Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

ха ха ха ха ха хах а

винаги съм казвал, че истинският мъж се познава дори, когато е гол....тоест без нищо розово smile.gif

Всъщност повече харесвам пепел от рози и резеда. Повече ме успокояват.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Та Гранат по въпроса, за умалителните ето, виждаш ли, има си хора които просто те провокират да им кажеш - Да си ми живичък и здравичък и това си е thumbup2.gif

Той Хриско да е жив и здрав. Има ценна информация за всички мадами във форума :)

Линк към коментар
Share on other sites

"Божидар каза :Той Хриско да е жив и здрав. Има ценна информация за всички мадами във форума :)"

Елф членува ( или поне членуваше) в един друг сайт, в който и аз съм потребител. Там задължително се посочва възраст. Но иначе си прав, че имам информация. :lol: Голям съм ясновидец, оммммм оммммм. :3d_113:

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Аз да си призная съм на 60 години, но и те не ме притесняват.

Абе Елф, ти със Хриско да не членувате във форум за елфи и самодиви :) хе хе

Линк към коментар
Share on other sites

хехе Хриско възрастта не ме притеснява въобще годинките са ми 35 и си ги обичам

Гузен негонен бяга. :lol: Да съм казал, че ти се смея на годините или че трябва да те притесняват. :D

"Аз да си призная съм на 60 години, но и те не ме притесняват."Божидар излезе по - голям, отколкото допусках. :) Божидаре ти беше казал нещо от рода на : " аз сега възрастен/стар ли да се чувствам". :) И тогава си помислих, че може да си на 50 и нещо.

Линк към коментар
Share on other sites

Абе не, само сме диви :3d_146:. Честно щом си на 60 значи знаеш, прехвърлям на ум днес нещата които е носил баща ми Бог да го прости и ми се струва през целия ден че в ризите му е имало подобен цвят, просто не мога да се отърва от това усещане, но да му се не знае не е това бебешко- женствено и аз не знам как да се изразя вече. Попитах майка ми но тя не си спомня такова нещо...Паднах от шоу снощи честно, говорих и с приятелки, едната ми каза, абе има и моя приятел дойде на бала в официална розова риза но не беше искряща и с паетки както на ... ами повече биеше на бежово. И с мъж говорих, вика абе аз такова никога няма да си сложа, взех го присърце този розов цвят :3d_139: от снощи

Линк към коментар
Share on other sites

Гледайте Карбовски в Събота. Щяло да има предаване за йогите и по - специално за една баба йога. Сигурно Карбовски пак ще говори простотии. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Не забравяйте, че мъжа не е от вчера :) съществува милиони години....все някога е носил поличка от розова тръстика :) хаха ха ха ха

А 60 годинки май верно ми допадат :)

Някой го беше казал...абе как се чувстваш сега като вече ги няма тръпките на младоста...и старецът отговорил ..." все едно съм слязъл от бесен кон"

Линк към коментар
Share on other sites

Е, в онези древни времена а може да има диви племена и сега (не съм запозната) това си е било на място, но тук и сега изглежда малко странно или не предвид падането на почти всички задръжки, но :hmmmmm: така като се замисля градът ни не е голям но сме близо до големия град плюс това има голямо текучество на хора, чужденци и т.н... заради големите предприятия в района не сме задръстени и в застой имам в предвид но досега такова нещо не ми се беше набивало в очите. Странно, необичайно и женствено за мъж който е хетеро сексуален, защото все пак в малкия град хората си се знаят. Ако беше такъв щях да го разбера напълно, но според повечето хора с които съм общувала мъжете които аз познавам просто никога не са се обличали така. Значи, както казах това е добре от гледна точка на спомнянето, и е хубаво че се разрових в спомените си защото вече знам че има розово и в мъжките облекла но то е било такъв цвят така добре подбран ( не съм специалистка) че просто е бил несъзнателно приет и не ме е фрапирал така, подсъзнателно съм го приемала като нещо напълно нормално, но снощи гледката съчетана с аромата ме срази. Малееее горкото момче, кой знае как му горят ушите от снощи. Абе с две приказки, пичовете катерачи планински спасители няма да наденат розово хаххаха какво толкова го увъртам и аз :)

п.п. Сори за правописните грешки. Вече няма да ви споделям, като видя нещо което ми се е сторило интересно, самичка ще си се подхилквам и толкоз. Заболяха ме пръстите от обяснения и то заради някакво конте нищо не подзиращо как съм се превивала от смях по нощите вместо да си похърквам блажено.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Егати. Една колежка ми видя акаунта в един сайт. Там съм посочил, че едно от нещата които чета е езотерична литература, като любима кухня съм посочил вегетарианска ( има си съответни опции за избор), и в описанието ми леко съм философствал, както и сред любимите спортове съм писал йога. Дано да не вземе да разказва и да ми се бъзикат колегите. Не че тези неща са срамни, амаааааа ...Много хора може и да НЕ съзнават, че не са срамни и типично по просташки да започнат да се подиграват. Май трябваше да съм по - анонимен. :31: Но каквото става, да става. Хората са умирали на огън и кръст за вярата си, за това което са, няма да се давам...Ето я по - философската част от описанието ми :

" The love is my religion. Любовта в различните и проявления е най - силната и истинска магия. Най - голямото предизвикателство е да побеждаваш самия себе си.

Каквото и да напиша за мен, малко ще е ...Това важи за всеки човек ...Всеки е една малка и уникална вселена ..." Но се отказах от първоначалното си желание да променя описанието си. Не искам да съм като клечка, която да се движи накъдето завее вятъра, всъщност не искам да съм като клечка, а другите хора ( които не мисля, че са нещо повече от мен) да са ветрове ...Единственият вятър, чието Влияние бих искал да търпя е Бог. Не желая да съм слабохарактерна кукла дето да се срамува от себе си и да се крие от хора, които с нищо не я превъзхождат ( меко казано ...). :)

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Съмнявам се да ти се подиграят за това, нещата които си посочил са хубави и не виждам причина за подигравки. Аз ви пожелавам лека нощ.

6375908.jpg

Е, да. Ама хора всякакви. :lol: Подобни неща не са масови, така да се каже. Дано си права. Пък ако стане : това ще е възможност за каляване на характера, волята, търпението и любовта ми. :D Няма да е болка за умиране. Не съм без боен опит що се касае до хорската простотия ...Не че е забавно, но тук постнах коментара си, за да има по - голям шанс да бъде забелязан. :)

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Честно, ако някой тръгне да се подиграва за нещо такова това значи че наистина е много задръстен а студентите би трябвало да са будни, интелигентни хора и малко по- широко скроени и ако се намери сред колегите ти такъв който да се занася заради това значи наистина ще падне много ниско което означава че пък ти въобще не трябва да му падаш на нивото и да се занимаваш с това и да позволяваш да ти пият от енергията, оставаш настрани и непривързан и като видят че не им обръщаш внимание ще те оставят на спокойствие пък те да си се оправят както си знаят. Рано или късно и за тях ще дойде момента да се осъзнаят.

п.п. Отивам да спя вече че започнах да правя страшни грешки. Лека нощ! :sleeping:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Да бъдем оптимисти. Може да откриеш сродни души и нови приятели.thumbsup.gif

Така е, така е. Докато не покажеш, че си краставо магаре, другите крастави магарета няма да дойдат smile.gif ха ха ха

Шегичка

....е, и за годините малко се пошегувах, да си попризная :)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Може, сигурно си на 75 :1eye::P. А тО дРъТо магаре да ти направи магария не е малка работа с този богат опит...:D:P . шЕгУвЧиЦа. ДнеСкА Е (х)УбАв ден събота я се стегни с кастуна и розовата ризка, оПрАи агит табелката, позалижи перчема, позасучи мустаците, позаглади брадата и се понапръскай с одеколон, па му иди на мегдана да задиряш младите булчета. Кой знае някоя може да ти хвърли една китка за обич skype-06.gif. ШеГуВчИцА, хайде сполай ти skype-29.gif

п.п. А аз продължавам с разследването. Видях се в приключение с този розов цвят и тази розова риза която ми се е загнездила в съзнанието и ме мъчи като досадна муха. То е както когато някога ти влезе някоя мелодия и си я припяваш до втръсване и те е яд, но не можеш да се отървеш та и с това така. Сега съм се заровила в снимките от бала на брат ми щото за баща ми се колебая понеже дори и да е имал в гардероба си такова нещо аз не съм запомнила до го е обличал та не съм вече много сигурна пък щом и майка не си го спомня... Значи ще трябва да е бил някой съученик на брата и то на бала, по следата съм...:3d_005:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

и какво? не закарахме Елфиня на разстрел? ма как така?:3d_157:

хора, които не харесват мъже в розово нямат място под слънцето!!!

леле, Елфче, верно вече няма да ни пишеш нищо!

но наистина е станало много весело вчера :3d_065: баба йога хахаха

Линк към коментар
Share on other sites

Аааа то сте имали намерение да ма пушкате а!? Ма аз съм пушкан заек та нямам проблеми хиххи, чек че продължих с писанията и може да си ги пропуснала да се самосизирам опс самоцитирам хихи.

п.п. А аз продължавам с разследването. Видях се в приключение с този розов цвят и тази розова риза която ми се е загнездила в съзнанието и ме мъчи като досадна муха. То е както когато някога ти влезе някоя мелодия и си я припяваш до втръсване и те е яд, но не можеш да се отървеш та и с това така. Сега съм се заровила в снимките от бала на брат ми щото за баща ми се колебая понеже дори и да е имал в гардероба си такова нещо аз не съм запомнила да го е обличал та не съм вече много сигурна пък щом и майка не си го спомня... Значи ще трябва да е бил някой съученик на брата и то на бала, по следата съм...:3d_005:

ПП. Каква ли асана ще да е направила въпросната баба, освен да си почеше с палеца на десния крак лявата ноздра на гърбавия нос върху която има мъничка брадавичка.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

:sorcerer: :sorcerer: Фойерверки и фанфари :sorcerer:. Народе прегледах купища снимки на брата, на цялата рода и т.н... до девето коляно...на съученици и т.н... Само мадами се розовееха и лилавееха от тук от там, мъже нИц и туй то, и в момента в който се отчаях попаднах на въпросната бална снимка:sorcerer:. НЕ ЕДИН А ДВАМА !!! Единият със сив костюм, сива вратовръзка и бледолилава риза биеща на розово, а другият с бял костюм, бяла вратовръзка и риза в същия цвят. ТАЗИ СНИМКА ЩЕ СИ Я СЛОЖА В РАМКА :3d_154: Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

ПП. Каква ли асана ще да е направила въпросната баба, освен да си почеше с палеца на десния крак лявата ноздра на гърбавия нос върху която има мъничка брадавичка.

Не знам Карбовски каква възрастна жена-йога ще покаже довечера, но ви пожелавам да доживеете възрастта на тази жена от клипа (по-възрастната) и да имате нейната гъвкавост, здраве и хармония!

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...