Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Отвори сърцето си за Лори!


Guest Ивета

Recommended Posts

Здравейте!

Събраната сума, благодарение на всички приятели и хора с добри сърца до днес 22. 10. 08 г. е:

4640 лв. и 900 евро

И това е само за един месец!

Благодаря!

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Събраната сума, благодарение на всички приятели и хора с добри сърца до днес 22. 10. 08 г. е:

4640 лв. и 900 евро

И това е само за един месец!

Благодаря!

Напоследък твърде малко неща ме правят радостна, но тази новина ме прави щастлива.

Благодаря и аз.

Линк към коментар
Share on other sites

Щастлива съм и аз!

Линк към коментар
Share on other sites

Някой беше ми споделил, че това дете има изключително проникващ поглед - вярвам, че е така.

Кураж!

lori.jpg

Вероятно не си видял банера и погледа на Лори.

За онези добри хора, които не са видели, да припомня :)

Линк към коментар
Share on other sites

.... днес и аз прибавих нещичко към сметката.

Стискам палци за скорошна и сполучлива операция.

Линк към коментар
Share on other sites

Вчера фирма преведе в сметката на Лори-10 000 лв.

Огромно Благодаря!

Благодаря и на всички, които помагат от сърце, защото сумата макар и малка е от голямо значение, когато е от сърце!

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

E каква по-хубава сутришна новина от тази!

:3d_163: Браво!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Преди дни говорихме в къщи за Лори(цялото семейство)и решихме да помогнем със скромна сума ,но дъщеря ми реши ,че това не е достатъчно и и нарисува тази рисунка. Попита ме дали Лори обича пеперуди.Засмях се наум и си помислих,че незнам дали Лори харесва пеперуди,но майка и със сигурност ще ги хареса. :) Това за мен беше знак ,че когато нещо искрено се ражда в детското сърце то непременно ще стигне там където се е запътило.

Стискаме палци на Лори и на цялото и семейство в това изпитание и и пожелаваме от сърце едно весело и пълно с усмивки бъдеще.

От Вики за Лори

vikiet8.th.jpgthpix.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря от името на Лори, разплакахте ме.

Това за мен беше знак ,че когато нещо искрено се ражда в детското сърце то непременно ще стигне там където се е запътило.
:angel:

Тя се радва на картинки, но най-много обича децата. :3d_046:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря от името на Лори, разплакахте ме.
Това за мен беше знак ,че когато нещо искрено се ражда в детското сърце то непременно ще стигне там където се е запътило.
:angel:

Тя се радва на картинки, но най-много обича децата. :3d_046:

:):):)

Линк към коментар
Share on other sites

Видях нашата Лори по новините... :feel happy: толкова ми се прииска да я прегърна....Наистина има невероятно излъчване това дете.

Но да не забравяме как наистина можем да сме и полезни!

Линк към коментар
Share on other sites

Ето какво превеждахме днес от старобългарски (Йоан Златоуст):

"О, болест, на боледуващите лекар, правител на вярата, враг на смъртта, съперник на дявола, на спасението начало. О, болест, корен на душата неразрушим, учителю на вярата, пазителю на благочестието. О, болест, прогонваща огъньовете на душата, и потта на кръщението ръсеща, и светлите одежди на душата тъчаща. О, болест, дарителко на небесния хляб, свещ чиста на вярата, капан за дявола, а за човека знамение."

Изтръпнах, докато четях това. Като мантра е.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

:) Да, благодаря наистина е като мантра. Това дете ни поведе към различно възприемане на света и го направи по-красив. Благодарна съм, че я има в живота ми :angel:
Линк към коментар
Share on other sites

Паричките вече са 15 680 лв. и 900 евро.

БЛАГОДАРЯ!

В понеделник ще имам отговор от ДМС оператор за номер на Лори.

Линк към коментар
Share on other sites

Всичко това е чудесно и аз много силно вярвам, че ще се съберат нужните средства. Просто го вярвам и зная, че ще стане.

Нека Бог е с Вас Хамелеонче и Лори.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес 17.11.08 г. в сметката на Лори има 32 120 лв. и 900 евро.

Още утре ще пиша на клиниката, за да се определи дата за първата операция.

Има много добри хора, готови да подадат ръка за помощ! Нека доброто се увеличава!

БЛАГДАРЯ ВИ!

Изключително много благодаря на "Портала", на хората, които направиха страничката и разпространиха информацията, за да се случи това чудо. Защото без вас нямаше да има шанс за Лоринка!

:3d_053:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Днес получих съобщение от клиниката в Мюнхен, че цената за първата операция на Лори е променена от 12 500 на 14 500 евро.

Bitte beachten Sie, das für die 1. Operation 14.500 € kalkuliert wurden.

Ich hoffe, dass die kleine Differenz noch beschaffbar ist.... Sekretariat Zentrum für Kinder- und Neuroorthopädie

Orthopädische Klinik München-Harlaching

не разбирам добре немски, но довечера ще ми помогнат в превода. :feel happy:

В сметката има 40 485 лв. и 900 евро.

Благодаря на всички, които ни подкрепят и помагат. Очаквам дата за първата операция.

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Днес получих съобщение от клиниката в Мюнхен, че цената за първата операция на Лори е променена от 12 500 на 14 500 евро.

Bitte beachten Sie, das für die 1. Operation 14.500 € kalkuliert wurden.

Ich hoffe, dass die kleine Differenz noch beschaffbar ist.... Sekretariat Zentrum für Kinder- und Neuroorthopädie

Orthopädische Klinik München-Harlaching

не разбирам добре немски, но довечера ще ми помогнат в превода. :feel happy:

В сметката има 40 485 лв. и 900 евро.

Благодаря на всички, които ни подкрепят и помагат. Очаквам дата за първата операция.

Пишат ти следното:

Моля, обърнете внимание, че за една операция сумата е изчислена на 14,500 евро.

Надявам се, че малката разлика в цената ще може да бъде доставена/намерена.

Офис-секретариат на Център за Детска невроортопедия към Ортопедична клиника Мюнхен-Харлахинг.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_131: Пълно кукване от моя страна... Аз им писах, че за първата операция сме събрали парите-12 500. А то това е без шините. Та общо 14 500 евро. Ох, да моя си е грешката. Всичко е точно, само да им пиша, че съм се объркала. ЕГН :feel happy:;)

Мона, много ти благодаря, вече се притеснявах, че ще са нужни допълнителни средства... Съжалявам, извинявам се за объркването и на вас :3d_041:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Как стои въпроса с поддържащото лечение след операцията?

Какво трябва да се прави?

Колко средства ще са нужни за него?

Линк към коментар
Share on other sites

Ох, точно от притеснение, че не зная дали ще са нужни още средства съм объркала цифрите в писмото до клиниката. До сега не се е налагало да има допълнителни доплащания. Това е планова операция и общо-взето не се очакват изненади.

Само дето се шашнах, без да има защо. :1eye:

Пак се извинявам, сумата си е както в офертата, имаме 40 485 лв. и чакаме дата за операцията. :) Благодаря!

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Вече имаме дата за приемане на Лори в клиниката в Мюнхен-13 януари 2009г.

Благодаря на всички, които направиха това възможно! :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...