Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Тери Пратчет:-´Ковчежникът се намираше в по-умерения период на психическия си цикъл и затова горе-долу осъзнаваше действителността, макар да бе отделен от нея с умствения еквивалент на пет мили памук.´

Линк към коментар
Share on other sites

Тери Пратчет

´Би трябвало да има специална дума за кратките мигове точно след събуждането, когато съзнанието е запълнено с топло розово нищо. Лежиш си , а главата ти е абсолютно празна откъм мисъл, ако изключим подозрението, че към теб се носят, подобно на размахан чорап пълен с мо...кър пясък в тъмна уличка,всички вчерашни преживелиц...и , без които преспокойно би могъл да минеш. Те водят до убеждението , че в ужасното ти бъдеще има един светъл лъч - утехата , че махмурлука може да те довърши.´

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Оххх, добре че съм цитирал преди време смешката, та да я намеря сега. Понеже оригинала не го намирам. Пък и на у_раж, коментарите му вече ги няма в сайта (vbox.com), защото профилът му е изтрит. Това ми е нещо като любима смешка.:D

---------------------------------------------------------------

hrisko_89 grp каза:

преди 2 год. 5 мес.

Дотук най - яките изказвания са :

don_ded : mi prosto ne e Bog tozi deto jiwee na melmak a twoeto 4u4elo koeto ne e bog a prosto edna sinq i grozna kukla moqta plemenica ima edna takawa ako twoqta se skasa mi se obadi da ti q pratq 4e da ima na kwo da se klanq6 :lol: :lol: :lol:

*** *** *** *** *** ***

u_raj :Дончо, след като наричаш Бог 'синьо чучуло на Мелмак', не си ли задаваш въпроса, че си много ограничен за да знаеш?...И за Това Това синьо чучуло от Мелмак ти е пратил нещо за твоето ПРИМИТИВНО ЖИВОТИНСКО СВЕТОУСЕЩАНЕ- духовен учител, който ще бъде заклан, като овца на кръст?..Това ли е живота, който искаш?...---Щом го искаш 'Синьото Чучуло' ти го дава! Яж крави и пастет от гъши дроб. Пий вино и спиртни питиета! Може и да те спаси спасителя ти....сигурно и спасителя на централния плаж?...

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

На този линк аз и други момчета от форума ми, правим стрийптиз.Единият от тях е вече бивш участник във форума. Явно се е махнал, защото му правех забележки да не добавя във форума неподходящи клипове.;)

bslt каза:

преди 5 мес. 3 седм.

http://sendables.jibjab.com/view/0Nt34nBxeUOHVku2

Аз, Хриско, Меско, Симфо и Мишо.

Симфо е творецът!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

"Не само в безчинства ще живее бандита, но и с всяко олово робокопово" Ев. на ап. Робокоп, гл.I калибристих 45

"Веднъж реших да скапя компютъра си със силата на мисълта. Визуализирах около час и той взе че се скапа ...след 15 години."

"Веднъж се молих да завали, след месец и нещо заваля, желанието ми се сбъдна, аз мога да контролирам климата. "

Десетте админски заповеди за групата "Любими слова".

1. Аз съм Администратор твой, да нямаш други админи освен мене.

2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова дето е по другите групи и сайтове, не им се кланяй и не им служи.

3. Не изговаряй напразно името на Администратора на групата!

4. Помни съботния чатден; шест дена ако искаш не пиши в групата и върши в тях всичките си работи; а седмия ден е събота на Администратора.Тогава бъди активен в групата.

5. Почитай админа и модераторите, за да ти бъде добре и за да членуваш дълго в групата.

6. Не убивай от смях с некомпетентни мнения !

7. Не преспамвай.

8. Не копипействай за чужди групи. Ако е от чужди групи за тази, може.

9. Не лъжесвидетелствай против съюзера ти по група.

10. Не пожелавай интелекта на съюзера си; не пожелавай аватара на съюзера си; нито никнейма му; нито качените му клипове, ни колекциите му, ни компютъра му в случай че разбереш какъв е , ни модераторските му права ( ако има такива) - нищо, което е на съюзера ти по група !

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Изпратeно Днес, 13:17

Дотук съм повалил няколко хиляди темни създания,които ми се пречкат и не дават да стигна до страхливия за%ник Луцифер.Или пък той може би иска да ме изтощи. :) Пищовът и картечницата ми неспирно бълват куршуми, падналите демони чет нямат, полето се изпълни със смръдливите им и нечисти тела. Луцифер продължава бесно да крещи в истерия : " дръжте го, атака, атака, не го жалете, изяжте гоооо." :lol:

Изпратeно Днес, 13:32

Робот умора няма. :lol: Странно защо ги ловят куршумите ми. :) Явно са специални. Аз не помня рождената си дата. Помня само как Бог каза :" Да бъде Робохриско" и изведнъж се появих в пълно снаражение и с много знания и съзнание за мисията ми. :lol::)

Линк към коментар
Share on other sites

Блондинка отива на компютърен курс. Учителят казал:

- Пуснете компютрите! 

Блондинката насочила мишката към монитора и казала:

- Това дистанционно не работи…  :3d_146:

001334243-big.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

"Бесен като куче, разярен като булдог, раздавам крушета като Жан Клод ..." :lol:

Ето моя статия, под която една жена си изля завистта. :lol:

http://www.sibir.bg/blog/momchev/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=460619

Ето и моят отговор във философско - закачлив стил. :lol:

http://www.sibir.bg/blog/momchev/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=460795

Всъщност не съм се ядосал, но се вдъхнових. :lol:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Имената наши...

Автономка Торимацова

Букетка Градинарова

Буря Куртакова

Ваньоздрав Яназов

Веселазасмяна Тодорова

Винету Келешев

Генчо Бърборков

Георги Дришльов

Георги Макаронски

Гита Пътечкова

Графиня Скринска

Гуца Контопишева

Даниела Белоконска-Вражалска

Делчо Кукуряшков

Джанка Таралингова

Дойничка Многознаева

Елена Пищовколева

Жана-Дарк Илиева

Златохрист Месаров

Изгрев Топков

Изографил Яков

Йозо Тутурилов

Кинче Кривошапкова

Кокона Катърова

Кучо Кучев

Лимонка Крушовска

Лука и Лушка Тъпанарови

и т. н.

Извадки от рубриката "Да паднеш от смях - истински български имена" в.Република от 29.07.2010г.

Линк към коментар
Share on other sites

Гранат,много ме развесели.:3d_046:

Холандски пивовар успя да свари 60-градусова бира. Високоградусната хмелна напитка е призната за най-алкохолната в света.

Питието не трябва да се пие като бира, а като коктейл, съобщава агенция КРОСС. Най-добре е да се налива в чаша за коняк или уиски, е разказал изобретателя на бирата Ян Нийбур.

Пивоварната е разположена в град Алмер и произвежда бирата в бутилки от 0,33 грама. Цената на удоволствието е доста висока-35 евро. Според производителя, той е искал да съвмести вкуса на традиционната бира с традицията на шотландските производители на уиски.

Нийбур не е първият, който се опитва да свари толкова силна бира. Титлата на холандеца бе предадена от неговите колеги от Шотландия: 55-градусовата бира, наречена “Краят на света“ видя бял свят миналата седмица. Производителите успяха да пуснат на пазара само 12 бутилки от нея.

<BR clear=left>http://dnes.dir.bg/news/bira-alkohol-6824012

Защо викат на ракията бира.....

Линк към коментар
Share on other sites

Тери Пратчет:-´Въпреки това обаче най-често срещаните имена при Истинските котки са доста дълги и са в духа на Къшоттамбегадинопроклета, мамоподлеглотоимаСТРАШИЛИЩЕ и Аминебивашедазаставаштам. Истинските котки не носят имена като Винсент Монтджой Фруфру Паундстречър IV, или поне не дълго. ´

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Ако някоя жена се държи много лошо, може да я наречете " вещицата от Бухенвалд". Вчера научих, че имало такава вещица. :31:

Като бях малък баба ни казваше този лаф : " Прави си сметка на Света Петка, че на Свети Никола ще те закола." :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Пенчо и Яшко си говорят и Яшко казал:

-Ще гледам филма “Двама голи и един без гащи”

Пенчо:-То няма такъв филм.

Яшко:-От къде знеш?

Пенчо:Гледал съм го.

:3d_146::3d_139::3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

"Нека засега да оставим нещата само на теория. И никой не трябва да разбере, че съм ранен.

— Да бъде волята ти. Мълчанието струва повече от едно нощно гърне в Амбър.

— Какво значи това?

— Ами, позлатява те, все едно имаш флош роял.

— Остроумието ти причинява болка както на ранените, така и на здравите части от тялото ми, Рандъм..."

Р. Зелазни

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Тук се въвежда името и се слушат комплименти. :lol:

http://www.gifzona.com/positive_3.htm

:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

Точно от това имах нужда - отдавна не съм се виждала с една позната!;)

Редактирано от granat1
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

:lol::lol: :lol: Комарите хапят.

---------------------------------------------------------

Цитат :"Вместо да си губите времето да се чудите кой е Санат Кумара и дали е съществувал, по-добре възхвалявайте Иисус и се учете от него, едва след това бихте достигнали и до Санат Кумара"

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...