Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

:thumbsup2:

Елфче, гласувам за тебе и без да видя какво точно си публикувала, защото компът не ми зарежда докрай страниците.

Със сигурност би ми харесало! Като видя Елф и се ухилвам широко!

Честит Първи Април!

:3d_146:

Редактирано от kuki
Линк към коментар
Share on other sites

Истински обяснения, писани пред КАТ

"Невидим автомобил се появи от нищото, удари колата ми и изчезна."

"Бях изхвърлен от колата, когато тя се отклони от пътя. По-късно бях намерен в канавката от някакви крави."

"Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него."

''Човекът беше навсякъде по улицата. Трябваше няколко пъти да завия, преди да го блъсна.''

''Телефонният стълб се приближаваше. Тъкмо се опитвах да завия, когато той ме блъсна.''

''Блъснах се в неподвижен камион, който идваше насреща ми.''

''Един пешеходец ме блъсна и падна под колата ми.''

Редактирано от kuki
Линк към коментар
Share on other sites

Децата разговарят по между си за това, какви са усещанията им при температурни състояния.Едното казва"Аз имам температура, толкова ми е горещо сякаш съм до слънцето."Друго отговаря:"Аз като имам температура все едно не осъзнавам нищо, май летя":3d_146::3d_146::3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

·Ученически бисери: Гогол страдал от тройственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствал бъдещето, между краката му била страшната действителност. Из съчинение

Дох Кихот бил 50 годишен младеж с плешив кон. Из класна работа по литература

Прабългарите са имали конска флота

Ахил е с големи и силни ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор е обратен.... из съчинение

Монахът предложил на баба Илийца да пренощува в манастира, но тя си мислела за младия юнак, който я чака в храстите и отказала.

Баба Тонка била майка на повече от хъшовете

Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя.

Семейството ми се състои от мама, татко и аз. Аз съм най-младият ...

Трябва да обичаме родителите си и да им помагаме когато си изпълняват задълженията.

Когато мама е болна, татко служи за жена на всички вкъщи. Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка.

Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден.

:3d_065:

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Mishka: What?

Dad: I love you!

Mishka: I love you!

Mom: Good girl!

Mishka: I know!!!

Mom: I love you!

Mishka: Duh!

Mom: Say I love you!

Mishka: I love you!

Mom: Good girrrlll!!!

Mishka: I knooooooow!!!

Mom: Good girrrrrlll!!!

Mishka I know you love me!!!

Mom:I lovvee youuuu!!!!

Mishka:I knoooowwww!

Mom:I loveee youuuu!

Mishka:Ugrh!

Линк към коментар
Share on other sites

Обажда се Осама бeн Ладен по телефона на Барак Обама и му казва:

- Ех, Обама, ако знаеш какъв сън сънувах тази нощ?! Страхотен, невероятно красив сън. Сънувах Вашингтон в пламъци. Жълти, оранжеви, червени пламъци на изток, на запад, в центъра, целият Вашингтон гори... Красота, удоволствие за очите и душата!

След няколко дни Обама се обажда по телефона на Бен Ладен и му казва:

- Хей, Осама, звъня да ти кажа, че и аз сънувах един сън. Целият Арабски свят е светнал и блести от чистота, зеленина, реки, езера, градини, ливади... хубави градове с изящни реклами, с надписи по сградите...

- Чакай, чакай - казва Бен Ладен, - кажи ми какви са тия надписи. Какво пише по тях?

- Не знам - отговаря Обама, - на иврит не чета...

(Този виц е разказан от министъра на отбраната на Колумбия)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И това го има. Пияни папагали падат от небето!

0000119542-article2.jpg

Пияни папагали падат от небето в Северната територия на Австралия, съобщи ЮПИ.

Според ветеринарния лекар д-р Стивън Кътър, който приема нетрезвите птици в "изтрезвителното" в лечебницата за животни Ark Animal Hospital в гр. Палмърстън, сезонът ще бъде натоварен откъм весели пациенти.

"Шумните птици се държат точно като хората, когато прекалят с алкохола. Те започват да се заяждат и да вдигат шумни скандали, а накрая тупват пияни на земята", твърди той.

Според д-р Кътър пернатите не употребяват алкохол в истинския смисъл на думата, а растения, които ги докарват до

неудържима еуфория.

Ветеринарите вече приели половин дузина пациенти.

Интересното при папагалите е, че техният махмурлук е много по-тежък от човешкия и трае цели три дни.

Но това не пречи на бъбривите птици всяка година в края на май да се отдават на веселото си занимание.

изт.

Линк към коментар
Share on other sites

Рано сутринта в събота жена се събужда. Става и отива в кухнята. Взима сатърчето и накълцва въдиците, нарязва влакното, полива с киселина плувките, с ножицата нарязва гумените ботуши на лентички, отваря прозореца и изхвърля стръвта. Удовлетворена от извършеното тя ляга отново в леглото и прегръща спящият си съпруг....

Остават и още два часа живот ... 552770_fr.jpg

Моите положителни твърдения, ме предпазват от такава участ. То и моята Сила закрилница ,SANANDA ,риболовец е бил.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...