Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Списание " Аз Жената" провело конкурс на тема "Познаваме ли жените?". Победител станал Петьо Иванов на 10 години. Възмутен читател пише до редакцията:

"Що за безобразие? Аз съм на 65 години и от 15 годишен познавам жените, а Вие дадохте наградата на някакво дете!"

Отговарят му от редакцията:

На първия въпрос от конкурса "Къде на жените са им

най-къдрави косите?" Петьо е отговорил правилно - в Африка.

А Вие какво отговорихте?! Че и сте нарисували!

На втория въпрос "Как се казва най-важния орган на жените?" Петьо пак е отговорил правилно - Световната женска федерация. А Вие какво отговорихте?!

Че и сте нарисували!

И на третия въпрос "Какво чакат жените с нетърпение всеки месец?" Петьо пак дава верен отговор - новия брой на списанието " Аз жената". А Вие какво отговорихте?

Благодаря, че не сте и нарисували...

Линк към коментар
Share on other sites

Днес във футболен мач щях неволно да избия с крак едни древногръцко атлетски зъби, както и да претъркуля едно късо сумо буренце. :D

След като преди години, в един мач, едно по - голямо момче ме нарече "камикадзе", днес бях наречен "самурай" - е, поводите не са добри, но ми става гот. :lol: Както в живота, така и във футбола има нарушения, опасна игра с крак, ръка, гъз, как дойде... :lol:

Напоследък, Япония ми напомня за себе си ! Може в миналото да съм живял там - харакири, ориз, гейши, шогун ( у нас я имаме тази поредица - като малък ми беше кеф да чета наобратно заглавието - "нугош"). :lol: Лятоска може на стоп да ида до Япония. Или по - скоро до източния край на Русия и после по въздух или вода - ще видя как ще събера парите (с просия ли, с кражби ли, с работа ли... :lol: ).

Днес докато в мача гледах двама дундести колеги и неволно отвътре ми идваше вътрешно леко да им се надсмивам, не че имам нещо лично против тях. :lol: Не че хората не ми разказаха играта, скривайки ми топката, не че не се спънах в собствените си крака - не паднах де :D (е, не съм играл от 3 месеца; не че съм и от най - добрите играчи де..., но играя ли две поредни седмици по един час и на третата седмица правя прилични за нивото ми мачове :lol: ). Явно в случая трябва да благодаря на Деди Божи, че не съм по - красив и талантлив, за да не изпитам високомерие към дундестите противници. :D Благодаря на Бог, за това което имам. :D

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Полицай спира блондинка:

- Госпожице, не проумявам как успяхте да направите четири сериозни нарушения, и то само на едно кръстовище! Ще се наложи да взема талона Ви.

- А-а-а-а, не може - той, заедно с книжката, ми е подарък от гаджето за Свети Валентин...

Линк към коментар
Share on other sites

Този текст на песен има общо с тази ми тема и с твърдението, че има размиване между половете ... :D

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=12344&hl=%2B%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%82+%2B%D1%81%D0%B5+%2B%D0%BE%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0&fromsearch=1

Беше мъж, беше як, вчера те видях,

а сега си жена трудно те познах!

Ти си тя, тя е той, кой какво избра?

Да не се объркаме в нощта.

Нежен си, груба тя всичко полудя

Първо го провери: Мъж или жена

Ти си тя, тя е той, кой какво избра?

Да не се объркаме в нощта!

:3d_146:
Линк към коментар
Share on other sites

Пред децата е Бойко Борисов. Разказва за пожарникарския живот. Накрая пита:

- Деца, имате ли въпроси?

Иванчо вдига ръка:

- Имам три въпроса:

1) Защо хората в страната са толкова бедни?

2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват?

3) Защо се нарушават правата на човека?

Бойко Борисов се изпотява, но точно в този момент звънва звънеца и децата се втурват навън. След междучасието Бойко Борисов отново пита децата имат ли въпроси. Петърчо вдига ръка:

- Имам пет въпроса:

1) Защо хората в страната са толкова бедни?

2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват?

3) Защо се нарушават правата на човека?

4) Защо звънеца би 20 минути по-рано?

5) Иии... къде е Иванчо?!

Бръмчат си мутри с С-класта, спират на светофар и отзад реСко се врязва едно трабантче.

Ония побеснели:

- Е са ти ебахме майката...

А оня от трабанчето се примолил:

- Недейте бе имам жена деца, аз без да искам... - мутрите го оставили.

Тръгват и на следващия светофар същата случка.

Ония пак слизат да го трепат, оня пак ред молби, пак го оставили.

На третия светофар тия пак спират, оня отново се удря в тях. Сваля прозореца на трабантчето и казва:

- Спокойно аз съм ;)))

Линк към коментар
Share on other sites

"СВИНКСЪ Много интересно!

- Накъде толкова бързо!

- Отивам в обущарския магазин "ПРОГРЕСЪ"срещу музея да ся купя един чифт галоши.

- Защо пък непременно от там?

- Защото само там има най-прясна стока галоши, тазгодишни, марка "СВИНКСЪ" но най-важно, че са по-евтини от всякъде: Мъжки галоши по 190 лева. Дамски галоши по 170 лева.

- Освен галоши знаеш ли, че там се продават най-елегантни здрави мъжки, дамски и детски обувки?

- Хайде за сега довиждане, бързам да си купя галоши "СФИНКСЪ" от "ПРОГРЕСЪ" докато не са се свършили."

Тази реклама е от вестник "Плевенска поща", а годината - 1923.

===

"По-трайни и луксозни от англо-шведските галоши "Лъв" нема. 200 и 250 лв. чифта. Те са гарантирана марка, която е известна на цял свят. Намират се за продан при Блажо Маджиев", но пък "Само при магазин "Прага" ще намерите старите руски галоши "Триъгълник". И те са "най-гарантирани в цял свят", също както "Трапец": най-здравите галоши в цял свят само в магазин "Италия".

===

"Ново! Ново! Продавам на маса до магазин "Централ" ластачни връзки за обуща, които нямат свободни краища, за да правят чепика груб. Машинка за вдеване на игли, тайнствен пакет, в който като се сложи металическа монета, изчезва безследно и мн. др. дреболии".

и т.н.... :3d_146:

http://www.bgsever.i...anici/str-9.htm

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Поне два пъти ми се е случвало докато си беля портокал ( на публично място), да ми пръсне сок в окото - не ми е било приятно. :D Все едно съм бил в някаква тъпа комедия, липсвал е само изкуствения смях. Днес се замислих : няма ли да е по - забавно сокът от моя портокал да пръсне в окото на близкостоящ човек. :lol: Например някой силен нахъсан здравеняк, който обаче да е достатъчно сдържащ се/разумен да не ме бие. :lol: И да не усети, че на мен ми е смешно. А още по - якото ще е да се засмея, на него да му е кофти, но нищо да не стори. :lol: Пръс, пръс, пръс. B)

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето от мен една истинска студентска история, която се случва по времето, когато аз бях студентка, не в моята група, а в друга.

По старобългарски език ми преподаваше проф. Ангел Давидов. В ума на студентите фамилията му винаги се асоциираше не с двойнственото мн.ч. или пък склонението на имената от старата -о основа, ами с цигарите Давидоф. Еди ден една студента влиза в тази въпросна група студенти и пита "При кого имате лекция?". Едното момиче мисли, мисли и изтърсва "При Смирноф..." :3d_146::3d_101:Какво ли няма в главата на студента... :3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

Репортаж от специална олимпиада

Добър ден! Започва нашият репортаж от специалната олимпиада без допинг-контрол. Да, да, спортистите НЕ се проверяват за допинг! Напълно. И така...

- 27 метра скочи финландският спортист. Много, много добър резултат за шахматист.

- Тринадесет убити и шестдесет ранени. Това е резултатът от неудачно хвърляне на гюле.

- Току що направи овчарски скок руският скачач. Зрителите с нетърпение очакват кога най-после ще се приземи.

- Копиехвъргачите днес много ни зарадваха. Резултатите - два свалени пътнически самолета... и един руски скачач.

- Ето гимнастикът от Китай вече трети час се върти на висилката...

- Организационният комитет реши да отмени хвърлянето на чук поради мерки за безопасност.

- В маратона традиционно победиха атлетите от Кения. Оказа се, че те са дошли, бягайки от Кения.

- Току що стана известно, че някъде е изчезнал целият организационен комитет. На стадиона излизат чукохвъргачите.

- Канадски велосипедист в бързината си забрави велосипеда... но това не му попречи да изпревари всички до финала и да е пръв!

- През това време китайският гимнастик продължава да се върти на висилката...

- И така първо хвърляне на чук... и китайският гимнастик май го отнесе.

- А сега започва традиционният петдесетобой. Стартира участникът от Щатите. Ето, той пробяга три хиляди метра, направи овчарския скок, вдигна щангата с 300 килограма, пробяга 100 метра, остави щангата, кош от тройката, шах, мат, гооол!

http://www.vicologia.com/2012/02/blog-post_10.html

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

lasion каза :

"Как тогава да накараш животa да ти се изпикае в лицето, за да набереш нужната енергия сега?"

......................................................................

Аз бих могъл да свърша тази работа. :D Бих могъл да бъда проводник на изпикаващия се върху лицето ти живот с цел да бъдеш по - добре мотивиран за промяна. Не си падам по подобни изпълнения, но щом е за добро...и ако ми платиш, ще ти свърша тази услуга. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Като идвах насам видях две младички хубавки женички във военни униформи. :3d_133:

Ама се направих на незаинтересован :angel: (за да не вземат да ме вкарат в някой карцер заради сензорно оскверняване на пагона :D ), но успях да метна няколко погледа и да ги сканирам набързо. :lol:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...