто гобленче така като го гледам - може да го пласираш на някой запален розенкройцер и да искаш бая кеш-пара за него :P

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...