Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Guest Христо6

Българският национален отбор е много духовен : често духа супата ... :lol:

Генерал Дьо Гол : "Толкова много обичам Германия, че сега се радвам, че са две Германии." :D

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Ако ти ударят едната буза, обърни им ...захапката !:D

Ако ти ударят едната буза, погрижи се да не ти ударят другата ...

Ако ти ударят едната буза, сритай им двете буза ...задните !

Възставайте и се противете, защото голяма е насладата ви на нЕбесата.

Не прелюбодействай с ...ближния.

Не убивай ...ближния.

Не кради ...майка си и баща си.

Почитай майка си и баща си, ако и те те почитат.

Да нямаш други богове освен ...себе си.

Не си прави кумир и никакво изображение на онова що не можеш да видиш.

Обичай ближния си, но не повече от себе си.;)

Блажени са гордите, блажени са силните, блажени са войнствените.

Трупайте богатства , за да не трупате завист.

Не пожелавай нищо, което е на ближния ти. Да се казва нещо за далечния ...?!;)

Не гледайте гредата в своите очи, защото я няма там, търсете я в чуждите очи.;)

Zip file !

:angel:;):P:D:lol::3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

g.gifАз пък съм опънала шатър и съм преместила форума на пейката пред блока. Тук ни се е заселило едно атрактивно етиопско чудо бурлеещо бясно из нашите балкани щото е завършило ЛеСнОтЕхНиЧеСкИя и разбира от горички, пък си паснахме и на духовните теми...Малееее, каква сладкопойна чучулига е тоз човекskype-18.gif... Ей сЯ, запретвам ръкави, попрочитВам от тук от там за Етиопия и довечера ще го сБрЪкАм от въпросиskype-34.gif.

Blue_Nile_Falls_Ethiopia.jpg

~~~

ethiopia4.jpg

¬¬¬

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: бравос бе! добре поддържате темата! пари,пари!:3d_146:

"злинке",а! така значи!:3d_071:

много ми е мъчно за вас, но не мога да се докопам за повече от половин един час до компютъра (за сега) :))

Пращам ви цели чувалища с късмет усмивки,здраве и много,много Любов,Приятели мои!

:3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Измислих някои неща.:):lol:

Някои хора толкова обикват други хора, че им се приисква тези други хора да отидат в един по - добър свят.:angel:

Ако се появят тъмни версии на Христос, те ще възкресяват някои хора, за да могат пак да ги убият.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

--------------------------------------------------------------------

ira23_214b44e4_2.jpg ira23 каза: преди 1 седм. 6 дни Да се върнем към темата :

На въпрос „ Кой български политически деец е помогнал при спасяването на българските евреи?” анонимен зрелостник отговорил – Лъв Трети.

"Границата на България при хан Крум на северозапад минавала по билото на река Тиса"

Вазовата „Епопея”, написана от Христо Ботев”. Според друг абитуриент обаче, „Епопея на забравените” е изцяло на Ботев.

Мадарският конник и нос Калиакра се намират в Родопите, при това според 10% от зрелостниците. Други ни сложиха на първо място по раждаемост в света. Алеко Константинов пък беше набеден за : комунист, конформист, за творец в лекия жанр.

" - Последният работодател на Иван Вазов му казал да стане поп или композитор. Казал му да си ходи в България, че там имало повече работа за него.

- Иван Вазов е от следосвобожденските творци, който си има свой собствен очерк. Той е голям родолюбец и антипод.

- Вазов започва одата "Левски" с времетраене "9 годин", което показва колко време му е отнело, за да напише одата.

- В чужбина Вазов се запознава с произведенията на известни чуждестранни автори /Юго, Хамлет/.

- Иван Вазов поставя одата "Левски" пред всички други революционери. В одата героят е изразен все едно като че ли е герой от Гръцката митология: безстрашен, безсмъртен, доколкото си спомням.

- Левски е един своеобразен маргинал.

- Апостолът привиква към работа в екип.

- Чрез словото си Левски се опитва да натрапи идеята си. Той е зъл предводител.

- За родината Левски умира дори разпънат на кръста."

" Най-високият връх на Рила е Еверест "

В писмените работи на зрелостниците могат да се открият още твърдения като "Животинският свят е предимно от говеда" и "Тук се намират Седемте Рилски езера: Окото, Бъбрека, Сърцето, Мозъка, Ухото, Носът и Устата". Най-големият проблем на Рила е отрицателният естествен прираст. В Рила животните са защитени от "Червения кръст". Трябва да се вземат драстични мерки за премахването на проблемите, защото малко по-малко Рила изчезва... "

smile-big.png Кажете ми ,че това не е истина ... smile-big.png

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Клипът е забавен, песента е малко ... цинична. Аз лично, може би бих сложил друга песен, но може би и тази е подходяща ...Ако модераторите преценят може да изтрият мнението. Някой ако иска би могъл да гледа без звук. Не знам и доколко се припокриват песен и видео. Смешно е това, че тоя толкова се зъби, а накрая се сприятелява с мразените.:lol::DИма и нещо красиво в клипа.:sorcerer:

http://www.vbox7.com/play:9171ae51

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Кака ми Диляна : ведра и засмяна. На наСледството си скъпА, на отмяната си красна, може би намери тя охрана нетъпа, охрана прекрасна, грижовност всеотдайна и доброта омайна .:О:D;)

Леля ми Късметия голям късмет изкара, Господ Бог зет на прага и докара, направо от божествените пазви този син го Бог изкара.:lol: Син гласящ се я за ВСЕдържавен "кмет", я за милионер честен и от добродетели завзет.:lol::D

Кака ми Диана, с този зет за шлифера Отца ни хвана, зет сладък като мед, зет гласящ се я за цар, я за кмет, зет изтъкан от добродетели безчет.:lol:

Има още двама трима, които смятам да подмина ...:D

Имам батко, Иво наричат го за кратко. Но велик е този батко, всичко прави точно, всичко прави гладко, на Бога дете е свидно, дете сладко.:D От духовното живо, вълнува се бачи Иво.:hypocrite:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Снимката дето съм си я сложил са я правили във фотостудио през 1989г.. Фотаджиите са я дали безплатно на майка ми и баща ми, защото не им е харесало това, че се плезя ( на фотаджиите, не на нашите).:lol: Поне така ми беше казала майка ми преди години. Явно много сериозни са били тия хора.:D

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...