Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

:3d_146: Имам един приятел от друг сайт, такава забава е с него че....:3d_065: истински гъдел хихих.

Заканих му се веднъж, че ще отворя някъде тема и ще я озаглавя "Смешките на ...", а той каза - няма проблем, само името не ми казвай :))))

Пускам част от неговите смехорийки въпреки, че няма как в действителност да ви предам мохабета с него-

c09f48329078622532fd4e6ffad27f25.gif

wet.gif

wet.gif

wet.gif

wet.gif

6621451981a85dae43e763d9cd17bbd4.gif

e328925860e726a203c1c8d2572f7cfe.gif

1c70d813f26cd65f6f21e27d34675b3d.gif

21f581fd893c6a027a0dcedbb9b27a7f.gif

0f9796d8749a43d85d7f100a8478ca25.gif

Хахахахааааааааааа:3d_065: на такъв човек нито мога да се разсърдя нито пък ме оставя да скучая, голям гъдел :3d_139:

Линк към коментар
Share on other sites

Седят на трапезата веселяци и един поп и пийват ракийка.Един от тях се протяга и казва:"Ха наздраве дядо попе, да си жив и здрав до сто години!"Попа се ядосал и рекъл:"Да, ама аз съм на 99"

Линк към коментар
Share on other sites

Един богаташ видял беден рибар да си лежи на пясъка, и му казал: Стига си лежал, отивай да работиш.

Рибарят: Защо?

Богаташът: Ами, да спечелиш пари, да си купиш лодка и да хванеш повече риба.

Защо?

Ами може да продадеш рибата, да си купиш по-голяма лодка и да наемеш някого да работи за тебе. Тогава ще можеш да си почиваш.

Нали това правя...3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Разговор в бг-мама:

А: Ама за какво говорите тук?

B: Простири

C: Въженки за пране

А: Ааааа. За простОри ли? оох

D: Руске, тука му викаме простир. Простор не бях чувала, че му викат.

Е: А аз "въженка"

Линк към коментар
Share on other sites

Един дядо на 80г се качил на една джанка и търка с триона да реже клон.Минала една жена и го пита:"Какво правиш?"А той отговаря:Мускул правя.

Една жена крила ябълки в мазето.Но нейния намерил ябълките и решил да си хапва, ама да се скрие.Всеки ден така си взима плод и на мястото сложи едно яйце да не бие на око.Днес така утре така и жената влязла в мазето и грабнала яйце, няма нито една ябълка в кошницата.Завайкала се кой изяде яйцата, взела да кълне.Явява се важно нейния и рекъл:Аз ги изядох!Абе нали за децата, те да ядат.

Е, че аз ако се не наям, кой.Ами тия деца кой се труди да ги храни!?3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Всяка прилика с реални лица и събития е случайна!

"Уважаеме колеги,в своята дългогодишна практика съм прилагал и фройдизъма и фройдизма.И двете водят до двустранно (п)объркване!

Из доклада на проф.Z пред Академичния съвет

Линк към коментар
Share on other sites

Бог създал мъжа преди жената, за да му даде възможност да каже няколко думи.

Линк към коментар
Share on other sites

Прибира се един мъж вкъщи и вижда на балкона прострени чужди гащи.Бели-явно докторски...

"Еееех...и този доктор не можа да излекува жена ми...":rolleyes:

Мъжете са различни!

Линк към коментар
Share on other sites

Гранатче:)

много ме изкушаваш да напиша и аз един професионален виц:

пациент се свестява на количка ,която бутат двама санитари:

- къде ме водите?

- в моргата.

- ама аз не съм мъртъв!

-а, ние още не сме стигнали!

Линк към коментар
Share on other sites

"терминът "инфекциозно заболяване" означава преди всичко заболяване, попадащо под действието на подраздел 1 от раздела 29 абсолютно или съгласно определението на един от стадий на такова заболяване, но във всеки раздел на част 4 от настоящия Закон, с приложението на който заболяването, или стадият на зболяването се изключва от този клас с подраздел 2 от споменатия раздел 29, съответния термин не означава такова заболяване или такова заболяване в такъв стадий, както това може да изглежда"

из британския закон за здравеопазването(60-те на миналия век).

Редактирано от Злинчо
Линк към коментар
Share on other sites

ангелчето: - Господи, те синтезираха още един трансуранов елемент! как ще реагираме?

Господ: - ЩЕ ДОБАВИМ ОЩЕ ЕДИН НЕЛИНЕЕН ЧЛЕН В ИСТИНСКОТО УРАВНЕНИЕ НА ЕДИННОТО ПОЛЕ.

от "Физиците продължават да се шегуват"

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...