Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Слагам интересните неща на които попадам в тази тема щото вече не ми се мисли има ли няма ли и къде е най- подходящата...

10 ЛЕСНИ НАЧИНА ДА СЕ ЧУВСТВАМЕ ДОБРЕ

~~~

Статии от Рейки

~~~

Магнитни бури през СЕПТЕМВРИ

Покрай магнитните бури налетях на "сто" други работи ще им хвърля от тук от там по едно кириз оче пък кой знае, може и да отсея нещо интересно :hmmmmm:. Между другото тЪз ясновиждаща е нацелила добре днешните маг. бури щото ги усещам много силно та за това се бях разтършувала да видя дали има днес.Е, има за жалост :(.

П.П. Ай от мен да мине и един бонус с чакрите.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Из учебник по история

Българите били свободолюбив народ. Понякота пападали в робство, но дори тогава не работили.

--------------------------------

- Какво е неточност ?

- Българин отива на работа.

- Какво е точност ?

- Българин излиза от работа.

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Искаш да го имаш като песен на компютъра ли си ?

http://softvisia.com/download.php?view.975

С тази програма на линка може да се свалят песни от вибокса.

Що така бе Миме - Руслан Мъйнов

http://www.vbox7.com/play:7da5febf

Линк към коментар
Share on other sites

fiercelion каза :Красива ли е България?

messi_2010 каза:Да красива е ама е много мръсна.

Аз : Красива мръсница. :lol:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Сина ми, като беше на 5г., в детската градина :

Бускожата каза да разкажем за гневния си режим.:)

Редактирано от Слънчева
Линк към коментар
Share on other sites

:lol:

Аз като бях в детската, вместо "птички", казвах "фтички". А сестра ми вместо "кухня" - "куфня", братовчед ми вместо "дистанционно" - "цонце". :lol: Във втори клас бях водач на патките, заради което ми беше понижена оценката по физкултура от разгневената даскалица. :lol: От малък остроумнича. :lol: Кара ни класната по физическо да правим патешко ходене, всички се паткосват, само Ицко ходи изправен. Тя ме пита защо ходя прав, а не като другите. Аз и казвам, че съм водача на патките. И после вместо 6 имах 5 за първия срок по физкултура. На родителската среща разказала на майка ми, как е излязла гневна от часа по физкултура. Също така и е казала, че като има боеве, аз не участвам а само наливам масло в огъня. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Отивам аз на библиотеката, да връщам последните книги, които прочетох това лято. Отварям вратата на отдела за възрастни и нещо ми пюка. Опитвам се да я затворя, не става, не се затваря, същевременно нещо продължава да ми пюка. Помислих си, че вратата е от ония дето като ги отваряш и едно устройство почва да пюка, та да извести хората в помещението, че някой влиза или излиза. Пробвах няколко пъти да я затворя, не мога, онова обаче продължава да си пюка и аз си мисля, че е заради вратата. Даже по едно време я пуснах, оставих я отворена - а онова непрестанно си пюка. Викам си "нищо, ще попюка малко, пък на излизане ще пробвам да я затворя тая врата", помислих си че пюка непрекъснато щот вратата е отворена. Обаче в следващия момент се обръщам към библиотекарката и виждам, че жената си трака по клавишите на компютъра и в резултат на това някаква друга машинка пюка, не знам каква. :lol: А аз си мисля, че било заради вратата. :lol: След като влязох, жената ме накара да затворя вратата, за да не става течение и с малко повече старание я затворих. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Гледайте концерта по канал 1 :3d_053:

Концерт на Джон Лорд с хор и оркестър на Оперно филхармонично дружество в Пловдив

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Анализ.

  :3d_131: "За последните 50 години две неща направиха нашите управници за бедния български народ. Първо: беше премахнат данъка за велосипедите и второто: премахнаха "nanoset.net ". Докато първото ни развесели децата,второто ни разплака майката."

Линк към коментар
Share on other sites

Томишичи :dancing yes: хвана ли се на въдичката да те препитват " духовните учители" които знаят всички отговори и задават провокативни въпросчета skype-37.gif.

http://www.vbox7.com/play:a78303a5

Мана ма на туп ту ру ру ру:harhar:.

П.П. Сега сериозно, за това което написахте ти и браман. Снощи си мислех, така ми напълнихте душата с тези слова, че си дадох сметка за щастието, ами бедно е пред това с което преливаше сърцето ми. Благодаря на Бог във вас. Благодаря ви че ви има пък който чул- чул :3d_043:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...