Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

- Кой е по-умен,кучето или котката?

- Котката естествено.

- И защо мислиш така?

-А ти някъде да си виждал

десет котки в тундрата

да теглят впряг с чукчи!

Линк към коментар
Share on other sites

Който от каквото го е страх все го застига да му се не знае. Мен например много ме е страх от мишоци и затова дори не смея да погледна към мазетата. Стане ли въпрос за мазето всичко мога да направя само и само да не ме карат да влизам там, а неизбежно ли е гемиите ми потъват тотално. Та такааааа, слизам си аз преди малко най- спокойно от асансьора и един див мишок с такъв спринт слезе от втория етаж и мина покрай мен при което въздуха така се разцепи от бойния ми крясък че ако посмея (всъщност то ми се налага) да изляза отново :3d_153: ще трябва да поогледам мазилките наоколо дали не са се разцъфнали като майски рози. Много съм бърза в отстъплението да знаете, въобще не разбрах как съм се озовала отново у дома...

П.П. Ще трябва да хвана кварталната котка Рута, да си я вържа на сиджимка и да си я водя с мен като куче пазач.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

да ви споделя любимите си бисери от тестове по музика за 6-8 клас:

"символичен оркестър"

инструменти: "дървесин","главесин","кавалайда","тарамбитка"

инструментите, които били типични за пътуващите музиканти: пиано, орган и др.(жалко,че няма по-тежки,иначе отговорите щяха да са по-разнообразни)

композитори от епохата на "класифицизма": "Чивковски", "Черковски", "Шобен","Шубер" и "Шумен"

кой е солиращият инструмент в "Годишни времена" на А.Вивалди: "Зима" и/или "Гайда"

:whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

:lol:

Може и да напишат, че Шопен е от шопско. :lol: Нас пък почти нищо не ни учиха по музика, въпреки че бяхме музикална паралелка. :lol: По музика си пеехме, с теорията много малко са ни занимавали. :):(

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Може и да съм го споменавал в тази тема, не помня. Като бях малък ( може би на 6-7 години), баща ми поиска да му дам лъжица за компота. Аз нарочно извадих една малка лъжичка от шкафа и му я подадох, той ми направи забележка и каза, че иска по - голяма. Тогава аз нарочно чу дадох много голяма и за малко щях да си изям боя. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

направиха ми забележка да попълня "репертоара" с традиционото: "родобската фолклорна област се намира в северна България"

Линк към коментар
Share on other sites

:hmmmmm: Странни неща се случват напоследък. Вчера например се разминах с мишок, днес с мачарок т.е. много мъжествен мъж който мина покрай мен с котешка фръц походка като нощно привидение облечен в в розова риза:blink:. Мъжка все пак, но розова :o. :hmmmmm:Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хмммм:hmmmmm:
Линк към коментар
Share on other sites

направиха ми забележка да попълня "репертоара" с традиционото: "родобската фолклорна област се намира в северна България"

Може би планират териториално разширение на България на юг. :3d_127::lol:

Наскоро както си вървя и пред мен изниква едно куче. Двамата се спиреме. То вървеше точно срещу мен, та се спря за да не се блъснем. Застанахме кучо и аз неподвижно. Аз пробвам да го заобиколя отдясно и то в същия момент пробва от там, пробвам отляво и то пробва от там, така няколко пъти. Накрая се разминахме мирно и тихо и всеки продължи по своя път. :P Едно момче случайно ни видя и му стана смешно. И на мен ми стана смешно де, сигурно и кучо се е засмял. :D

Линк към коментар
Share on other sites

"Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хмммм:hmmmmm: "

Да, вече е модерно розовото за мъжки дрехи. Но на мен лично не ми допада, предпочитам да съм старомоден. :lol: За бала абитуриентски, родители и продавачка ме навиваха да взема по - свеж цвят риза ( май розовка... или лилава, не помня), но аз устоях на натиска им и заложих на по - делови цвят. :P:D

Линк към коментар
Share on other sites

Евалата, честно ти казвам, някак розовото хич не им върви на мъжкарите. Може и старомодно да звуча но...така ми се струва. Сега, ако е човек с различна сексуална ориентация ще го разбера, наистина, но истински мъжага да ми се носи с розовко някак хич не върви, незнам... Традициите не са това което бяха...skype-25.gif

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

ама ако, да речем, така,че,понеже, обаче защото е например... мургав испанец? може пък... да му отива?:hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Rakia___Connecting_People_by_night117.jpg
Линк към коментар
Share on other sites

ама ако, да речем, така,че,понеже, обаче защото е например... мургав испанец? може пък... да му отива?:hmmmmm:

Е то по принцип всичко може skype-37.gif. То и ние сме мъжки момичета а не жени, свят се изметна вече човек трудно може да определи пола на отсрещния, не се знае кое е мъжко и кое женско, никое не може да си намери еша...Симпатяги, сложиха обички, направиха си кичури, облякоха се в розовко, половин метър след тях въздухът благоухае наистина много приятно...Няма да се учудя ако тръгнат по роклета и по полички по улиците, ама хич. Нищо чудно някой ден да ми звънне някой комшия на вратата по ролки и по пеньоар и да каже - Абе комшийке, може ли да ми услужиш с епилатора че моя се развали и докато чакам жената да се върне от работа да го поправи няма да мога да си облека роклята и да мина да напазарувам щото много са ми обрасли балдърите пък в тази жега не ми се нахлузва панталона.

То от хигиенична гл. точка знам че мъжете се обезкосмяват и аз съм ЗА това, но някак човек като си представи подобва ситуация и го напушва леко :D. Е, няма лошо де хихихих

П.П. Сутринта се кикотихме с колежката представяйки си шефа да се пусне по розова ризка ахахаххаххаахааа. И двете сме убедени че това няма как да се случи никога но знае ли човек :rolleyes:. А той е точно такъв, леко мургав с атлетична фигура и е голям чистофайник. Мирише приятно от далече, но мирише на мъж, това е то.

П.П.П. Продължавам да си разсъждавам по въпроса. Значи при испанците незнам как е, може и да е така, но за нашия регион малко леко не върви, поне според мен, но всичко е въпрос на вкус. Сега, ако някоя жена си пада по контета които са вечно в крак с модните тенденции то е друг въпрос, но от моя гледна точка (не казвам че съм последна инстанция на истината), мъжете които аз познавам са облечени традиционно по мъжки в съответните типично мъжки цветове и едва ли биха изменили някога на естеството си. Такива са си, каквито са си :feel happy:но зад грубата мъжественост в себе си крият много искреност, дълбочина на чувствата и изживяванията, интелигентност, човечност и т.н... И ние за това си ги обичаме и уважаваме нашите мъжки момчета :)

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2:добре!!! посмях си се чудно!!!:3d_065: ама си ни е хубава темичката,а? (скромно каза тя :lol:)

:3d_113:

Линк към коментар
Share on other sites

"Евалата, честно ти казвам, някак розовото хич не им върви на мъжкарите. Може и старомодно да звуча но...така ми се струва." А на женкарите какво им отива ? :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

"Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хммммg.gif "

Да, вече е модерно розовото за мъжки дрехи. Но на мен лично не ми допада, предпочитам да съм старомоден. laugh.gif За бала абитуриентски, родители и продавачка ме навиваха да взема по - свеж цвят риза ( май розовка... или лилава, не помня), но аз устоях на натиска им и заложих на по - делови цвят. tongue.gifbiggrin.gif

хе хе хе, розовото за мъже в България е на мода от поне 40-50 години......

ама некои си мислят, че модата опира до техните съзнателни години само...от 5 до 10

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Божидаре, само дето нещо се бъркаш. ;)

Ето това изречение : " Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хмммм:hmmmmm: " Това не е мое, а е на Елфа. А Елф е поне на 34-35 години. Да не би да намекваш, че съзнателните и годинки са 5-10 ? :lol: Дори и за мен да става въпрос, моите са поне 15. ;) Помня си сънища от детската градина. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Ами може :3d_146: само че аз и хората около мен не сме поклонници на това и за това ни е странно и далечно. Аз поне не съм от хората които оставят така нещата когато нещо ме е впечатлило затова го обсъдих и поразпитах от тук от там, така че вече съм си изградила мнение. Да, разбрах че има розово и при мъжете но не чак това което така ми се наби в очите все едно мина среднощна фея покрай мен, другото което разбрах т.е. ми се потвърди е че въпреки това мъжете които на мен ми допадат в общуването нямат склонност да носят този цвят. Това ми е достатъчно, човек се учи докато е жив.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...