Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

:thumbsup2: Моите уважения. Това че се закачаме и забавляваме не значи че не им се възхищаваме:hypocrite:. Страхотни са жениците :). Аз пък не успях да му открия на Зим Зъмчето мъжка поличка от розова тръстика :P но затова пък го поздравявам с нещо специално за доброто настроение което създаде :v:

http://www.youtube.com/watch?v=MHIYVrp--Fo

Линк към коментар
Share on other sites

Злинчо :3d_146:

Ето още една котка, имаща проблем с килограмите, но упорита! :3d_137:

http://vbox7.com/play:afef768f

http://vbox7.com/play:68811787

~~~~

Ейййй нищо скрито не остава значи. Ето, изловили са ме и тайно са ме изфоткали как се промъквам покрай слънчо тръгвайки на път за нови приключения. Има ме там най- отдолце в ъгълчето devil.gif

471772.gif?v=0

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Иванчо мисли дълго време

и не обича прекалено да бърбори;

но ето где греши Иванчо:

той мисли,след като престане да говори.

Ст.Михайловски "Епиграма"

Линк към коментар
Share on other sites

Злинчо :3d_146:

Ето още една котка, имаща проблем с килограмите, но упорита! :3d_137:

http://vbox7.com/play:afef768f

Тези мацета май са си похапвали мишцици между храненията???...:hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

  • „Всичко, което не ме убива, ме прави по-силен!“
  • „Има само два начина да се справиш с жените…, но никой не ги знае!“
  • „Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите.“
  • „Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.“
  • „Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да ти повярват.“
  • „Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!“
  • „Колкото повече, толкова повече!“
  • „Когато човек силно желае нещо,цялата Вселена му съдейства.“
  • Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат.“
  • „Човек трябва да носи хаос в душата си, за да може да роди танцуваща звезда.“
  • Разправят, че жената не можела да пази тайни ….Я, се опитайте да научите годините и..
  • Ако искаш да ти се чува думата, не повишавай тон!
  • Главозамайването се среща най-често при празноглавците!
  • Изт.

Линк към коментар
Share on other sites

милиони,които мечтаят за безсмъртие, се чудят какво да правят в дъждовен неделен следобед.

(за поравописа на "следобед" не съм сигурна :) )

Линк към коментар
Share on other sites

Та относно розовото. Най-забавни са нещата, към които не сме особено привързани....някой би казал, че не могат да ни наранят.

Как ли целия човешки живот да стане забавен?!.....

Линк към коментар
Share on other sites

Стига бе човек :3d_065:. Като по заповед на щуката, (явно вече привличам подобни ситуации) вчера в едно барче влезе точно такова момче. С бебешка розова ризка обсипана с паети, а аз тъкмо си говорех с барманката и като го видях очите ми "лекичко" светнаха. Тя го обслужи и започнахме да си говорим по този повод. Казах и - е, това момче сигурно е хомосексуалист и ще го разбера защото видимо му личи че е такъв glasses.gif. Тя казва - не е бе, мъж си е. Е казвам - Как така!? По какво различаваш като по всичко личи че не е точно мъж:rolleyes:...значи с обички, с бяло герданче на което висеше кръстче с добре оформени оскубани вежди, ризката с паетки и беличкото панталонче. По какво разбра че е хетеро сексуален!? Ами казва, защото много настоятелно ме сваля. Позагледах се, наистина все в нея гледаше. Ами казвам, ти какво мислиш, харесва ли ти, би ли тръгнала с него? А тя - Хайде не се занасяй... :3d_065: В никакъв случай!

Виж, аз разбирам че границите са много размити и че вече почти всичко е унисекс, дори и на мен ми харесват някои мъжки неща заради изчистените линии, удобството и доброто съчетание на цветовете които не са много крещящи. Аз по принцип залагам на универсалното. Мисълта ми беше, че дори и така, все пак има някаква граница. То е все едно аз да отида да си взема от магазина мъжки костюм с риза и вратовръзка и да тръгна така или с други думи да се облека по този - suit.jpg начин,пък после иди обяснявай на някого че нали съм си жена харесваща мъже:3d_034:. Има го и другия момент, както го има и момента с розовото при мъжете за който споменах по горе и специално за случая се разрових в старите албуми и ще го докажа, но се набляга на женственоста дори в типично мъжки аксесоар какъвто е вратовръзката- ЦЪК. Въпреки че няма картинка, човек някак схваща разликата според мен :)Та така...

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Да обобщим skype-34.gif С две думи, ако видя двама човека мъж и жена облечени по този начин -

business_man.jpgVictoria_Beckham_Presents_e959-150x150.jpg

изт.

Ще ги разбера и ще кажа ОК :thumbsup:. Но жена облечена така -

suit.jpg

А мъж по подобен начин с този нюанс на розовото -

af_S16_pink_shirt.jpg

Това не мога да го разбера и да го възприема колкото и да са размити границите и модата да е унисекс, колкото и да съм разкрепостена и т.н... Освен ако сексуалната им ориентация не е различна от хетеро. Ако е различна разбирам, но ако не е НЕ, не бих могла да го приема нито разбера. Разликата е очевадна поне за мен пък който както го разбира. Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Стига бе човек 3d_065.gif. Като по заповед на щуката, (явно вече привличам подобни ситуации) вчера в едно барче влезе точно такова момче. С бебешка розова ризка обсипана с паети,........

Аз пък си предпочитам чисто мъжкото облекло.

Вчера, например, се бях надръндосал със едни бели панталони. Много си ги обичам, защото отвътре по колана са обточени със зелена дантела и като си ги събувам много им се кефя.

Имат и едни връзки на колана, накрая с кожа, които като ги пусна към бедрата и много хубаво се размахват при ходене.

Нагоре бях сложил черна фланелка с дълги ръкави от тези, дето има малко еластин в преждата. А на гърдите с черни мъниста са изобразени два големи черни коня в бяг. Много красиво и преливащо на светлината.

Бели маратонки, но от тези ниските елегантните, които и малко на обувка приличат.

И понеже е вече топло, хубави чорапи от мрежества матеря цвят охра.

Няма да се излагаме като мъже, я :)

Линк към коментар
Share on other sites

Божидаре, само дето нещо се бъркаш. ;)

Ето това изречение : " Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хмммм:hmmmmm: " Това не е мое, а е на Елфа. А Елф е поне на 34-35 години. Да не би да намекваш, че съзнателните и годинки са 5-10 ? :lol: Дори и за мен да става въпрос, моите са поне 15. ;) Помня си сънища от детската градина. ;)

:thumbsup:

Гузен негонен бяга. laugh.gif Да съм казал, че ти се смея на годините или че трябва да те притесняват. biggrin.gif

Добре че се върнах малко назад да попрегледам темата, ето тези две мнения някак си съм ги пропуснала за което си има своето разумно обяснение. Паралелно с дискусията тук, водех една друга на друго място. Сега ми стана ясно защо стана въпрос за годините ми и се развеселих отново :thumbsup2:. Някои подробности съм ги пропуснала концентрирайки се в същественото за което ставаше въпрос :). Та имайки предвид моите "5-10" годинки съзнателен живот, аз реших да не оставам така в застой а да се допитам до хора от различни поколения с различни професии и образование. Започнах от 20 годишни, минах през своето поколоние и поколението на брат ми който е на 43 и т.н... докато стигнах до поколението на майка ми и на баща ми. Направих го хей така за себе си, да сверя собствения си часовник и не съжалявам за това. Беше ми весело и приятно.

БожидарЗим радвам се че имаш такова страхотно чувство за хумор:thumbsup2:. Значи си широко скроен човек което означава, че не би ти направило някакво лошо впечатление ако явявайки се пред мен например облечен по начина по който описваш по- горе някак естествено се обърна към теб в женски род :). Няма да е от зло сърце да знаеш, но ще бъде естествена реакция. Както и да е, аз изчезвам от парадайса защото трябва да се потрудя юнашки :3d_011:.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

БожидарЗим радвам се че имаш такова страхотно чувство за хуморthumbup2.gif. Значи си широко скроен човек което означава, че не би ти направило някакво лошо впечатление ако явявайки се пред мен например облечен по начина по който описваш по- горе някак естествено се обърна към теб в женски род smile.gif.

Може и да имам чувство за хумор, но вчера бях облечен точно така!!!

А, ако щеш ми викай и "патока Доналд" или "гуци-гуци", но важното е да почерпиш като се явя пред теб :) ха ха ха

Линк към коментар
Share on other sites

О.К. мини да изиграем по един билярд, аз черпя v.gif. Чао за сега защото наистина имам работа.

мдаааа, жена да предлага билярд....

сега пък мен ме налегнаха едни съмнения....едни мисли :) ха ха ха ха

Линк към коментар
Share on other sites

Ами нали ще си в розовко и мъниста, на мен какво ми остава smile.gif))!?

Абе доста самоотвержено се оставяш.

Той билярда си е егати фалическото занимание. Едни хора те гледат, а ти си размахваш щеката насам-натам smile.gif

То е като да си облечена в костюм и с вратовръзка smile.gif ...а да, и с такава мъжка шапка като на снимката, която си избрала :)

ха ха ха ха

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Ами то едно време мъжете са носили доспехи сега са станали по- суетни от жените така се изрази един приятел та освен казва да ни направите по едно дете и да ни дадете да раздрусаме плетките. Та всеки да си влезе във функцията така да се каже. Вие си носете розовото а ние ще си тропаме билярда и така...:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами то едно време мъжете са носили доспехи сега са станали по- суетни от жените така се изрази един приятел та освен казва да ни направите по едно дете и да ни дадете да раздрусаме плетките. Та всеки да си влезе във функцията така да се каже. Вие си носете розовото а ние ще си тропаме билярда и така...3d_146.gif

Хе хе хе, тропайте, то аз и не обичам много много билярд

Ето малко за развеселяване:

http://vbox7.com/play:ecc314b3

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

"Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хммммg.gif "

Да, вече е модерно розовото за мъжки дрехи. Но на мен лично не ми допада, предпочитам да съм старомоден. laugh.gif За бала абитуриентски, родители и продавачка ме навиваха да взема по - свеж цвят риза ( май розовка... или лилава, не помня), но аз устоях на натиска им и заложих на по - делови цвят. tongue.gifbiggrin.gif

хе хе хе, розовото за мъже в България е на мода от поне 40-50 години......

ама некои си мислят, че модата опира до техните съзнателни години само...от 5 до 10

:) Като стана въпрос за съзнателни години, може да се направи връзка с понятия като растеж и развитие..пък ако ще и да са духовни (растежа и развитието). В тази връзка, хрумна ми идея за обява, ама не каква да е обява, ами спецЯлна- напълно подходяща тъкмо за виртуални места като това, или подобни на това. Та, на първо писане ето какво се получава:

"Духовно развит, астрално заможен но със затворено трето око, спешно предлага отворена връзка с пълнолетна, с добре оформени чакри и естествено оцветена аура, стига да му е сексуално навита, за ежедневна обмяна на опит под завиФките." :3d_146:

Явно на тоя му е омръзнало сам да си пере чакрите, но подхода му е дискретен и индиректен...:3d_040:

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...