Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Срещи в София - октомври '08


Recommended Posts

Мъ не сме се смели толкова...

Флорестан, добре дошъл! Нали каза, че нямаш още ник...

Приятно и полезно беше, но вие много изтървахте, откъм двете страни.

Сега трябва да ми починат краченцата.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Благодаря и аз на чудесните хора, с които се събрахме. Също и на jul, която ни организира и покани. :dancing yes:

Витоша е една много красива планина, особено сега с тези впечатляващи картини по нея от накапали, цветни есенни листа - реки от цветове, милвани от процеждащите се през клоните на дърветата лъчи на усмихнатото, сутрешно слънце. Благодаря още веднъж на самата Природа.

До скоро приятели. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Можем да го превърнем в една прекрасна "традиция". За Витоша е повече от добре дошло да й гостуват повече любящи ентусиасти. А що се отнася до хората, които се събрахме - отдавна не бях срещала на едно място толкова прекрасни хора.

Аз вече събота ще съм на работа и само неделя ми остава свободна за подобен род мероприятия. Вярвам, че все някоя неделя - близка или далечна - може отново да се съберем. Преди да е паднал снега...а след това също де...но вече за пързаляне :3d_108: горещ чай и топли разговори :)

Линк към коментар
Share on other sites

И Витоша ви благодари!

И една неосъзната частичка от посетителите и ви благодари!

А аз винаги съм се чувствал добре в планината, но компанията сега беше

:3d_019::3d_091::3d_040::3d_017::3d_123::3d_051::3d_117::3d_075::3d_096::3d_108::3d_118::3d_052::3d_081:

- малко съм многословен.

:3d_022:

:3d_083::3d_083::3d_083::3d_083: :3d_083: :3d_083::3d_083:

Линк към коментар
Share on other sites

Събота 11.10. - радостно съчетание от предиобедно слънце и вековни секвои, есенни листа и бърза вода, свежи усмивки и чувалчета с буклуци, приятелски разговори и домашна баница, зрял фасул и дървени катерушки, притъмняващи пътечки и весели гласчета, уморени стъпала и изгряваща луна :sorcerer:

Благодаря на прекрасната компания, на времето, на планината за красивия ден!

Много било хубаво да се чисти! И Витоша се усмихва и ние с нея! Хайде пак! :D

Линк към коментар
Share on other sites

За мен денят се оказа изненадващо - работен. :( Ако знаех, че ще стоите до изгрева на луната, щях да се присъединя и аз, макар с доста закъснение. Другия път вероятно :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...