Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Общото между Христо и Марио Балотели (професионален футболист) е, че и двамата са изпитвали трудност при...обличането на тренировъчен футболен потник. Един път преди мач се мъча да го натъкмя тоя потник, ама не ставаше...Поисках един колега да ми помогне, той вика :"Абе Христо, ти си като Марио Балотели." :D Е, аз успях сам да се справя, докато Балотели не е успял и с чужда помощ, цели 84 сек. се е мъчил безуспешно с тоя лош лош потник - накрая го е хвърлил ядосано и е сложил друг, а аз успях от първия...не път, а от първия потник да се облека. :D

Линк към коментар
Share on other sites

За футболиста Марио Балотели.

Последният хит, с който се прочува Марио, е подпалването на собствения си дом. Талантът се забавлява с приятели, като хвърля пиратки в банята. Една от тях подпалва хавлия, а от там и цялата къща. След нелепия инцидент звездата прави мъдро заключение: "Момчета и момичета, не палете пиратки у дома!"

Наистина мъдро заключение ! :lol:

Още, тук : http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=388367

Линк към коментар
Share on other sites

"На ваше място не бих го направил." Запазена реплика на полицай Хофман от "Комисар Рекс". Изрича я миг преди някой да опита да извърши престъпление. :lol: Даже не винаги е извадил пищака. Но кучето винаги е до него.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Майка пита дъщеря си:

- Е как е новият ти приятел? Порядъчен човек ли е?

- Разбира се мамо... Красив, атлетичен, не пие, не пуши, невероятен е в леглото, страхотен кавалер е... Освен всичко това, има очарователна жена и три изключително възпитани деца...

Линк към коментар
Share on other sites

"Женени с деца" - Ал И Бъд пребиват нагли хлапета.

Ал и Бъд Бънди в деиствие!

Ал не обича лъжата, макар че в ежедневното му поведение не си личи да обича и жена си ! :)

http://www.vbox7.com/play:d56ff79f

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Тест за полицаи.

1. Малкото име на другаря Тодор Живков?

2. Кой е нарисувал автопортрета на Леонардо Да Винчи?

3. Какви плодове са нужни за направата на компот от сливи?

Линк към коментар
Share on other sites

"На ваше място не бих го направил." Запазена реплика на полицай Хофман от "Комисар Рекс". Изрича я миг преди някой да опита да извърши престъпление. :lol: Даже не винаги е извадил пищака. Но кучето винаги е до него.

Объркал съм се. Не е Хофман, а Мозер. Хофман е от по - късен сезон. Мозер го убиха тая вечер. :( Не обичам, когато добрите герои загиват. Поне да бяха направили как кучето нахапва лошия. :lol: Ами то само го погледна жаловито (приятелката на полицая също) и той (виждайки и какво е направил), взе че се самоуби (беше луд).

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Преди години, в един националистически форум, една патриотка се оправдаваше, че обичала латино танци (преди е тренирала спортни танци). И сякаш се извиняваше и съжаляваше, че като чуе ритъмът им и е трудно да се сдържи да затанцува. :D

Друго :

Тоя Баев може да е син на Орлинчо.

:lol:

Пернишка първа среща

http://vbox7.com/play:8c27170622

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

- Ице, внимавай...сядам зад теб и ще те наблюдавам какво правиш. :)

- Ок, поне днес няма да върша престъпления ... :D

Случвало ли ви се е в този живот, да вдигнете ръце сякаш се предавате и да не го правише на шега, ами отвътре да ви идва и да е придружено с неприятно чувство ? На мен - да. :lol: Бях чул от един колега (и то поне три пъти в различни случаи), че миналата година на друг изпит, една преподавателка (която можеше да ме изпита вчера) го е скъсала заради следното : получил есемес по време на изпита, взел да го чете и тя го изгонила...по думите му въпросният есемес бил причина и да го скъса на поправката...Та това беше спомогнало доста, за да се поуплаша от нея...Влизам аз на изпит, обаче забравих да си изключа телефона. По едно време се звъни. В първите секунди не смея да посегна към джиесема ми. Преподавателката взе да се оглежда от къде идва звъна. Аз вдигнах и двете си ръце поне до нивото на раменете ми, за да покажа, че не пипам телефона ! :lol: Жената ме видя. С пръсти на лявата ръка посочих надолу и надясно, питайки дали мога да го изключа. Чак като ми разреши, тогава си свалих ръцете и го изключих. :lol: Но понеже бях паниран...не успях да го изключа бързо, защото не си задържах пръста достатъчно на копчето и взех да натискам различни копчета, трескаво натискане...даже нарочно го държах по - далече от тялото ми, за да не си мисли, че гледам нещо на него - даже гледах и да е хоризонтално в ръката ми, за да не изглежда, че се опитвам да чета...Накрая успях да го спра (не помня дали при това или при следващо изваждане). :lol: Предавам сееее. :lol: Току виж извадила автоматичен пистолет от дамската чанта и ме напълнила с олово... :lol:;)

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Греяно вино за кокошките утроява яйцата

e6a488c02578ee08b3dc6e93d160aa34_552x347.jpg

Черпят петли с елексир за потентност

Пазарджик. Бай Марин Добрев от пазарджишкото село Црънча обяви, се похвали, че е ударил с един куршум три заека и иска да предложи за земеделското министерство патента си за най-щастливите кокошки и петли в света.

Всичко започнало седмица преди Петльовден, когато стопанинът на 30 кокошки и 8 петльовци тайно от бабата започнал да слага в хранилката по малко от винцето, докато храни домашните животни, включително и прасето, и кучето.

Постоянното наблюдение доказало на црънчанина, че ефектът е невероятен - петлите непрекъснато са разгонени, а кокошките весело снасят тройно повече яйца.

Експериментът бил одобрен то най-важният ревизор - баба Мария, която одобрила черпенето, но с друг мотив, да загрее животинките в зверския студ.

Постепенно и жената на бай Марин се убедила, че яйцата сутрин са тройно повече, петлите кукуригат весело, а носачките вече излюпиха здрави и едри пиленца. Ще взема да предложа лично на министър Найденов идеята си в големите птицеферми да се слага затоплено винце - по 50 гр на пиле сутрин и вечер, кани се стопанинът.

standart

Ето това са свободни кокошки със свободни нрави! kokoshka_qice_small.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Двама скинари се срещнали и единият си показал татуировката на дясното рамо с лика на Хитлер.Другият не знаел кой и е го попитал:

- Кой е този?

-Не знаеш ли?Хитлер!

-Българин ли е?

-Не!

-Ами щом "не"- НА САПУН!

:lol: :lol: :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Ал Бънди за тъща си : "Продукт на 150г. кръвосмешение."

Моя смешка : "Нека младите като се обичат, да се вземат. Какво от това, че майка им и баща им са брат и сестра..."

Линк към коментар
Share on other sites

Мъж се прибира и заварва в дома си жена си и цяла тумба мъже. Пита я : "Какво правят всичките тези мъже у дома ?!". Тя : "Това са членовете на моя клуб." Минават няколко дни. Прибира се жената у дома и заварва мъжа си и около него цяла тайфа жени. Пита го :"Какви са всичките тези жени тук ?!" А той : "Това са клубовете на моя член !"

Линк към коментар
Share on other sites

Longanlon March 17, 2009 at 9:16

абсолютно си прав. именно затова книгата на Желю Желев “Фашизмът” бе забранена от комунистите – тя всъщност не се занимава с комунизма, само описва фашизма такъв, какъвто е, но именно това не можеха да му позволят. Фашизмът трябваше да остане безликият враг, непознатото чудовище, срещу което всички се борим, но не познаваме – защото като го опознаем виждаме, че е абсолютно същото като комунизма.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Днес ми хрумна идеята, че всъщност българските политици от последните двайсет и кусур години, може да се окажат националисти. Защо ли ? Може да се решили да закалят българския народ и да го спасят от претопяване, смесване с други етноси. :D Ще попитате как ? Ами как - лошите условия карат българите да се борят и ги закаляват. После : тук ще останат и оживеят най - патриотичните и най - качествените (здрави физически и психически) българи. :D Като поизмре/поизсели се още от населението, политиците ни ще плеснат с ръце и ще се оправи държавата (ще влеят крадените пари в родната икономика). Друго : може да искат тук да останат само българи, понеже кой друг освен българина и хлебарката могат да устоят на такива условия ( :lol: ). И накрая : спасяват страната от имигрантски вълни (та кой чужденец е луд да се заселва тук, те предпочитат да отидат по на запад). :lol: Конспиративна националистическа теория. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Червеите винаги са били космополити - не делят хората по раса, етнос, религия. Дори за тях нямат значение неща като класа, пол, външен вид, интелект. :D

Кой е по - висш : червеите или човечеството, което като цяло още не е достигнало до космополитно съзнание ? :D

Линк към коментар
Share on other sites

Наскоро, администратора на една група ми намекна, че съм пишел в нея през друг профил (не е вярно, аз му го и казах). На шега му казах :"Аз съм еди кой си...". Назовах потребител, който е обвинявам в предателство от администратора на въпросната група, понеже този потребител напусна групата, създаде нова подобна и някои от членовете на старата отидоха у новата. И админо вика :"Ти не си него...". Я му думам, нали според езотериката :"Аз съм ти, той, тя, то, вие, те, а Ние сме Бог." Нещо такова. А он му дума нещо от сорта на : "Добре звучи като за лудницата".

:D

Виц в духа на гореразказаното.

Пациент в лудница високо заявява:

- Аз съм Наполеон.

- Откъде знаеш? - пита го друг пациент.

- Бог ми каза. От друга стая се разнася вик:

- Не съм му казвал!

...............................................................

В стриптийз бар син пита баща си:

- Тате, а защо сложи пари в гащите на тази гола кака, а?

- Малък си да знаеш такива неща! Хайде, допивай си уискито и да се прибираме вкъщи, че е късно. Пет сутринта е, мама да не се притесни...

..................................................................

Гаджето ме пита какво ще й взема за Свети Валентин . Казвам й, че същото като миналата година. "Но ние сме заедно само от половин година" казва тя. Именно.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво значи тук някаква си личност...? Всички са Атман. :)

..............................................................................................

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...