Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Деца индиго, кристални деца


Guest pencil

Recommended Posts

Напоследък много се говори за "Индигови деца" за "Кристални деца". Имате ли наблюдения, личен опит с тях. Това проява на идващата шеста раса ли е или желание на родителите да изкарат децата си уникални. Моля публикувайте мнения за повече светлина по въпроса.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

намерих една много добра поредица, която вероятно ще бъде интересна за хората, които се интересуват от възпитанието и отношението към децата. Защото, според мен, всичко опира до това.

http://www.youtube.com/watch?v=dVBUsnVYoiw&feature=related

Линк към коментар
Share on other sites

Да, вътре говори затова. Казва се "виолетовата жаба". Търси в google. Иначе много ще се радвам повече родители с малки деца да го видят и дано отсеят полезното за тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се че има някой да се интересува от тази тема. Струва ми се че е била прекратена.

Според мене с термина " кристални " деца се наричат Новите хора. Чистите души идващи да въдворят Новата епоха на Любовта Божия. Аз мисля че всеки който се интересува от това може да е от тях. Не е нужно да знаеш от апарат какъв цвят аура имаш. Нужно е за другите които нямат и понятие от Духа на Битието. Но който иска да знае какво е това, той вече е докоснат от Новото. Нали знаете формулата: Любовта иде! Ето те, Новите идат да донесат Новото, една по съвършена изява на Любовта Божия. Да ги приемем с внимание и да приемем последното послание на Бога написано в душите им. Както е и със всеки от нас. Всеки човек е написана фраза от Божествена книга на живота. Всеки носи една идея на Бога, за това никого не можем да отхвърлим. Ние възрастните сме донесли своите идеи. Те Новите носят Ново послание, те са Пророците на новия свят. Светът ще се опита та ги смаже, както всеки от нас има опит вече, но .... Така работи Божественото. Приветствам ви Нови Хора, бъдете чисти проводници на Божията Любов, Божията Мъдрост , следвайте Духа на Истината, Духа Христов, дерзайте, смело напред и нагоре. Той победи света, сега сме ние, и Новите вече идват.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 months later...

А най-хубавото в цялата история с децата индиго, кристали, звездни деца и незнам си още там как наречени е, че с всяко едно поколение се ражда следващият ъпгрейт на хомо сапиенс. И докато някои се опитват да ги изучават и класифицират - те (тези деца) спокойно и необезпокоявано променят света и ни радват със светлината бликаща от тях!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...