Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

е, не е лесно да се стихоплетства толкова изтънчено:

"аз съм свежа чаша кока-кола

и върхът на делта сладолед"

:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

Радка Куршума - Огнеборецо мой

:3d_146: Тази е яка Изпипильителкааа

Линк към коментар
Share on other sites

0_203a6_90908bd9_L.gif

Млечните бани са особено полезни за котешките крака!

Видно е че преди това са я нахранили доста добре за да може да устои на изкушението и да не излочи млекцето предназначено за полезната процедура. Щом не се изкушава и от останалите лакомства а едва си държи очичките отворени значи добре са се постарали да я омаят:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

0_203a6_90908bd9_L.gif

Млечните бани са особено полезни за котешките крака!

Видно е че преди това са я нахранили доста добре за да може да устои на изкушението и да не излочи млекцето предназначено за полезната процедура. Щом не се изкушава и от останалите лакомства а едва си държи очичките отворени значи добре са се постарали да я омаят:3d_146:

А може пък да е котарак и да е махмурлия?...:hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Колежката не ми се подигра. :lol: Дори нищо не ми каза. :lol: Пълно пренебрежение. :D

Егати. Една колежка ми видя акаунта в един сайт. Там съм посочил, че едно от нещата които чета е езотерична литература, като любима кухня съм посочил вегетарианска ( има си съответни опции за избор), и в описанието ми леко съм философствал, както и сред любимите спортове съм писал йога. Дано да не вземе да разказва и да ми се бъзикат колегите. Не че тези неща са срамни, амаааааа ...Много хора може и да НЕ съзнават, че не са срамни и типично по просташки да започнат да се подиграват. Май трябваше да съм по - анонимен. :31: Но каквото става, да става. Хората са умирали на огън и кръст за вярата си, за това което са, няма да се давам...Ето я по - философската част от описанието ми :

" The love is my religion. Любовта в различните и проявления е най - силната и истинска магия. Най - голямото предизвикателство е да побеждаваш самия себе си.

Каквото и да напиша за мен, малко ще е ...Това важи за всеки човек ...Всеки е една малка и уникална вселена ..." Но се отказах от първоначалното си желание да променя описанието си. Не искам да съм като клечка, която да се движи накъдето завее вятъра, всъщност не искам да съм като клечка, а другите хора ( които не мисля, че са нещо повече от мен) да са ветрове ...Единственият вятър, чието Влияние бих искал да търпя е Бог. Не желая да съм слабохарактерна кукла дето да се срамува от себе си и да се крие от хора, които с нищо не я превъзхождат ( меко казано ...). :)

Линк към коментар
Share on other sites

Божидаре, как да не и мята белтъци (по байганьовски) човек на тази сладка и сладкогласна немкиня. :3d_001::lol::3d_038: Това е немската песен за Евровизия, немската песен на английски. :D

Lena - Satellite ( Eurovision )

http://www.vbox7.com/play:6bd28fd8

"И това за богоизбраност на даден народ са пълни глупости. Докато си вирим носовете, че сме повече от другите народи и все ще страдаме. " Не съм забелязъл българите да страдат от високо национално самочувствие. smile.gif

Ами точно прекалената критичност на българина към себе си и подценяването на собствените резултати и значимост е вирене на носа. Претенции към снвета, че не сме достатъчно добри.

А трябва да се радваме точно на това, което сме. Българинът се бил държал като Бай Ганьо....ами лично аз пък съм горд точно с това.

Какво лощо има в това да "мяташ белтъци" на австрийските моми. Ако излезе късмета излезе, ако не излезе, здраве да е.

Между другото американците сега се държат по света точно по Бай Ганьовски. Трябва да сме горди, че сме го правили преди тях :)

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Та Гранат по въпроса, за умалителните ето, виждаш ли, има си хора които просто те провокират да им кажеш - Да си ми живичък и здравичък и това си е thumbup2.gif

Той Хриско да е жив и здрав. Има ценна информация за всички мадами във форума :)

Аз съм много мноооого информиран. :lol: В минал живот може да съм работил като шпионин. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Бях се заканила да не разказвам но ми мина. Та такаааа, маминка ми нещо е понастинала и реших да я лекувам т.е. да я накарам да се почувства страхотно. Запретнах ръкавки, направих и кашичка от гъбки. Преди това се въоръжих със страхотно търпение за процедурата по почистването им... Както и да е, успях да я направя. И реших да я изненадам с приятна обстановка и масаж. Пуснах хубава релаксираща музика, преди известно време изгълтах едно книжле (нали съм си Пух и обичам меТ:P) та понаучих нещо за масажите с медец и дори си взех от магазина с дозатор или както там му се казва, даже устоявам на изкушението да го напалатя защото си повтарям че е САМО ЗА МАСАЖИ!

skype-37.gif Снабдих се със специална джиджавка подобна на свещник за етерични масла да разпръсквам благовония около себе си, потрих ръчички, пуснах музиката, взривих свеща като целих на око да не предозирам нещо с капките лавандулово благовоние и я поканих на лечение. Казвам - сега легни по гръб, но си дигни блузата. А тя ме погледна подозрително (защо ли:hmmmmm: и аз се чудя:1eye:) и казва - Какво ще правиш? Ами казвам, ще те масажирам. А защо на гол гръб, не може ли през дрехите, настинала съм и ми е студено? Ами казвам, не, защото ще те намажа с мед. А тя - Неееее :3d_077: няма да ме пипаш!!!! С мед няма да ти дам да ме наплескаш в никакъв случай!!! Ама казвам, защооооо, хайде деее, нали трябва да го разуча върху някойййй. После ще те почистя, обещавам и това влиза в процедурата, прочела съм как става и след това ще се измиеш с топла водичкааа :(. А тя Не та не и толкоз. Както и да е, намачках я през блузата. Докато я масажирах така, казвам- Усещаш ли аромата на лавандула. Усещам. Да не е много силен. Ами малко да. ОК, ще си взема капкомер от аптеката ако има. А тя- Пробвай със спринцовка, май имаше някъде, потърси. Казвам, ок ще потърся. Масажът свърши и след малко иде с едно мускалче Българска роза от памтивека и казва, я го махни това етерично масло а пробвай с това. Е, този път не издържах и ревнах. - Абе как така ще ми даваш там някаква си българска роза от времето на баба ми да си сипвам в джаджата за благовония :(. Аз се чудя какви етерични масла да си взема, а ти ще ми даваш това :((((. Обаче тя го заряза и изчезна. Аз подуших, понаведох се, от тази лавандула нещо нищо не излизаше :hmmmmm: Хмммм казвам си, какво пък, от опит глава не боли. Отворих го, пуснах няколко капки във водата и загледах подозрително. След малко се понесе лек дим :blink:. Викам, ха, не мога да повярвам на очите си че запуши. В следващия момент все едно пуснах духът от бутилката, целият апартамент се изпълни с ухание на рози. След малко майка отвори вратата и влезе, беше разхождала кучето, а аз се втурнах към нея и извиках с някакъв страшен кеф- Усещаш ли на какво ухаеее, а тя се задави и разкашля неудържимо и казва- Нали ти казах, то си е парфюм обаче другия път слагай по- помалко защото ще ме удушиш :3d_001:...

Обаче с кашата се бях справила перфектно, останаха доволни и тя и кучето :3d_139:.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Всем влюбленным и тем кто только собирается посвящаем

Картинките са страхотни, а текстът.. просто трябва да се чуе :3d_146:

А това по-долу - специално за Хриско и Ева - Азбуки :thumbsup2:

Трям! Здравствуйте! - Rammstein - Sonne

Линк към коментар
Share on other sites

Осама Бен Ладен се обадил на Барак Обама и му казал :

- Имам две новини за теб, една добра и една лоша. С коя да започна?

- Ами нека да е с добрата, отговорил Обама.

- Добрата е, че ще се предам, рекъл Осама.

- А коя е лошата, поинтересувал се Обама.

- Идвам със самолет, казал Осама !!

Бойко Борисов се обадил на Обама и му казал :

- Предайте се, че иначе ще унищожа половиния Ню Йорк!!

- А бе я си гледай работата, казал Обама.

Бойко метнал една ракета и унищожил половината град.

- Предайте се, че ще унищожа и другата половина от Ню Йорк, казал още по - сериозно Бойко !

- Абе я си гледай работата, ядосал се още повече Барак.

Бойко метнал още една ракета и унищожил и другата половина от града.

- Предате се, че иначе ще унищожа половината щати !!

В този момент нервите на американския президент не издържали и той изкряскал на телефонната слушалка :

- Аз да ви намеря вас на картата, ще ви е.а мамата !!!

Съпруга е на смъртно легло. Мъжът и е до нея. Тя се обръща към него с молба да и прости : разказва му как му е изневерила с комшията и с еди кои си още мъже и го моли да и прости. Пита го дали случайно не е разбрал за нейните изневери. Той казва, че е разбрал и именно заради това и е сипвал отрова... :lol:

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Гранатче приключих :sorcerer:. Ако ти е интересно може да го видиш цялото :)))

Котенца с чадърчета

П.П. Имам доста неща за доизглаждане но нямам време и докато се освободя... годността на редакцията ще е изтекла отдавна. Здраве да е!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Някои хора заслужават да ги набиеш, за да им дойде акъла, и чак после да им простиш !!:3d_157:

Хриско, таман бях решила да давам акъл в темата за прошката, но този ти пост ме разсмя и отказа. :D

Линк към коментар
Share on other sites

тези дни много се смях на това:

мъж се прибира. жена му го започва още от вратата:

- къде беше?

-на сватбаа! лелеее, коолкоо бешеее готииноо. таакаа се нафиииркахме, самоо ако знаеееш...

- знам, знам,само като те гледам в тая булчинска рокля...

:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...