Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как се загатват чувствата, които изпитваш към един мъж?


Mimka

Recommended Posts

Еееее иначе ще се получи аз го любя пък той не знае. От друга страна човешките същества ги привличат тайните и загадките, по мистериозно някак си стои, но същевременно човек трябва да се изясни и със себе си и ....т.н...оххх става много сложно. Пък всичко просто е много сложно и обратно... Ами как се загатват :hmmmmm: мисли на място докато си в акция пък както дойде все е за добре :dancing yes: Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз не мога да разбера какво става. Познавам един човек от 10 години, но то е защото офисите ни са през 50 метра на една улица. Засичаме се по няколко пъти на ден, само на здравей-здрасти. Никога не съм си мислила за него нещо по-особено, просто съсед и познат .

Обаче в края на това лято ненадейно го сънувах. На сутринта много се зачудих защо пък точно него? Аз по принцип рядко си помня сънищата. Мислих 2-3 дена върху това и след това го забравих. След известно време пак го сънувах. Пак се замислих какво прави този човек в сънищата ми? Да кажа, че съм тайно влюбена в него, ....ами не съм.

След това се наложи да го помоля да ми свърши две услуги, защото той има необходимото оборудване. Свърши ми ги човека, дори за едната много се съмнявах, понеже по принцип това, което поисках от него се заплаща....Обаче ми го даде без много да му мисли.

В знак на благодарност реших да му купя един сувенир. Черпенето отделно.

И така. След тези случки продължавам да го сънувам. Пак сме си на здравей-здрасти.

И пак не съм влюбена, той си има семейство, аз също. Много го уважавам, защото знам откъде тръгна и какво направи с бизнеса си. Но само толкова, не се смятам за влюбена.

Много ми е чудно, след 10 години, просто така да го сънувам.....

Линк към коментар
Share on other sites

Хмммм онзи ден един стар приятел в разговор ми призна, че много често ме сънува и изведнъж ми каза: " На някакво много дълбоко ниво аз наистина много те обичам". Всичко прозвуча толкова леко и естествено. Помислих си, че няма по- естествено нещо на света. А иначе сме напълно свободни, всеки има своя си живот, своя път и никой не държи сметка на другия за нищо, но винаги идва момент в който се завръщаме един към друг, а тогава времето спира... Наистина с никой друг не съм постигала такава дълбинност, истинност и пълнота в отношенията. Търсила съм подобно общуване на други места включително и по форумите, но никъде и с никой не постигнах точно това. Дадох си ясна сметка, че съм го имала за даденост и не съм дооценявала. Споменах го вече и в друга тема. Даваме си сметка, че сме сродни души и тук на тази земя в този момент това не е първата ни среща и знаем че това което истински се случва не се случва точно тук и сега... Това е отношение между души... Тази връзка е непреривна. Какъвто път и да поемем това дълбокото си остава във вечността и то не се губи. mvm може би в твоя случай е същото. Може да си срещнала стара приятелска душа с която имаш отношение от много прераждания насам което не означава, че ще възникнат бурни страсти и че всичко ще се обърне с главата надолу, но срещата между душите ви е важна и... радвай се на това :) . Поздрави!

п.п. Не е ли странно!? Толкова много се изписа за любовта, има хиляди теми, а когато дойде подходящ момент всичко се нарежда по най- естествения начин който може да си представи

човек.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Fut,ако приятелят ти те възприема като някакъв символ,идол това е напълно естествено.

Това се дължи от дългият път на общуване което сте преживяли.

А иначе дори да има неприлични сънища или мечти,

това не е чак толкова лошо ако използва именно твоята символика за да преоткрие себе си.

Откъде ги намираш тези приятели  :3d_162:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 years later...

Любовта между мъжа и жената, освен с приятелство и сексуално привличане, както е написано в предишни коментари по темата, е свързана и с потребността от женска/мъжка енергия.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...