Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

:thumbsup2:така,така,Гранатче!

суперкратък речник на произношението на български думи за чужденци:

здравей - произнася се Ооооо

извинете- произнася се Опа

да- произнася се Аха

не-произнася се Ц

....

:thumbsup2:Не знам - Амиии...

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2:няма ли да добавите нещо от Вашия личен и неповторим (не забравяйте!) опит. ето- ние с Гранатката се отчетохме. (сега се снишавам, щото усещам как Гранатчо ще ми върне камъните обратно, ама пък много ми хареса как се забълбукваме с тези умалителни:3d_100:)
Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин ме събуди вкусен аромат на палачинки.Помислих си:"Блазе му на комшията,работна булка си е взел:3d_040:...докато аз спя и сънувам гробища, тя работи,жената... "

Направих си едно голямо ГМО кафе,сипах го в пластмасова чаша,седнах и взех да мисля:"Какво е призванието ми в този живот? :hmmmmm:"

Тъкмо да усетя че само седя,една мисъл влетя:3d_100: в мозъчето ми:Миротворец!!!"Денонощно помагам на кучето и котето си да решат слажните си взаимоотношения.При това,напълно безплатно!:o

Е,как да не ти порастне Егото?!;):D

Добро утро на всички съфорумци!:)

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2:така,така,Гранатче!

суперкратък речник на произношението на български думи за чужденци:

здравей - произнася се Ооооо

извинете- произнася се Опа

да- произнася се Аха

не-произнася се Ц

....

Мъничка добавка: пише се "Какво?"- произнася се "Ъ?"

Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин ме събуди вкусен аромат на палачинки.Помислих си:"Блазе му на комшията,работна булка си е взел:3d_040:...докато аз спя и сънувам гробища, тя работи,жената... "

Направих си едно голямо ГМО кафе,сипах го в пластмасова чаша,седнах и взех да мисля:"Какво е призванието ми в този живот? :hmmmmm:"

Тъкмо да усетя че само седя,една мисъл влетя:3d_100: в мозъчето ми:Миротворец!!!"Денонощно помагам на кучето и котето си да решат слажните си взаимоотношения.При това,напълно безплатно!:o

Е,как да не ти порастне Егото?!;):D

Добро утро на всички съфорумци!:)

Ха така, ласкай се, ласкай се! Докато някои на ранина посвършат това онова е добре човек да се поразмисли върху важните житейски въпроси :3d_065:. Добър ден е вече :))). Ммммм уханието на пАчОлИнКи ме докосна нежно и ефирно долитайки до мен чрез благоуханните ти мисли.:hmmmmm: Чудя се дали няма да се смилиш над бедната ми душа и ако все пак си решила така от немай къде да опечеш някоя и друга да хвърлиш една насам през транзита. Аз ще ти се отблагодаря с някоя и друга точица, обещавам :v:.:3d_050:

n6096.gif

Обаче ако все пак ми откажеш отрязвайки ме с думите - Направи си сама! Тогава искам не искам ще запретна набързичко ръкавки, ще повикам на помощ неволята и тя ще се отзовае на минутата пък и кутрето ще намаже нещо тъкмо ще събере бойни сили за следващият рунд с кварталната котка - Рута :D.

П.П. Пък дали помощта е напълно безвъзмездна това само един Господ знае т.е. само пред Него са явни скритите мотиви и потайните мисли на хората. На нас бедните и обикновени божии раби не ни е дадено това да знаем в пълнота :).

~~~

P.S. Приеми моите съболезнования за кошмарните сънища които те спохождат. Те вече наистина не са забавни skype-25.gif. Милата...:31:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин ме събуди вкусен аромат на палачинки.Помислих си:"Блазе му на комшията,работна булка си е взел:3d_040:...докато аз спя и сънувам гробища, тя работи,жената... "

Направих си едно голямо ГМО кафе,сипах го в пластмасова чаша,седнах и взех да мисля:"Какво е призванието ми в този живот? :hmmmmm:"

Тъкмо да усетя че само седя,една мисъл влетя:3d_100: в мозъчето ми:Миротворец!!!"Денонощно помагам на кучето и котето си да решат слажните си взаимоотношения.При това,напълно безплатно!:o

Е,как да не ти порастне Егото?!;):D

Добро утро на всички съфорумци!:)

Ха така, ласкай се, ласкай се! Докато някои на ранина посвършат това онова е добре човек да се поразмисли върху важните житейски въпроси :3d_065:. Добър ден е вече :))). Ммммм уханието на пАчОлИнКи ме докосна нежно и ефирно долитайки до мен чрез благоуханните ти мисли.:hmmmmm: Чудя се дали няма да се смилиш над бедната ми душа и ако все пак си решила така от немай къде да опечеш някоя и друга да хвърлиш една насам през транзита. Аз ще ти се отблагодаря с някоя и друга точица, обещавам :v:.:3d_050:

n6096.gif

Обаче ако все пак ми откажеш отрязвайки ме с думите - Направи си сама! Тогава искам не искам ще запретна набързичко ръкавки, ще повикам на помощ неволята и тя ще се отзовае на минутата пък и кутрето ще намаже нещо тъкмо ще събере бойни сили за следващият рунд с кварталната котка - Рута :D.

П.П. Пък дали помощта е напълно безвъзмездна това само един Господ знае т.е. само пред Него са явни скритите мотиви и потайните мисли на хората. На нас бедните и обикновени божии раби не ни е дадено това да знаем в пълнота :).

~~~

P.S. Приеми моите съболезнования за кошмарните сънища които те спохождат. Те вече наистина не са забавни skype-25.gif. Милата...:31:

Елфиозке,с удоволствие щях да ти хвърля малко палячинки по транзита,но не мога да ги направя - комшийката ми приватизира тигана!:3d_013:

Линк към коментар
Share on other sites

На това вече му се вика бИзОбРаЗиЕ :3d_146: ще ти прехвърля моя заидно с ляпачотките :3d_040:. :)))

~~~

Сега сериозно, аз лично бих предпочела да те поздравя по този начин -

00383.jpg

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

На това вече му се вика бИзОбРаЗиЕ :3d_146: ще ти прехвърля моя заидно с ляпачотките :3d_040:. :)))

~~~

Сега сериозно, аз лично бих предпочела да те поздравя по този начин -

00383.jpg

:)Благодаря ти!Много ми харесва!

Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин ме събуди вкусен аромат на палачинки.Помислих си:"Блазе му на комшията,работна булка си е взел:3d_040:...докато аз спя и сънувам гробища, тя работи,жената... "

Направих си едно голямо ГМО кафе,сипах го в пластмасова чаша,седнах и взех да мисля:"Какво е призванието ми в този живот? :hmmmmm:"

Тъкмо да усетя че само седя,една мисъл влетя:3d_100: в мозъчето ми:Миротворец!!!"Денонощно помагам на кучето и котето си да решат слажните си взаимоотношения.При това,напълно безплатно!:o

Е,как да не ти порастне Егото?!;):D

Добро утро на всички съфорумци!:)

Ха така, ласкай се, ласкай се! Докато някои на ранина посвършат това онова е добре човек да се поразмисли върху важните житейски въпроси :3d_065:. Добър ден е вече :))). Ммммм уханието на пАчОлИнКи ме докосна нежно и ефирно долитайки до мен чрез благоуханните ти мисли.:hmmmmm: Чудя се дали няма да се смилиш над бедната ми душа и ако все пак си решила така от немай къде да опечеш някоя и друга да хвърлиш една насам през транзита. Аз ще ти се отблагодаря с някоя и друга точица, обещавам :v:.:3d_050:

n6096.gif

Обаче ако все пак ми откажеш отрязвайки ме с думите - Направи си сама! Тогава искам не искам ще запретна набързичко ръкавки, ще повикам на помощ неволята и тя ще се отзовае на минутата пък и кутрето ще намаже нещо тъкмо ще събере бойни сили за следващият рунд с кварталната котка - Рута :D.

П.П. Пък дали помощта е напълно безвъзмездна това само един Господ знае т.е. само пред Него са явни скритите мотиви и потайните мисли на хората. На нас бедните и обикновени божии раби не ни е дадено това да знаем в пълнота :).

~~~

P.S. Приеми моите съболезнования за кошмарните сънища които те спохождат. Те вече наистина не са забавни skype-25.gif. Милата...:31:

Елфиозке,с удоволствие щях да ти хвърля малко палячинки по транзита,но не мога да ги направя - комшийката ми приватизира тигана!:3d_013:

И аз най-после овладях ораторското майсторство!:smarty::3d_040:-прави палачинки по... готварска книга

Линк към коментар
Share on other sites

Елф,като стана дума за жени в мъжки костюми ... :lol: ... Оффффф, напоследък е много тежко в службата. Не мога да се концентрирам от толкова жени. :lol: Няколко пъти падам докато чистя пода. :thumb down:<_<:( Не ми обръщат и внимание. Това което остава е да продължавам да мечтая. Пожелах си да съм заобиколен от дългокраки мадами и ми се сбъдна. Сега съм чистач в офиса на "Визаж". :lol: Така че приятели, внимавайте какво си пожелавате ! :(:31: Но поне част от желанието ми се сбъдна; за повече трябва по - голяма прецизност в пожелаването ! :D

http://www.vbox7.com/play:31ad6094

Това сега го видях :dancing yes:. Ще търкаш без да мъркаш и ще си щастлив от създалото се положение. Я какъв си ми един такъв порозовял и сладък. Щип - щип skype-06.gif

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: това ми напомни два стари лозунга:

луд умора нема, само се поти и

всеки луд с номера си,а някои с цяла програма

а аз- мога и на турне да заминааа

фук-фук

:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

И още нещо -" На някои им хлопа дъската на други цялото дюшеме" :))) На турне ама не без мен. Чакай да си т поздравя и теб с нещо приказнопреди да изчезна, че ще ми се разсърдят сериозно вече -

http://vbox7.com/play:494f7d30

~~~

Чао до скив а

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy:Поздрав за Елфче,Мошитчо,Аля(414),Чебурашчо и всеки друг, който обича истории в музика и картинки :)

http://www.youtube.com/watch?v=VUUruo0XF6g

http://www.youtube.com/watch?v=4Cs_lCBodjA&NR=1

:3d_146:много обичам тези песнички!

Линк към коментар
Share on other sites

"Изпращам Ви два билета за първата постановка на новата ми пиеса, доведете и приятел... ако имате такъв"

Джордж Бърнард Шоу към Уинстън Чърчил

Отговор от Чърчил:

"Вероятно няма да мога да присъствам на първата, но ще дойда на втората... ако има такава."

Линк към коментар
Share on other sites

Един габровец отива до съседа и му казва:

- Комшу, голям проблем. Имам 15 гости ама само 10 стола, ти имаш ли свободни столове.

- Да.

- Идеално, значи ще ти ги пратя ония петимата.

***

На едни габровци им дошли гости, обаче им сервирали само хляб и домакина казал.

- Яжте хляба, че да донесем кокошката после.

Така ги подканял няколко пъти.

Яли гостите хляба и когато го изяли домакинът се провикнал.

- Жена, донеси кокошката да изкълве трохите.

***

Влиза габровец с дете във фризьорски салон и му казва: - Седни тук, първо ще се подстрижа аз, после ти. Подстригват го и той казва на фризьорката:

- Подстрижете сега и детето, а аз ще отскоча за вестник. Подстригва и детето, стоят, чакат, чакат... По едно време фризьорката казва:

- Баща ти нещо не се връща?

- Това не беше баща ми! Този човек дойде при мен на улицата и ми предложи да се подстрижа безплатно...

***

Едно габровче се похвалило на баща си:

- Тате, тате, днес не се качих в автобуса, а бягах след него от училище до вкъщи и така спестих 40 ст.

Баща му вместо да се зарадва му теглил един бой, като нареждал:

- Цял живот ли ще те уча! Другият път да бягаш след някое такси да спестиш повече!

Редактирано от Тесаракт
Линк към коментар
Share on other sites

Как се прави крос-овър (cross-over cable) за връзка между 2 компютъра?

Ето една незабравима схема за свързване на кабелчетата:

45811629_ec80d5516e.jpg

Още ли мислите за кабели?3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Какво е ЛЮБОВТА?

ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ:

И така, уважаеми господа, любовта е болест, защото за нея се изисква режим и легло!

ЛЕКАРЯТ:

Аз съм против! Каква болест е това, щом се изразходва толкова допълнителна енергия! Това е работа!

ИНЖЕНЕРЪТ:

Каква работа е това, щом главният агрегат работи само три минути! Това е кратък процес!

АДВОКАТЪТ:

Не, извинете! Какъв процес е това, щом един дава, а друг взема! Това е подкуп!

ПРОКУРОРЪТ:

Какво говорите? Какъв подкуп е това, щом и двете страни са удовлетворени! Това е изкуство!

АРТИСТЪТ:

Аз не бих казал това! Що за изкуство е това, щом няма зрители! Това е наука!

ПРОФЕСОРЪТ:

Не мога да мълча! Каква наука е това, щом и най-слабият ми студент може, а аз не мога! Това е сделка!

ТЪРГОВЕЦЪТ:

Извинете ме, но каква сделка е това, щом слагаме повече, а вадим по-малко?

И в крайна сметка, какво тогава е ЛЮБОВТА?!

Линк към коментар
Share on other sites

РЕЦЕПТА за ЛЮБОВ

4 ч. любов, 2 ч. търпение, 1 ч. вяра, 3 ч. доброта, 4 ч. разбиране, 5 л нежност, 1 л хумор

Вземате любовта и търпението и ги смесвате с вярата. Отделно разбъркайте добротата, разбирането и нежността.

Смесете всичко. Разтворете добре в хумора и изпечете на слънчеви лъчи. Поднасяйте всекидневно с щедра душа.

Да ви е сладко!

Редактирано от Тесаракт
Линк към коментар
Share on other sites

3d_053.gif

Опитах се да любя и не случих:

финалът беше: "Дървен философ",

и оттогаз,наплашен и напарен,

аз вече не играя на любов.

Това е мойто житие греховно,

о,братие,четете "Шантеклер"

и смисляйте, познати и незнайни,

святий великомученик АМЕР.

Д.Дебелянов

Линк към коментар
Share on other sites

да! интересна схема за крос -оувър, и за някои предполагам незабравима :) ето какво значи интерактивен подход в обучението 3d_146.gif

А сега... историята на Гранд Каньон Колорадо: някога по тези места имало червена, безбрежно пуста земя

и слънцето огрявало безучастната равнина. веднъж оттам минал един габровец и си изтървал в една пукнатина 10ст.whistling.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...